Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

zolik
21. únor 2013

ahojky holky,

můžu se přidat do rozjeté diskuze?

dneska jsem odcvičila první den. levelu 3 shredu. Zatím mě Jill hodně chytla a za 10 dní, chci najet na ripped in 30. váha se teda zatím nehla dolů ani o píd, spíš trošku do plusu, cca o 0,5 kg, ale to je minimální rozdíl, takže se nenechám rozhodit. No snad se tělo umoudří a váhově časem trošku dolů půjde. Jinak o mě je mi30, mám dvě děti a potřebuju zpevnit hlavně břicho, pak ruce a stehna...
@hlavinka - no o tom mi povídej. mám to břicho po těch dvou 4 kilových dětech fakt strašný,podbřišek se sice už za tu dobu cvičení docela stáhl, ale ta kůže je prostě větší, svraštělá a visí 😢 😢 taky nevím, co s tím 😝
@japro - teda gratuluju k takovému úbytku a zároven pak následnému udržení váhy, tomu říkám velké vítěztví a držím palečky, at se miminko brzo zadaří 🙂

japro
21. únor 2013

@hlavinka no určitě ti moc držím palečky 😉

japro
21. únor 2013

@zolik paráda jsi šikulka 🙂 no jinak moc děkuji 🙂

hlavinka
21. únor 2013

dekuji 🙂
@japro

hlavinka
21. únor 2013

@zolik Ahoj, vites u nas 🙂

A merila jsi se pred Jill a budes po skonceni Shredu?

Jo, s tim brichem je to presny. nechapu, jak nekdo porodil a za pul roku to nem neni videt. Kamoska ma 3 deti a vubec na to nevypada, vyzunda jedna. A to nikdy nic nedelala, to je nefer 😀 😝

zolik
21. únor 2013

@hlavinka - tyhle slova mi sedí na švagrovku, břicho plochý , tuk téměř žádnej a cpe se jak zjednaná, když je tu, abych zamkla lednici na zámek, nespravelnost, nehraju, tohle není fér 😠 😠 😠 😀 😀 😀
a jo měřila jsem se, před začátkem shredu a v lednu se mi i podařilo zhubnout před shredem 3 kila ale co jsem najela na Jill, tak nic, grrr. ale zase jsou vidět ty cm. Zatím nejvíc cm, vidím přes prsa, 😀 😀 ale nevadí, stejně jsem tam měřila skoro metr, takže taky slušná tuková zásoba a pak teda přes boky a tudíž i přes to spodní břicho, z toho mám radost, i jsem se v 1.2. vyfotila, tak jsem zvědavá na rozdíl po 30ti dnech. už jen 9 a bude focendo 🙂

hlavinka
21. únor 2013

@zolik tak to je super, ze to spodni bricho a boky. Ja jsem typicka hruska, takze si moc iluze nedelam, ze mi boky spadnou, ale prala bych si aspon trosku.
Doufam, ze se foteckou pochlubis 🙂

zolik
21. únor 2013

@hlavinka - jak se definuje opačný tvar hrušky? 😀 😀 já to mám naopak velký hrudník, velká prsa, boky jsou v pohodě, ale z vytahaného břicha a okolí na nich visí sádlo 😅 😅 a fotečku pak klidně dodám, ale když tak jen do albíčka a přidám si Tě jako přítele, nemusí mě očumovat každý, to břicho zas tak vábně nevypadá 😝

hlavinka
21. únor 2013

@zolik nevim, jsou prej 3 typy - jablko - tuk se uklada v pase, zadecek a boky jsou OK, paprika - takova krabice, zadny pas, zadny boky. Pak hruska - tuk na bocich

Prosim Te, ja jsem to taky furt resila, zda sem mam dat foto nebo ne, ale pak jsem si rikala ze je to fuk, at mi kazdej polibi 😀 ackoliv teda uz se tesim, az tam vlozim to konecnou fotku o 8 cm mene 🙂 (snad se toho doziju)

japro
21. únor 2013

@hlavinka ale ty kecko na fotce máš dobrou postavu 🙂

hlavinka
21. únor 2013

@japro dekuji, ale dovoluji si nesouhlasit. Nerikam, ze chci byt nejaka vychrtla holka, to ne, ale par kilo dolu jit musi, chci vypadat jako driv 🙂

japro
21. únor 2013

@hlavinka jj chápu držím tedy moc palečky........

hlavinka
21. únor 2013

@japro dekuji 🙂

zolik
21. únor 2013

@hlavinka - no krabice nejsem, tak jsem hold taky kus ovoce, ale spíš t o jabklko 😀 😀

verule80
21. únor 2013

Ahoj holky,

Moc vitam nove prichozi. Je super, ze se rozrustame. Ja dneska KONECNE ukoncila level 3 u Rippedu a muzu vam rict, ze jsem z toho levelu tak otravena, ze se me do cviceni uz 2 dny absolutne nechtelo. Takze pokud me nechytne ani level 4, tak to proste odpiskam driv a nez zacnem BR, tak si aspon zkusim i jiny jeji workouty.

Jo a musim se priznat, ze jsem teda zhresila jako blazen dneska. Byla jsem u kamaradky a dala si 2x campari s dzusem. Takze kalorii jako blazen. No jsem rada, ze jsem cvicila nez jsem sla uz by se me nechtelo.

No a jinak jsem mela pocit, ze u toho rippedu cvici malo na bricho, tak jsem si zase pridala Boba a nevim, jestli ten rozestup nemam horsim. Budu se muset asi jit nekam poradit.

dropsy
21. únor 2013

Ahoj holky, taky vítám nové příznivce Jill 🙂

Poslední dva dny mám hrozný kopr a absolutně se mi nechce cvičit, měla jsem pocit, že na sobě nevidím žádnou změnu. Ráno jsem ale vytáhla džíny, které jsem předtím nepřetáhla ani přes zadek a světe div se....v pohodě jsem je oblékla. Sice mi přes ně stále trošku všude něco překypuje, ale i tak je to obrovský úspěch. Nakoplo mě to k dalšímu cvičení, takže si asi budu nakupovat malé věci, abych se k tomu cvičení nemusela tak dokopávat 😀

ivkaj
21. únor 2013

Holky, hlavně vy co máte dvě dítka, kdy cvičíte? Nějak nevím jak těch 30min cvičení vecpat do denního režimu. Tak předem díky za tipy.

japro
22. únor 2013

@verule80 ahoj já myslela že jsou jen 3 level 🙂

verule80
22. únor 2013

@ivkaj cvicim kdyz spi. Ta starsi je bud ve skolce nebo se jde misto spani koukat na pohadku.

abig
22. únor 2013

Holky, prosím poraďte, jak dát dvě fotky vedle sebe ? Photoshop mám, ale neumím s ním ... děkuji

ined77
22. únor 2013

@ivkaj ..ahoj 🙂 , já cvičím jak kdy. někdy hned ráno, když je starší ve školce a mladší pustím pohádku. někdy až ji uložím po obědě a když jsou doma oba, tak podle situace. když je bojový den a nespí ani jeden po obědě, tak kolikrát až večer 😉 .
ráda bych cvičila v pravidelnou dobu, ale nevychází mi to 😅 .

zolik
22. únor 2013

dobré ránko,
@ivkaj - taky cvičím, když mi mladší dítko spí a starší je ve školce, když ve školce nebyla a byla marod, tak si třeba malovala nebo jsem jí na počítači pustila kouzelnou školkua ona těch 40 minut na shred a Boba vydržela.

A já se dneska zase zkoušela vážit a jako obvykle stejně, ach jo, já se té 63 nezbavím, grrrrrr.

a už jen 9 dní do konce shredu, jsem zvědavá na ty výsledky. Někdy mi příjde, že jsou docela znatelný, někdy, že minimální, máte to taky tak některá?
@dropsy -jo ty malé věci jsou hrozně motivující, já takhle nedávno vytáhla předporodní hadry před oběma dětma a vešla jsem se do nich v poho, dokonce bych řekla, že trošku líp než dřív. Tak jsem měla radost, že až půjdu za půl roku do práce nebudu muset měnit celý šatník 🙂

vojtisek2007
22. únor 2013

ahoj holky,
tak já pořád jedu shred 2+3 a teda ta 2 me fakt neba, cvičit jí samotnou,tak jak se to má, tak se na ní asi vybodnu...

@abig musíš udělat horizontální fotku - někde to tam budeš mít, já teda nemám fotoshop,ale zoner photo studi,ale myslím, že to bude podobný

@zolik tak požádej o přístup do soukromý skupiny (zakládala jí fassy,ta tě tam přidá) a dej fotky tam..já se tam taky chystám zvěřejnit svý špeky při zahájení společnýho BR 🙂, ikdyž při tvých 63kg to budou už modelkovský fotky,ne ??? a s menšíma hadrama mi povídej 🙂, jsem si koupila už nádherný šaty na léto,samo že o číslo menší,než mám teď velikost a už se těším,jak si do nich hnubnu 🙂,ale si dobrá,dostat se na váhu před dětma,to fakt asi nedám,

jo a ještě takový dotázek - co potřebuju stáhnout k tomu BR,když budeme vynechávat ten nultý a první +druhý týden....W3 a W4 a C1 ??? nějak jsem ten plán cvičení nepobrala ☹

zolik
22. únor 2013

@vojtisek2007 - vidíš, mě zrovna ta 2ka shredu bavila, mě to hopsání vůbec nevadilo,a když ze mě po cvičení lil pot jak z vola, měla jsem z toho dobrý pocit. Včera jsem začala 3ku a tolik jsem se nezpotila a div, že jsem si neříkala, co dělám špatně a to většinu těch cviků se snažím dělat podle té černošky, jen ty nůžky dám tak ze 2/3 a pak musím zvolnit, ale věřím, že po 3 4 hodině zmáknu i to 😵 😵 😵 😵

hlavinka
22. únor 2013

@verule80 Mas rozestup svalu? Taky mam plus kylu. Bylo mi receno, ze se maji vic posilovat sikme svaly, nez prime. Ty sikme ten rozestup jakoby zmensuji, zatimco prime rozsiruji. Takze ja cvicim to co je v levelech, ale k tomu si dam jeste sikmy. Rekla bych ze ho horsi nemam.
@ivkaj Ahoj! koukam, ze to starsi jeste do skolky nechodi. A vydrzi se koukat na nejakou pohadku? Ze ty bys cvicila a on se dival. No a mala ta spi jeste casto, ne?
@zolik
@vojtisek2007 ad dvojka shred - ze zacatku jsem ji proklinala, ale taky mi celkem ted utika a neprijde mi to tak desny.

hlavinka
22. únor 2013

@zolik Jee, ty mas jen 63? to je krasa 🙂 to bych taky chtela. Bohuzel zatim mi 7 kilo chybi ☹

verule80
22. únor 2013

Tak mam odcvicenej level 4. Rozhodne se me cvicil mnohem lip nez ta 3. No ale stejne se tesim, ze zitra mam volno. Jeden odpoledne do divadla na Majdu a Frantiska a pak do Cech ke tchanovcum. Toz bude chvile bez cviceni a uz se na to fakt tesim...

Peknej vikend

zolik
22. únor 2013

@hlavinka -no ono se to řekne, jen 63 kg, hodně záleží na výšce, té jsem totiž taky moc nepobrala, měřím jen162 cm a vážím 63 kg, takže bych ráda, kdyby se váha dostala na 59 kg, ale vzhledem k tomu, že už 2 měsíce dřu a první měsíc ubyly 3 kg , s Jill jsem nabrala 0,5 kg do plusu a dolů nedostala vůbec nic, tak si nemyslím, že to bude tak snadný.... 😝
ale nevadí, ty viditelné výsledky jsu důležitější, na váhu se mnou nikdo neleze 😀 , zrovna dnes jsme potkali s manželem známou ve městě a ptala se ho, jestli mi dává najíst, že jsem dost zhubla, 😵 tak to zahřálo, že přes to, že jsem měla zimní bundu tak to znát bylo 🙂

hlavinka
22. únor 2013

@verule80 volno bez cviceni Ti zavidim a taky Majdu a Frantiska. Taky bychom na to chteli, ale nejak vzdy propasneme listky a jsou hned fuc ☹
@zolik a jo, tak to je jasny, kdyz mas 162. To je podobny jako u mne, ja merim 172 a vazim 70 a chci zase zpet svych 60 az 64.
Presne, vaha neni zas tak dulezita, dulezity jsou centaky, ty pak meni velikost 😉 No vidis, ze si vsimaji lidi 🙂