Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

moncicak26
8. pro 2012

@lena27 no tak to jsme na tom asi stejně 😀

hrozinka
8. pro 2012

@abig sikulka 😵 moc blahopreju k ukonceni a hura na nove cviceni. Na vysledky se t 😵 esim.

nicolletta30
9. pro 2012

Tak jsem tu pár dnu nebyla a ted jsem si pročetla pokračování diskuze🙂 Holky jste strašně šikovné, hlavně Hrozinko ty máš super vysledky. Já to vzdala po tom šestém dni, začali jsme mít problémy s kojením, do toho se přidala nemoc malého, nespala jsem několik nocí po sobě a sotva jsem se doploužila na procházku, na cvičení jsem neměla sílu:( Cítím se dost blbě, že jsem takový slabčák, doufám, že až začneme zavádět příkrmy po Novm roce, tak že to pujde lépe

hrozinka
9. pro 2012

@nicolletta30 tak to mě moc mrzí, je to na prd člověk na jednu stranu chce to své miminečko kojit, ale na druhou už by chtěl se sebou něco udělat, že 😒 tak pokud budeš zavádět příkrmy v lednu tak to už je zachvilku to už máš za pár a pak to cvičení půjde jedna radost 😵 vůbec si neříkej, že jsi slabčák, já měla taky 2 dny pauzu bo mi dcera začla vztávat 10x za noc a v půl 4 už byla vyspaná, takže já byla do cca 4h odpo v poho a pak na mě šla krize, takže jsem taky nebyla schopna cvičit. někde jsem tady četla, že holky co se nemůžou zbavit toho špeku na břiše tak si ho omotaj potravin. folii a cvičí a pak hned jdou do sprchy a špek opláchnou studenou vodou a že to dělá zázraky 😅 😅 já jsem blázen a zkouším všechno tak to taky zkusím 😅

fachy
9. pro 2012

Ahoj holky 🙂 chtěla bych se zeptat, je možné cvičit podle Jill i když se snažíme o mimčo? Cvičila jsem od léta podle rutina.cz, bylo to super, pak jsem měla operaci zubů a přestala 😒 teď jsem na doporučení kamarádky začala cvičit podle Jill, ale nevím, jestli to při snažení se o mimi není na škodu. Můžete poradit? Díky

nicolletta30
9. pro 2012

@hrozinka Děkuji za povzbuzení, věřím, že pak už to pujde, možná i Ježíšek nadělí činky🙂 Wow, tak o tom jsem neslyšela, ale věřím, že to má účinky, rozhodně vyzkouším, chtěla bych po skončení programu najet na Killer buns... tak do léta to prostě vycvičím...

hrozinka
9. pro 2012

@fachy tak za sebe rict nedokazu zda je to na skodu. Ale je to hodne narocne hlavne na bricho tak nevim nevim :-/

lena27
9. pro 2012

@fachy já myslím, že to nevadí, taky jsme se teď začali snažit. ale pokud zjistíš že se to povedlo určitě přestaň!

lena27
9. pro 2012

@hrozinka to jsi mě rozesmála s tou folií 😀

abig
9. pro 2012

@nicolletta30 No tak holka, usmev ... cvicit chces ? Chces. Tak budes, az budes moci ... nic nelamat pres koleno, v klidu si uzivej miminka .... vis, co se rika ? Ja se toho drzela .... : 9 mesicu se tve telo meni a roste - porodis - a 9 mesicu se dostavas do "puvodniho" stavu a az potom, kdyz to nejde "samo", tak zacni neco delat ....

Muj maly ma ted 15mesicu a sice mi moc nepoji, ale telu cviceni nevadi a maly sosa mliko stale ve velkem, mam dojem, ze budu kojit do jeho "15" :D

abig
9. pro 2012

@hrozinka Folii jsem zkousela kdysi, poris se pod tim jak cune, ale nemelo to jiny ucinek ... :D

abig
9. pro 2012

@fachy Potrebujes hodne hubnout ? Nebo jen vyplnit cas nez budes tehotna ? Ja si myslim, ze by to cviceni nevadill, naopak se telo budevice prokrvene .... ale, pokud nepotrebujes kvuli tehotenstvi hubnout, nesla bych do Jill, obcas je to dost drill ...

abig
9. pro 2012

Dneska jsem se premerila a jak uz jsem psla drive, u me se zadne velke ci spise zadne zmeny nestaly. Trochu me to zklamalo, ale od dalsiho cviceni neodradilo :D

Ubytek vahy : 0
Pas : -1cm
Specek : - 1cm
Boky : 0cm
Stehna : 0cm

Takze nula nula nic :o(

Ale preci jen vizuelni zmena je, stehna ai lytka jsou pevnejsi, ruce silnejsi, zadek pevnejsi, telo vypada trochu jinak.
Vaha se vratila na puvodni, takze co jsem pri cviceni nabrala, ke konci slo dolu.
Proto jsem se rozhodla jit do Killer buns a az v lednu do Ripped ..

Foto nedodam, selhala technika a puvodni fotku pred mesicem mi fotak ukazuje jako poskozenou, nemela jsem cas si ji hned stahnout, pokud se to da zachranit, musi si najit manzel cas, ale dneska jsme zase fotili a po Killer bude dalsinfoto, snad uz s viditelnymi zmenami ...

Pozitivni na tom je, ze se tesim na dalsi cviceni !!!!!!

hrozinka
9. pro 2012

@abig jsou tam alespon ty 2x 1cm, po dalším cvíču to bude určo o hodně lepší 😉 😉

moncicak26
9. pro 2012

Holky tak dneska po třetí a už se to uskákat dalo,Myslíte si že se to dá cvičit i 2x denně?Abych to nepřehnala...

fachy
9. pro 2012

@abig nepotřebuju hodně hubnout, spíš něco dělat, nebaví mě cvičit hodinu nějaký aerobic nebo tak... Tohle je 20 min a člověk má pocit, že pro sebe něco udělal 🙂 spíš asi potřebuju zpevnit a shodit trochu zadek a stehna...

helulela
10. pro 2012

Ahoj holky, já pomalu končím level 3 a rozhlížím se co dál. Můžete mi dát tip, ideálně i s odkazem? Díky 🙂

xdasa1
10. pro 2012

ja mam koncit zitra L3, ale protoze jedeme na vikend s celou rodinkou pryc, pojedu ho az do patku a od pristiho pondelka planuju Ripped in 30 http://ulozto.cz/hledej?q=Ripped+in+30

abig
10. pro 2012

@helulela Většina holek jede v Ripped in 30 ... ale odkaz nemám, já jsem si to koupila v originálu, takže jedině hledat na youtube.

abig
10. pro 2012

@helulela TeĎ jsem si všimla, máš tady odkaz od
@xdasa1

helulela
10. pro 2012

@abig @xdasa1 díky oběma, už to stahuju 🙂

abig
10. pro 2012

Malý usnul, tak běžím zapnout počítač, že si zacvičím po obědě a né večer, a počítač nefunguje, respektive ho manžel nějak odpojil a rozpojil ... tož ve mě to vřelo naštváním :D:D:D .. no takže, jdu na to až večer ....

abig
10. pro 2012

@helulela Jinak já jdu do Killer buns a do Ripped až od ledna ....

hrozinka
10. pro 2012

tak já jsem si dnes dala intervalový trénink na nastartování metabolismu a musím říct, že dost cítím svaly na zádech ( to jsem u Jill nezažila) a to jsem jen běžela - sprintovala - chodila 😅

abig
10. pro 2012

Killer buns and thighs .... teče ze mě neskutečně. Zítra to bude asi hooodně bolet, jsem zvědavá, jak toho 12kilové sviště snesu ze schodů ...

Cvičení je hodně na rukou, takže se dle mého posilují i ruce, automaticky i zádové svaly, o břišních ani nemluvně ... cvičení rychle utíká ... kdybych předtím nedala 30DS, tak tohle nedám asi vůbec, některé cviky jsem v některých polohách vůbec nedávala, musela dělat pomaleji, ale pečlivě ... ještěže mi nejde zvukovka a Jill neslyším, pač tam dost "kdáká" podle toho, jak otvírá pusu ....

Pokud se zítra postavím, jdu hned do dalšího dne ... ale o víkendu si dám pohov, pač je to dost náročné a myslím, že si svaly MUSÍ odpočinout ...

Dneska jsem se ještě jednou změřila a přes stehna mám 0,5cm méně, takže tělo ještě pracuje a myslím, že mu včerejší volno prospělo ... takže i tohoto cvičení dám 1-2 dny pohov týdně ....
Musím poprosit manžela, ať mi to přeloží, protože při úvodní traileru je psané 5-6x týdně cvičit ... ale Nikki, mám dojem měla psáno, že se každá lekce cvičí 10 dní ...

Jdu si dát sprchu, cvičení zdar .... nazdar

fraal
10. pro 2012

Ahojte, můžu se přidat - já cvičím zatím to 30 denní a ve středu bych měla začít 3 level. Můžu se zeptat, je tu někdo komu to opravdu hodně pohomlo a popřípadě foto? Mě se ze začátku zdálo, že to šlo vidět skoro po každém civčení malá změna, ale tento týden mi příjde, že se mi to břicho snad ještě zvětšilo, tak mě to trochu demotivoalo ☹ ale zatím ještě civičím - přijde mi, že mám pevnější tělo a na kila jsem ještě 2 přibrala(tak snad svaly, protože i jíst se nažím zdravě a pravidelně)
@abig ty jsi psala něco podobného že?

abig
11. pro 2012

@fraal Ano, ano ... ale váha se ke konci vrátila na původní. Taky jsem byla trochu zklamaná, ale tělo stále pracuje a nemůžeme po něm chtít rychle nějaké světoborné výsledky ...


Jinak dneska další přeměření, další půlcentimetry dolů a to i konečně přes stehna a boky .... !!!!!! NEVZDÁVAT CVIČENÍ ....¨

Prosím jako, mě po včerejším 40minutovém drilu NIC nebolí !!!!!!!!! Musím se přiznat, že mě nevadily ani první dny 30DS ... dneska další cvičení ...

Jen jsem to cvičila včera dost pozdě a pak jak bylo tělo nastartované, tak jsem nemohla ještě o půlnoci spát, do toho malý špatně spí a brečí, furt se chce kojit ... a dal si dneska budíčka o hodinu dřív ... dneska budu cvičit jak bude po obědě spát a večer budu s klukama a poklízet a žehlit s nimi za pochodu ...

Fotky se podařilo zachránit, ale manžel mě vyfotil špatně, jinak než poprvé, tak ho musím poprosit, ať mě vyfotí znovu ... nějaký extra rozdíl tam není vidět, ale změna ano ... prdelka je furt velká, ale je jiná a stehna taky ...
Takže foto dám, až po odcvičení dalšího měsíce, tam by měl být ten rozdíl vidět .... doufám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emispheare
11. pro 2012

Ahoj holky,

můžu se přidat do diskuze? V průběhu minulého týdne jsem začala s level 1 ( ale kouká, že ted killer abs ). Síla, ale je pravda, že si tělo pomalu zvyká. Jak dlouho se cvičí každej level? Snažila jsem se dočíst celou diskuzi, ale bohužel s prckem nemám šanci. Jsem z toho vlastně taková zmatená, bych řekla pravdu. Chtěla bych zhubnout a vytvarovat si postavu. Kterej program je lepší? Poraďte pls, díky 🙂

abig
11. pro 2012

@emispheare Killer ABS? To vyslo na DVD u nas nekdy v zari, alenikde jsem necetla, jak se cvici .... takze bych postupovala jako u vetsiny jejiho cviceni - kazdy level 10dni ....

Vetsina tady cvici 30 Day Shred, pak pokracuji treba v Ripped in 30, ja jsem ted zacala Killer buns, ona toho ma Jill vice ...
s Jill se " v podstate" hubnout neda ve slova smyslu hubnout, to by jsi musela byt asi obezni, protoze jak cvicis a zlevnujes svaly a ztracis tuk, tak sval je tezsi, tudis muzes "pribrat" na vaze, ale vypadas lip .... lepsi je se nevazit, ale premerit v centimetrecha sledovat ty, jak jdou cisla dolu .....

abig
11. pro 2012

Maly usnul, tak jsem si zacvicila, pak jsme sli ven a ja pul hodiny jeste odhazovala snih ... musim se priznat, jak jsem rano bla v pohode, tak ted me boli "prdel" neskutecne ..... 😀 😀 😀