Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

ella15sony
8. čer 2012

ahojky holky tak ja jsem to teda stahla a dneska zacinam jsem na to sama zvedava jak to pujde :D

angebot
autor
8. čer 2012

holky, nevíte, kde stáhnout to 6 week six pack nebo tak nějak se to jmenuje? chtěla bych to zkusit 😉

angebot
autor
8. čer 2012

@ella15sony držím pěsti, hlavně překonat první bolesti a nebát se toho, po třech dnech už to bude v pohodě 😉

angebot
autor
8. čer 2012

🙂

ella15sony
8. čer 2012

@angebot copak bolest tu snasim dobre ale spis se bojim abych to jako kurak udejchala :P

ella15sony
8. čer 2012

@angebot nevim kolik to ma lvls ale nasla jsem ti dva tak muzes zacit holka :D

lvl 1 http://uloz.to/x4JTDwv/cviceni-jillian-michaels...

lvl 2 http://uloz.to/xKs4Y55/cviceni-jillian-michaels...

angebot
autor
8. čer 2012

@ella15sony jo už stahuju level 1 😀 Ale taky teda moc nevím, jak často se to má cvičit, nebo jak to funguje, no uvidím, dneska to vyzkouším, ale padnu u toho za vlast, protože jsem teď týden necvičila, jen brusle, tak ze mě zas poteče, i ušima 😀

angebot
autor
10. čer 2012

@fassy super, díky 🙂 ještě jsem to nezkoušela, ale zkusím a uvidíme, vypadá to ale dost drsně už 😀

angebot
autor
12. čer 2012

ahojte, co že je tu tak mrtvo? Už jste to všichni vzdali, nebo máte docvičeno, nebo jak to s váma vypadá? 🙂
@fassy Já jsem se nakonec rozhodla pro Body revolution, protože to 6 week bylo především na břicho, což je pro mě nejmenší problém.. Tak zkusím tohle a uvidíme, je to taky jen 30 minut denně a neděle jsou odpočinkové 🙂 Začíná se vždy v pondělí, takže středa, čt, pátek a možná neděle si dám Shred a pak najdeu na BR.. Mám staženou první fázi, a hodně cviků se tam opakuje ze Shredu, ovšem je to pěknej masakříček taky 😀 Tak uvidíme, pak dám vědět, jak to probíhalo 🙂

fassy
13. čer 2012

@angebot Určitě dej vědět jak to vypadá, mám stáhnutý ten 6 week, ale najela jsem znovu ještě na 30 Shred, tak uvidím jak dlouho mě to bude bavit a začnu cvičit 6 week 😀 U mě je problém právě po porodu to břicho ☹ tak to bude pro mě to pravé - snad 🙂

angebot
autor
13. čer 2012

@fassy no já abych v pondělí u prvního dne té "REVOLUCE" nechcípla jedu level 2 z 30 day shred, a v pondělí dám vědět první dojmy 😉 a ty zase pak poreferuješ o tom 6 week 🙂 Já se tentokrát rozhodně změřím, než začnu tu revoluci.. a v práci už holky taky všechny hopsají 30 day 😀 JE to teď v kurzu 🙂))) 😀

verusa22
13. čer 2012

čau kočky
ja cvičím stále to 30 day shred,ale u mě je nejvetší problém břicho.. to je asi nejlepší to 6 week že? jak dlouho se to cvičí? našla jsem k tomu level1 a level 2..poraďte

alinkah
18. čer 2012

dneska začínám znovu, snad to půjde líp, než poprvé 😠 🙄

angeela
18. čer 2012

@alinkah ahoj, taky dneska začínám, tak se můžeme podporovat.. hihi.. bude to makačka, ale to dáme..

angeela
18. čer 2012

tak mám odcvičený první den.. mazec.. lilo ze mne jak z vola.. tak už jen 29x !

angebot
autor
19. čer 2012

ahojte holky, já jsem včera začala cvičit Body Revolution, což je na 90 dní a bylo to celkem v pohodě 🙂 Jako lilo ze mě jako blázen, ale dalo se to udýchat a docvičit až do konce.. Má to 35 min. a dnes budu cvičit den 2, to je jiný cvičení a zítra mě čeká 25 minut jen cardio, u toho chcípnu 😀 A pak se to opakuje.. No jsem zvědavá 🙂

@angeela držím palce, já už jen 89 dní 😀

angeela
19. čer 2012

druhý den za mnou..
kliky jsem docela flákala, protože to nešlo, jak mě bolí ruce.. jinak vše ok..
bolí mě sice celé tělo, ale jde to a baví mě to, tak snad vydržím a budou výsledky..
@angebot držím palce.. 25 minut cardio, tak to je mazec.. ufff..

angebot
autor
19. čer 2012

@angeela já taky druhý den za mnou 🙂 pohoda ale zítra to cardio to bude.. a v těch 35 stupních to bude lahoda 😀

angeela
20. čer 2012

třetí den za mnou..
dneska mi to dalo děsně zabrat.. kliky pořád nic moc.. ale nevzdávám to a zítra budu pokračovat..
@angebot jak jsi zvládla cardio?

fassy
21. čer 2012

@angebot Týý jo, jak to zvládáš v tom vedru? Já bych chcípla, tak si dávám pauzu 😀 Ale už mi to cvičení chybí. Snad se trošku ochladí a pak najedu na to 6pack 🙂

angebot
autor
21. čer 2012

@angeela včera měl muž 30, tak jsme si objednali pizzu a opili se bílým vínem, takže cardio proběhne až dnes 😀

@fassy my máme doma chládek, takže cvičit zvládám v pohodě a cvičím až o půl osmé, takže to nevadí 🙂

fassy
21. čer 2012

@angebot No tak to tiše závidím 😀 My máme doma 26-27 stupňů i večer, tak to se opravdu cvičit nedá ☹

kamilakop
21. čer 2012

Ahoj holky, úplnou náhodou jsem tady našla vaší diskuzičku o cvičení. 🙂
Včera jsem dokončila 30 den a musím se pochválit, opravdu jsem cvičila každý den, hned dopoledne, když jsem malou odvezla do školky a druhá cácorka po svačince usnula. 🙂 Bavilo mě, že je to necelá půl hodinka, což je super i pro ty "výmluvy-nemám čas"
První 2 dny jsem docela trpěla, ale teď ke konci jsem se u kardia ani nezadýchala. 😉 Horší jsou pro mě cviky na zemi-kliky a pak takové ty "roznožky.." ..atd.
3x týdně ještě chodím na vacushape, dodržuji pitný režim a snažím se jíst zdravě, před cvíčem beru karnitin....... no a světe div se, je to znát. Mám ze sebe radost, trala lááááá... 😀

angeela
21. čer 2012

čtvrtý den za mnou..
ruce už nebolí, takže kliky jsem dala skoro všechny.. mám slabý ruce, takže si ještě pár dní počkám, než je dám úplně všechny.. a pak bude lvl2.. jinak proti včerejšku mi to přišlo mnohem lepší, tak snad si moje tělo začíná zvykat na trošku toho pohybu.. jen to první cardio, to si myslím, že vypustím duši..
@angebot tak co, dostala ses k tomu cardiu? jsem zvědavá, jak to šlo.. si neumím představit sebe..
@fassy my máme doma 23° a potím se jak prase.. ale co bych pro sebe neudělala..
@kamilakop jsem ráda za Tvoje slova.. člověka potěší, že to opravdu k něčemu je a je to znát.. už se taky těším na výsledky.. a pokračuješ teď v nějakém cvičení? zase s Jill?

kamilakop
21. čer 2012

@angeela Ráda bych pokračovala v nějakém dalším cvičení, ale teďka zatím "dojedu permanentku" na Vacushape, což mám do konce července (3x v týdnu) a pak se uvidí. 😉
Jinak čtu, že máš den čtvrtý za sebou, tak super. 😉 Jen tak dál, u 3 levelu jsem se těšila na cardio, protože "posilování" je tam docela mazec. 😀

angeela
22. čer 2012

pátý den za mnou..
mám prostě slabý ruce a kliky nedám všechny.. a u prvního cardia mě vždycky strašně bolí lýtka, takže to taky nedám celý.. ale pozoruji mírné zlepšení..
@kamilakop to jsem zvědavá, jestli já se někdy budu těšit na cardio..

kamilakop
22. čer 2012

@angeela Věř, že budeš. 😀 Když nezvládáš kliky, tak dělej ty lehčí "dámský." Cvič tedy podle blondýnky né podle černošky. 😉
A doporučuji cvičit v botách, nejprve jsem cvičila bosky a v botkách je to mnohem lepší.

zr.ska
22. čer 2012

Ahoj holky, dneska jsem si zkusila tohle cvičení a vydržela jsem jen asi 7 minut 😀 jste fakt dobré. Moje tělo se asi ještě vzpamatovává z těhotenství a porodu. 😒 Už 5 týdnů cvičím podle nějakého jiného plánu na netu a zbývá mi do konce asi ještě 10 týdnů. Až to docvičím, tak se asi vrátím tady k tomu vašemu a snad už na to budu mít síly 😀 Jinak držím vám palce a přeju pevnou vůli vydržet 🙂

zr.ska
23. čer 2012

Tak dneska mi to nedalo a zkusila jsem to znovu a dala jsem to az do konce 😉 Takze ode dneska zacinam s vama...citim se super, zatim nic neboli, asi proto, ze jsem do toho nesla jeste naplno 😅