Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

hlavinka
5. únor 2013

@lososka na vibracni plosinu jsem chodila taky. Ale na mne teda zadny ucinek ☹ Nicmene taky - co jsem se ptala zenskych tam, tak kdyz chodily pravidelne 3x tydne na pul hodiny, tak mely ubytky na cm (ne na vaze), coz je dobry. Ale u mne nic.
Nicmene treba bricho jsem citila druhy den, jako kdybych posilovala....

hlavinka
5. únor 2013

@abig zachvaty zravky jsou (pry) zpusobeny nedostatkem bilkovin a stravy obecne.
Kdyz se cvici, je vydej vetsi a muze se malicko na jidel pridat.

U mne je problem, ze proste bilkoviny moc nejim, at uz jde o maso ci lusteniny. Zkousela jsem to nahnat treba na tvarohu, misto jogurtu, ale proste mi tvaroh nechutna a pak jsem toho snedla 3 lzicky a to je taky blbe.
A i kdyz jsem drzela jidelnicek na miru, kde byly spravne rozlozeny ziviny, stejne jsem nezhubla nic a porad jsem mela hlad a chute (na sladky).

hlavinka
5. únor 2013

Jinak teda mam za sebou teprve 3 dny (bohuzel o vikendu jsem nemohla cvicit). Po prvnim cviceni mne bolely nohy, ale ted uz vubec. Zas mne boli prsni svaly z kliku nebo toho rozprahovani ne zemi. Tak se chci videt dneska.
blby je, ze muzu cvicit jedine kdyz mala spi, protoze jinak ji to vadi a rve :-/
tak jsem zvedava, zda na konci tydne budu mit nejaky vysledky, jestli ne, tak na to prdim, protoze vy vsechny jste mely po prvnim levelu slusny vysledky.

hlavinka
5. únor 2013

ted uz presne nevim, kdo sem daval ten web http://www.kaloricketabulky.cz ale dobry, je tam i Jill 🙂 v aktivitach.
Tak si to dneska zkusim zapisovat - diky vkladatelce 🙂

abig
5. únor 2013

@hlavinka Rozhodně to nevzdávej, pokud nebudou výsledky. Já už jsem jednou celý Shred odcvičila a měla jsem jen 1cm dole ... proto řeším příjem a výdej ...

dropsy
5. únor 2013

@verule80 Jsem se rozhodla, že do té soutěže taky půjdu. Kotník snad za 14 dní bude v pohodě a budu moct začít zase cvičit. Vyfotím se dneska večer v plavkách, ať je fotka aktuální a taky s hlavou 🙂

verule80
5. únor 2013

@hlavinka Zkus vydrzet aspon ten shred. Je fakt, ze nejlepsi motivace byla ty ubytky. Ja je mela markantni po prvnim levelu, pak uz tolik ne, ale to zpevneni postavy clovek proste citi.

Myslim, ze kdyz se doladi strava, tak by to postupne melo jit dolu. Jen clovek nemuze cekat, ze co hromadil nekolik mesicu, zmizne za par tydnu diky cviceni. To si rikam aspon ja.

Jo a s bilkovina mam taky problem. Tak to resim proteinovym koktejem a ten je navic vybornej, tak to mam jako i takovou mnamku. Jinak dopoledne zkus jest sacharidy a odpoledne hlavne bilkoviny - tzn. jogurty, zelenina, maso.... protoste uz ty sacharidy ubrat (s tim teda taky problem)

dropsy
5. únor 2013

@hlavinka nic nevzdávej, po prvním levelu jsem měla dole akorát dva centimetry na zadku a jinak nic. I tak jsem pokračovala a v polovině druhého levelu jsem na sobě konečně něco začala vidět. Menší břicho, "madla", všechno pevnější. Kdybych nemusela přestat kvůli kotníku, tak by ty výsledky určitě byly! Takže nevěš hlavu, někomu to jde pomaleji. Vzdej to třeba až po těch třiceti dnech, že už nezačneš nic jiného, ale takhle by tě to za pár dní určitě mrzelo, že ta dřina byla k ničemu. V prvním levelu jsem měla taky slabší chvilky, ale vydržela jsem 😉

snuflinka
5. únor 2013

Tak po třetím dnu si už nepřipadám tolik zbitá jak pes 😀

snuflinka
5. únor 2013

@dropsy jaká soutěž??? 🙂

hlavinka
5. únor 2013

@abig a jak resis prijem? omezila jsi tuky? pridala bilkoviny?
U mne je fakt jedno, co jim, zadny vysledky proste nemam. Mozna je to taky kvuli za a) stitne zlaze (ackoliv se lecim) a za b) kvuli praskum na deprese. Takze nevim. Kazdopadne po Majde mam nahore 10 kilo a aspon 6 bych chtela dat dolu, kdyby celych 10, bylo by to super. Nebo teda pres boky bych potrebovala 8 cm, v pase taky tak....

@verule80
presne jak rikas, kdyby clovek videl nejaky vysledky, sel by dal a rad. Ale ja mam za sebou tolik cviceni a vseho a bez vysledku ☹ Tak si nekdy rikam neni lepsi si dat pytel bramburku a pivo nez se trapit o mrkvi? kdyz stejne vazim furt stejne? .-(

Jojo, to ja vim, ze sacharidy uz vecer moc ne, ale treba kdyz si davam michany vajicka, neumim si je dat samotny jen se zeleninou, proste k tomu musim mit nejaky pecivo....

U mne je taky problem cas na jidlo - rano musim rychle snist jogurt, protoze nemam sanci si sednout v klidu a namazat si treba pecivo, sunku, nakrajet a umyte zeleninu, kdyz vsatavji obe holky. to samy vecer ☹ obed byva lepsi, ale i tak.
@dropsy kdyz budu mit po 10 dnech dole 2 cm na zadku, budu rada 🙂
Necekam, ze zhubnu 10 kilo za mesic, ale kdyby za mesic byla dole treba 2 az 3 kila plus odpovidajici centimetry, byla bych moc rada.

A jinak teda moje rozmery (ajajajaj) - nosim velikost 40/42 (driv to bylo 36/38, jak co), vaha nyni 72, vaha pred teh. 62. Chtela bych aspon 65...

pas 82 cm
pupek (niz nez pas) 92
boky 108 (hruza!)

Moje drivejsi rozmery byly pres boky taky vyssi, jsem hruska, ale ted je to des ☹ (driv jsem mela pas cca 75, boky 100)
holky diky za podporu 🙂

hlavinka
5. únor 2013

@dropsy jojo, myslela jsem, ze vydrzim 30 dni, to se da, s tim nemam problem.
Akorat teda pristi tyden jedeme na hory s detma, takze nehrozi zadny cviceni, ale zas bydlime na kopci, to bude obdoba HEAT 😀

hlavinka
5. únor 2013

@snuflinka presne tak. Prvni je asi nejhorsi 🙂 uvidis, pak bude lip a lip .-) (ja jsem teda taky na zacatku)

snuflinka
5. únor 2013

@hlavinka Pro mně byl nejhorší druhý den ta první část, než se zahřály ty bolavý svaly. Včera to bylo teda taky hrozný, ale lepší 😀 kolikátý den cvičíš?

abig
5. únor 2013

@hlavinka Zatím jen zapisuju a zjišťuju, co mi jaká potravina dá ... ale vzhledem k tomu, že podle včerejška jím málo, tak musím přidat ... no začala jsem snídat a učím to i manžela .... no a uvidíme za pár dní, co mi hodí ty bílkoviny na kalorickýchtabulkách, abych věděla, kde přidat a kde ubrat .... jako dost mě to baví, ale není čas, vždy si k tomu sednu narychlo večer ...

fassy
5. únor 2013

Holky vy do toho vážně jdete? Jste mě nahlodaly 😀 To je totiž super motivace 😉

lososka
5. únor 2013

@hlavinka my byli před pár dny týden na horách a cvičila jsem i tam, chce to fakt se kousnout a vytrvat, nehledat si výmluvy 😉 když malej odpoledne usnul a starší si dal siestu s manželem u pohádky, tak jsem hopsala u iPadu 🙂
s těma lékama je to fakt na budku, kamarádka taky bere na štítnou žlázu a co se začala léčit, nabrala dobrých 10 kg a ať dělá, co dělá, nic jí nepomáhá a neshodí ani deko 😒 dr. jí řekl, že se to snad časem upraví a tělo si zvykne, prášky bude brát totiž asi doživotně..
holky, já do té soutěže půjdu určitě! 😵

snuflinka
5. únor 2013

@abig ty jo, tak ten blog je fakt boží 🙂 Pořád mám obavu o kojení, tak to nebudu přehánět, ale tyhle výsledky jsou naprosto dokonalý 🙂 Paní měla před Jill podobnou váhu i cm jako já! 🙂

dropsy
5. únor 2013

@fassy přesně, super motivace 🙂 Večer se vyfotím a přihlásím se 😉

lososka
5. únor 2013

holky, my budeme v květnu tááákové kočky!!! 😵 😀

lososka
5. únor 2013

jinak zrovna jsem docvičila 29 den, už aby to bylo za mnou, cvičení mi neva, ale už mě ta trojka krapet nudí, už se těším na změnu!

verule80
5. únor 2013

@lososka Tak to te privatam v Rippedu. 🙂 Ja zitra koncim prvni level. Super, ze to jen na tyden,
VIs, co me prijde na tom Rippedu nejlepsi? Ze pouzivam fakt jine svaly. U nohou me boli hlavne svaly vzadu a trochu uprostred nad kolenem. U shredu me bolely svaly na predni strane stehen. Taky lopatky dostavaji zabrat. Musim si na nejake cviky sehnat tezsi cinky.

@snuflinka idealne je cvicit pred kojenim.

@hlavinka I kdyz bys diky lekum nehuba, tak se ta postava krasne zpevni a vytvaruje. Jo a vyplavuji se endorfiny a to je na psychiku desne fajn. Citim se fakt lip, co cvicim.

Dneska teda nalada nic moc, dozvedela jsem v praci, ze me nepujde v budoucnu zvednout uvazek, takze budu hledat novou praci v lete. Do toho asi soukroma skolka pro mladsi dcerku. No proste je to narocne.

alinkah
5. únor 2013

ahojky holky, tak já jdu dneska na poslední den prvního levlu v 30DS. Jako, zmeny zadne, ruce me boli uplne neuveritelne, takze v praci trpim jako kun, ale jinak na sobe nevidim nic... Mely jste to nektera taky tak? Ze jste ty zmeny videly po vice dnech? Merit se budu az zitra pred 2levlem, snazim se byt pozitivni, ale moc se mi nedari :(

marttule
5. únor 2013

přesně jak píše @verule80 při rippedu cítím jiné svaly na nohou, hlavně vzadu a i vnitřní stehenní. A taky se mi líbí, že je to jen na týden a pak změna. Neokouká se mi to tak rychle a těším se na další, ikdyž zatím ripped cvičím od neděle 🙂

hlavinka
5. únor 2013

@snuflinka cvicim treti den dneska. Pri cviceni jsem citila trochu nohy, ale to nevadi. Jinak dobry
@lososka kdyz to bych musela na hory vlacet pocitac ☹ coz nelze

ja jsem cvicila tak nejak cely zivot. Byly doby, kdy jsem rano pred praci cvicila kazdy den ve fitku - meli jsme to zadara od prace a ja jsem ranni ptace 🙂 Ted ale fakt neni cas, jen na tohle doma, aspon nco. Jinak k tomu mam 1x tydne HEAT a kdyz je hezky pocasi, jdu ven behat, ale to spis az zase na jare.

ty leky jsou blby, to holt clovek neovlivni. tu stitnou zlazu mam taky do konce zivota. No, co nadelam. Mozna bude potreba zmenit davkovani, ale to se dozvim az na kontrole za mesic.

@alinkah tak moc drzim palce, abys na centimetru zaznamenala nejaky zmeny!!!!

dropsy
5. únor 2013

@alinkah neboj,já na sobě viděla malé změny taky až v polovině druhého levelu.Musela jsem přestat kvůli kotníku,ale zítra to chci znovu zkusit,jestli se to bude dát.Neboj, výsledky přijdou😉

alinkah
5. únor 2013

@hlavinka
@dropsy
díky, holky, moje pevná vůle je o ničem, ale hodně mi pomáha jeden blog "moje telo", a snazim se... i kdyz, obcas hresim, protoze zivot neni jen o zakazech... tak za 22 dnů se ozvu 🙄

hlavinka
5. únor 2013

Tady jsem nasla neco na FB, ale mozna jste to sem uz davaly...

https://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/pa...

verule80
5. únor 2013

Tak jsem dneska neodolala a na veceri si dala 2 cerstve housky. No tak samo, ze sacharidy mam na 130%. No a bilkoviny i s proteinovym napojem (ten si davam teda mensi) mam jen na 80%. Do KJ se vlezu v pohode, ale to slozeni.To zapisovani je ale super, jsem dosla k dulezitemu poznani. Na svacinu jsem si delala kasi z vlocek, jablka a skorice. Teda chutnalo me to moc a sacharidu to ma mnohem min jak chleba. A to sacharidy ma jen to jabko.

Taky jsem si koupila dneska na zkousku casopis dieta Maji ted akci na predplatne, ze 3 casopisy za cenu 2, tak at vim, jake to je. Kdyby v tom byly recepty, slusne rady tak bych do toho sla. Pokud to bude spis o mlecne diete atd. tak ne. CHci neco o zdravem stylu, ktereho bych se mohla drzet dlouhodobe. Kazdopadne uz se vidim vecer ve vane s casopisem 🙂