Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

nicolletta30
11. kvě 2013

@pamela3 Mi to manžel stáhnul z torrentu, ale já se v tom nevyznám, vím, že ty odkazy, co jsem tady na Ripped dávala tam jsou a podle mě nezmizí, jak to stáhnout nevím, nejsem moc dobrá v těchhle technických záležitostech:( Mě ještě čeká první level dneska a zítra, ale možná si ho dám už jen jeden den a druhý pauzu, tak bych cvičila tento týden pětkrát, uvidím, jak se mi bude chtít, navykla jsem si celkem na ranní cvičení po kávě, vyhovuje mi to tak, jak neodcvičím ráno, tak pak už ten den necvičím, protože se nedokopu. Jinak po Ripped chci kombinovat Killer buns a 6 week 6 pack, uvažovala jsem i nad tím programem Kick box od ní, ale budu si muset sestavit plán, protože to už jsou cviky vyloženě zaměřené na jednu partii a neumím si představit třeba Killer buns cvičit tři dny za sebou, to bych nedošla ani do koupelny, musím dát svalum čas na regenaraci. Taky je možné, že pojedu od znova Ripped, snad se mi tak budou líbit i další levely.

strapocka
11. kvě 2013

Já mám za sebou 30day shred level 1 a 2, potom jsem musela přestat, jelikož mě tak bolel kotník až něco nad ním, kolem holení kosti, že jsem sotva lezla ze schodů..štvě mě to! mám týden pauzu, kotník přešel, zítra začínám znova. Akorát přemýšlím, jestli to mám jet znovu od jedničky, nebo rovnou skočit na trojku. A taky kolena dost cítím, když jdu do dřepu apod. Ne při cvičení, ale při běžných pohybech. Máte některá podobné zkušenosti? Cvičím se stahováky na kolena. Kolena zas řeším protože mám obě po úrazu, tak nejsou stoprocentní a tím cvičením si nejsem jistá, jestli jim nedávám zbytečný záhul. To mě štve taktéž, jelikož jsem se do toho cvičení zamilovala a tohle mi dost kazí radost...Dík za zkušenosti holky🙂

stormmm
13. kvě 2013

@strapocka Ahojky 🙂 Já bych si být tebou zkusila zacvičit level 2 a podle toho bych se rozhodla. Když bych to vůbec nedávala, přesunula bych se zase na jedničku. Když to vpohodě dáš, tak běž na trojku. No a když to bude tak akorát, zůstaň pár dní u dvojky a až se budeš cítit na trojku, tak jdi dál 🙂
No a s kotníkama a kolenama...cvičíš s činkama? Já bych to zkusila bez nich. Člověk si i tak dobře zacvičí a je to menší záhul na klouby.
Třeba někdo poradí neco jiného 😉
Ať se vám všem dobře cvičí...a hlavně bez bolesti! 🙂

ufo8
14. kvě 2013

ahoj, chystám se začít taky cvičit s Jill a jak jsem koukala na to video tak tam cvičí s činkama - jaký používáte? nebo co používáte jako náhradu? díky moc za odpověď

terinda
14. kvě 2013

@ufo8 Nazdár ufíku, proč se nezeptáš mě? 😀
Já mám činky 1,5 kg a na shred tak akorát.
Teď jsem si maniakálně pořídila o kg těžší 😉

Jako náhradu se používají třeba naplněné petky, ale ve 3.levelu se cvičí s činkama na zemi, tak je lepší si je pořídit.

Hodně síly a optimismu do cvičení 🙂

ufo8
14. kvě 2013

@terinda 🙂 jsem netušila, že cvičíš, koukám na to a dost mě to láká, takže zítra razím koupit činky, díky za radu 😉

terinda
14. kvě 2013

@ufo8 je to chytlavý a dobrý 🙂
Cvičím od Jill už něco jiného, ale shred jsem si dávala celkem 2x 😉

nicolletta30
15. kvě 2013

Tak to vypadá, že ted nejakou chvilku cvičit nebudu. Chlapečkovi se podařilo stáhnout mi ze stěny na nohu televizi, naštěstí to nemám zlomené, ale i tak si na tu nohu dva týdny nestoupnu:(

pamela3
15. kvě 2013

@nicolletta30 Ahoj holky, tak já dnes poslední den 3 levelu, od zítřka najedu Ripped in 30, ale potřebuji od vás radu, kde mám najít všechny díly 6 week Six-Pack ????? PROSÍM...

terinda
15. kvě 2013

@pamela3 obávám se, že to najdeš jen na youtube. Z ulozto někdo pěkně Jill maže 😒

Ale jedničku jsem tam našla, tak rychle
http://www.ulozto.cz/hledej?q=Jillian+Michaels+Six

pamela3
15. kvě 2013

@terinda no, já myslela právě z youtoube, protože na uložto to není...a tu jedničku jsem našla taky,ale kde jsou ty ostatní??

terinda
15. kvě 2013

@pamela3 Six week má jen 2 levely, takže chybí jeden.
Každý se cvičí 3 týdny (1 den v týdnu pauza).
2 na yt taky nevidím 😠

pamela3
15. kvě 2013

@terinda já myslela ten Ripped... ☹

nicolletta30
15. kvě 2013

@pamela3
@terinda
Tak holky zkouším vám 6 week nahrát na ulozto, když se zdaří, hodím vám sem odkaz a budete si to moci stáhnout, snad to dělám správně, ještě nikdy jsem tam nic nenahrávala🙂 Pokud se podaří, nahraju vám tam i Ripped a Killer bouns

terinda
15. kvě 2013

@pamela3 Aha, já z dotazu pochopila, že už Ripped cvičíš a chystáš se stáhnout 6W6P 😅
Ale to bude asi ten stejný problém.

http://www.dailymotion.com/video/xm7ypx_jillian...

https://vimeo.com/54281135

http://ulozto.cz/xenzw12G/jillian-michaels-ripp... (heslo zkus kdyžtak emimino)

nicolletta30
15. kvě 2013

@pamela3
@terinda
Tak nic, chce to po mě registraci, píše to zákaz šíření tak to už fakt nechápu

terinda
15. kvě 2013

Já to mám dávno stáhnuto, ale uložit to nikam neumím...

sanara_1
15. kvě 2013

O vík jsem skončila 30 DS bez toho, abych nějak výrazně upravila jídelníček. Já si tu hu*u prostě neošidím! :D Ale je fakt, že jsem se zaměřila na pravidelné snídaně a zvýšila jsem pitný režim (z 1-2 skleniček denně na cca 2-2,5 litru denně) a výsledky nejsou na první pohled viditelné. Každopádně váha ukazuje o 1,5kg méně (neděsí mě to, svaly jsou těžší než tuk), ale obvod hrudníku je o 4 cm menší (zrovna tam, kde to není potřeba :( ), o 4 cm užší pas a po 1 cm menší obvod přímo přes břicho-pupík a též obvod boků. Dneska jsem najela na Ripped, tak doufám, že taky vydržím a výsledky budou za měsíc zase o něco lepší! ;)

pamela3
16. kvě 2013

@terinda děkuji, zkusím to doma...dnes budu cvičit 1 den Ripped, tak jsem moooc zvědavá...jestli mě to bude bavit... 🙂

pamela3
16. kvě 2013

@sanara_1 jsi dobrá, já na kila nic moc, trošku cítím centimetry a trošku pevnější tělo, není to ještě to, co bych chtěla, ale snad to půjde, je to teprve měsíc, tak nemůžu čekat zázraky, že ano.. 😉

sanara_1
16. kvě 2013

@pamela3 Tak si můžem sdělovat dojmy a pojmy 🙂, když jsme na tom relativně stejně - alespoň časově 🙂 Já mám za sebou dnes 2. den Rippedu, a baví mě to snad víc než Shred, ale makačka je to taky. Tak doufám, že Tě to zaujalo a vydržíš až do konce, hodně štěstí a pevnou vůli!

sanara_1
16. kvě 2013

@pamela3 Nedělej si hlavu s těmi kily. Jde o cm především, o pevnější tělo a v neposlední řadě o to, že se cítíš lépe! Aspoň já to takhle beru. A mluvím-li za sebe, ani já nemůžu po měsíci čekat zázraky, když mám téměř stejný jídelníček. Věřím, že výsledky takové, jaké očekávám budou, ale bude to prostě trvat déle, než ten měsíc, dva. Uvidíme ;)

pamela3
16. kvě 2013

@sanara_1 jojo, máš pravdu, ten jídelníček jsem taky nepozměnila, ale nemyslím si, že bych jedla moc a nezdravě, snažím se teda vyhýbat smaženému, ale někdy ujedu...ten Ripped teprve dnes budu cvičit, odpoledne, až příjdu z práce, tak jsem zvědavá, pak ti napíšu, jak mě to vzalo... 😉

pamela3
20. kvě 2013

čau holky, tak já ve čtvrtek začala Ripped, a v sobotu jsem nemohla vůbec chodit, natož tak cvičit, tak jsem si dala v sobotu oraz, snad to nevadí, ale včera mě potěšil manžel, řekl, že mám pevnější ňadra.. 😉

nicolletta30
26. kvě 2013

@pamela3 Je tak to závidím, nadra mi bohužel po kojení docela povisla:( Jinak teda po dnešním ranním vážení zjištěno, že mám dole zatím celkem 12 kg. Tak jsem si to počítala a nejsou to špatné výsledky, 12 kg od doby, co jsem začala hubnout před dvěma měsíci, o 9 kg méně oproti mojí původní váze před otěhotněním a o 23 kg méně než váha při porodu. Pořád ale nejsem příliš spokojená, poslední dva týdny necvičím, nejdřív jsem měla pochroumanou nohu, ted jsem zase nachlazená a není mi dobře, ale na procházky chodíme a tak nějak skoro nejím odpoledne a večer. Nevím, čím to je, ale už nekolikátý den obědvám kolem jedné, půl druhé a odpoledne si dám třeba margotku, nebo muffin, když doma je a ani nemám hlad, ten přijde třeba až večer, když už ležím v posteli a to se mi zas už nechce vstávat. Někdy si vzpomenu, ale to si dám kaiserku se šunkou, max rajčátka jinak nic...Asi je to tím, že malý jak je večer už unavený a protivný, tak potřebuje pořád nějakou zabavu a manžel moc nehlídá:(

pamela3
27. kvě 2013

@nicolletta30 tak já dietu vůbec nedržím, jen cvičím s Jill, a také proto asi na váze nehubnu, ale v cm ano, už něco málo vidím a cítím..a jsem za to ráda..protože ted v létě se teda grilování nevzdám.. 😉

angebot
autor
27. kvě 2013

nazdar ženy, od včerejška jedu zase Level 1 od začátku, snad vydržím až do konce 🙂

nicolletta30
27. kvě 2013

@angebot Ahoj, já chtěla ode dneška, ale nebylo mi celý den dobře, tak chci najet zase od zítřka, držím palec🙂

angebot
autor
27. kvě 2013

@nicolletta30 ty to cvičíš v těhotenství? Já už cvičila 30 DS několikrát, jen si tentokrát šetřím ruce. Ty potřebuju mít plné sil na pole dance 🙂

angebot
autor
27. kvě 2013

@nicolletta30 už to vidím "srpen 2012" 😀