Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

verule80
1. únor 2013

@abig Ma byt na zadek, ale jeste jsem necvicila. mam v planu zitra.

Ja zkusila na bricho toho Tonyho a bude to super cviceni, ale uprimne se me strasne libi Bob. Nemyslim fyzicky. Me to jeho cviceni prijde v takove pohodove atmosfere. Ja bych treba u Jill obcas nejradeji vypla zvuk, me otravuje, ze porad mluvi a snazi se o motivaci (i kdyz vim, ze toto hodne lidi oceni).

@lososka Foto dodam, ale teda dala jsem to bez blesku a je to strasne mazle, tak nevim ,jestli to ma cenu. Co se tyka rippedu, tak menim trochu nazor. Jsem myslela, ze je to brnkacka, ale svaly citim vic nez u trojky a kupodivu citim nohy ze zadu, coz jsem jeste necitila. Prijde me ten level 1 hodne zamerenej na ty nohy.

co se tyka tveho planu, tak to muzes zkusit ten ripped, tam si mas das 1-2dny volny za tyden. Ja si dam asi jeste jenom 1, kvuli udrzeni moralky. Bojim se, ze kdybych si dala vic, tak pak skouznu k castemu vynechavani. Jeste ten ripped chci odvicit ve vetsi frekvenci at si telo zvykne na pohyb. Regenerace je ale potrebna, uz mam naplanovano na pondeli 🙂

Jinak mam ale pocit, ze telo se na pohyb uz tesi, ale radeji bych to stridala s plavanim, jogou atd.... proste i neco jineho nez hopsani u tv. Skoda, ze toho casu je tak malo
Jo a jeste posledni prispevek 🙂 Dneska jsem si dala poprve ten protein a teda chut super, jsem to mela fakt jako dezert 🙂 Taky jsem si poprve zapisovala do tech kalorickych tabulek a byla jsem prekvapena, ze jsem toho snedla min nez bych mela. To by me zajimalo, jestli je to problem. Ja mam podle tabulek snist 6200KJ abych hubla, tak me to dalo 5000KJ, ja snedla 5700, ale traveni jidla plus cviceni ubralo asi 1500KJ takze jsem jen na 4200KJ. To uz je spatne?

dandik
2. únor 2013

@abig Jé tak to jsme na tom stejně, já dnes dala 2 den level 1 a fakt nemůžu na stehna. Malého špatně zvedám ze země a do židličky, ale je mi dobře a mám dobrý pocit. Petky jsem dnes vytáhla, ale činky jsem si ještě nepořídila...uvidím časem...tak hodně zdaru.

snuflinka
3. únor 2013

@dandik Tak to já se chystám na den 2 dneska 😀 Krom stehen mě po včerejším prvním kole bolí i zadek, svaly na lopatkách a dokonce na pohmat i mezi žebry 😀 Tak jsem zvědavá na efekt 🙂

dandik
3. únor 2013

@snuflinka Tak já jsem o den napřed, musím říct, že jsem na stehnech včera cítila snad všechny svaly - zepředu, z boku. Nemohla jsem si ani kleknout k synovi na zem. Hrůza, dnes už je to dobré. Tak hodně sil do dalšího cvíča 😉

verule80
3. únor 2013

@snuflinka @dandik tak hodne sily do cviceni a hlavne vytrvalost.... 🙂 vysledky se pri rozumnem stravovani urcite dostavi....

valerie27
3. únor 2013

Ahoj holky, tak ja se včera přinutila a sla jsem behat, a potom jsem si dala ještě Jill....no, dneska chodim sice trosku jak pripos*ana, ale myslela jsem, ze to bude horsi. Krasne tu sviti slunicko, tak dneska vyrazim zase. Vsem preju pevnou vuli a výsledky, které namotivuji 😉

mami29
3. únor 2013

ahojky holky mam za sebou druhy den, po vcerejsku jsem si myslela ze to dnes nedam, ale slo to lip nez vcera, hlavne kardio 🙂

verule80
3. únor 2013

Tak mam odcviceno Ripped a prichazim tomu postupne na chut 🙂 Hlavne mam pocit, ze to pekne zpevnuje nohy. Dneska se mnou cvicil i MM a prej bude casteji 🙂

abig
3. únor 2013

@verule80 Dneska jsem se to snažila prostudovat, a myslím, že by jses měla držet těch 5000KJ, protože ještě vydáváš i jinou činnost, než cvičení .... aby ti pak nechyběly jiné živiny a tělo pro změnu nehladovělo ...
Dneska jsem se přihlásila na těch stránkách kalorické tabulky a přihlásila a taky budu zkoušet sestavit jídelniček tak, aby to cvičení měl u mě vliv i na hubnutí .... projela jsem si pár jídel a valila oči 😀 😀 😀

Dneska den 6 - začala jsem level 2 a konečně jsem si dala do těla a teklo ze mě a to jsem cvičila jen ve spodním prádle ... takže ještě 14dní 😀 a můžu jít na trojku .... u jedničky už jsem zvládla všechny cviky a téměr se neopotila, takže jsem musela zvednout zátěz na dvojku .... ta je prostě príma, pač rychle ubíhá a za mě se u toho cítí všechny svaly ..

verule80
3. únor 2013

@abig Dneska uz mam 5200 KJ. Taky jsem mela zravku. 🙂 zitra jedu na sluzebku, tak se cestou domu zkusim zastavit v knihkupectvi pro nejakou zdravou kucharku.
I kdyz teda tady jsem nasla solidni inspiraci na recepty: https://www.facebook.com/#!/WellfitLosingWeight...
Nasla jsem to na Nikky blogu a kdy si to projedes, tak ma spoustu jidel i s obrazky {coz ocenim} a taky jidelnicky

bengy
4. únor 2013

Ahoj holky, dneska jsem zacala ripped in 30 a teda fakt jsem trpela jako kun. Mam pred sebou jeste hodne hodne dlouhou cestu, ale vytrvam 🙂. Po shredu vysledky vidim, takze verim, ze po tehle makacce to bude videt jeste vic 🙂

ad kaloricketabulky.cz, holky zapisovala jsem si do nich ze zacatku, abych vedela co a jak muzu. Uz mam jakysi prehled. Obcas kdyz badam, tak si ten den zapisuju, abych vedela na cem jsem. Ale 5 tisic KJ je strasne malo, pozor - vase telo bude hladovet. Proc to pisu. Ze zacatku jsem si to myslela taky. Napsalo mi to, ze mam prijmout cca 7 tisic KJ, tak jsem 2 tisice odecetla, abych hubla, ale to je chyba. Kdyz si do kalorickychtabulek napisete, ze chcete hubnout, kolik vazite a jaky mate denni rezim, tak uz vam to rovnou napise kolik mate prijmout energie, aby to splnovalo vase pozadavky. Takze bych se nedivila, kdybyste meli jist kolem 7 tisic KJ. Dejte si na to pozor. Pokud budete hladovet, tak hubnout nebudete, budete podrazdeny, otraveny a vsechno pujde do kelu. Verte mi, proc jsem si tim 🙄

hlavinka
4. únor 2013

@fachy
taky nedavam ruce ☹ pritom clovek by rekl, ze bych je mohla mit silny, jak furt nosim deti, ale proste kliky nemuzu 😲

A bricho teda nedavam kvuli kyle, ale to je pak cviceni na prd. asi ho cvicit budu, ale s kylnim pasem

No a cinky mam bohuzel 3 kilovy, coz je celkem dost, tak pulku casu delam s nima, pulku bez nich

lososka
4. únor 2013

holky, tak já si asi k Jill resp. za chvilku k Ripped přikoupím toto, co myslíte? nějaké zkušenosti?
@bengy chodíš na VacuShape nebo VacuTherm? A máte někdo zkušenost s vibračními plošinami?? díky!
http://okslevy.cz/team.php?id=167

lososka
4. únor 2013

jo a @bengy nebudeš mít v nejbližší době cestu do Prahy? že by ses stavila na kafe a můžeme si porovnat pekáč buchet na břichu 😀

dropsy
4. únor 2013

Ahoj holky, jsem v polovině druhého levelu shredu a zradil mě kotník. V pátek jsem si natáhla vazy...nebo nevím..v sobotu jsem si dala pauzu a včera to zkusila znovu. Vůbec to kvůli bolesti nešlo, takže jsem skončila 😢 Hrozně mě to štve, protože jsem na sobě konečně začala vidět výsledky. Tak budu cvičit aspoň Boba a za 14 dní snad budu moct začít znovu.

Holky, tak vám přeji, aby se vám úrazy vyhýbaly a centimetry ubívaly 😉

abig
4. únor 2013

@bengy Ano máš pravdu, já jen zkouším zjistit, kolik toho vlastně denně do sebe nahážu :D
Těch -2000kJ, co tam píší, se mi zdá taky hodně, ale je to tam dobře rozepsané, takže pokud nebudu překračovat danou hranici přísunu, mělo by to být v pořádku, rozhodně 5000kJ se mi zdá hodně málo, protože k tomu ještě kojím, takže musím jíst ....

abig
4. únor 2013

@dropsy Ať jsi brzy v pořádku ... cvičení neuteče .. důležité je se k tomu vrátit ..

abig
4. únor 2013

Tak jsem si našla další motivaci, Nikki vyhlásila novou "soutěž" a já jsem se přihlášila !!!!
Přidá se někdo ? Je to nezávazné, kdykoliv se můžete odhlásit ... respektive nepokračovat ...

lososka
4. únor 2013

@abig 😀 já o té soutěži uvažuji od včerejška 🙂 asi se taky přihlásím, ať mám motivaci 😉

badrick
4. únor 2013

holky tak ted jsem vás dočetla.....taky už cvičím 1level 9 den je pravda, že jsem si trošičku upravila jídelníček, a jeden den jsem vynechala na zregenerování neboť jsem byla hotová a je pravda že ob den přidávám po cvičení ještě orbitrek tak 10 min. Možná to u mě k těm výsledkům taky přispělo
pas -3 cm
přes břicho -3cm
boky -3 cm
stehno -1 cm
váha ubytek 0,6 kg
jsem nabuzená po takových výsledcíh....ale trošičku mám strach z té dvojky ta mě čeká pozítří, dopředu se raději dívat nebudu ať nezpanikařím...ale jsem odhodlaná to dát...neboť bych se ráda dostala do formy....

Mohla bych vás poprosit zda se můžu přidat do soukromé diskuze?

badrick
4. únor 2013

jo a můžu se zeptat o jakou soutěž jde? třeba mě to ještě víc bude motivovat 🙂

dropsy
4. únor 2013

@abig děkuji moc 🙂 Neuteče, ale jsem z toho dost smutná. Dneska se mi k tomu přidalo koleno, takže nic veselého. Snad se brzy dám dopořádku a budu pokračovat 😉

fachy
4. únor 2013

@hlavinka prej nedávám ruce a mám tří kilový činky 😀 já mám každou myslím kilo a půl a jsem hotová... 😀

verule80
4. únor 2013

@bengy No ja mam tech 5tis na hubnuti, ale 500KJ je na traveni, 1000KJ je na cviceni, takze snim 6500KJ a myslim, ze je to O.K. S tim ani nemam zadny velky problem. Dneska jsem si dala regeneraci a necvicila a vejit se do 5500 uz problem je. 🙂 Me se libi na tech tabulkach, ze vidim i to slozeni. Bez proteinoveho napoje nemam narok splnit bilkoviny a mam soustavnej problem se sacharidama.

@lososka Toz s timto zkusenosti zadny nemam. Myslim, ze kamaradka byla na tom vacueshape a moc ji to nenadchlo. Rozhodne ale neublizi 🙂

@hlavinka 3kilovky jsou strasne moc. To je jasne, ze nedavas ruce. Si napln flasky od Jupika nebo tak neco. Ja s tim odcvicila celej shred.

@dropsy Super napad. Davej si Boba at nevypadnes uplne ze cviku a kotnik nech odpocivat. Ten je dulezitejsi...

@badrick Krasne vysledky! To je nejlepsi motivace jaka muze byt 🙂

Co se tyka souteze, tak info je tady http://mojetelo.blogspot.cz/2013/02/moje-promen...
Holky a kdyz jste se tam hlasily, tak s fotkou ze zacatku ledna? I kdyz neni na fotce videt hlave? Bych se mozna taky prihlasila 🙂

abig
4. únor 2013

@verule80 Já posílala fotky bez hlavy 😀
Dnešní zápisem poživatin, co jsem pozřela, jsem zjistila, že jím "málo" ... tudíž moje tělo strádá a ukládá tuky ...
@lososka Já chodila na vacu - ale na to, jak se šlape jakoby na elipticalu ... jako teklo ze mě jak blázen, byla jsem zabalená do folie ... a úbytek nulový ... i paní provozovatelka nechápala, měla jsem slušnou zátěž a skoro hodinu šlapala ... takže za mě nene, na mě to nepůsobilo .... j

verule80
4. únor 2013

@abig toz uvazuji, ze bych foto poslala. Jen teda se me k tomu nechce nic psat

abig
4. únor 2013

@verule80 Nic psát nemusíš, jen jméno-přezdívku, věk a kraj odkud jsi .... možná na konci akce nějaký souhr aktivit, ale myslím, že Nikki dá vědět ..... já už jsem v jejím seznamu 😀

verule80
4. únor 2013

@abig tak ja do toho pujdu s tebou ;) ale az zitra ;)

hlavinka
5. únor 2013

@verule80 3kilovky davam klidne dole na zemi to roztahovani rukou nad hrudnikem. Ale to "vzpirani" u podrepu teda nedavam... No jo, ale zrovna doma zadny flasky nemam ☹ to nevadi, pul davam tak a pul bez cinek.
@abig taky jsem chodila na Vacushape a zadny ubytek ☹ a do toho jsem vkladala velky sance, protoze co jsem se tam ptala zenskych, tak uz po 3 az 5 cvicenich jim ubylo par cm, sampzrejme po tech 20 lekcich mely treba o 2 velikosti min... A ja nic - grrrr
@fachy myslela jsem, ze nedavam kliky na zemi, asi jsem to spatne napsala 😲