Čtete Maminku, Betynku a jiný časáky pro maminky?

lenerka
30. dub 2008

Ahoj
já se vždycky těšila až bude nový měsíc a můžu si koupit maminku,ale co mi jedna známá poradila diskutárnu na Koníkovi tak už mě ten časák moc nebere a raději si pokecám s váma 😀

kristi
30. dub 2008

nečtu, obcas jsem si koupila casak v tehu, ale tady je takova studnice poznatku a rad, ze nepotrebuji nic v tistene podobe 😀

kalerat
30. dub 2008

Taky nečtu

krista
30. dub 2008

Já čtu Betynku, ale většinou jen témata která se mě týkají 😅
Hlavně speciál Těhotenství a Porod jsem ocenila 🙂 😉

atreides
30. dub 2008

čtu Betynku, ale taky jenom co mě zaujme a beru vše s rezervou 😉

alcatko.j
30. dub 2008

V tehotenstvi jsem byla magor, vsechny jsem si pro jistotu kupovala 😀 😀 😀 Pak jsem zjistila, ze se ty same clanky opakuji furt dokola, tak jsem se na to vyprdla, stejne jde vsecko najit na netu, ja usetrim a muzu byt vice tady, tady je vesti sranda 😀

macanet
30. dub 2008

V těhu jsem zkupovala všechno až mi šla hlava kolem, jak jsem byla nadrcená , ovšem praxe úplně jiná 😀 Přestala jsem ji zkupovat po stále opakujících se článcích, kde jsem otevřela co jsem otevřela, všude stejný, kojení, koupání, čištění uší, jídelníček a nic na odreagování max. křížovka na konci 😖

alcatko.j
30. dub 2008

Ja jsem si dokonce hledala, upravovala a tiskla clanky na netu 😀 pekne jsem si je davala do slozek a nadepisovala 😀 😀 😀

atreides
30. dub 2008

no je fakt,že za celý těhu zjišťuji, že je to pořád dokola 😀

macanet
30. dub 2008

Alci? 😀 to už teda hraničí 😀 😀

alcatko.j
30. dub 2008

Mac, to teda hranici 😀 😀 😀 slozku o kojeni, zpusobech,pravidlech apod jsem se i ucila 😀 😀 😀

macanet
30. dub 2008

Vůbec nej časopis je Mámy radí mámám 😀 😀 Kurňa to někdo přepsal koňa, koupila jsem jednou a měla jsem pocit, že jsem tady 😕

alcatko.j
30. dub 2008

To ani neznam, skoda 😀

macanet
30. dub 2008

No chyba za 5, něco myslím no do 7kč to stojí 😀

aponchie
30. dub 2008

mozna tri cisla v tehu pak uz ne..

lucieee
30. dub 2008

Já kupuju Maminku a Mámy radí je to super časáček jen za 5,90,- 😉

macanet
30. dub 2008

Jé luci tak to je ono, ten super časáček 😀 ne se omlouvám 😉

lenerka
autor
30. dub 2008

Mámy radí?za 5,90 no to by šlo tak se mrknu u nás v trafice
ale maminka za 39kč to už raději kouknu na koníka 😀

macanet
30. dub 2008

Právě mě to připadá jak přepsanej koník, možná se zlepšili, ale vždycky článek co určitá mainka radí, jen sloupek a radí další, no koník 😖

kristi
30. dub 2008

mne se libil jeste ten Family star

macanet
30. dub 2008

Asi tak a Maminka, já zkupovala fakt všechno a když to bylo prodaný, byla jsem na mrtvici 😀

lenerka
autor
30. dub 2008

prodaný?tak tady je trafika na každým rohu to se mi nikdy nestalo,že bych časák nedostala

cazadora
30. dub 2008

nekupuju a nečtu, chodim na koně 🙂 najdu tu co potřebuju 😉

andelka
30. dub 2008

Mně asi hrabe, ale nejsem těhu a čtu Maminku 😉 😀 Jednou jsem jela do školy (vlastně to bylo v ten měsíc, kdy jsem vysadila HA 🙂 ) a neměla žádné čtení do vlaku. Najednou mi padl pohled na únorovou Maminku, zaujal mě nějaký článek, tak jsem si ji koupila. Teď už čtu květnovou. Na koníkovi jsem často, ale mám radši časopisy, internet mě na tyhle věci moc nebere. Jo a mám i 2 čísla Mámy radí. No to je hraboš jak brno. 😅

skuli
30. dub 2008

Já čtu Maminku,Betynku,Moje rodina.Půjčuju si je v knihovně.

susik77
30. dub 2008

ja ctu radsi marianne 🙂

misicka455
30. dub 2008

čtu miminko- supr časák 🙂

andelka
30. dub 2008

Na Mariane jsem ještě moc mladá, zatím čtu Cosmo. 😉 I když na Maminku mám taky času dost, nevím, co mě to napadlo. Asi proto, že už o mimču pomalu uvažujeme a nemám kolem sebe nikoho, s nímž bych mohla těhotenství prožívat, takže jsem chtěla být trochu v obraze.Přece jen doba hodně pokročila a možnosti jsou úplně jiné.

macanet
30. dub 2008

Já taky Marianne asi jsem už stará 😀 Ale taky kouknu do Elle a podobných 😉

mobina
30. dub 2008

Ne. Bohatě stačí net.... 😉

susik77
30. dub 2008

ja ctu mariane asi od 27 let, cetla jsem cosmopolitan, ale kdyz to porovnam s mariane, cosmo je bulvar-a sama r eklama