Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

lena27
29. lis 2012

@abig já šla rodit s 101 a 103,5 😀 😀 😀

hrozinka
29. lis 2012

Ja u obou deti prvni shodila a pak pribrala nad svou vahu jen 2kg. U prvniho jsem sla rodit 100kg a nechala tam 22kg druhe jsem mela 95 a nechala tam 15kg pres boky mam 118 a spek 105 😢 hruza

hrozinka
30. lis 2012

tak mi to nedalo a vyfotila jsem se. mám fotku ze srpna, pak jsem 2x začla, ale přestala, poté ze začátku listopadu a ze dneška a já tam žádnou změnu nevidím 😢 😢 makám jak šus a zatím bez výsledku. i když cm něco naměřil no. holky myslíte, že to může být tím, že jsem cvičial 10 dní L1 pak jsem měla týden pauzu byla jsem nemocná s tak hnusným kašlem, že bych to neudýchala a pak jsem se dala na L2 a tu mám dnes 5.tý den 😒 chci tu L2 jet dýl cca 15dní, tak snad nějaké výsledky přijdou 😠

xdasa1
30. lis 2012

@hrozinka ja kdybych nehlidala co jim tak nemam temer zmenu protoze mam velkou nadvahu, ze zacatku jsem si psala co jim a piju a pak sem si zacala jidlo a piti vic hlidat a mam ted od 1.11 9kg dole

hrozinka
30. lis 2012

@xdasa1 já si jídlo hlídám jim málo protože není moc potravin co bych jedal ☹ čekala jsem, že po 15dnech to bude teda lepší no. ale nevzdávám se

prinzesz
30. lis 2012

tak ja tiez pridam moje rozmery, dnes som cvicila 4 den L1, a moje miery vyska 175cm, vaha 71,5kg, boky 114cm och ale ja som aj predtym mala vacsi zadok, mam postavu JLo, a v pase mam 83cm avsak neviem kde sa vy meriate? ja v pase.. cize na najuzsom mieste, neviem kde sa mam odmerat ci tam kde mam pupok?! inac ked som sla rodit mala som cez pupok okolo 115cm ale mala som obrie brucho.. maly bol zle otoceny a tym padom sa mi tlacil dopredu..
vaha mi stoji uz 3 mesiace, ideme ma porazit! aj som chodila behat, teraz cvicim a nic.. ani tuk..

hrozinka
30. lis 2012

@prinzesz já břicho měřím 2x jednou nahoře nad pupkem když dám ruce v pas a podruhé na špeku pod pupkem at vidím výsledky bo špek jde nejůř 😠

xdasa1
1. pro 2012

@hrozinka to mam stejny, jdou mi dolu nohy, zadek, v pase a na speku mam nejmensi zmenu..

hrozinka
1. pro 2012

@xdasa1 coz je hrozny, ze 😠 tam kde to chcem nejvic to nejde 😠

abig
1. pro 2012

@hrozinka
@xdasa1
@prinzesz
Take merim pupek na dvou mistech, v nejuzsim miste a cca centak pod pupukem pres panevni kost .... u me zatim nulovy centimetovy ubytek, ale zpevneni je citelne ..... pristi nedeli mam odcviceno, hodim foto :D

prinzesz
1. pro 2012

@abig ok, to som zvedava.. ja som dnes 5 den, stehna ma bolia ako slak furt ale inac je to lepsie a lepsie.. dnes som aj niektore cviky dala s 3kg cinkami.. ani sa mi verit nechce ze kedysi som s nimi cvicila furt.. teraz moje ruky hooodne zoslabli.. ok idem si teda odmerat bruch po pupkom.. ale obavam sa ze to bude riadne cislo.. och
takze pod pupkom je to presna 100cm! skoda ze netusim kolko som mala pred tehu.. toto som si nikdy nemerala!

abig
1. pro 2012

@prinzesz Důležité je, jak se člověk cítí a bude cítit ... už jen to, že pro sebe něco dělá ... musím tedy přiznat, že mám nejmenší obvody tady .... ale jaksi jsme každý jinak stavěný, já velkou dupu a silné stehna a štíhlý pas ... takže ikdyž jsem v pase ještě pevnější, tak nožky ještě nic moc ...
To je klasika, kdo má bříško, chce ho mít menší, kdo ho má menší, chce mít menší něco jiného ... a hubneme tam, kde máme pocit, že to zrovna tolik nepotřebujeme ...

Já šla k porodu s 4kg nahoře a přes břicho jsem měla 97 cm .... ale opticky jsem vypadala větší a nikdo mi to nevěřil, a když řeknu někomu kolik vážím, tam mi to taky nikdo nevěří 😀 😀 😀 😀 😀
Takže já jdu po těch centimetrech a né kilech ..

A jako, klobouk dolů ...3kilové činky ? Neuzvednu ... Tři dny cvičím s kilovýma a stačí mi to 😀 Právě jsem docvičila ...

prinzesz
2. pro 2012

@abig si mala 4kg hore ked si sla rodit?! to sa ti ako podarilo? ja som mala dobrych 17kg.. a cele tehu som nejedla sladke lebo som na to nemala vobec chut.. a priberala som ani neviem z coho hehe
mne teda kg dole nejdu.. necitim sa zle len ma to stve ze mam toko kolko som predtym nikdy nemala! ja som vzdy bola 60kilova a odrazu mam o 10 viac a neskutocne ma to rozculuje! ja zacnem chvicit o chvilu, este sa maly naje a mm s nim pojde von ja budem cvicit a potom varit hehe.. su tam niekde aj cviky na zadok? ci nic..

abig
2. pro 2012

Tak dneska mi telo neovolilo odcvicit, po oar minutach jsem nemohla a bylo mi zle ... tak zitra :o)

abig
2. pro 2012

@prinzesz Jill ma specialni cviceni na zadek a stehna - Killer buns and thighs .... nebo No more troubles zones - tam si muzes vybrat, co budes cvicit ...

4kila priberes v tehotenstvi tak, ze je ti 16tydnu spatne a chce se ti furt zvracet. A pak nebim proc jsem nepribirala, ale miminko ano a k tomu tehotenska cukrovka a k ni dieta a uz to bylo ....

prinzesz
2. pro 2012

@abig oo akurat som to dnes kukala, tak sa este popozeram po tom.. dikes!
jooj vidim ze si si tehu "uzila" mne nebolo vobec nic.. zo zaciatku trosku sooofl ale malicko, ani raz som nezvracala vzdy som to nejak rozdychala hehe.. potom to uz bolo v poho..

abig
3. pro 2012

@prinzesz Ja ty kila nabrala jeste pred tehu v ramci IVF ... cca 12kilo .... po dobu dvou let ... pak prisel zazrak jmenem Jonas a to prirozene a asi vycucaval ty kila ze me a po porodu jsem do mesice byla 10kilo pod vahou :D

prinzesz
3. pro 2012

@abig ja som tiez po IVF, druhom, prve nevyslo.. z kg z prveho som sa dostala rychlo dole.. hoci som nabrala asi len 4kg nie vela.. pri druhom som mala hyperstimulak ale vdaka tomu mam syna, brucho som od zaciatku tehu mala dost velke, kedze som mala v bruchu vodu /aj sa mi tazko tajilo ze som tehu/ no a po porode to najskor slo dole a potom zas hore.. a vaha mi stoji na mieste, nech robim cokolvek.. takze ma to pekne stve!
nam by Jonas nepomohol, zial.. ale tiez odskusane..

prinzesz
3. pro 2012

@abig aaa sorry tvoj syn sa vola Jonas hehe.. lebo je aj taky ujo Jonas, co vypocitava vhodnu dobu na pocatie.. 😀

hrozinka
3. pro 2012

zdravím a přeji všem krásný advent. holky jak jsem smutnila tak ted jsem naprosto ohromená. makám jak sax a od 6tého dne L2 padaj výsledky a jsem nadšená. I manža už si všiml, celulitýda je pomalu na ústupu, bříško začíná splaskat dolů, zadek já ani centimetr změnu nevidíme, ale m říká, že se začíná zvedat tak snad jo 😵 . dneska jsem najela na mléčnou dietu, budu jí držet dokud to půjde, když to nepůjde tak toho nechám a pak najedu na zdravou stravu, z toho co jím se pokusím udělat nějak zdravej jídelníček. no a ted to krásné:
ruce - začínají se rýsovat svaly, ale cm 0
břicho v pase po 16 dnech -5
špek -4cm
nohy stehno nahoře i dole -1,5 , lýtko -1
druhá noha tu mám po tromboze větší, ale taky mizí 1a 1,5 minus a lýtko 2cm
zadek 0 ale ten asi zatím nemění na cm ale zpevňuje se a leze nahoru.

Takže?? nevzdávám to a jedu jak sax 😵 😀 😀

abig
3. pro 2012

@hrozinka Tak to jsou krasne cisla dolu .... u me tak max centimetr pres pupek .... alespon jde videt, ze to funguje ... jen tak dal !!!

lena27
3. pro 2012

@hrozinka super výsledky a to ještě nejsi na konci. s mléčnou bych to nerizkovala, taky jsem jí držela, ale nedokážu si představit, že bych u toho ještě cvičila. radši začni jíst zdravěji ať ti nemizí svalová hmota kterou jsi si už vybudovala
já mám zadek taky pořád stejný na cm, ale manžel mi furt říká, že je nějaký menší

fassy
3. pro 2012

Holky, co jste cvičily Ripped in 30, dodržovaly jste k tomu tu dietu? Nebo jen zdravou stravu? Páč jsem na to zběžně koukla a teda nepřijde mi to teda moc dietní ani nízkokalorický jídelníček. Přemýšlím právě, že bych k tomu cvičení přidala nějakou dietku, bych potřebovala i ty kilča dolů. Před chvílí jsem docvičila 8. den Ripped in 30, 1.den II. levelu a je to teda super. Hodně mi to připomíná 30DS, ale jsou tam jiné cviky a přijdou mi většinou i náročnější 😵

abig
4. pro 2012

Dneska 26 den 30DS ... no kdybych nebyla prasátko, tak bych asi vypadala líp, ale jak já kojím, tak mám furt hlad, večer zacvičím, dám sprchu, nakojím malého a pak to příjde a žeru jak utržená z řetězu ... týden mi vydrželo nežrat večer, ale včera jsem se zase neovládla ... a pak se divím, že se váha nehýbe a ani centimetry ... jako hýbou se mi opticky proporce, vypadají nohy líp, aspoň mě se zdá a v kalhotech mám více místa mezi pasem a zadkem ...

Nějak se nemůžu rozhodnout, zdali jít do RIpped in 30 nebo do Killers a pak až Ripped ....

@prinzesz Já vyzkoušela snad všechno a proto svého syna považuji za svůj malý velký soukromý zázrak ... mám za sebou 4 embryotransféry a kde nic tu nic (2biochemické těhotenství), a pak prostě ten lumpík našel svou cestu k nám ... a hyperstimulační syndrom jsem měla taky při prvním IVF, už nikdy víc, myslela jsem, že umřu ... břicho jsem měla jak v 5měsíci těhotenství ... ale už je dobře a vše je tak, jak má být 🙂

hrozinka
4. pro 2012

@abig tý jo tak tvůj drujek odstavec jsem sice přečetla ale nevím z něj vůbec nic 😅 ale chápu, že jsou to nějaké pokusy o těhotenství, že a našel si cestu přirozeně nebo nějakým tim pokusem? no tak to máš super, že i když žereš a kor večer,že se ti proporce mění a kdy si zaznamenala první změny? já jsem 7den L2 a zatím proporčně nic moc nevidím 😒 na cm jo, ale zatím jen trochu, ale čekala jsem že se mi víc zvýrazní pas nebo něco a zatím teda čekám 😅 a na tvůj dotaz co po 30day shred tak na tu jsem taky zvědavá, taky nevím do čeho jít potom 😕

abig
4. pro 2012

@hrozinka Ano, druhý odstavec je můj 4letý boj o to být mámou ... pokusy umělého oplodnění 😀 embryotransfér je, když ti zavádějí embryjka do dělohy, biochemické těhotenství je těhotenství, které skončí dřív, než je viditelné na UTZ a máš jen mírně zvyšené HCG a hyperstimulační syndrom je hnusný vedlejší účinek aplikace hormonů při umělém oplodnění, kdy máš tekutinu v břišní dutině a hodně to bolí - způsobené zvětšením vaječníku ..

A teď k tématu 😀 ... tak koncem L2 se mi začínalo rysovat bříško, ale jen horní část, né ten špíček, co bych si přála, stehna má viditelně jiného tvaru a pevnější, ale ty tukové bochance jsou na bocích stehnech furt, a samozřejmě ruce jsou pevnější ...

A syna Jonáše jsme počali přirozeně 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A po 30DS jdu nakonec do Ripped a pak až Killer .... přeci jen budou Vánoce, něco víc pojíme, tak ať to trochu ze sebe vytřepu a pak to zkusím zpevnit s Killer ..

hrozinka
4. pro 2012

@abig úplně mi běží mráz po zádech brr tak opožděně blahopřeji, musela sis toho zažít hodně, já si jen píchala heparin u obou dětí a u druhého jsem to měla špatně nastavené a 14dní po porodu jsem mále umřela na masivní krvácení ☹ zachránili mi za 5min 12 dostala jsem 15plazem a 2 konzervy krve takže ted si hrozně moc všeho vážím.

no a ted zase k tématu a ten Rapidd je těžší j než Killer? vánoce bude hřích brr

hrozinka
4. pro 2012

@abig jéé tak rapid in 30 už mám stáhnutej a koukám co mě čeká 🙂 jsem si vzpomněla, že jsem omylem stáhla tot místo 30day shred 😅

hrozinka
4. pro 2012

holky prosím jakej je rozdíl když se běží v L2 a zvedaj se kolena dobředu nahoru co nejvýš a v rapidu L1 se co nejvíc kope do zadku? jaký je v tom rozdíl díky 😉

terinda
4. pro 2012

@hrozinka řekla bych, že v 1.případě se hodně zapojují břišáky a přední strany stehen a při zakopávání jsou to hlavně zadní strany stehen a zadek 😉