Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

nicolletta30
28. kvě 2013

@angebot nn já mimčo ted nečekám, takže mužu, akorát dneska mladý zase vstával v pět a je protivný jak stará bota, tak se tu sotva ploužím, dneska z toho zas nebude nic:(

anrebcz
26. čer 2013

Ahoj holky, tak se k vam pridavam. Mam za sebou prvni dva dny 'shredu' a docela dobry. Drzte mi palce 😀

timea456
11. črc 2013

Ahoj tak se k Vám taky přidávám,potřebuji podporu a budu ráda když se vzájemně trochu podpoříme kladnýma větama:o) Vážím 71kg a měřím 158cm,nabrala jsem nejvíce za půl roku co jsem začala brát spreje s kortikoidy na astma,no hrůza děs:o( A nejde mi to dolů.už jsem fakt zoufalá.Cítím se jak vorvaň,ani po dětech a to mám 6leté dvojčata,jsem tolik nenabrala,po porodu jsem vážila cca 65kg a postupně jsem to shodila,teď mám ale ještě o 6kg víc jak po porodu:o( Naštvala jsem se a od včera se pustila do 30days,tak mi držte palec....Dokážeme to!!!

timea456
11. črc 2013

Tak dnes mám za sebou teprve druhé cvičení s Jil,bolí mě celé tělo,ale zas aspoň vím,že to učinkuje:o) První level dávám tak nějak...no s námahou,ale dávám,jsem zvědavá na dvojku,jen se nejvíc bojím šlach,trpím na záněty šlach a už teď mě celkem bolí klouby,ale těch 30dní dám i kdybych po čtyrech měla chodit:oD 😀

anrebcz
12. črc 2013

@timea456 ahoj, ja uz jsem na level2, ale ty prvni 2-3dny jsou vzdy nejtezsi. Pak si to telo nejak zvykne( i psychicky) a je to mnohem lepsi. Tak ti drzim pesti 🙂))

anrebcz
12. črc 2013

@timea456 myslela jsem jako prvni dny z kazdeho levelu. I ta dvojka byla prvni dva dny masakr, proste novy pohyby a jiny svalovy partije.

misa.patrik
13. črc 2013

Ahoj holky přidávám se 🙂 dotázek musím mít na cvíčo boty nebo mužu bosky? Jinak jsem po císaři mám 66kilo a 175cm nechci ani tak hubnout jak zpevnit a shodit ten tuk v pase 😀

terinda
13. črc 2013

@misa.patrik určitě s botama, jsou tam dost poskoky 😉

pamela3
16. črc 2013

@timea456 ahojky, dlouho jsem tady nebyla, vidím, že máš podobný problém, já během půl roli přibrala 6 kg,,začala jsem cvičit JIll v květnu, ze začátku se mi zdálo, že se tělo formuje a hubnou cm, ale váha nic..teď už necvičím každý den, zaprvé je krásně a ted cvičím Ripped..no musíme bojovat... 😉

andilekpanenka
25. črc 2013

Nasel by se tu nekdo kdo by mi pujcil za poplatek cd k vypaleni? Na ulozto je to zaheslovany a z netu to neni ono. Dekujo

zihu
25. črc 2013

Ahoj, pisete o nejakem CD, kde se da sehnat? diky moc za tipy🙂

angebot
autor
26. črc 2013

hojte 😉 Cvičím 30 day už po několikáté, tentokrát i s mužem, tak funíme hezky spolu 🙂. Nedejte se odradit kilama, důležité jsou cm! Doporučuju se vyfotit + přeměřit po každém ukončeném levelu. Budete překvapené.. Pokud se zamyslíte i nad jídelníčkem, tak o to víc 😉 držím všem pěsti a pevnou vůli!

@misa.patrik určitě v obuvi. Bosky je to strašný masakr na klouby..

Good luck!

osicenka
6. srp 2013

Holky dá se to někde stáhnout? nebo jste si to kupovaly? Díky za info 🙂

terinda
31. srp 2013

@osicenka stahovala jsem to z ulozto, ale tam už to asi nebude.
Zkus edisk.cz nebo webshare.cz 😉

Koupit se to dá např. na arara.cz

kikuska87
12. zář 2013

Ahoj holky, přidávám se k vám.. jsem 2 měsíce po porodu, 167cm a 62kg, připadám si "rozkysaná" 😀 tak jsem se rozhodla cvičit, už druhý týden chodím na power yogu a dnes jsem začala cvičit s Jill, no nejtěžší pro mě určitě byly cviky s činkama, pro mě teda s moukou 😀 tak snad vydržím a budeme se navzájem podporovat 😎

amorcillo
28. lis 2013

Ahoj holky,
můžu se přidat k vám do diskuze? Mamča ještě nejsem, jako vy všichni tady, ale nadchlo mě cvičení s Jillian a hlavně vaše diskuze tady. A můžu říct, klobouk dolů před vašima výsledkama. Jste opravdu skvělé 😉

Můj příběh je asi takový: Posledních 5 měsíců žiju v Anglii a podařilo se mi z 55 kg přibrat na 64kg...děs.A to nejím o nic více než jsem jedla v ČR. Jen mám o HODNĚ méně pohybu než bývávalo a myslím, že i to jídlo tady není nějak dietní, ale teď se to všechno snažím napravit, ale horko těžko se to teď dává dolů. Svaly, které byly nejsou, tak jsem tak trochu povolená..."rozkysaná". Takže bych se, co nejraději dostala opět do svého normálu :D Dneska tomu byl 8 den, Levelu 2, 30DS a je to úžasné cvičení...poprvé snad, co cvičím doma a vydržím u toho a hlavně...baví mě to 😀 ...cítím se lépe, cítím, že i nějaké svaly jsou, ale to vše je ještě stále schované pod vrstvou tuku...takže zatím pořád nevidím nějaké razantní změny. Ach jooo, jak já bych se chtěla zase vejít do svých oblíbených kalhot Uvidíme časem...třeba se to projeví později, třeba taky vůbec 😒
Tak drže, prosím, palce...tak jako já budu držet vám 😉

Chtěla jsem i poprosit, bylo by možné mě přidat do soukromé diskuze? Ráda bych viděla vaše výsledky a namotivovala se ještě víc...

Moc děkuji 🙂

majka220990
13. led 2014

Ahoj kočky, tak dneska mám 5. den s Jill a do toho se snažím dělat 30 denní výzvu na břicho a je to dost záhul. Ale je fakt, že člověk se po cvičení cítí utahaně, ale dobře 🙂 snad ty kila půjdou brzo dolů a ta postava se aspon trochu zformuje.Jste tady všechny borky, že to tak dáváte a že se tak snažíte.Držím pěsti všem, at se nám podaří shodit co nejvíc 🙂

janesafari
10. únor 2014

Ahojte všechny,hledám a píšu všude,kde se cvičí,zpevnuje a shazujou kilča...Taky potřebuju začít-potřebuju nakopnout a motivovat se...Cvičíte všechny stejně s Jill,je to cvičení zaměřené na celé tělo?Vím o tom dost málo ☹

terinda
10. únor 2014

@janesafari Začni s programem 30 day shred. Jsou to 3 levely, každý se cvičí 10 dní. Nastartuje to metabolismus, něco zhubneš a zpevníš se. Cvičí se každý den.
Zkus stáhout z ulozto nebo z edisku.

janesafari
10. únor 2014

@terinda No zrovna sem to asi našla a zkoukla to v rychlosti-cvičení vypadá jednoduše,ale tím že je to v anglině-nerozumím 😅 ...Tak nevím kolikrát který cvik opakovat-jedete podle cd tak jak prostě předcvičují?
Jediné co nechci ,, shodit " sou prsa-nedávno se mě prcek odstavil a prsa mě tedy zůstala malá ☹

terinda
10. únor 2014

@janesafari aj k tomu nepotřebuješ, ona stejně vede hlavně motivační kecy 😉
Cvičí se přesně podle nich, blondýna začátečnice, černoška pokročilá 😉
Je třeba si pořídit činky, méně jak 1kg bych nebrala, ale to záleží na tobě.

janesafari
10. únor 2014

@terinda tak to jo....děkuju...Tak jdu si to stáhnout 😀

janesafari
11. únor 2014

Ještě mě napadlo-v kterou dobu cvičíte-je lepší dopo nebo odpo?Nebo se řídíte podle volného času? 😉

terinda
11. únor 2014

@janesafari nejlépe je to dopo (po ránu, ale po snídani) , pokud máš možnost si vybrat 😉

janesafari
11. únor 2014

Tak dnes dopo proběhlo cvičné cvičení-vypadá to velmi jednoduše,ale dalo mě to fakt zabrat...Ale ještě sem se uplně nezbavila rýmečky,tak sem měla teda fakt co dělat,abych to udýchala 😲 A sem celá bolavá-ale už teda povalím dál,když sem začala-ještě se nafotit a poměřit a můžem cvičit...
Kolem 9 mě prcek chodí spát-pokud nemusíme odjet-budu teda raději cvičit dopo...

A jak ste na tom s prsama u tohohle cvičení?Aby mě ještě nějaká zůstala 😲

terinda
11. únor 2014

Já prsa nezhubla 😅

jari77
31. srp 2014

Ahoj děvčata, tak mě také zlákalo toto cvičení. Mám za sebou 1. level, ale hrozně mě začalo bolet pravé koleno, máte s tím někdo zkušenost. Cvičení mě baví, nerada bych skončila. Díky.

gabrosevik
17. lis 2014

ahoj holky, jsem tu noa a chtěla bych zkusit cvičit s Jill ale nevím jak na to pry se cvičí nějak na přezkáčku na netu jsem nic moudreho nevyčetla, vše v angličtine,mohl by me někdo do toho zasvetit?

angebot
autor
27. lis 2014

ahojte, omlouvám se, že už nestíhám pravidelně přispívat do téhle diskuse. Měla bych teď na vás prosbu já, měl by někdo čas minutu a mohl by mi pomoct s jedním úkolem do školy? Jedná se jen o zobrazení jednoho foodblogu.. Kdyžtak zprávu. díky moc. D.

angebot
autor
27. lis 2014

@gabrosevik ahojky, jak to myslíš na přeskáčku? Na začátek doporučuji 30 Day shred, kdy cvičíš 3 levely, každý 10 dní a trvá to celé 20-30 minut. Na netu jsou videa buď online, nebo ke ztažení. Dúležité je vydržet! 🙂