Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

misicka455
24. črc 2012

tak to já zase stím břichem tak na to břicho se těším 🙂))

hrozinka
24. črc 2012

Ja potřebuju břicio,zadek a stehna 😀 nohy mi ted šly hodně dolu,tak ješte ten zbytek 😀

sarinka
24. črc 2012

@korcula mrkni na http://www.ulozto.cz/hledej/?q=Jillian+Michaels+ tam je toho spousta na stehna a zadeček 😉

ssaara
24. črc 2012

Tak dneska jsem sedmý den L1 odcvičila jen zpoloviny,páč dítě se mi nečekaně vzbudilo po pár minutách spánku a tvářilo se,že má totál vyspáno. Takže večer si to budu muset zopakovat znova 😒

werry
24. črc 2012

právě jsem docvičila první cvičení Level 2 - leje ze mě ještě teď, takhle ze mě při jedničce nelilo, a to sem některý cviky dělala v té lehčí formě, brrr, nenávidim Jill 🙂 🙂 zítra to snad bude lepší, letim do sprchy 😝

hrozinka
24. črc 2012

@werry některe si dělala v lehčí formě? 😀 ja všechny 😀😀

ssaara
25. črc 2012

Tak já mám dnes vážící den a váha ukazuje za uplynulý týden -1.1 kg dole 😵 😵 😵 😵 a čeká mě osmá Jill,ale až odpoledne,děti mně to nějak neumožňují,tak musím počkat,až přijde manžel z práce.

werry
25. črc 2012

@hrozinka taky většinu, ale třeba s tima činkama, nebo sedy lehy jsem zkusila s černoškou, nebo ty poskoky se zapřenýma rukama, třeba pár podle ní a pak ty lehčí, ale rudá sem byla ještě hodinu potom, dneska cítím záda a ramena.

@ssaara tak to jsou super výsledky, já mám váhu na měření na měření tuku a svalů, takže krásně vidim, jak mi ubývaj tuky a přibírají svaly, takže je to fakt znát

hrozinka
25. črc 2012

@werry tak to je drsná váha 😉 tu bych potřebovala taky, já mám jen obyč digital, no ty skoky nohama bylo pro mě peklo, já cvičím bosa máme plovoučku a sousedy a ujížděly mi ruky i nohy.

@ssaara a jak jsi na tom s cm?

werry
25. črc 2012

@hrozinka mám tuhle, nebyla tak drahá a koukám,že už jí pěkně zlevnili, mám ji dlouho http://www.obchodni-dum.cz/osobni-vaha-hyundai-...
mi máme také v obýváku plovoučku a na půlce máme pro malou ty pěnové puzzle, tazkže jsem to zkoušela na tom, to sem to celý rozvrtala, tak sem hned běžela na plovoučku, to mi taky ujížděli nohy v ponožkách, no bylo to celý zmatený, tak dneska už snad vim, jak na to a jinak na mléčnou dietu prdim a mám 30 denní jídelníček , kdyby se chtěl někdo inspirovat 🙂 1. den
snídaně: 3 dl džusu fresh s vodou (1:2), 2 plátky hrubozrnného chleba, 100 g cottage, 1 rajče

svačina: 25 g celozrnných ovesných sušenek, 100 g hroznového vína

oběd: hovězí kousky na thajský způsob
( 120 g hovězího libového masa, 1 červená paprika, 50 g klíčku, 50 g hub šitake, 1 lžíce sojové omáčky, 1 lžíce olivového oleje, špetka chilli, 40 g rýže...hovězí maso nakrájíme na nudličky, zakapeme sojovou omáčkou, na pánvi rozehřejeme olej a v něm zprudka opečeme maso. Jakmile se maso zatáhne, přidáme na nudličky nakrájenou papriku a orestujeme, pak přidáme předem namočené houby šitake a klíčky, a vše ještě orestujeme s masem, podáváme s rýží.)

svačina 2 plátky knäckebrotu s lučinou linie, 150 g jablkovo - mrkvový salát

večeře: 45 g červené čočky (v suchém stavu), 2 plátky hrubozrnného chleba, 100 g uzeného šmakouna, 1 lžička dýňového oleje
jako doplněk 10 g lískových ořechů, celkem 6552 KJ/1560 Kcal

jsem ještě plná ze snídaně a za chvíli mě čekají sušenky, takže mi přijde toho jídla fakt hodně

korcula
25. črc 2012

@werry a co ta mléčná dieta? bylo to k něčemu?

werry
25. črc 2012

@korcula kdybych jí dodržovala na 100 %, tak asi jo, ale i tak, skoro dvě kila jsem dala dolů, ale je fakt o hladu, u tohohle se najim 🙂

korcula
25. črc 2012

@werry jsem si říkala že bych ji pak zkusila tu mléčnou, ale až nebudu kojit... u toho to neriskuju

werry
25. črc 2012

@korcula pokud máš pevnou vůli, tak určitě výsledky budou rychlý, u kojení tohle určitě ne, ale takovej rychlej start to může být dobrý, mě vždycky rozsekaly víkendy, to jsem neodolala, takže pak to bylo zbytečný držet

ssaara
25. črc 2012

@werry - tak takovou váhu bych taky brala,asi počkám na ježíška 😀
@hrozinka - teď jsem se měřila jenom tak orientaně,podle Stobu se mám měřit až za 2 týdny,ale něco od minula ubylo,v pase asi o cenťák,přes boky taky a nejvíc stehno,asi 3 cm,přes prsa nic

werry
26. črc 2012

tak holky, jak jde cvičení? já dnes třetí den level 2, začínám si zvykat 🙂 ale takhle mokrá jsem při jedničce nebyla 🙂

janinka23
26. črc 2012

@werry - Taky mám za sebou 3 den L2 a pokaždé ze mě lije jak nikdy, taky jsem se při jedničce tolik nepotila , vše je Ok akorát ty poskoky v kliku jsou šílené, jinak se to dá zvládnout 🙂

fassy
30. črc 2012

Tak holky, já dneska jedu první den L2. Jelikož tu třicítku už jedu podruhý, tak valím tu těžší verzi podle černošky a ta mě asi zabije 😀
@hrozinka @werry Holky cvičte v botech, nebudete tak moc zatěžovat klouby. Ze začátku jsem taky cvičívala bosky na koberci a strašně mě bolívaly lýtka a pak jsem nazula boty a už to tak hrozné nebylo. Je to opravdu 100 a 1 😉

hrozinka
30. črc 2012

@fassy já když cvičila u našich maj RD tak jsem cvičila v botek a bylo to v poho lýtka mě vůbec nebolela, ale pak jsem přešla ke tchýni sice maj taky RD ale hodně otevřený a my máme byt s plovoučkou takže cvičím bosky a to je peklo, strašně mě bolí lýtka a už několikrát jsem neměla daleko k vyvrtnutému kotníku. Já ted necvičila snad od středy, vůbec jsem se nemohla dokopat, byla sem nějaká protivná a když už jsem cvičila tak jsem byla tak nasraná, že jsem toho radši nechala, ale když se mrknu na sebe a na lidi jak díky tomu zpevnili postavu a shodili tak do toho prostě musím jít znovu. musím se pořádně vyhecovat.
já zkoušela L2 jeden den a málem jsem padla, nedala jsem poctivě skoro nic 😔 co se děje na rukách je pro mě peklo, je zvláštní, že mě přijde, že je celá L1 i L2 furt jen na ruky, tak jak to, že se tvaruje i zbytek těla 😀

hrozinka
30. črc 2012

tak jsem zkoukla L3 a ta mi přijde asi jak L1 krom cca 2 cviků mi žádný nepřijde tak strašný jak v L2 😀

jo a holky na co je dobrej ten box? koukám, že je v každém levlu a pak i s čínkama

misicka455
30. črc 2012

Holky mám odcvičeno už 13 x jill skončila jsem u level 2/3 , ale dostala jsem atb. mám angínu takže týden min cvičit nebudu jak by jste to dělaly po tom týdnu od začátku nebo pokračovaly ?

korcula
30. črc 2012

@misicka455 asi bych začala od začátku level 2🙂

korcula
30. črc 2012

@misicka455 a nevím zda si nedat delší oraz, přeci ejn je to docela záhula to tělo nebude po týdnu ještě 100% fit, si myslím

misicka455
30. črc 2012

@korcula uvidím jak se budu cítit, zatím se to nelepší tak to bude asi víc dní než týden 😒

spagatice
31. črc 2012

@misicka455 Miško taky to zkouším, dneska mám třetí den L1 a tedy baví mě to, ale všechno mě bolí 😀 To je blbý, že jsi nemocná a musíš přestat 😒 . Za těch 13 dní vidíš nějaký pokrok?

misicka455
31. črc 2012

@spagatice mě první dny bolelo taky všechno. JJ za těch 13 dní mám lepší kondičku určo nějaký cm pryč a trochu se mi zpevnilo břicho 🙂))No už jsem se rozhodla až budu redy tak to pojedu znova od začátku možná teda né tu jedničku deset dní ,a le aspoň týden a pak najedu na tu dvojku přece jen budu mít mezi těma cvičeníma min 7 a více dní rozdíl.

@spagatice nejlepší je na začátku se změřit zvážit, vyfotit a pak na konci programu to stejný aby jsi viděla výsledky

spagatice
31. črc 2012

@misicka455 JJ manžel mě vyfotil, vážím se pravidelně, změřila jsem se a málem mi nestačil metr 😀 😖

misicka455
31. črc 2012

@spagatice neboj to půjde ani mě ten metr nestačil 😉

spagatice
31. črc 2012

@misicka455 Co nekojím, tak mám 5 kg nahoře, 3 cm na zadku a 2 cm v pase navíc 😒 . No jsem tak nějak stejná jako před Víťou, akorát kůže víc vytahaná 😖 . No však určitě víš, o čem mluvím 🙂

misicka455
31. črc 2012

@spagatice tak já nejsem ani stejná jak před Veru mám pořád hafo nahoře a neboj tím cvičením se pěkně zpevníš 🙂))