Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

fassy
16. únor 2013

@abig @verule80 Těch 6tis. je po odečtu aktivit 🙂 5tis. něco je strašně málo
@llluckaaa Jen přeposílám, co mi ta kamarádka poslala, já tomu nerozumím
@bengy 😉 Je to tak no, prostě budeme víc jíst 🙂
@lososka @verule80 Zkusila bych BR a uvidím jak to půjde 😉

verule80
18. únor 2013

@bengy Tak co ripped 3? Jake z ni mas dojmy? 🙂

bengy
18. únor 2013

@verule80 ja koncila v sobotu a v nedeli jsem mela pauzu, takze se na to chystam dneska poprve. Bohuzel budu mit asistenci, protoze starsi drak ma prazdniny, takze to bude zajimavy. Asi ji pustim mickeyho a ja se vrhnu na cviceni, jinak to nevidim

hlavinka
18. únor 2013

Ahoj holky,
ted jsem Jill tyden necvicila, byli jsme na horach. Ale snazila jsem se aspon trosku posilovat kazdy den 15 minut.
Nastesti jsem mela i tak dost pohybu a nic jsem nepribrala, dokonce jsem kilo zhubla 🙂 To je tim, ze jsem se drzela a nesnidala jsem 6 rohliku jako na kazde dovolene 😀
Jinak teda dneska zase cviceni level 1 - 7. den.

bengy
18. únor 2013

Ahoj holky, jsem rano ani nepozdravila 🤐 , tak mam za sebou prvni den ripped3 a docela to jde, nejela jsem na krev, abych se k tomu vubec zitra chtela vratit 🙂, ale dalo se to. Jako prochazka ruzovym sadem to teda opravdu neni, ale nejak mi prijde, ze to "vytrenovane" telo zvladne lehce tezsi zatez, coz me porad nejak nedochazi :D....je to zvlastni pocit. O vikendu chodim na vacushape a pred tim jsem cca 20-30 minut na pasu a o vikendu jsem poprve za celou dobu co cvicim, jsem dokazala 10 minut bezet....jako to jsem nepobirala a hlavne jsem se necitila unavena, vyrizeny jak pes v poslednim tazeni.....naprosto rajsky pocit a jestli funguje to zvoneni v usich, kdyz se na nekoho mysli, tak Jilly mela zajimavy vikend 😀

dropsy
18. únor 2013

@bengy Ahoj, já dneska po menší pauze začínám level 3 shredu a mám taky skvělý pocit z toho, kolik toho najednou při cvičení zvládnu a přežiju to, co bych dřív absolutně neudýchala 🙂

Za deset dní se poměřím a dám fotky, snad na nich půjde vidět alespoň minimální rozdíl 😠

lososka
18. únor 2013

tak já zrovna poprvé odcvičila week 2 z rippedu, and what the hell was that?!?! 😲 😠 jako ty kliky s nohou na stranu, to jste jako dávaly s přehledem?? asi budu muset napozorovat nějaké pejsky venku, když se venčí, bo tohle jsem fakt nedávala 😀 buď tam šla dobře noha ale klik stál za starou bačkoru, nebo klik dobrej a noha kdesi vzádu.. mno leje ze mě slušně 😝
a o víkednu jsem se konečně taky přihlásila do soutěže u Nikky 😅

bengy
18. únor 2013

@lososka - jestli jsem to davala? cha....prvni den? jsem myslela ze zdechnu na podlaze po cviceni, ale 6 den, to byl pocit vitezstvi. 😅 ale tyhle kliky jsem delala zasadne jen damsky, jako takovy "macho" fakt nejsem 😀 ....ale je mi jasny, ze tys jela pansky, priznej barvu.....ze tys jela hned podle shelly 😵

marttule
18. únor 2013

@lososka tak ty kliky s nohou na stranu jsem dávala asi jako ty. Jednak jsem jela dámskou verzi (všechny kliky dělám v dámské verzi) a jednak jsem u toho fakt skučela, co si to proboha vymyslela. Včera jsem jela první den třetího týdne a řekla bych, že je to těžší a těžší. Nebo se mi to včera aspoň zdálo. Uvidím jak dneska se mi to bude cvičit...

verule80
18. únor 2013

@lososka Tak to byl jeden z tech debilnich cviku, jak jsem psala. Jsem delala klasiku damsky, ke konci to zkusila a slo to lip. Pak takovy lunge do boku jak se zvedne noha to me taky neslo. Nic me nebolelo jenom kloub.

@bengy ty jo jses dobra. Me palely nohy u tech zabaku jako blazen. Hrozny. No a dokonce se me ani dneska nejak nechce jit cvicit. Premyslim, ze si dam den pauzu, ale dneska uz jsem toho snedla, ze bych cvicit jit mela.

hlavinka
18. únor 2013

@dropsy Drzim palce na mereni, jiste bude nejaky rozdil 🙂
@bengy tak to toho sportujes vazne dost, budes jako tycka 🙂
@marttule ja taky jedu jen holcici kliky 🙂

lososka
18. únor 2013

mno já jedu vždy "pánské" kliky a tu těžší verzi, jsem pako! 😀 ale tohle bylo tedy fakt na doraz!! ani jsem neudělala tolik opakování, jak ony a soustředila se hlavně na to, abych se vůbec udržela nad zemí a nezřítila se 😀
@verule80 ty zvedačky nohou do boku mi kupodivu nic s kyclema ani svalstvem nedělají, zas mám problém, když se má z kliku skočit do dřepu a zpět, to nedávají moje kolena, takže skáču míň než do dřepu, tohle jsou už fakt docela "rasoidní" cviky i na klouby..
@marttule to mi ani nepiš! já myslela, že Jill jen hráblo ve week two, že měla periodu a potřebovala se na někom vybít! 😀 A vono to graduje?! 😲 raději na to ani nebudu předem koukat...

dropsy
18. únor 2013

@hlavinka díky, uvidíme 🙂

verule80
18. únor 2013

Tak ja mam dnesni den oraz a bez cviceni. Nejak se me vubec k te trojce nechce. Dokonce jsem si stahla i Yogu od ni, ze si to dam radeji. No ale toz to preziju. Uz jenom 2x a vzhuru do levelu 4.

Jinak me dneska prisel casopis zdrave hubnuti. Toz dobra investice! Jako za 20Kc i s postovnym az neuveritelne. Je tam jidelnicek na celej mesic. Kazdej den presne co na snidani, svacu, obed a veceri. Je to i postup. u kazdeho dne aspon jedna fotka jidla. Mimochodem vsechno vypada moc chutne a je to super inspirace. KJ jsou u kazdeho jidla a dohromady je to delane na 5700/den. Tak si muzu zobnout jeste neco navic.

marttule
18. únor 2013

@lososka Jsem zvědavá co budeš říkat na ten week 3, ale ani po dnešku nejsem moc optimistická. Nějak mi ta trojka nesedí, nebo jsem asi nějaká lemra 🙂, ale každopádně ten první cyklus je děsněj podle mě. To lezení po zemi a následní chození v podřepu je něco na moje nohy auuuuu 🙂 Už aby byl pátek 😀

verule80
18. únor 2013

@marttule SUPER, ze ti taky pripada hrozny. Ja jak tu napsala bengy, ze to docela jde si prisla jak lemra. 😀 Jako chozeni jeste dam, u zabaku me pali nohy jako svina a pak to skakani v podrepu me uz pomalu zabiji. No ted na po ctvrte uz to bylo trochu lepsi, ale stejne jsem si k tomu stacila udelat trochu averzi a teda bojim se levulu 4.

marttule
18. únor 2013

@verule80 to mi opravdu příjde hrozný, hrozný, hrozný. A přiznávám to 🙂 To skákání je taky děs běs. Ještě jsem nikdy u toho cvičení nenadávala, ale dnes už jsem musela 🙂 A přitom na těch holkách to vypadá tak nevinně a v pohodě!
Opravuji sebe, že dvojka byla hrozná - ne není, trojka je horší 🙂
Teď jsem sjela zrychleně 4 week a takhle na pohled to vypadá sympatičtěji, tak uvidím v neděli až ho začnu 🙂

bengy
19. únor 2013

Ahoj holky, kdyz to tady tak ctu, tak jsem to asi napsala spatne 😀.....nebo jste me spatne pochopily....holky kdyz mi nejde delat tezsi varianta, tak delam tu lehci, takze proto to docela JDE 😉 .....ja jen, aby nenastala nejaka mylka 😝 . Fakt nejsem "blazen", abych to vsechno dala v te tezsi, to vetsinou davam az tak 2 dny pred koncem, az si telo zvykne 😕

verule80
19. únor 2013

Tak ma dneska odcviceno. Mlade jsem nechala u krtka a super pocit, ze uz to mam pro dneska hotove a celej den prede mnou. No a nejlepsi je, ze uz jenom jednou.... 😀

Bengy ja tam stridala lehkou, tezkou jak co, ale obecne me tento level dava nejvic zabrat. Taky mam porad slabe ruce, takze treba u toho cviku, jak se dela jako by most a klesa se nahoru, dolu tak ruce taky hori... No ale ja taky cvicim jen s kilovkama cinkama.

bengy
19. únor 2013

@verule80 - jak ja ti zavidim, ze uz to mas za sebou. Ja musim dneska dopoledne odevzdat hotovou praci - dopoledne si pro ni prijede zakaznice, takze musim pockat, abych nebyla ruda jak prasatko 🙂 a starsi decko dneska odjizdi na 2 dny na prazdniny k babicce a k dedovi, takze pak se do toho vrhnu. Mladsi decko ma sice rymu, ale snad zabere a budu mit klid na cviceni.

ad most, tak to jsem vcera taky zirala, jak ty tricaky mam "vyrizeny" a kacenu tu davam tu lehci versi, protoze bych se zrusila hned na zacatku. Obecne si myslim, ze ta prvni serie 3 week je nejhorsi, pak uz to docela jde 😅 .... takze moje heslo, nezrusit se hned v prvni serii 😎

hlavinka
19. únor 2013

@verule80 tak to vypada vazne super ten casak 🙂
takze uz jen 1x a pochlubis se s vysledky? 😉

hlavinka
19. únor 2013

@bengy holky, a co ze to cvicite? to uz neni 30 days shred, ne? Tam level 4 neni....diky

breberka
19. únor 2013

ahoj, tak já jsem dneska po 3. dni levelu 3 a musim říct, že ta 3 baví nejvíc a přijde mi nejlepší..... 😉

hlavinka
19. únor 2013

@breberka A pochlubis se nejakyma vysledkama? 🙂

breberka
19. únor 2013

@hlavinka hlavní výsledek u mě je, že se cítim skvěle a moc mě to baví (u mě nenormílní, cvičení mě nikdy nebavilo 😀 ), ale po prvnim týdnu jsem se měřila a měla jsem dole 1 cm prsa, pod nima, pas a boky.....váha mi lítá + - 0,5 kg, ale pro mě jsou důležitější ty cm než váha......další měření chci udělat až po úplném ukončení shred.....

hlavinka
19. únor 2013

@breberka tak mne bavi teda cviceni vic nekde jinde, nez doma. doma se musim jakoby vic dokopat. Ale taky mne to bavi. Nicmene dvojky se desim, co jsem videla bylo nechutny, u toho padnu 😀 😲

breberka
19. únor 2013

@hlavinka já nevim proč, ale dvojka mě bavila nejmíň....čekala jsem, že ta 3. bude větší masakr, jak tu hodně holky psali, že třeba dýl cvičily tu 2......pro mě je zase lepší cvičit si doma v klidu a nemuset nikam chodit a platit za to....přeci jen na mateřský si ten čas najdu líp a většinou cvičim, když malej chrní a mam to v klidu

hlavinka
19. únor 2013

@breberka co jsem se teda bavila s holkama, tak dvojka je taky moc nebavila a ze jim prej ani moc neubrala. Ale tezko rict. Ja jsem se divala jak na dvojku tak na trojku, zkousela jsem cast cvicit a dvojka mi prijde nejvic narocna a taky hlavne nudna, neubihalo to....
jasne, penez neni na matersky moc. Ale kdyz vypadnu ven, jakoby vic vypnu a uziju si to. A doma si rikam - mela bych jeste slozit pradlo, to a tamto, takze cviceni jakoby odsouvam.

breberka
19. únor 2013

@hlavinka já si právě řekla, že čas kdy malej spí je zarezervovaný pro Jill 😀 😀

hlavinka
19. únor 2013

@breberka tak to jo. Ja taky tak vetsinou cvicim, jenze zaroven pak bych jeste chtela stihnout precit tuhle knizku, kdyz spi, pripadne dospat noc, kdyz je ta moznost 😀