Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

majuska_17
2. dub 2013

@terinda ty si to už skúšala? no ja mám pri výške 165cm 60kg .. nie je to až tak strašné, ale už vidím, že sa mi zväčšuje brucho, zadok a stehná ..

terinda
2. dub 2013

@majuska_17 jo, cvičím Jill zhruba od září - septembra 😉 . Ze 72 kg mám teď 65 na 165 cm, na 60 se asi nikdy nedostanu 😅

majuska_17
2. dub 2013

@terinda tak to je super🙂 dúfam, že sa to aj mne poradí, takých 5kg dať dole... možem sa ťa ešte niečo spýtať? dodržiavaš aj nejaký jedálniček alebo ješ všetko len to cvičíš alebo ešte niečo k tomu naviac robíš?

terinda
2. dub 2013

@majuska_17 Ze začátku jsem se docela držela a nemlsala a přidala zeleninu, ale teď už zase prasím 😅
Takže neporadím se zdravým jídelníčkem 😕

majuska_17
2. dub 2013

@terinda ja nechcem držať nejaku dietu alebo čo ale chcem sa obmedzovať, nejesť vela sladkého a v malých dávkach a hlavne veľa piť .. dúfam, že sa mi to podarí 🙂 .. čo som aj čítala všelijaké príspevky o tomto tak boli všelijaké, niekomu to pomohlo schudnúť a niekomu zas nie .. po akom čase sa dostavia výsledky?

terinda
2. dub 2013

@majuska_17 to je taky individuální, u mě to byly tak 2 měsíce 😉 Ale já měla co hubnout. Jinak po docvičení shred jsou viditelné výsledky a zpevnění.
Jinak tu se můžeš inspirovat 😉 http://mojetelo.blogspot.cz/

anoli85
3. dub 2013

Tak dnešním dnem končím 1. level. Zítra startuju 2. level, tak snad přežiju 😝 Jinak váha se mrcha skoro nehla, ukazuje asi o půl kila méně, ale na začátku jsem se změřila a výsledky vidět malinko jsou 😀
prsa - před 94 cm - po 93 cm
pas - před 78 cm - po 75 cm
pod pupíkem - před 90 - po 86 cm
boky - před 106 - po 105 cm
stehna jsou pořád 60 cm, a paže mrchy buď o 1cm narostly 😠 nebo jsem blbě měřila. Nevím, jestli to nechce lehčí činky? Mám kilovky..

Zítra tedy začínám 2. level. Jen jsem ho nenašla na uloz.to, nemá někdo tip, kde jinde bych to mohla stáhnout? Kdyžtak si to budu muset pořád štět přes youtube..

nicolletta30
4. dub 2013

Holky tak mám za sebou první level, včera jsem měla začít dvojku ale přes den mi to nevyšlo a večer jsem neměla sílu, naopak jsem měla takovou depku, že jsem zbodla celé balení kinder čokoládek, měla jsem hruzu, jak se to ráno projeví, ale dobrý, na váze zase o 200 g méně než předchozí den. Dnes jsem začala druhý level a fuj teda, doufám, že na konci budu schopná zvládnout všechny cviky. Když jsem se tak orientačně měřila, tak moje výsledky po prvním levelu a upravě stravy jsou: Břicho - cca -7 cm, stehna cca -2 cm každé. Váha dolu ze 109 kg na 103,2 kg a to se nijak netrápím hlady.

nicolletta30
4. dub 2013

@anoli85 Ahoj, na ulozto je 30 days shred celé, je to video které trvá cca hodinu a pul a jsou v něm postupně všechny levely, zvlášt jsem to tam ani nenašla myslím. Jinak já si to pouštím přes youtube vždy.

pamela3
4. dub 2013

@nicolletta30 ahojky, já včera 1 level první den, dnes budu cvičit druhý den, tak jsem zvědavá, a včera mě to moc bavilo, hlavně to,že těch 30 min. uteče..tak jsem zvědavá, snad nepřiberu.. 😉

pamela3
4. dub 2013

@nicolletta30 já si dnes objednala DVD, nemohla jsem najít ty dva další levely, ale aspon si to dám na velkou obrazovku..

nicolletta30
5. dub 2013

@pamela3 Jestli půjde váha nahoru tak to bude nabráním svalové hmoty, ale cm budou ubývat🙂

pamela3
5. dub 2013

@nicolletta30 a ty jsi na tom jak?? vidíš nějakou změnu???i váhovou?

nicolletta30
5. dub 2013

Já ano, ale já začínala na váze 109 kg, upravila jsem i stravu a už mám 103 kg, cm šly dolu docela dost, přes břicho je to kolem sedmi cm, stehna po dvou cm každé. Dneska jsem si všimla, že se mi ale zmenšila prsa, a to i když kojím. Bohužel jsem si zvykla na hodně káv za den, malého asi zlobí zuby, tak máme strašné potíže s usínanáním a od 4 od rána se bud co pul hodiny na prso, tak jsem vyčerpaná. Dneska mě šíleně bolí žaludek, tak aspon nemám žadnou chut na večeři, ale ty kavy musím ubrat.

nicolletta30
5. dub 2013

@pamela3 odpověd výše, zapomněla jsem poprvé dát odpovědět🙂

fassy
6. dub 2013

@nicolletta30 Tý jo, krásné úbytky 🙂 Šikula 🙂
@pamela3 Ty videa z ulozto nějak záhadně mizí. Hlavně videa s Jillian 😠

nicolletta30
7. dub 2013

@fassy děkuji, doufám, že to pujde dál, chtěla bych postupně dát dolu 40 kg vím, že to bude fuška, ale zatím to jde, dokonce i když si sem tam dám sladké a obědy jím normální

fassy
7. dub 2013

@nicolletta30 Jooo, já bych taky nejradši tak těch 30kg, ale to asi nedám, možná až po druhým mimču. Zatím mi bude stačit tak 10kg, pak druhý mimi a pak budu pokračovat 😉 Taky si občas dám něco sladkého, obědy jím taky normální, pouze se vyhýbám smaženému a jídlo si vážím, abych věděla kolik čeho sním 🙂

lucisuska
7. dub 2013

Ahojky holky, tak se k vám přidávám...já mám počáteční váhu asi 102 kg...což je mazec!!! 😠 Ideálně bych se chtěla dostat tak na 70 kg, ale uvidíme, co se bude dát dělat...☹ hlavně potřebuji motivaci...🙂

nicolletta30
7. dub 2013

@fassy My právě taky plánujeme do roka druhé, ale já měla před prvním těhotenstvím 103 kg, muž byl sice spokojený, má raději větší prsa a zadek, ale já moc ne. Po porodu se mi to vrátilo všechno na puvodní váhu a pak jsem se vyjedla až na 109 kg. Vzhledem k tomu, že u nás v rodině ženy po druhém dítěti neshazují tak lehce jako po prvním, tak představa, že budu mít po druhém porodu třeba 120 kg i dva roky a více je pro mě strašná. Já si počítám kalorie na kaloricketabulky.cz, hodně mi to pomaha, ted jsme měli ruzne oslavy, tak jsem věděla, že když si dám marlenku odpoledne ke kavě, tak pak musím ošulit večeři, abych nepřekročila denní limit. Vím, že to možná není nejideálnější zpusob, ale vyhovuje mi. Už mám skoro dole první desítku, chybí mi poslední tři kilča, tak se těším, až budu mít tu jednu čtvrtinu za sebou🙂

nicolletta30
7. dub 2013

@lucisuska Ahoj držím palce, já začínala na 109, ted už mám taky 102 a chtěla bych taky na těch 70, vidím to na segře, stavbu těla má stejnou jako já a pohybuje se kolem 65 kg, takže těch 70 je pro mě ideál🙂 Jinak já hubla už několikrát, ale tentokrát mám poprvé pocit, že to dotáhnu do konce, pro mě je motivace druhé díte, abych pak neměla 120 kg a mohla běhat za tím starším a zároven mít dost síly na toho mladšího🙂 jinak užasnou motivací pro mě je tenhle blog http://mojetelo.blogspot.cz/

lucisuska
7. dub 2013

@nicolletta30 Tu stránku mám taky moc ráda.... Máš pravdu, je to obrovská motivace. 🙂 Já ještě nemám žádné miminko, ale ráda bych příští rok otěhotněla a chtěla bych mít lepší počáteční váhu, takže to je velká motivace!!! 🙂

pamela3
8. dub 2013

@fassy
@nicolletta30 Holky, tak já cvičila v pátek a včera, v sobotu mi to nevyšlo a dnes váha o 1,5 nahoře.. 😒 sakra..možná trošku se trošku lépe cítím, ale ta váha mě rozhodila..no nic, dnes jdu ke kadeřníkovi, tak zase nic nebude, ale zítra si dám do těla, uvažuji ale, že to budu prokládat s aerobickem a zumbou, at nejsem jako sumo.. 🙂

pamela3
8. dub 2013

@fassy toho, že nějaké videa mizí, jsem si nevšimla, zatím jsem cvičila z netu jen 1 level s JIll, tak nevím...

pamela3
8. dub 2013

@nicolletta30 já držela od ledna krabičkovou dietu a super šly kila dolů, ikdyž jsem necvičila, ale pak jsme byli na lyžích a zase jsem se rozjedla, takže od zítřka jedu krabičky... 😉

nicolletta30
9. dub 2013

@pamela3 A kolik tě ta krabičková dieta stojí? Jinak dneska váha ukazovala ráno 101,9 mám dojem, že ted se to hýbe pomaleji, ale na druhou stranu zase rostou svaly, to už na sobě cítím, sem tam mi i něco vykoukne na stehnech během cvičení, koupila jsem si včera konečně činky, tak jsem pak ještě posilovala večer u TV, akorát jsem asi víc posilovala pravou, protože levou necítím vubec, ale pravá teda dneska pěkně bolí, už se nemužu dočkat, jak bude vypadat dnešní cvičení s Jill😀 Jinak asi budu muset začít cvičit v botech, jsem v pulce programu a začínají mě nehezky bolet kotníky, ale to možná je proto, že jsem včera byla i dvakrát na dvouhodinové procházce, tak uvidím dneska. Jinak vůbec se netrap tím, že jde váha nahoru, když nemáš tak velikou nadváhu, tak klidně to jít nahoru muže, svaly jsou těžší než tuk, důležitější jsou ubytky cm🙂

pamela3
9. dub 2013

@nicolletta30 tak kravičkovou dietu si vařím sama, mám 2 díly knížky..takže stojím každý den u sporáku, ale snažím se vařit ty nejjednodušší jídla..a musíš si vážit porce, ale po čase už to máš v oku, takže si dáváš porce od oka..ze začátku je trošku hlad, ale až se scvrkne žaludek, tak ti porce příjdou velké..jenže ted zase žeru jako prase.. ☹ tak musím od začátku, jo a samozřejmě můžeš občas zhřešit..JInak ode dneška pojedu Jill každý den, ted jsem 3x jela obden, protože mi to nevycházelo, ale je fakt, že trošku cítím změnu na těle, ale jen pocitově...a musím ještě u toho shodit aspon 5 kilo a budu spokojená..cvičení mě baví, není to dlouhé, což mi vyhovuje..

fassy
9. dub 2013

@nicolletta30 Určitě cvič v botech. Nebudeš tím tak zatěžovat klouby. Ze začátku jsem taky cvičila bez bot, ale teď už bych si to bez bot nedokázala ani představit 🙂
@pamela3 Toho kadeřníka bych taky potřebovala 😀

petulka_84
9. dub 2013

Ahojte, já mám teď před sebou 5. den 1. levelu a tvarově už to jde trošku vidět 🙂 (váha a cm zatím minimálně), ale myslím, že to půjde, protože od 14.2. jsem začala i zdravě jíst. (20% kyselinotvorná a 80% zásadotvorná strava). Chtěla jsem se zeptat, s jakou zátěží cvičíte, já mám 1kg činky, stačí to, nebo to je málo?
Jinak teda před tou zdravou stravou to bylo cca 62kg, teď jsem okolo 60kg (kolísání mezi 60,5 až 59,5), měřím 167cm a cíl mám mít zpět svých stabilně 57 kg a zpevněnou postavu, tak jsem zvědavá, snad to vyjde. 🙂

fassy
9. dub 2013

@petulka_84 Kilovky ti na 30DS bohatě stačí 🙂