Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

verule80
1. led 2013

@favofrenki tady je nahodne vybrany l carnitin http://www.fitness4u.cz/39-carnitin-karnitin/54... Diky nemu podavas lepsi vykony a energii beres z tuku. Ja chodila asi pul roku na power yogu a 3 mesice jsem cvicila s l carnitinem a bylo videt, ze to spalovani je rychlejsi. Koukej pri vyberu na vysokoou koncentraci toho carnitinu. Maji to ve fitness, nekdy i v lekarnach ja to koupila dokonce v akci v globusu.

Takze @abig @favofrenki zaciname dneska? ja se musim jeste zvazit a zmerit

favofrenki
1. led 2013

@verule80 Tak já jsem teď docvičila. Musím říct že masakr nikdy jsem se pořádně nehýbala a je to znát. Když jsem se na to cvičení jen dívala přišlo mi to jako brnkačka, realita je ale jiná.
Jen to nesmím vzdát, ale upřímně teď jsem KO.

abig
1. led 2013

@verule80 Ano ano, dneska zacinam ....

@favofrenki Ony ty prvni dny je to sila, ale po tretim ctvrtem dnu uz to bude dobre .... pak budes mit na tom zavislost, pokud te neskoli nemoc nebo natazeny sval .... nutne je vytvat a jit za svym cilem ... a jsi sikovna uz jen protoze jsi vubec zacala ....

pajinka85
1. led 2013

@favofrenki
taky mám právě za sebou první den první lekce...jsem mokrá, srdce mě lítá, nohy se mi klepou-mazec. Ale je to skvělé cvičení-hlavně vytrvat.

pajinka85
1. led 2013

Nevíte někdo kolik KJ se při cvičení asi *- spálí?

favofrenki
1. led 2013

@abig Díky za povzbuzení to potřebuju 😉 Je fakt že už pár hodin po cvičení jsem říkala manžovi že se těším na zítra až si zase zacvičím 🙂 Asi endorfiny to jsem nikdy u cvičení nezažila 😀
@pajinka85 Super ano bylo mi stejně. Myslela jsem že jsem jediná koho to tak odrovnalo. Nohy a ruce cítím i teď občas se mi podlomí.
Ale jsem hrozně zvědavá jestli to na mě bude třeba po první lekci vidět, aspoň trošičku...
Tak holky hlavně se nevzdat a věřit že za pár dní to bude lepší a lepší

verule80
1. led 2013

Teda holky, jsem u nasich a tak jsem si rikala, ze zacnu az zitra. No ale super jste me nabudily, takze jdu vecer do toho taky 😀 Holky a zapiste si pls miry at muzem treba po tydnu zkoumat vysledky. To je super, ze nas zaclo tolik, to jsem ani necekala 🙂

verule80
1. led 2013

@favofrenki Tak jsem zvedava jak to zvladnu ja, protoze ted jsem opravdu z formy...

favofrenki
1. led 2013

@verule80 Taky jsem to ráno chtěla odložit na neurčito jako vždy🙂 ale pak jsem si řekla že to je přece brnkačka jak tam hopsají a že to dám, vždyť holky jsou spocený až na konci 😀 Ježiš jak já litovala po pár minutách 😀 ale jak už jsem psala po pár hodinách už se nemůžu dočkat zítřka hlavně se těším až to budu zvládat líp. Dneska jsem občas přestala hopsat o chvilku dřív fakt jsem z formy 😀
Míry i váhu mám napsanou, ale myslím že po týdnu to asi znát nebude i když bych se nezlobila. Většinou cvičení vzdám když na mě hned není něco znát☹

abig
1. led 2013

@pajinka85
@favofrenki
@verule80 Holky ... nezapomeňte, že každá jsme jiná, každá máme jinou váhu a výšku a jsme jinak stavěné, tak nebuďte zklamané, když to některé z vás půjde pomaleji ... já už mám 30 DS jednou zase a šel mi jen centimetr přes boky tuším - mám to někde zpětně zapsané ... ale jak jsem najela na Killer buns, tak mi začaly ty cm pomalu jít dolů, jak tělo stále ještě fungovalo po 30DS ... prostě to nejde hned dolů, ale tělo vás poté za to pochválí ... prostě jen vytrvat a cvičit s radostí ...

favofrenki
1. led 2013

@abig Už jen název Killer mě děsí 😀 nevím jestli po 30DS budu ve formě natolik abych pokračovala něčím těžším. Že jsme každá jiná si uvědomuju. Když jsi docvičila 30DS tak i když ti cm neubyly bylo to na tobě znát? Změnil se tvar postavy nebo to bylo jen o tom žže se cítíš líp?

abig
1. led 2013

@favofrenki Rozhodně má člověk lepší kondici ... to citím i teď, zrovna jsem odcvičila první den 30DS a zvládla jsem to téměř levou zadní, narozdíl od napoprvé ....
A tělo se formuje 100% u někoho po prvním levelu, většinou za půlkou druhého už je to znát ... zejmena ruce se hned mění a člověk stojí rovněji, mění se zadek, jde nahoru - tudíž se může objem na cm zvětšit, ale opticky je dupka hezčí .... no já mám problém se stehny a boky .... takže proto jsem šla do killer buns, ale je to taky dobré cvičení, jen má skoro 40 min ... a já málo času 😀
U 30DS se mi začaly rýsovat svaly na bříšku pod špečkem ... teĎ jsem se "zprasila" o Vánocích, ale stále tam jsou a hlavně zůstala ta kondička ... těch 14 dní v klidu mi neuškodilo ...

verule80
1. led 2013

Toz jsem docvicila a teda na me celkem zahul. A to jsem necvicila s cinkama. To bych nezvladla. Mam slabe ruce....

Holky ale diky ze jste zacaly a dokopaly me ke cviceni... 🙂

sunysara
1. led 2013

ahoj holky, tak jsem před 4 dny začla cvičit jillian a zatím super jen me bolí kotníky a svaly o tech nemluvím ale super. jen se bojím že nebudu mít takové výusledky. ale uprava stravy a to cvičko by snad melo pomoct ne??? chtela byhc shodit i zpevnit zbavit se cm. před cvičením si dávám skořicový krém a strečku as pon na břicho a potím se hodne. ale jeste by to chtelo asi ten carnitin na spalování ale prýá má učinek ažý po půl hodine cvičení. jet o pravda???

jinak cvičení zdar

sunysara
1. led 2013

@abig máš nekde odkaz na toho killera kdyby jil nezabrala????

abig
2. led 2013

@sunysara
Na str.32 je ode mne odkaz na Killer Abs - bricho .... ostatni cviceni ja má na originalnich dvd ...

pajinka85
2. led 2013

No super...včera začnu a hned musím skončit..... Svaly bolí, to jsem čekala, ale ráno se vzbudím s bolestí krku, průdušnice a bolestí hlavy-je to možný 🙄 🙄 🙄 🙄 Skoro nejsem nemocná a když se rozhodnu se sebou něco dělat, tak toto. No tak to musím o něco odložit. Ještěže mám za sebou jen 1 den, kdybych měla třeba už 10 -to by mě naprdlo víc. 😝

verule80
2. led 2013

Tak moje telo je, jak kdyby po nem preslo stado slonu. CHozeni po schodech me dela problem... Jsem zvedava jak v tomto stavu dam dalsi lekci...

@pajinka85 Kurna to je smula! No ale jak pises, lepsi po jednom dnu nez po celem levelu...

pajinka85
2. led 2013

@verule80 Taky mě bolí úplně všechno, nejhůř nohy..každý pohyb mě bolí 😀

misicka455
2. led 2013

Ahojky,

@pajinka85 to naštve já jsem takhle začínala 3X a až dneska jsem 30DS docvičila celý . Vždy to bylo kvůli nějaké nemoci , bolest nebo bolest kolen hrůza . Jsem štastná, že to mám za sebou už mě to nebavilo 🙂)

Do pondělí pojedu more trables zone a od pondělka asi 3O rippid -

Tak všem cvičencům , cvičencům zdar 😉

pajinka85
2. led 2013

@misicka455 a jaké máš výsledky ?? 😉 Jsi dobrá, že jsi to vydržela. 🙂 Já jsem na sebe zvědavá...
na ty ostatní jsem ještě nekoukala. 🙂

verule80
2. led 2013

@misicka455 gratulace nejvetsi.... 🙂 taky by me zajimaly vysledky. Idealne kdyby byly nejake dobre, aby namotivovaly 🙂

Ja jsem se vcera i fotila. Jako kdyz zatnu brichu, tak to neni tak strasne, ale jak ho povolim, tak jsem fakt jak v patem mesicu. Evidentne tam ty svaly chybi.

Taky se me libilo, ze to cviceni na brocho je zamereno hlavne na sikme brisni svaly, ktere bych potrebovala zpevnit jako prvni. Mam jeste od porodu ty svaly rozestoupene.

No vecer poreferuji, jak se me podarilo cvicit. Jen dneska to zkusim po obede. Vecer jsme cvicila pred 8 a pak nemohla usnout. Asi bylo telo nabuzene 🙂

jakoubka
2. led 2013

Ahoj holky,

jsem taky fanynka Jill 🙂
Když jsem cvičila poprvé ,tak se mi nejvíce hnul pas....-7cm 🙂

Dnes chci začít znovu a i s L-carnitinem .

Ale mám prosím dotaz ...Když se mi teoreticky zpevní břicho ...jakl bude vypadat ..myslím tím,jak budou vypadat strie,kterých mám na břichu fakt dost :(

misicka455
2. led 2013

Holky dneska se budu teprve fotit . Na váze my to neudělalo nic cvičila jsem blbě přes Prosinec u mě měsíc obžerství 🙂) Takže jsem aspoň přes vánoce nepřibrala , ale prasila jak svina 🙂) Celkově se cítím lépe více ohebná. Uvidím zda to na fotce bude trochu poznat . Kalhoty se mi zdají malinko větší 🙂)

Myslím, že když se k tomu upraví jídelníček tak to musí jít dol samo 🙂

sunysara
2. led 2013

Ahoj holky tak já dneska valím 5 den jil a zatím super tyy nejhorší bolesti jsou pryč. hurá. uprava jídelníčku taky tak užýaby ty kila byly dole.

sunysara
2. led 2013

@jakoubka já mám krém od vichyy strii mám požehnane a jsou svetlejší . já myslím že se stáhnout trošičku. gratulace t y jo -7 cm to bych už chtela takyyyyyyyyyyy

pajinka85
2. led 2013

@jakoubka strie jsou na tohle fakt svině 😢 😢 😢 já je teda nemám na břiše, ale na stehnech a díky nim se pořádně nestáhne kůže. ☹ Takže když jsem byla před těhotenstvím relativně hubená-tak to bylo v riflích dobrý-to se to stáhlo, ale v mini bych neškla, protože se ta kůže klepala a prostě bylo ji hodně navíc ☹
Myslím, že bohužel se ti bříško nestáhne úplně na placato ☹ ale mohu se mílit.....

misicka455
2. led 2013

Mě pomohl hodně krém o eveline taky ty hajzlíky trochu zesvětlil 🙂

jakoubka
2. led 2013

@pajinka85 -tak tzv "pekáč buchet" nebudu mít nikdy,s tím jsem se už smířila :( ale chci nemít ten převis :( říkám tomu "měsíční krajina" .. 😀
@misicka455 -tak jako já je mám světlý ,ale jejich fakt dost a hluboký ☹
@sunysara -jako taky jsem koukala ,že pas šel dolů...ale to spodní břicho ani ne :( stehna -3cm na každém a boky asi jen -1cm.A asi nejvíce to šlo dolů při levelu 1 ..a ten mě i baví nejvíc 🙂

verule80
2. led 2013

Tak ja jsme si dala dneska druhej den. Uz jak jsem si dala ten carnitin, tak postupne zacly svaly min bolet. Davam si ho cca pul hodky pred cvicenim. Jak jsem rano myslela, ze nebudu schopna cvicit, tak to nebylo horsi nez vcera. No teda na konci jsem fakt vyrizena a je me i poslednich 5min trochu blbe od vycerpani.

No cviceni jako takovy me teda nijak extra nebavi, ale to je tezky, me nebavi skoro zadnej pohyb. Jsem linejsi tvor. Takze jsem rada za tu motivaci tady 🙂

@jakoubka Jsem nekde cetla, ze kdyz cvicis na bricho, tak se zpevnuje zhora dolu. Takze kdyz vytrvas, tak by ted mel byt narade ten spodek.