Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

helulicek
5. zář 2012

Ahoj holky, občas sem tak trošku nakouknu, ale s dvěma dětma jaksi není na PC čas 😝 Teď mi začal starší syn chodit do školky, tak jsem si řekla, že bych si mohla doma dát trochu do těla. Sice občas si jdu zacvičit, ale je to spíš tak nepravidelně, nebo jen jednou týdně, což teda nic moc 😒
Chtěla jsem se zeptat, to cvíčo jste si někde stáhly na netu nebo jste si DVD koupily?? Něco jsem si o tom přečetla a i to co tu píšete, tak to bude asi pěkná zabíračka co 😀
Mohly byste mi kdyžtak hodit nějakej odkaz, kde to stáhnu???
Díky moc

misicka455
5. zář 2012

Tak super jeden den jsem si dala pauzu a dneska jsem 9 den L1 dala na kolena docela v pohodě 😉

misicka455
5. zář 2012

@helulicek je to makačka se připrav, že první 3 dny budeš cítit vše 🙂))

helulicek
6. zář 2012

@misicka455 díky moc. Snad se k tomu dnes dokopu 😀
Po jak dlouhé době jdou vidět výsledky?? to jen tak pro motivaci 😀 😀 😀

lena27
6. zář 2012

@helulicek koukni na předchozí stránku na výsledky Majky po 30 dnech.
Já mám za sebou 3 den L3 a pozoruji jen menší prsa a zadek
Až docvičím dám si to znovu, přeci jen jsem něco asi cvičila špatně než jsem na to přišla. škoda, že jí vůbec nerozu ☹ mím
zítra cvičit nebudu, večer jdu na bowlin a přes den to nestihnu.

brendi
6. zář 2012

holky tak dneska jsem dala druhý den L1, nezdá se to ale první den jsem dala tak tak, přeci jenom jsem celé dlouhé měsíce nic nedělala.....ale dvě děti, je záhul, tak uvidíme, doufám že se k tomu každý večer nějak dokopu, když už jsem začala, byla by škoda to zahodit.....změřila jsem se, trochu změnila jídelníček, tak chci změny 😎

helulicek
6. zář 2012

@lena27 díky kouknu asi jsem to přehlídla...
Už jsem začala stahovat, tak snad v pondělí začnu. Teď není absolutně čas, ale určitě se do toho dám...Nejhorší je začít co? pak už to jde samo...

misicka455
10. zář 2012

Přesně tak začít a pak se člověk těší 🙂))

helulicek
10. zář 2012

Tak jsem si dnes dala první cvíčo 😀 Sice času fakt není, ale snad to půjde tu půlhodinku utrhnout.
No nejdřív jsem to zkoukla při krmení malýho, tak jsem si říkala, že to je pohoda. Realita byla jiná 😀 😀 Jako nohy jakžtakž dobrý, ale ruce teda dostávají zabrat 😝 No jde vidět, že jsem dosti vypadla z kondice, ikdyž sem tam nějakej sport je, ale chybí to chybí...
Teď jen aby se dostavili brzy výsledky a já měla hnací motor 😀 😀

Holky, jak to je když to přeruším na víkend, vadí to nějak nebo ne?? že bych si to pak o ty víkendy prodloužila. To fakt nebudu mít vůbec čas...

lendy1
11. zář 2012

Musím říct, že mě ten L3 už fakt moc nebaví, musím se přemlouvat, abych to docvičila, ale tak ještě 3-4dny vydržím. Dám si to asi ještě o den déle, protože vždy to první cvičení z každého lavelu spíš koukám, jak se co správně cvičí.

A ještě mě teda trápí mé výsledky. Jako já nejsem tlustá, mám normální váhu, jsem hodně vysoká, takže moje postava vypadá štíhle, chtěla jsem spíš zpevnit, ale i tak mi přijdou ty výsledky k pláči. Prvních pár dnů super a pak se to zastavilo a nijak to nepostupuje ☹ Cvičím poctivě, těžší verzi, k tomu mám dost pohybu doma a na zahradě.
Jím myslím dlouhodobě dobře, pořádná snídaně, ovocnou svačinu, oběd menčí, často jen maso se zeleninou bez přílohy, odpolední zeleninovou svačinu a lehkou večeři, piju jen obyč. vodu, 1x malé presso, čaj. Nějaké smažené věci, fastfoody, sladké limonády, sladké pečivo, bílý chleba, sušenky, knedlíky s omáčkami-to fakt vůbec nejím a i tak mi váha dolů nejde a na ty cm se taky skoro nic nezměnilo ☹

@helulicek tak mělo by se to cvičit každý den, jako vynechat můžeš, to je na tobě...já teda o víkendu mám víc času než v týdnu, to přijdu z práce, rychle všechno podělat, co je potřeba a cvičím až kolem 20.hod. Víkendy trávíme někde po výletech nebo sportovně, ale i tak si jdu zase večer zacvičit s Jill. Těch cca 30minut na cvičení si člověk najde vždy. Já jsem teď na týden bez manžela, z práce jezdím s malým až k večeru-poklidit, uvařit, do toho tu mám každý den nějaké řemeslníky, pohrát si s malým + dalších x činností s ním spojených a fakt to jde vše skloubit. Jen chtít 🙂

helulicek
11. zář 2012

@lendy1 máš pravdu, možná by se našlo, ale já toho mám poslední dobou o víkendu fakt plný brejle. Doděláváme dům, řemeslníci - takže mám pocit, že jsem furt jen v kuchyni, do toho dvě děti - starší je hyperaktivní, takže s nim se fakt nenudím 🙂 , zahrada, volejbal... A to je i tak přes týden, jen mám toho staršího ve školce, tak tu půlhodinku si po uspání mladšího najdu...
Obidvuju tě, že cvičíš po 20hod, to já padám na hubu 😝 Musím se přemlouvat, abych vůbec uklidila, vyžehlila...

lena27
11. zář 2012

@helulicek já cvičím taky až po 20 hodině, když děti usnou. myslím, že pauza určitě nevadí, já měla včera střevní chřipku a dnes taky ještě cvičit nebudu

misicka455
11. zář 2012

Já tedz u Jill vynechávám pravidelně po 5 dnech si dělám den pauzy neb ty moje kolena mi dávají šíleně zabrat a takhle mi to vyhovuje 😉

misicka455
11. zář 2012

Tak dneska odcvičeno a leje ze mě jak z vola 😀

majka12
12. zář 2012

Já jsem včera poprvé cvičila druhý týden Ripped in 30 a myslela jsem si, že se ta Jill snad definitivě zbláznila, co tam po mě chce 😲 😲 😀 😀 Docela nářez teda 😅 😅

spagatice
12. zář 2012

@majka12 A počkej trojka, ta je ještě horší 😀

majka12
12. zář 2012

@spagatice to jsem si říkala že když dělá tohle ve dvojce, tak co mě čeká třetí a čtvrtý týden 😅 😅

spagatice
16. zář 2012

Ahoj, jak cvičíte? Já jsem dnes začala 4. týden Ripped in 30 a je to mnohem lepší, než 3. týden, ten mě vůbec nebavil.

misicka455
16. zář 2012

Holky tam mě tá jill fakt není souzena ☹(( 14 den shredu a já zase nachipaná , minule jsem lehla 13 den s angínou . Takže jsem už dva dny necvičila a od začátku se mi to fakt nechce ☹((

spagatice
16. zář 2012

Míšo, tak normálně pokračuj. Přeci ti nejde o to, aby jsi za 30 dní vypracovala své tělo k dokonalosti 🙂 . Podle mě je to úplně jedno. Stejně potom budeš pokračovat zase nějakým cvičením od Jill, ne? Nevím jak ty, ale já jsem hledala nějaké cvičení, které by mě bavilo, které bych vzládla a které by k něčemu bylo. Cvičení s Jill mi vyhovuje a chci ho cvičit dál. A když to nepůjde, tak to nepůjde a až to půjde, tak budu pokračovat dál.

No trochu zmatený, ale snad víš, co jsem tim chtěla říct 😀

Hlavně se z toho brzo vylež (i když s prckama nevím, nevím...)

leopolda
16. zář 2012

@misicka455 to je pech,ale taky bych to neřešila,prostě cvič,jak ti to jde a když budeš mt pauzu,tak pak pokračuj.
Myslím,že to nemusí být jako celek.
Mě ,když bude tohle bavit a budou znát výsledky,tak ho budud cvičit třeba pořád,stále je co zpevňovat a zlepšovat fyzičku.

mamkamarketa
16. zář 2012

Holly nestiham docist,ale mate nektera vysledky?
Jedu ted 3ti den. Moc se mi libi,ze to cviceni zabere malo casu 🙂

misicka455
17. zář 2012

jj máte pravdu kašlu na to a budu pokračovat kdybych začla od začátku tak by se mi to cvičení jen zhnusilo a to nechci . Možná si to třeba o den dva prodloužím 🙂))

lendy1
17. zář 2012

Tak já jsem skončila s 30 day Shred a výsledky téměř nulové ☹ Já ty svaly někde mám, ale pod tím tukem a ten se mě nechce zbavit ☹ Ruce a nohy mám zpevněné, břicho jen horní, jinak je to bída...
Dneska začínám Six Weeks a jestli ani po tomhle se nic nezmění, tak už budu vážně naštvaná 😀

michaelka83
17. zář 2012

Ahojky holky, já jedu 2.level 30 day Shred a taky zatím vidím jenom zpevnění a váha stejná, míry skoro taky. ☹

lendy1
17. zář 2012

Tak Six Weeks 1.level-je to teda dost zaměřené na břicho-to mě bude zítra hodně bolet a taky dost cítím dolní zádové svaly a nohy. Není to celkově tolik náročné jako 30day, neskáče se tam pořád, spíš posiluje, cviků je dost a rychle se střídají. Utíkáto to raz dva, jede se jedna serie cviků a ta se pak zopakuje, jen v trošku zrychleném tempu. Jeden cvik teda nedávám ani náhodou-neudržím celé své tělo na boku jen na jedné natažené ruce a ještě u toho cvičit ☹ Ale třeba to časem dám-musím vychytat, jak to, že přitom udrží rovnováhu.
Zítra se zase změřím, vyfotím a uvidíme...moc tomu ale nevěřím, že se něco změní ☹ Každopádně mi je po tom cvičení fajn, vyplavené endorfiny mi dělají dobře 😀

spagatice
17. zář 2012

Holky vy máte tedy asi určitě jiné postavy, ale já jsem po 30 day Shred ubrala max 1 cm v pase. Teď po třech týdnech Ripped in 30 mám 8 cm v pase a 6 cm přes břicho, 3 cm přes prsa, 2 cm přes zadek. Ale asi na to má vliv i strava, kterou jsem upravila až dva týdny po začátku cvičení 30 day Shred.

lendy1
17. zář 2012

@spagatice prosím tě a upravená strava znamená co?
Já totiž nevím, jak bych tu svoji ještě upravila-viz. někde můj příspěvek výše, jím dostatečně, malé porce, zdravá jídla, hodně vody. Žádné tučné, smažené, sladké a fakt nevím, co bych měla upravovat ☹ Jediná moje neřest je dobré víno.
Kdysi dávno někde kolem dvaceti jsem rychle přibrala, ale to jsem žrala děsně, samé hnusy a hodně. Ze dne na den jsem totálně změnila stravovací návyky a těch se držím pořád a tenkrát jsem bez cvičení shodila jen tou změnou jídelníčku 5kg za 1,5měsíce a ta váha mi zůstala až do těhotenství. A teď po třicítce jím pořád stejně, k tomu cvičím a nic...☹

spagatice
18. zář 2012

@lendy1 Hlídám si poměr bílkovin, tuků a sacharidů a taky celkový příjem kj na www.stobklub.cz 😉