Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

lososka
5. led 2013

@xdasa1 moc pekne vysledky! Kez by se mi neco takoveho taky povedlo.. Ten pas je bomba, to bych potrebovala jak sul, po detech je to fakt bida :-/

verule80
5. led 2013

@xdasa1 Diky za info, to jsou super vysledky! 🙂

veroussek
5. led 2013

@verule80 Byla jsem na tom podobně, ale dnes už je to zase o kus lepší. Do cvičení jsem se odpoledne nemohla nějak dostat, šlo to tak nějak ztuha nebo co, ale konec už byl fajn.

xdasa1
6. led 2013

@nasekuratko to bylo za 30 DS ted mam dalsich 14 dni s Ripped in 30 mereno 2.1: Prsa -2, Pas -9, Zadek -7, Stehno -3 no doufam ze do jara budu vypadat po letech "normalne"

nasekuratko
6. led 2013

@xdasa1 úžasné!! Tomu říkám inspirace. Už se těším na další cvičení. 🙂

fassy
6. led 2013

Holky jestli vás bolívají lýtka nebo klouby, vemte si na cvičení boty, to fakt pomůže. Jak jsem 30DS cvičila poprvé, tak mě taky hodně bolívaly lýtka, ale jakmile jsem začala cvičit v botech, bolest byla opravdu jen ze cvičení.
Mi konečně přišly 2kg činky a l-carnitin, tak si dám dneska zahřívací kolo a od zítra najedu znovu na 30DS a pak ještě na killer abs. Jak už to jedu delší dobu, tak mi ta půlhodinka přijde málo 😀 Jsem si dala dvoutýdenní pauzu přes vánoce a přibírám snad i ze vzduchu, to už fakt není normální na to, že jím celkem zdravě, sladkého taky nic nepojím, snažím se pít aspoň 3 litry. Tak snad teď ty výsledky budou ještě lepší 🙂
@xdasa1 krásné výsledky 🙂

verule80
6. led 2013

Tak teda ja dneska bojovala sama se sebou, abych sla cvicit. Dobry je, ze se musi kazdej den. Tak se snazim moc nepremyslet, jestli se me chce nebo ne, ale beru to jako povinnost. Byt to treba 5x tydne, tak si dneska reknu, ze si davam oraz.

Taky jsem malem prestala u prvniho kardia. To me dela ze cviceni asi nejvetsi problem a nemam rada jumping jack ci jak se to jmenuje.

bengy
6. led 2013

Ahoj holky, tak cviceni uz bylo dneska uplne v pohode i jsem si dala nejake cviky podle cernosky, ale neprehanela jsem to 🙂, mela jsem dneska spolecnost pri cviceni - moji 3,5 letou dcerku, tak jsem se docela i pobavila 😀 boze jak ona byla dulezita 😀 .

Teda kdyz tady koukam na ty vysledky, tak prosim prosim ja chci taky. Potrebuju to jako prase drbani 😔

ad stravu, tak tu jsem upravila. Zacala jsem si zapisovat, co jim, abych mela prehled. Snazim se vic pit, jak jsem tak zjistila, tak u me bylo normalni 1 litr za den 🙄 , no tak dneska jsem dala 3, snad si telo zacina pomalu zvykat. Vyradila jsem uplne sladky a bilou mouku. Ze sladkeho si dobreju jenom ovoce, ale je fakt, ze dneska jsem mela "cukrarskou" krizi, ale vydrzela jsem, tak snad mam vybrano. Byla jsem neprijemna sama sobe 🤐

xdasa1
6. led 2013

@bengy tak to mi pripomelo moji cukrarskou krizi, jidavala jsem denne sladky, ted se drzim treti mesic a je to uz v pohode, ale asi treti tyden se mi v noci zdalo o obrim karamelovym vetrniku 😀 ale co si hlidam bilkoviny na sladky uz chute nemam 😉

lososka
7. led 2013

@bengy si Any s Tebou trsla, jo? 😀 já to s Damčou taky zkoušela, sic byl veledůležitej, ale spíš než cvičil, se mi pletl pod nohy 😠
mám dnes za sebou čtvrtý den, včera jsem dostala MS, tak jsem z toho měla trochu strach, jak to zvládnu, ale šlo to.. ráno jsem si tedy musela dát jeden ibalgin, bo břicho bolelo hodně, ale u cvičení už to bylo OK, už mi to cvičení přijde hrozně krátké a uteče to bezvadně 😵
já se snažím sladkému taky vyhýbat, ale když je krize, dám si třeba jednu pralinku z kvalitní čokolády, ukojím "pudy" a myslím, že to taková hrůza není, důležité je následně nepozřít celé balení 😀

lososka
7. led 2013

@nasekuratko jeee, ahoj, my se trošku známe, viď?! teď mi to došlo 😅 jaké jste měli svátky? koukala jsem na fotky, nádhera, rodinka jak ze žurnálu! 😵 Ty doufám nehubneš, jen zpevňuješ, jtt?

bengy
7. led 2013

@lososka kdyby si jen trsla, ona u toho mela neskutecny prupovidky 😀 fakt jsem se zaslama....ona je v tomhle smeru fakt k sezrani 😅

Ja se dneska ke cviceni jeste nedostala. Nejak me dohnala prace, takze se obam, ze me to ceka navecer. Moc nadsena z toho nejsem, ale co nadelam :(, tak hold az prijde chlap, tak kolem seste aloha - alespon budu mit energii na vecerni sichtu 😝

fassy
7. led 2013

Tak po včerejším zahřívacím kole se nějak nemůžu hýbat 😀 Jsem měla jen 2 týdny pauzu a je to znát. Dala jsem si hodinku No more trouble zone a docela masakr. Super cvíčo snad na všechno. Dnes už potřetí začnu 30DS, snad ty cm úbytky budou pořád tak dobré 🙂
@lososka @bengy Ženský já vás obdivuju, jak cvičíte s dětma, to se s tím mým prďolou fakt nedá. On pořád tak neskutečně zavazí, nebo mi bere činky, nebo na mě sedá a nebo mě jen rozesmívá 😀 Prostě radost cvičit 😀

verule80
7. led 2013

Toz dneska mame hodne z nas tyden za sebou 🙂 Za tri dny udelam prvni mereni. Mam teda tokovej pocit, ze zatim zmeny nic moc. Jako mam pocit, ze kdyz sedim, tak je trochu min vyvalene, ale z profilu jak stojim velke zmeny nepozoruji. Nohy tam vubec nic, snad jen pevnejsi zadek. Jdu upravit vic stravu... Zdravejsi vecere asi...

veroussek
7. led 2013

Ahoj holky, já dneska mám za sebou šestý den, spotila jsem se řádně, snažila jsem se cvičit podle té černošky a svaly teda pěkně bolely. S pitím bych taky měla něco udělat, není to žádná sláva u mě, no a jídlo...jelikož v práci nemám čas jíst po 2 hodinách, tak to půjde těžko, snažím se do sebe cpát víc zeleniny a ovoce jenom ráno. Sladký si odpustit nemůžu, to bych nepřežila, ale trochu jsem to omezila,
@verule80 Mě se zdá, že břicho je malinko pevnější, než bylo, ale nevím, jestli si to jenom nevsugerovávám. Včera večer jsem byla hrozně nafouklá, jedla jsem papriku, tak jestli z ní, to jsem teda měla pupek jak v šestým měsíci 😀

lososka
8. led 2013

@fassy mladej se mnou cvičil jen jednou, bylo to poprvé a zároveň naposled 😀 taky se hrozně plete pod nohy, skáče na mě a pod...
holky, páté cvíčo za mnou a dnes nemilé překvapení, mám o kilo víc! 😠 zatim to připisuji MS, i když nafoukle se necítím, uvidím za pár dní až mrcha potáhne.. doufám, že ze mě nebude nařachaná kulturistka po těch 30ti dnech 🙄 😀 ale jak jsem byla ráno naštvaná, vzala jsem metr a změřila zkusmo pas a výsledek -4 cm, tak jsem se trochu uklidnila 😅

bengy
8. led 2013

@lososka - coze coze? -4 cm? no tak to gratuluju, to snad neni ani mozny, to valim oci, zavim, ale soucasne mi to i motivuje. Ja jsem si rekla, ze to vsechno premerim a zvazim po tech 10 dnech. Mam krasnou dokumentaci i s fotkama, tak snad tam budu mit co pripsat.

holky prijde mi, ze mam telo pevnejsi, vic toho vydrzim. U cviceni netrpim. Pres den se citim lip, tak to by bylo aby nebylo 😀

ad cviceni s prckem. Mala jednou chtela cinky, tak jsem ji je dala, zahlasila, ze je to tezky a ze to bude delat jen rucickama. U kazdeho cviceni, krom toho, kde se lezi, hlasi....maminko to je tezky, ze? 😀 Takze asi tak u nas 🙂 Dnes uz mam cviceni za sebou. Vrhla jsem se na to hned rano, takze zase az zitra. Takze vlastne uz mam 6 dni za sebou, no to to leti. Za chvili se budu dusevne pripravovat na level 2....snad nezdechnu 🙄

verule80
8. led 2013

Ja uz mam taky odcviceno Uz jenom 2x level 1. Jako porad se zapotim, takze se desim uz levelu 2. Teda ja moc nemusim to kardio. :( Jinak mam taky pocit pevnejsiho zadku a i bricha. Merit budu az po 10 dnech Zkousela jsem to 5 letmo a mela jsem pocit, ze teda nic. Ale jako to mereni je u me osemetne. Merim 3x a pokazde jine cislo. Tak pak beru to nejvetsi.

@lososka 4cm za 5 dni? To mas jenom z Jill? A nemerila ses poprve po nejakem velikem obede? To je brutal ubytek.

verule80
8. led 2013

Tak jsem se koukaal na level 2 a teda prijde me to masakr. Hroznej skok. Toz jsem zvedava jak to v patek dam... Prijde me to i dost na ruce..

lososka
8. led 2013

@verule80 měřila jsem se po jednodenní hladovce, kterou jsem se chtěla vyčistit po Vánocích, o to víc mě ten úbytek šoknul 😕 nic jiného nedělám, dokonce ani nemám moc sílu na dietu, což je škoda, když už se člověk dokope cvičit..
já na level dva raději nekoukám, nechám se "překvapit" až při cvičení 😝

verule80
8. led 2013

@lososka Tak to klobouk dolu! a gratulace, to je motivace pro tebe jako hrom.

Ja si to dneska stahla a koukla, dost me to zajimalo. Nevim jestli jsem udelala dobre 🙂 no ale zase na druhou stranu je dobre se podivat na ty cviky v klidu, aby clovek vedel, jak spravne cvicit Taky me prislo, ze jsou tam vetsi rozdily mezi tou beloskou a cernoskou.

jessi13
8. led 2013

muzu poprosit o pridaní do soukromé diskuze??

lososka
8. led 2013

@verule80 hmm, tak já blb jsem na to koukla taky! 🙄 jako, když tam ta černoška "umírala" a začala podvádět, že už nemůže, tak jsem měla dost, se máme na co těšit 😅

lososka
8. led 2013

@jessi13 tato diskuze není soukromá, aspoň myslím 😕 přidat se může kdokoli 😉 začínáš?

bengy
8. led 2013

holky vy "sebevrazi" proc na to koukate :D....a hlavne proc me strasite....UMRU. Ja umira porad i ted, co budu delat za 4 dny......No to bude boj.

Ivco teda ten ubytek, tak to bych chtela taky, ale muzu si nechat zajit chut. Moje tukove polstare se rozhodly bojovat 🙄

lososka
8. led 2013

@bengy určitě roztajou, neboj 😉 já si všimla, že mi splaskly ty tukové na bocích a břichu, co mi po Vánocích přetejkaly přes džíny 😠 i muž mě uklidnil, říkal, že někde četl, že když se hubne pouze cvičením, ze začátku jde váha nahoru, že jsou z toho lidi nešťastní (viz já), ale prý je to normální, kvůli postupnému nárustu svalové hmoty.. takže prdim na váhu, po 10ti dnech se přeměřim a pak se uvidí, jestli i nějak zpřísním dietu, aby to celé mělo smysl..

veroussek
8. led 2013

Ahoj holky, dneska jsem měla krizi, ráno doma uklízení a odstrojování stromečku, potom jsem byla u doktora, no čekala jsem tam 2,5 hodiny, nákup, kafe u kamarádky, kde jsme si vyzvedli malou a byl večer. Málem jsem to vzdala, ale tak nějak jsem se sebou dobojovala a řekla si, že prostě musím. Když mě viděl můj muž, tak mi sdělil, že by už v půlce umíral, tak jsem mu na to odvětila, že já taky umírám 🙂
@lososka To je teda super výsledek, gratuluju a jen tak dál!!!

@verule80
@lososka Taky jsem koukala na level 2 a mám dost jen se na to koukám 😀

bengy
9. led 2013

@lososka jj kdyz cvicis, tak se zacnou delat svaly a ty jsou vzdycky tezsi nezli sadylko, takze se ze zacatku pribira, uplne normalni jev. Vyhoda svalu, kdyz uz v tom tele jsou a pak se necvici pravidelne, tak oni i pres to spalujou, protoze na udrzeni potrebujou vic energie, takze spalujes i kdyz koukas na bednu 😀.....samozrejme v rozumnych mezich. Ja jsem byla takhle nakopnuta predloni, pred druhym tehu. Ten organizmus jel, takze i kdyz jsem zrovna nic extra nedelala, tak jsem proste hubla. No uz abych se zase nakopla 😀

Tak holky mam docviceny dalsi den. Dneska ze me leje teda opravdu solidne. Tohle jsem jeste nezazila. No tak snad to zacina mit nejake grady 😀 . Dneska se chci kouknout na level 2, abych se dusevne pripravila, ze ZEMRU 😠 .....kdepak Jillian me neskoli, ta me max posili 😅

abig
9. led 2013

@lososka
Ja jsem u toho poprve pribrala 2kila, na konci 3levelu jsem byla zpet na sve vaze .... vazeni je u posilovani zbytecne, pokud nemas nadvahu a kila nejdou dolu, coz u obeznejsich jde rychle ...

Ja jsem musela zacit zase od znova, zase me chytly zuby a do toho prvni menstruace od porodu ( po 1,5mesicich 😀 ), takze dneska jedu 4den .... jsem nadsena, protoze se sice uz nijak extra nepotim, ale horko citim a jsem ruda a uz ani tolik nefunim, ale hlavne uz dam damske kliky na jednicku a poprve jsem dala jeden, uskacu cardio a vsechny cviky uz zvladnu ... jedu tedy v kilovych cinkach (petkach) - poprve pri 30DS se zacaly rysovat svaly na rukou ...
Vzhledem k tomu, ze stale kojim, tak jsem se cpala i v jedenact vecer, takze vysledek na cm zadny, ale viditelne zpevneni ...

Ale, ikdyz jsem si dala kvuli zubum pohov skoro na 14 dni, tak cm se zacaly hybat dolu (odcvicila jsem si tyden Killer buns) .... ted uz mi maly zacal vcelku usinat kolem devate vecer, takze uz pozde nejim a zkusim zmenit stravu a jist pokazde s Jonyskem a myslim, ze i ta vaha by mohla jit dolu ...

A holky, holciny na zacatku teto diskuze psaly, ze viditelne zmeny videly za polovinou 2levelu ..... !!!!

lososka
9. led 2013

@bengy to když jsi chodila na ten vacushape? tos byla tak nakopnutá jenom z toho, nebo jsi k tomu ještě něco dělala?
@abig no nadváhu mám, k výšce 162 cm mám 64 kg 🙄 tak jako nečekám, že budu ještě přibírat 😠 ale jo, budu tomu věřit, zní to logicky, tak váhu šupnu pod postel a budu kámošit jen s metrem 😀
já mám pro dnešek taky odcvičeno, taky se ze mě pěkně lilo, snažila jsem si nakládat víc, ono je fakt u každého cvičení znát, jak a kam se člověk hejbne, kam dá těžiště, jak nízko jde.. dá se to fakt stížit slušně! Ale dnes poprvé jsem začínala cvičení s tím, že jsem neměla vůbec žádnej citlivej či namoženej sval, tak se vlastně cvičilo bezvadně 😵
zítra mám 90min jogu, kam chodím každý čtvrtek, tak jsem uvažovala, co s tim, vynechat nechci, chodíme tam s kamarádkou (a pak do hospody 😀 ), asi budu muset dát obojí, bo jak se jednou na něco vymluvím a vynechám Jill, tak by se to mohlo stát pravidlem a to nechci..