Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

breberka
19. únor 2013

@hlavinka to mi povídej, ale já už se na sebe nemůžu ani dívat a jaro/léto klepe na dveře 😀 ....koukám, že máš asi stejně staré děti.....jsem zvědavá, jak půjde dolu to vytáhlý břicho.....

hlavinka
19. únor 2013

@breberka jo, to mi rikej. Taky jsem se na sebe uz nemohla divat. Ale to uz od porodu Majdy, jenze proste to neslo a neslo, at jsem zkousela, co jsem chtela (ne teda zadny drasticky diety, to ne!)
Jojo, stejne stare 🙂
Ja jsem hruska, bricho jsem nikdy nemela. Po Adelce se mi stahlo hezky a vse jsem do pul roku zhubla, doufala jsem, ze to bude po Majde taky tak. Jenze se mi v teh. udelala pupecni kyla (mela jsem uz v prvnim tehu rozestup svalu a byl velky), takze bricho nejde moc posilovat. Ale s Jill ho cvicim, jen mam bud stahovaci pas nebo prst na pupiku, aby kyla nevylezala 🙂
Ale mam tam tu kuzi hodne vytahanou a ackoliv tam spek mam, tak ty kuze je jakoby vic a to uz asi nepujde ☹ nevim

breberka
19. únor 2013

@hlavinka budeme věřit, že to půjde 😉

hlavinka
19. únor 2013

@breberka ANO 😉

lososka
19. únor 2013

holky, někde jsem četla, že s operací kýly se dá "svézt" i plastika břicha, jako na pojišťovnu! Já teda kýlu nemám, ale jestli se mi někdy povede vytvořit si na břichu alespoň minipekáč buchet a přes něj bude viset závoj z kůže, tak na plastiku jdu okamžitě! 😠

hlavinka
20. únor 2013

@lososka to by bylo super, toho ja bych vyuzila 🙂 nebot kylu mam ☹

Ale je fakt, ze teda abdominoplastika je ze vsech nejnarocnejsi a taky to hojeni hodne boli. Ja si pamatuju, ze jsem byla jen po blbym slepaku a tyden jsem se nemohla narovnat, 3 tydny mne bolelo bricho pri kaslani a smichu ☹ A tohle by bylo rozrezany skoro cely bricho ☹ Ale kdyby to bylo zadara, sla bych do toho.

lososka
20. únor 2013

@hlavinka já rodila obě děti císařem a druhý den jsem už lítala po porodnici a nudila se tam 😀 strašně záleží, jakou má tělo schopnost regenerace, mě to zatim problémy nedělalo, ale taky jsem tam viděla zničené holky, co po císaři polehávaly úplně hotové, kašlání a smrkání bylo pro ně sci-fi 😖

hlavinka
20. únor 2013

@lososka no jo, tak to je tezjy, kazdej to asi bere jinak. Ale netusim, jak to budu snaset ja 😲 pokud na to dojde

hlavinka
20. únor 2013

uf, tak jsem si dneska dala shred 2 a 3 po sobe🙂 Celkem se to dalo, nohy mi nevadily, ale cokoliv bylo na te zemi na rukach z cardia, tak teda nic moc :-/

abig
20. únor 2013

Ahoj všem ... tak já mám za sebou dneska 19den, včera jsem nestihla odcvičit, syn nechtěl spát a celý je takový zlobivý a uplakaný, takže ikdyž jsem se pokusila cvičit s ním u pohádky, stejně mi přistál na nohách a válel se po mě, tak jsem to vzdala .... dneska spinká, tak jsem se na to rychle vrhla ...
O víkendu opět nestihnu nejspíš cvičit, přijede nám návštěva na celý víkend s třemi dětmi, tak uvidíme, jestli to tady o 8 lidech dám .... pak do konce měsíce docvičím 30DS (jedu už v L3, pač L1 a L2 jsem dávala až moc jednoduše a řekla bych bez účinku - ponaučení : necvičít 30DS dvakrát za sebou - za mě), L3 mě baví, takže to dojedu a první týden v březnu jedu už jiné cvičení zaměřené hlavně na nohy.
Napsala jsem si plán, tak snad se mi ho podaří splnit ... a hlavně v neděli necvičím :D:D:D Chce to vážně odpočinek ...

Zkusím se v pátek poměřit - dle mě žádná změna, jen další zpevnění a dodám fotky ...

lososka
20. únor 2013

holky, dotaz trochu z jiného soudku.. myjete si každý den po cvičení vlasy?? já jo, i fénuji, a je to děs! Přijde mi, že je to na ně moc (mám celkem dlouhé), u rozčesání si vždy vyškubu vlasů tak na půlku paruky 😠 ale pokaždé mám po cvičení mokrou hlavu, tak to nějak nedokážu nechat jen uschnout.. takže za pár měsíců budu krásně štíhlá, vysportovaná a.. PLEŠATÁ!!! 🙄 😀

hlavinka
20. únor 2013

@lososka ja si je myji obden, takze pokud je to desny, ten den to vydrzi a mam je v culiku. Stejne na cviceni je mam v culiku a neprijde mi, ze by se nejak upotily nebo zmastily....
a proc ti to vadi si je nechat uschnout po cviceni (ne po mysti)? Jakoze jsou pak osklivy? jak casto by sis je jinak myla? A culik nebo drdol to neresi?
A cim je rozcesavas?

hlavinka
20. únor 2013

@abig Taky jsem ukoncila L1 trosku driv, protoze uz mi to nic nedelalo.
Tak pevne verim, ze budes mit zase nejaky pekny zmeny 🙂
A co budes cvicit? Ripped anebo Killer buns, to je myslim na nohy hlavne?

hrozinka
20. únor 2013

Ahoj holky tak jedu 2.den s Jill a musím říct,že kondička je super. Potit se začínam od pulky,nezadychávám se,spíš mě pálí lýtka. K narozkam sem si koupila pořádne boty nike a to cvičení v nich je uplne o něčem jiném.

dropsy
20. únor 2013

@lososka ze začátku jsem si je taky myla každý den, ale už jsem to vzdala. Sice je mám pokaždé úplně mokré, ale nechávám to do dalšího dne. Takže je myju co druhý den 🙂

hrozinka
20. únor 2013

@lososka tak ja myju ob den umyju usuším ručníkem nastříkam gliskur pěče na krepate vlasy a necham uschnout bez fenu.

hrozinka
20. únor 2013

Jo a dnes jsem si koupila mini sukni a mam ji uplne tesnou takze mam konečně kousek na kterem uvidim zda cm jdou dolu bo ne 🙂

lososka
20. únor 2013

@hlavinka no jo, jednak ten pocit, že jsou "špinavé" a taky nic moc vzhled, když uschnou, jak divá Bára 😀 ale dnes jsem se na to vyprdla, nechala uschnout, udělala "úlis" do culíku, zalákla, dala velké naušnice a jela pro muže do práce, bo jsme měli nějaké zařizování a ten jen nasedl do auta, už pěl ódy, jak mi to sluší a že jsem krásně učesaná 😀 😀 tak na to asi denně vyprdnu a pojedu obden. Jinak než jsem začala cvičit, zvykla jsem si mýt hlavu jednou za 2-3 dny. Rozčesávám samozřejmě hřebenem 😕 😅 používám pokaždé kondicionér nebo kúru, ale i tak se mi zašmodrchají.. asi budu muset pořídit něco pro snadné rozčesávání..
@hrozinka je ten gliskur dobrej?? Usnadňuje i rozčesávání? já si koupila minisukni minulej víkend, když jsme byli s mužem "bezdětném" víkendu 😀 jsem zvědavá, kdy se jí odvážím vytáhnout..

hrozinka
20. únor 2013

@lososka ty ja jsem spokojena. 😉 jde s nim krasne rozcesavat. Krepateni teda o moc lepší nevidim 😅

verule80
20. únor 2013

Tak ja mam odcvicenej level3, ale bohuzel jak jsem psala, ze dneska naposled, tak jsem to spatne spocitala a jeste zitra. Nesnasim ten level. Uz citim zlepseni, ale ty cviky me proste nesedi.

Je holky taky mam minisukni a je tip top. 😀

Vlasy si myju tak co treti den. Nijak extremne se me hlava nastesti nepoti.

@hlavinka Dobra dva levely po sobe 🙂

hlavinka
21. únor 2013

@hrozinka Ahoj, vitej u nas 🙂 A drzim palce, at vydrzis az do konce🙂

Jinak - pridavam se do klubu bolavych kolenou To jsem tu dvojku cvicili jen 2x, tak nevim, co to tam je za zakopanyho psa. Mozna jak je clovek s rukama na zemi a preskakuje tema nohama, nehlida si uhel v koleni? nevim...

@verule80 dekuji 🙂 Je fakt, ze je tezkej a musi se tam hodne "myslet" ktera ruka a noha 😲 coz mne teda vcera delalo problem. Ale dneska uz to das naposledy a budes to mit za sebou! 🙂

Ad vlasy: tak ja je teda nemam mokry, poti se mi jen celo a krk, ale na hlave teda nastesti ne.

hlavinka
21. únor 2013

@lososka no vidis, to je parada, jak Te manzel chvalil 🙂 To ja neslysela nepamatuju :-/

Nechci teda delat reklamu, ale u nas na rozcesavani dlouhych a jemnych vlasu pouzivame ten teezer http://www.zbozi.cz/vyrobek/kartac-tangle-teeze...
Ted uz je nastesti o neco levnejsi, nez driv. Ale holky jinak neucesu, ani s rozcesavacem to neslo. Tenhle fakt rozcese i jemne vlasky, co ma Majda. Jinak rve (na horach jsem ho samozrejme nemela).
Jedina nevyhoda je, ale zanedbatelna, ze timhle tvarem se deti neumi cesat. My mame jiny tvar, ale ten je malinko drazsi a tim to uz Adelka (4) zvladne a lip sedi do ruky http://www.awashopbrno.cz/products/dtangler-pro...

hlavinka
21. únor 2013

ja teda mini nemam a ani nemuzu mit. mam strasnou celulitidu a navic prosre siroky stehna ☹ Mam teda jednu do pulky stehen, co jsem nosila pred tehu, ale do ni se nevlezu. Tak cekam, az shodim a na leto ji snad vytahnu!!!!

japro
21. únor 2013

ahoj Všem jsem tu nová jen na uvod dnes jsem 13 den po ET to neklaplo tak sem si řekla dkyž to neklapne udělám něco pro tělo před rokem se vážila 104kg měřím 174cm do pul roku sem měla dole 35 kg tak mám 69 a už přes pul roku si udržuju .... jezdila sem k doktorce mám svuj jídelníček ..... tak je potřeba trochu to mé tělo zpevnit mimčo neklaplo prozatím tak si ted dáme do těla 😀 včera sem začala s manželem první den cvičení a mám z nás radost 🙂 že sme začali něco 😉 všem vám přeji moc pevné tělo 😉

hlavinka
21. únor 2013

@japro Ahoj!
To je krasa, jak se Ti povedlo zhubnout tech 35 kg - gratuluju 🙂
A Tobe hlavne preju, aby se mimco povedlo brzy 😉

japro
21. únor 2013

@hlavinka děkuji no jezdila sem do Prahy k doktorce měla svuj jídelníček a na stálé kontroly cejtím se jak novej člověk 🙂 i tak vypadám :D dějuji 😉

hlavinka
21. únor 2013

@japro kam jsi jezdila, do STOBu?
A co kuze, zatahla se Ti?

japro
21. únor 2013

@hlavinka jezdila sem DR. Staněk no docela ano ale mám popraskanou jak sem byla silná ale co aspon tam bude mít jednou mimičo více místa 😀

japro
21. únor 2013

@hlavinka ale inak nák mě nikde nevysí 🙂 na to jaká sem byla mašina 🙂

hlavinka
21. únor 2013

@japro tak to je dobre, ze se kuze stahla.
Ja prave mam celkem vytahany bricho a ackoliv ho mam ted trosku zpevneny po cviceni, tak ta kuze je takova krabata a visi ☹ no, uvidim, snad se to stahne jeste o fous 🙂