Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

nicolletta30
28. lis 2012

Holky tak včera přišlo moje první selhání. Pátý den, večer uložím malého a chystám se na cvičení, byla jsem hrozně unavená, nevím, jestli mu rostou zuby, ale v noci se hrozně často budí. Tak udělám rozcvičku nachystám se na kliky a po prvním kliku moje tělo prostě není schopné se zvednout. Tak jsem seděla a brečela na zemi totálně vyčerpaná, manžel byl naštěstí zlatíčko a utěšil mě, dokonce mě dokázal i rozesmát, že jsem i tak strašně šikovná, že mě obdivuje, jaké mám odhodlání, ale at si uvědomím, že kojím co hodinu, že v noci skoro nespím, přes den taky ne, protože naše zlatíčko spí max pul hodinky, pak zase řádí a že jsem roky nic nedělala a pak najednou tělu dám takový zápřah. Pak jak jsem se šla koupat, tak na mě vykuleně kouká a "Ty máš fakt menší zadek", vlilo mi to krev do žil a ačkoliv bylo deset, chtěla jsem začít cvičit, jenže po rozcvičce jsem si vzpomněla, co mi říkala maminka, že se nesmím moc přepínat, at nepřijdu o mlíko a já fakt sotva stála na nohou. Takže jsem to včera vzdala, nicméně ráno šok opět mám o cm v pase dole, takže dneska určitě cvičím znova, chci se jen zeptat.... Mám začít znova od prvního dne, nebo myslíte, že mám pokračovat, udělat pět dní a pak přejít na level dva?

abig
28. lis 2012

@hrozinka Klouze, klouzou mi i ruce, parkrat jsem si malem nabila. Ten posledni cvik z L2 ? Uz mi jde. 😀 Dneska mam posledni den L2, takze uz ty cviky zvladam ... ja nezvladam cokoliv s kliky, jak jsi psala vyse, udelam min, ale snazim se udelat, co nejlip.
Taky jsem se snazila zvednout cinkovou zatez z pullitrovych PETek na litrove, ale nezvladam ... tak kombinuji ..

Doufam, ze dnesek odcvicim, pac jsem se probudila s rymou a kaslem ☹

abig
28. lis 2012

@fassy Super vysledky ..

abig
28. lis 2012

@nicolletta30 Jsi sikovna ... nechod pres mrtvoly. Pokracuj ve cviceni dal, kdyz jsi unavena, odpocivej .. tu unavu znam, maly ma sice uz 14mesicu, ale stale kojim a vstavam i 4x za noc ....
Myslim, ze klidne muzes pokracovat v dalsim dnu a nemuset zacinat od zacatku. Pokud vidis nejake vysledky, je to super a nezacinej od pocatku. Az docvicis kompletne jedno cviceni, zacnes druhe, u dalsich cviceni se delaji uz jednodenni i dvoudenni pauzy - ted nevim, ktere to je :D

fassy
28. lis 2012

@hrozinka Ruce i boty mi klouzaly, ale v Hervisu jsem si koupila podložku na jogu - je taková gumová a fialová (ale měli i růžovou). My máme doma korek, což je ještě horší než plovoučka, páč klouže hrozně moc, ale na téhle podložce neklouže 😉
@nicolletta30 Hlavně v klidu a necvič za každou cenu, pokud jsi unavená, tak by to cvičení stejně k ničemu nebylo, radši si den dva odpočiň a pak pokračuj dál. Taky jsem to takhle jednou udělala, páč jsme byli na dvoudenním výletě a nedalo se cvičit a výsledky stejně byly 😉

hrozinka
28. lis 2012

@nicolletta30 určo můžeš pokračovat, já četla na blogu od niki, že má doskoušeno, že když jeden den vynechá svět se nezboří. a na to kojení dávej VELKÝ bacha, já začla cvičit jll a kojila jsem a jak jsem dopadla? uhnala jsem si zánět prsa dost bolestivé a pak už šlo mléko do háje, bo změnilo chut a malá ho nechtěla, kojila jsem 4,5m a byl konec. 😉

hrozinka
28. lis 2012

@abig já cvičila s 0,5 a některý cviky mi s tím přišli o ničem, naši jeli do sportu a koupili mi čínky a paní řekla, 0,5 je na nic, 1kg si člověk rychle zvykne tak mám 1,5kg 😅 a někdy je to pořádná makačka 😅

já zjistila, že mě to cvičení strašně nabíjí energií, včera jsem cvičila ve 4 a šla jsem spát až o půl 1 bo jsem nemohla usnout 😅 ale cm zatím vůbec dolů nejdou 😠 ale to přijde, určitě, já tomu věřím 😀

abig
28. lis 2012

@hrozinka Taky věřím, že to k něčemu bude .... taky mi u některých cviků příjde ta půlkilovka dosti nic, ale s litrovkou to nejsem schopna utáhnout, ale zkouším, zkouším ..

nicolletta30
28. lis 2012

Holky moc vám děkuji za podporu, dneska uz je mi mnohem líp, tak se do toho zase s chutí pustím.
@hrozinka a prosím tě holčička nechtěla to mlíčko hned nebo až za pár dnu třeba? Zatím mi přišlo, že mlíčko syn jí normálně, cvičím večer, takže kojím pak většinou až za 4 hodiny a v noci nepozoruji žádnou změnu, ale nechci nic riskovat mezi svými kamarádkami jsem vlastně jediná prvorodička, která kojí i po třech měsících, tak vím , že mám štěstí a nechci o to přijít..

hrozinka
28. lis 2012

@nicolletta30 až po čase, cvičila jsem jill v srpnu 6dní v kuse, to bylo vše naprosto ok, kojení vpohodě, pak jsem začla cvičit koncem září znovu a s vervou a po dnech jsem měla zánět tak jsem přestala a od té doby malá mlíčko nechtěla, k prsu se přisála ale hned odtrhla a řvala ☹ ale pročítala jsem tuto diskuzi a bylo tady víc maminek co kojili a cvičili s jill tak já mohla mít prostě smůlu. ale já chtěl kojit do 6m plně a pak pomalu končit, max do roka, takže u mě to nebyla tak hrozná katastrofa.

hrozinka
28. lis 2012

@abig jj mě taky 1,5kg dává u některých cviků pěkně zabrat 😅 ale taky zkouším zkouším snažím se 🙂

xdasa1
28. lis 2012

ja mam na nektery cviky 1,5kg a na nektery 3kg, podle toho jak mi to jde je stridam, jinak vcera se mi teda nejak nechtelo, ale pak sem cetla jak valite a odcvicila si svuj dalsi den 😅 v nedeli jdu na L3 tak jsem zvedava co me ceka..

nicolletta30
28. lis 2012

Tak ta včerejší pauza mi moc prospěla, dneska jsem si zacvičila a dokonce to šlo lehčeji než předchozí dny a nebyla jsem potom tak příšerně vyřízená a zase jsem cítila, jak mi najely endorfiny🙂

hrozinka
29. lis 2012

@xdasa1 3kg?? tak to jsi borka to bych neuzvedla

prinzesz
29. lis 2012

ahojte kocky!
tak ja som s Jilian tiez zacala, prvy den som myslela ze umriem! dnes som 3 den ale na youtube mi to nejde tak si to asi budem musiet stiahnut sakris! nechcem mat pauze ani jeden den lebo mna to bavi a chcem cvicit.. ja by som cvicila aj rano a vecer ale moje dieta mi to nedovoli.. ja inac zatial necvicim s cinkami, /potrebujem zdvihat moje dieta, nie len ruky hehe/ a ptoom mam len 5kg cinky a to sa obavam ze dalsi den by som uz nic neorobila od bolesti.. takze si pozidim tie 1,5kg
dufam, ze sa k vam mozem pridat a poradite ako to robite vy? mate aj nejaku dietu? ja uz nekojim takze mozem plne cvicit..

hrozinka
29. lis 2012

@prinzesz ahojky já žádnou dietu nedržím, ale jelikož já jim asi 20 potravin co existují tak to ani jinak nejde. 5kg čínky? tak ty bych ani neuzvedla 😅

hrozinka
29. lis 2012

tak jsem se zkusila měřit (cvičím L2 od pondělí) a úbytek je jak kde :

ruce - 0
břicho v pase -3cm
špek - 0 ten mě mrzí nejvíc bo prostě nevím jak ho shodit 😠
zadek -1,5cm
lýtka 0
stehna nahoře nic dole 1,5 a 2,5 cm

tak mám radost a energii cvičit dál. nějaká rada jak na ten špek??

prinzesz
29. lis 2012

@hrozinka ahoj, je L2 naozaj take tazke? aj sa toho bojim ci nevypustim dusu... hehe

hrozinka
29. lis 2012

@prinzesz no nevim ja su strasne slaba na ruce a l2 je skoro vse je delane v pozici kliky a to je pro me peklo, ale snazim se to delat poctive a vsimla jsem si, ze jinak drzim telo uz nejsem tak shrbena. Ale neboj jak uvidis prvni cm dole tak budes mit silucvicit dal 😉

abig
29. lis 2012

@prinzesz Vitej mezi nami :o)

abig
29. lis 2012

@hrozinka Je super, ze to vidis na cm .... ja na sobe vidim zmeny v drzeni tela, trochu vykoukly svaly na rukou a na brisku .... ale na cm, zatim nic .... ale to nevadi, to snad casem prijde.

@prinzesz Me to L2 slo dobre, krom kliku, na to jsem take slaba, ale utokalo mi to rychleji nez L2 a taky jsem se vice potila.

Dnes zacinam prvni den L3 ...

prinzesz
29. lis 2012

@abig joj drzim palce, som zvedava ako sa budem potit ja, lebo ja sa zatial potim tak normalne.. nie uplne silene ale potim trosku.. no ked som prvy den cvicila to kardio myslela som ze umrem.. a to som uz dobre 3 tyzdne behavala.. takze tak..
a dakujem za privitanie..

hrozinka
29. lis 2012

@abig @prinzesz me taky L2 utika rychleji nez L1 🙂 a dnes uz jsem dala nejake cviky dle cernosky a nektere jsem docvicila bez padnuti 🙂 jo a potim se jak krava uplne ze me tece pot po cele,ze se musim utrit a zada triko mam taky mokre 🙂

abig
29. lis 2012

@hrozinka Tak tak, začala jsem cvičit v tílku, aby ze mě tak neteklo :D .... a černošku taky cvičím, některé cviky se prostě dají naprosto v pohodě zvládnout ...

Tak já jdu tedy na první cvičení z L3 ... boty už mám na nožkách, shodím tričko a jdu na to ..

hrozinka
29. lis 2012

@abig tak dej vedet jake to bylo 😉

abig
29. lis 2012

@hrozinka
To byl masakr 🙂 Já neklikařka, samý klik ... a co ty poskoky-výskoky ??? Moje smrt ... ale žiju !!!! Poslední den to dám určitě bez problémů ...
Pozitivní ? Setsakramentsky to uteklo, jsem čekala nějaký Jillianin výstřelek, kdy vypustím duši a ona si sedla na cooldown 😀 😀 😀 😀
A dala jsem to s kilový zátěžem v každé ruce ... takže i tato kondička se zlepšuje, celkově taky, jinak bych to neudýchala asi ... jo a jak teď sedím, tak mám pevné bříško ..

abig
29. lis 2012

Manžel říkal, že kila neshazuji krom toho, že se vše mění na svaly, z toho důvodu, že nemám, co shazovat ... můžu se zeptat - nemusíte odpovídat, kolik vážíte nebo máte přes pupík, že jdou cm dolů ?

Já mám cca 61kg a přes špíček na břuchu 80cm ... no ale jde mi o boky - 102 cm ... a to jsem po porodu 10 cm dala dolů ..

hrozinka
29. lis 2012

@abig tak to je uzasny 🙂 hned se clovek nebude bat 🙂

lena27
29. lis 2012

@abig tak to jsi hubeňour. já mám sice 187cm ale 98kg a přes břicho 110 a boky 112 😢 😝 velikost 48, před těhu jsem nosila i 42

abig
29. lis 2012

@lena27 Tak ja jsem oproti tobe malicka, cca 163cm ... a ty boky, ja sice v tehu pribrala "jen" 4kila, ale mela jsem 112cm pres boky pri vaze 72kg ....