Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

boban
18. črc 2012

Ahoj holky..tak i já se teda kvám přidám 😝 jedu cvičení už 3tí den..od prvního cvičení mě bolí lýtka a stehýnka,tak snad nedělám nikde chybu 😉 jinak jsme do cvičení zapálená tak jako nikdy a doufám že mi to vydrží..musím říct že se cítím tak nějak jinak 😕 hlavně jsem teda nabitá energií,protože jak docvičím,tak po bytě pak lítám jak motorová myš a uklízím,vařím peru 😕 což se mi předtím fakt nechtělo 😀 😀 😀 😉 tak snad to k něčemu bude 😵

ssaara
18. črc 2012

Ahoj holky!

Můžu taky požádat o přístup do soukromé skupiny?
Od února jsem zhubla 8 kilčo a ještě minimálně 15 kg mám před sebou 😝
Teď jsem začala každý den cvičit, 45 minut rotoped a teď i dopoledne jillian.
A samozřejmě jsem upravila jídelníček 😉
O víkendu mě to opět nakoplo,páč jsem si koupila nové džíny o 2 velikosti menší než předtím 😵

korcula
18. črc 2012

@ssaara přidám tě

janinka23
18. črc 2012

Pátý den zamnou, nožičky už nebolí. Zrovínka jsem se jukla co mě čeká v L2 a teda už ted se toho docela bojím, ale dám to, musím 😀

werry
18. črc 2012

tak půlka prvního levelu za mnou, dvakrát jsem měla pauzu, protože se malá budila 😒 ale řekla bych, že místo toho, aby to pro mě bylo snažší, tak to čím dál hůř zvládám 🙂 první den byl nejlepší, ale kliky a kardio zvládám horko těžko pořád, tak snad se to zlepší. ale na postavě je to znát a cítím se líp, to je hlavní

hrozinka
18. črc 2012

@werry sarinka radila delat kliky o dvere a je to lepsi. Stoupnes 2-3 kroky od dveri a delas stejny pohyb jak na zemi 😉
Ja taky koukla na L2 to bude peklo 😀

hrozinka
19. črc 2012

Bože odpust zhřešila sem 😔 včera jsem necvicila,nešlo to. Mela jsem nervy v kyblu z 3,5leteho syna ☹ dnes si dam poradne do tela,vse poctive dlouho a spravne ☹

Jak vam ostatnim to jde? @korcula,@sarinka,@boban,@janinka23 @ssaara @werry

ssaara
19. črc 2012

@hrozinka - tak já včera cvičila první den 🙂 ale cvičila jsem poctivě a všechno 😉 ale před měsícem jsem odcvičila jen půlku prvního levelu a vyflákla jsem se na to 😒 teď na sebe musím být tvrdší 😝
Včera jsem si dala Jillian dopoledne a odpolede 44 minut rotoped a bylo už to na mě docela dost. Takže rotoped asi momentálně vypouštím a budu jezdit jen když Jillian nevyjde. Úplně poctivá nebudu a nepojedu 30 days vkuse,páč s dětma mi to někdy nevyjde,nebo jezdíme na celé víkendy pryč 😉

korcula
19. črc 2012

@hrozinka takj já mám odcvičeno 7 dnu, ale dneska byla nějaká krize...přišlo mi že nemůžu už po rozehřátí 😅

fassy
19. črc 2012

Tý jo holky, tady se to pěkně rozjelo, jsem tu dlouho nebyla a najednou 14 stránek :-O 😀 Já už jedu po měsíční pauze druhou třicítku, první jsem jela tu lehčí verzi, teď jedu tu těžší verzi, tak jsem zvědavá, jestli budou ještě lepší výsledky 🙂

ssaara
19. črc 2012

@fassy - a můžu se zeptat na výsledky po první třicítce? 😉

hrozinka
19. črc 2012

@fassy jj tez jsem zvedava jake byly vysledky? 😕

misicka455
19. črc 2012

Já dneska jsem akortá v půlce prvního levelu. Konečně povolila bolest kolen i zadku trochu tedy ještě citím jedno tříslo to jsme asi moc natáhla a trochu ruce od klik, ale celkově už můžu chodit a i schody jsou v poho po druhém dnu jsem si nemohla sednout bezbolestně ani na wecko 😀

janinka23
19. črc 2012

@hrozinka - Já mám 6 den odcvičený a jsem v pohodě, nohy oka, už je ani necítím ani ruce, jen teda občas mi dává ještě zabrat to skákání, začínám mít čímdál víc pocit že 2jku nedám 😅 🙄

janinka23
19. črc 2012

@hrozinka - JO a hlavně v dvojce budu muset to skákání s kolenama nahoru za něco zaměnit, vyskakuje mi koleno a tohle si nelajznu, takže to něčím nahradím

hrozinka
19. črc 2012

@janinka23 zkus se zeptat sarinky,jeji muz tomu rozumi treba ti poradi 😉

werry
19. črc 2012

tak já také 6. den za sebou, zase s pauzou, protože ta moje cácorka nemůžu spát aspon půl hodiny v kuse 😒 ale ke konci už sem jí nechala řvát a v klidu si to docvičila 🙂 řekla bych, že už to bylo lepší, ale to skákání mi taky dává zabrat, cítím stehna, jinak docela dobrý...holky neděste mě, já se na ten L2 ještě radši nekoukla 🙂

@hrozinka nic si z toho nedělej, apon si tělo odpočine, je jasný, že ne vždy to jde a má na to člověk náladu

jackey
19. črc 2012

Já se taky přidávám..dnes odcvičený druhý den a můžu říct, že po včerejšu mě bolely stehna a zadek, až jsem si říkala, že to dneska nedám, ale dokopala jsem se a nemůžu si ani sednout na záchod, jak mě všechno bolí 😀 Ale rozhodně se nevzdávám..musím jen překonat tu počáteční fázi, kdy si svaly zvykají

janinka23
19. črc 2012

@werry - Tak jukni, když jsem se na L1 jen dívala tak mi to přišlo jako brnkačka, ale pak když to cvičíš , tak teda mazec, a když už se mi jen při dívání L2 zdá být masakr , tak nevím nevím 😀

janinka23
19. črc 2012

@hrozinka - Jako on dělá do kolen?

hrozinka
19. črc 2012

@janinka23 😀 to ne ale cvici a je myslim trener 😀 tak treba poradi za co to vymenit 😉

janinka23
19. črc 2012

@hrozinka A já myslela, že je to doktor 😀

fassy
20. črc 2012

@ssaara @hrozinka Takže po první třicítce je moje úbytkové skore: prsa -4cm, paže -0,5cm, pas -7cm, břicho přes faldík -3cm, zadek -2cm, stehno nahoře s vnitřním faldíkem -2cm, stehno nad kolenem -4,5cm, lýtko -1,5cm. Na to, že jsem žádnou dietu nedržela, dobrý ne? Sečteno a podtrženo - opravdu to funguje 🙂 Teď k tomu držím i dietku, tak třeba ty výsledky budou ještě lepší 🙂

hrozinka
20. črc 2012

@fassy tak to je krasne. To mas urco radost. A nejvic se ti postava tvarovala az od L2 ne? Me to tak prijde.

ssaara
20. črc 2012

@fassy - tak to jsou tedy krásné úbytky 😵 určitě dobrá inspirace pro mě 😉

sarinka
20. črc 2012

Dneska jsem testla s Jill kickbox - supééér 😉 ale masakr 😀

werry
20. črc 2012

tak dneska týden s jill za mnou, za 10 dní mám dole 2,6 kg, nevím, zda cvičením, nebo mléčnou dietou 🙂 nejvíc je to znát v oblasti pasu a břicha. koukla jsem na 2 a musela jsem se smát, to nedám , budu dělat tu lehčí formu, ale i tak , se zbláznila ženská jedna, ne? 😀 🙂

hrozinka
20. črc 2012

@werry šikula a o čem je ta mléčná tdieta?

werry
20. črc 2012

@hrozinka o hladu 🙂 je to docela drastický, ale chce to vydržet, já vždycky vydržela 3 dny, ale teď sem se fakt nakopla, i to cvičení mi pomáhá vydržet a dneska 9. den, je to na 13 dní, déle se nesmí držet, vím že to není nic zdravého, ale beru to jako start, abych viděla, že to jde, dostala se pod 80 kg (dneska 80,9 kg - jupí 🙂 a pak jedu na zdravou stravu a cvičení, vyhovuje mi, že se nemusí vařit (kromě masa, který hodim do vody), takže to zvládám i s prckem, tady je odkaz...držim to tak na 90%, občas něco zobnu nebo tak
http://www.week.cz/mlecna-dieta-rajko-dolecka-n...

janinka23
20. črc 2012

Tak já teda 7dmí den za sebou a zatím žádné výsledky, jen mi příjde , že mám trochu pevnější břicho, ale že bych cítila, že hubnu to ne, tak uvidíme, doufám, že to není zbytečný strávený čas, jídelníček dodržuju tak jako před cvičením, 5 jídel denně bez sladkého atd. Tak za 23 dní uvidíme co se stane 🙂