Čtete Maminku, Betynku a jiný časáky pro maminky?

lenerka
30. dub 2008

Ahoj
já se vždycky těšila až bude nový měsíc a můžu si koupit maminku,ale co mi jedna známá poradila diskutárnu na Koníkovi tak už mě ten časák moc nebere a raději si pokecám s váma 😀

iza
30. dub 2008

tyhle časáky nečtu...chodím na koníka 😉

kulllisek
2. kvě 2008

Holky, já jsem momentálně ve fázi čtení Betynky, moc se mi líbí, pomalu se mi začínají časopisy množit. Předtím jsem měla období asi 2 - 3 let, kdy mi nesmělo uniknout ani jedno číslo časopisu Bydlení, takže mám doma taky pořádný svazky. Časopisy jako Katka apod. nečtu, myslím, že je to zbytečné vyhazování peněz...stejnak je tam pořád to samé 😉

jabber
2. kvě 2008

Čtu je semtam, když mi přijdou pod ruku někde v čekárně, párkrát jsem si nějaký i koupila, když mě zaujala na obálce upoutávka na nějaký článek, ale pravidelně je nevyhledávám. Přesně jako holky, všechno lovím na netu a na koníkovi 😀

artuse
2. kvě 2008

nečtu maminkovský časoisy vůbec 😅 jedině net, občas moudrá knížka 🙂

johanda
2. kvě 2008

tak před 7 lety jsem občas četla, ale nenadchlo mě to. Teď velice zřídka prolistuju z těch rodičovských Aperio a jinak čtu net a nějaké ty knihy.

hankka
2. kvě 2008

Četla jsem na začátku těhu, ale znervózňovalo mě, že se tam řeší pořád nějaké nemoci, problémy apod., tak jsem se na to vykašlala. Dítě bych chtěla vychovávat na základě svých instinktů a názorů a ne podle převládajících představ pediatrů z časopisů.

marselina
2. kvě 2008

při prvním těotenství jsem četla betynku,ted jsem asi tak v 5tt a začínám číst opět betynku,připadá mi jako bych už všechno za těch 2,5roku zapomněla

kacerka
2. kvě 2008

Kupuju jen podle toho, co v nich je za články, takže dost nepravidelně. Tak nějak mě štve, že nás doma vytěsňují časáky - dva roky jsme odebírali Koktejl, letos jsme ho odhlásili, páč už nebylo kde skladovat 😖 nemám tu sílu je vyhodit 😉 Proto preferuji také net, to nezabere tolik místa 😉

rajka
2. kvě 2008

Teď v těhu kupuju Betynku, párkrát jsem koupila Máma a já a párkrát Maminku. Pravidelně si kupuji Regeneraci, je tam hodně o bylinkách, aromaterapie atd. Problém je, jak už tady někdo psal, v uskladňování. Taky nemám srdce vyhodit 😉

nensy
2. kvě 2008

já čtu betynku ale jak kdy když tam je něco zajímavého 😀

barbara74
2. kvě 2008

v těhu jsem si předplatila Maminku a ještě stále odebírám,párkrát si koupila Miminko a teď si kupuju Family Star-to je bezva časopis 😅

vladimuraz
2. kvě 2008

Sakra, to jsem snad sama, kdo čte "Máma a já" . Pro rady ale samozřejmě chodím sem, protože třeba o zubech ještě nepsali za tu dobu, co to čtu, a než napíšou, bude je mít malá vylezlý 🙂

malovani
3. kvě 2008

Nekupuju, nečtu... jen občas Family Star... (hodně občas...).

berynka
3. kvě 2008

Ahoj, tyhle časopisy nekupuju, ale občas do některého kouknu v knihovně. Kamarádka odbírala Maminku, ale usoudila, že je to samá reklama a ty články jsou pořád dokola 😅 .

poppy
3. kvě 2008

Tak mi příští měsíc končí předplatné Maminky a do dalšího už nejdu. Jinak si nic jiného nekupuju.

petrusam
3. kvě 2008

ahojky, celý těhu si maminku i betynku kupuju, po porodu uvidím ..

akcul
3. kvě 2008

Tak já mám už druhý rok předplacenou Maminku. Ale potřetí už do toho asi nepůjdu. Za prvé už na to nemám tolik času, za druhé, jak píšete, jsou tam dokola pořád stejný články a proto mě to za třetí už moc nebaví. 😀 😉

makelka
3. kvě 2008

Ahoj, já si sem tam koupím maminku, když vím, žeje tam některý aktuální téma, který se mě týká 😉

amj
12. kvě 2008

ahoj. kupuju family star, maminku občas. občas máma a já. podle toho co v tom píšou, a když je něco zajímavýho, tak koupím.

berunka
19. lis 2008

holky ktery casopis je podle vaseho nazoru lepsi Brtynka nebo Maminka?

andelka
19. lis 2008

Podle mě Betynka. Maminek mám asi 7, Betynky zatím asi 3. Ještě zkusím, jaké je miminko. Jen tak pro přehled. 😀

misicka455
19. lis 2008

Já čtu miminko a zdá se mi hodně dobrý 😉

hancas
19. lis 2008

já čtu vše co vychází

kristi
19. lis 2008

nectu, vse co potrebuju najdu tady

sonije
19. lis 2008

Já čtu jen články na netu, teď zrovna na rodinaaja.cz běží velká soutěž o super ceny a nemusíte se ani registrovat. Už jsem tam jednou vyhrála hračku pro malýho, takže šance je myslím veliká..

slunicko552
19. lis 2008

Tak já v těhu Máma a já,Miminko měla jsem je předplacené sem tam Betynku,byla jsem cvok 😀 .Teď už nic jen na netu 🙂

acinka
19. lis 2008

Já si oblíbila Maminku a když něco potřebuju vědět, jdu sem 😉

silvapokorna
17. bře 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@iza to je fakt, modrykonik je taky super "časák" 🙂 A najde se tady skoro vše. Ale ráda si prolistuji a počtu Betynku.