Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

fassy
14. led 2013

@verule80 Hotovo 🙂

veroussek
14. led 2013

@fassy Můžeš mě taky přidat do diskuze? Díky 😀

veroussek
14. led 2013

Holky, já dnes nestíhám cvičit, teď jsem přišla z práce a máme dneska večer staff party a tak se potřebuju zkulturnit a nestihla bych to.

elisa100
14. led 2013

ahoj, jsem tu nová. Jenom bych chtěla říct že dneska jsem začala s 30 day shred. Jen doufám že se ještě zpevnim. Zdá se mi, že v prvním levelu není moc na břicho? Vidíte změny na svém břiše? 🙂

fassy
14. led 2013

@veroussek Jseš tam 🙂

elisa100
14. led 2013

kde jsem? 🙂

verule80
14. led 2013

@elisa100 Tak vzhuru do cviceni 🙂 ja mela s brichem podobny pocit. Jen teda ja prvni 4 dny byla total kaput, tak jsem cekala do pateho dne, kdyz uz to relativne slo a pridala si na doporuceni z jine diskuze jeste 10min special na bricho Bab Harper Beginner_'s-Weight-Loss-Transformation. Tak muzes zkusit i toto. 🙂

Dneska jsem ho pridala uz zase, prislo me uz konecne trochu zvladam level 2. Samozrejme tam mam mezery 😀

elisa100
14. led 2013

pošleš mi na to břicho přímo odkaz? 🙂..já měřim 180 a vážim 68 kg..ale dělají se mi boky a trochu bříško..tak potřebuju právě ještě něco 🙂

verule80
14. led 2013

@elisa100 http://www.ulozto.cz/xzza5af/bob-harper-beginne... Me to pridje fajn. Ze zacatku je to takove klidnejsi, coz je po Jill fajn a ke konci sakra citim bricho...

elisa100
14. led 2013

tak děkuji moc..🙂 a vidíte už nějaké změny? 🙂 nemyslíte že 20 min. je malo?

verule80
14. led 2013

@elisa100 vysledky asi nejsou u kazdeho tak rychle. Zalezi na kazdem jednotlivci, na strave atd... kazdopadne na vetsinu lidi to zabere a vysledky jsou super. Jukni tady do historie. Ja mam po 10dnech -3cm v pase.

bengy
15. led 2013

Devcata tak dalsi den level 2 za mnou....musim rict, ze uz to jde opravdu o poznani lip. Ani jsem tomu ze zacatku neverila. Telo si proste zvykne na vsechno. Ale ted jsem spocena, jak kdybych vysla ze sauny. Toz jsem moc zvedava na vysledky za dalsich - ted uz 7 dni 😵

lososka
15. led 2013

tak druhý den druhého levelu za mnou, jako chcípám u toho fest, ale musím říct, že to cvičení utíká nějak rychleji, než ta jednička 😵 jedu dle černošky, ale co nedávám, to jsou dvojité skoky přes švihadlo, to se tam už hroutím a jedu raději jednoduché.. a dnes jsem taky zkusila ještě tu desetiminutovku na břicho dle Boba, jsem zvědavá, jestli se zítra zvednu z postele 😀

verule80
15. led 2013

Holky dneska presne pulka za mnou 😀 😀 😀

Dneska me to teda nejak nebavilo a neslo. No mozna to bylo i tim, ze jsem cvicila u krbu, takze jeste teplo do toho. No ale k obedu jsem si dala lososa s ryzi a citim se ted taaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk dobre. Jako cviceni jako takove me nijak extra nebavi., ale teda musim rict, ze krome pozitivich zmen na tele vidim uzasne zmeny na psychice. Jsem mnohem vic v pohode a plna energie.

verule80
15. led 2013

@lososka a co rikas na Boba? Ten pomalej rozjezd je super, kdyz je to po Jill,ze?

Ja jedu podle cernosky, ale nedavam 2 veci - ty dvojity skoky a pak v kliku skakani dopredu dozadu.

lososka
15. led 2013

@verule80 to skákání nějak dávám ale pozoruji u toho, jak mi odkapává pot z obličeje na karimatku 😀 Bob je dobrej, tam hodně záleží, jak moc se člověk rozhodne "naložit si" 🙂

lososka
15. led 2013

@verule80 u krbu bych asi zhebla 😀 zas víc vypotíš 😉

danissa
15. led 2013

Ahoj holky, dovoluji si vám taky vklouznout do diskuze, snad mě přiberete. Stává se ze mě nadšenec Jillian, a to hlavně proto, že 30 minut cvičení denně je skoro "nic" , k tomuto se vždy dokopu a ten skvělý pocit 🙂 ! Dnes cvičím 12 den z 30 day shred , tzn. druhý den levelu 2. Dnes ze mě teda lilo pořádně, takže to asi fakt funguje. Neměřila jsem se, ale to napravím, ráno se chci poměřit. Začínala jsem na 61,5 kg na 168cm, dnes ráno váha 59kg a změny na těle bych řekla, že jsou viditelné. Jde mi hlavně o břicho, které je dost povolené od porodu, dcerka má 18 měsíců. Ráda bych přidala i fotodokumentaci (ať se hezky motivujeme navzájem), ale taky bych raději v uzamčené diskuzi, pokud mě tam můžete připojit, tak budu ráda 🙂 Všem přeji dostatek sil a vůle pokračovat 🙂 !

fassy
16. led 2013

@danissa Jsi tam 🙂

jdemenato
16. led 2013

Ahoj holky,
jsem už tolikrát četla o cvičení s Jilian a netušila jsem,jak je účinné!!jsem 2,5r.po porodu a pořád mi připadá, že to těhu břicho a vytahanou kůž apod. mám!
Můžu se přidat k vám?
potřebuju trochu pošoupnout s cvičením,dokopat se,a ikdyž mám pohybu až až,člověk vtomto potřebuje trochu opory 😉
Změnily jste i stravu?nebo jen cvičíte? a mohla bych vás poprosit o link,které video si mám stáhnout a začít s cvičeníčkem?

jdemenato
16. led 2013

jsem si našla toto video http://www.uloz.to/x3snYKX/jm-30day-shred-avi,vy tady píšete,že cvičíte 20min.,ale to video je 1h:24 min.,to je potom nějak rozdělené?

jdemenato
16. led 2013

@fassy smím též k vám do uzavřené diskuze? foto semka nedám 😀

fassy
16. led 2013

@jdemenato To video je rozdělené na 3 levely, proto je to 1:24 hod. 😉 Hned tě přidám 🙂

verule80
16. led 2013

Tak ja se priznam, ze dneska me to taakkk nebavilo. Uz se tesim az bude po levelu 2. Uz jenom 4x. Taky by to chtelo uz mereni a idealne samozrejme s ubytkem. 😀 Normalne se tesim na 3 i kdyz me to zase zabije. Ale chce to zmenu.

Tesim se az zkusim neco jineho od ni. Obecne me nebavi moc kardio, takze spis nejake posilovani.

@jdemenato Ja jsem stravu drasticky nemenila. Nesla jsem do zadne diety. Vzdala jsem se sladkeho (coz byl veliky boj po vanocich) a snazim se jist lehci jidlo v 5 a pak si dam jeste treba mezi 7 a 8 salat. To kdyz jdu spat mezi 23-24. Taky jsem cetla ten blog Nikky, je tu nekde na nej odkaz a ta tam pise, ze je spatne, kdyz mas fakt hlad. Ze si mas dat neco maleho, aby telo nestradalo a nebalo se spalovat. Takze kdyz mam hlad, tak si dam treba takovy ten polystyren...

Chtela bych si ale koupit kucharku na zdravejsi stravovani. Nemate nekdo typ?

jdemenato
16. led 2013

@verule80 jak dlouho trvá level 1?.. 10dní?

abig
16. led 2013

Já se snad k tomu cvičení nedostanu .... manžel v nemocnici, dítě nechce spát ... já snad budu cvičit až o půlnoci ... jako od počátku roku začínám snad po páté ... a to mě čeká příští týden zubař, jestli ta mě zase celou rozbolaví, tak to cvičení budu začínat znovu ....

Z druhé strany, holt cvičím několikrát týdně, ale né denně a to se taky počítá ....

abig
16. led 2013

@jdemenato Ano, každý level se cvičí 10dní ...

elisa100
16. led 2013

cvičím teprve 3 den level 1, také vás tak boleli stehna?

verule80
16. led 2013

@elisa100 Bolela jako blazen. Jsem se nemohla posadit na zachod. Od 4. dne to uz je lepsi 😵

jdemenato
16. led 2013

@elisa100 mě šíleně po prvním cvičen 😀DD
copak ,že je v nemocnici?