Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

angebot
autor
8. kvě 2012

@sidynka já cvičím jen ve fuseklích a taky mi vždycky křupe v nohách, že uvažuju o teniskách, asi to v nich dnes zkusím.. 🙂

angebot
autor
8. kvě 2012

@nunynka86 Držím pěsti, a obdivuju jestli k tomu po prvním cvičení dáváš ještě inline, já po prvním málem pošla 😀 Ale teď už taky dávám klidně s inlinama.. A navíc domácí práce - u toho se taky dobře spaluje, tento víkend jsme makali u našich po rekonstrukci a doma jsme malovali, lištovali, tapetovali atd.,takže ještě tento pohyb k tomu, to půjde 🙂) A ten jídelníček už jsem taky uvažovala, že si nechám sestavit, jsem pak zvědavá, jak s ním budeš spokojená! 😉

angebot
autor
8. kvě 2012

@alinkah já cvičím zase s polotučným mlíkem 😀 Ale to neva, improvizace povolena! 😀

angebot
autor
8. kvě 2012

tak jsem právě psala příspěvek na A4 a on se neodeslal 😀 to dokáže nas... tak nic no 😀

sarpie
8. kvě 2012

Narazila jsem na tuto diskuzi a cvičení mě zaujalo, ale asi není vhodné při kojení, co myslíte?

angebot
autor
8. kvě 2012

@sarpie tak to netuším, ale asi bych to neriskovala.. Myslím si, že to moc vhodný není ☹

gabrielaa
8. kvě 2012

@nunynka86 určitě to půjde 😉
@fassy taky zatím cvičím s petkama (každá 1,5l), ale přítel mi slíbil, že mi koupí činky, nejsou zase tak drahý a stěma petkama se mi cvičí blbě 😒 a včera mi koupil nový švihadlo 😀 😀
@petapete ty vynechávky by být neměly, na jedné zahraniční diskuzi jsem dokonce vyčetla, že pokud jsou delší jak jeden den, najíždí lidi znova, což bych teda nedala 😀 😀
@angebot tak to ti závidím 😉 já v den porodu měla něco málo přes 86kg, teď ještě tak týden-2týdny a budu na 69 😎 což prozatím beru jako super stav a do léta třeba ještě něco ubyde 🙂 jinak prsa radši ani neřeším 😀 po druhým dítěti si je budu muset nechat zmenšit, se s tím nedá žít 😔

gabrielaa
8. kvě 2012

@sarpie tohle bych při kojení vážně nedávala, zkus raději něco volnějšího 😉

angebot
autor
8. kvě 2012

@gabrielaa a kolik měříš? tak jako po porodu to je uplně jiná situace že.. Já jsem zatím nerodila a rozkydlá jsem až až ☹ jako v oblečení to není tak hrozný, ale jakmile mám plavky, jdu do kolen.. a ty moje prsa ☹( Docela vážně taky uvažuju o tom zmenšení, ale spíš asi až po dětech, co myslíš ty? a nevíš, jaký jsou podmínky, aby to hradila pojištovna? Jsem z toho fakt zoufala, mít ke své postavě takový balony ☹

petapete
8. kvě 2012

@sarpie já kojím a chci to zkusit🙂. Když normálně holky zvládaj např. aerobic apod...., tak tohle mi nepřijde o moc horší - myslím, že nejhorší, co by se mohlo stát, tak že kvůli laktátu dítku nebude chutnat "kyselejší" mlíčko...ale když to nezkusíš, tak to nezjistíš a pokud to nebude vyhovovat, tak si myslím, že není problém přestat a nic se nestane🙂

@gabrielaa vím, že by vynechávky asi být neměly, v ideálním případě bych je taky nedělala, ale když to prostě nevyjde, tak si z toho nebudu rvát žíly - stejně jako když mi to nebude vyhovovat, tak to prostě přeruším, beru to jen jako jeden ze způsobů, jak se hejbat, s tím, že je fajn, že je to - ač intenzivně tak pořád - jen půlhodinka denně, takže by mělo být možný si na to najít vklidu čas i s dvouma dětma a manželem pracujícím na směny🙂. Jako jdu do toho s tím, že chci "nastartovat" tělo, zvýšit si svalovou hmotu, aby se zlepšilo spalování a celkově se trochu zpevnit, zlepšit kondici, neočekávám od toho nějaký převratný zázraky, i když co jsem koukala na před/po fotky, tak to člověka namlsá🙂

petapete
8. kvě 2012

@angebot na zmenšení na pojišťovnu musíš mít dost různých "papírů" od MUDrů, že ti ta velká prsa působí vážné zdravotní komplikace...ale pokud je máš opravdu neúměrně velké k postavě/celkové konstituci, tak si myslím, že by neměl být až tak zásadní problém tohle všechno, co je k tomu potřeba, získat...druhá věc je, že osobně bych do toho šla asi spíš až po dětech, ať pak nemusíš třeba ještě jednou znovu za pár let...ono je to prý hodně moc bolestivý zákrok😖

angebot
autor
8. kvě 2012

@petapete hodně moc bolestivý? No fuj.. Kamarádka teď byla na zvětšení, a dalo se to přežít.. No uvidím, ale fakt o tom přemýšlím, aspoň o dvě čísla.. Můžu hubnout jak chci, ale ty prsa mám pořád stejný, to mě štve.. Já pracuju ve zdravotnictví, takže papíry od MUDr.jakéhokoliv rázu by neměl být problém, ale nevím no ☹ Jako znám holky, co mají i větší prsa, ale taky váží třeba o 20 kg víc.. to z mých 60 kg váží min.5 kg jen prsa 😀 No je to na prd prostě.. ☹ Ještě jsem mladá, tak mi aspoň drží, kde mají 😀 , ale co za pár let, nebo po dětech, že? Fakt to vidím jako nevyhnutelné.. Ale spíš asi teď, protože s malým dítětem bych měla strach dobrovolně podstoupit operaci v celkové anestezii, přeci jen je to velký riziko ☹

sarpie
8. kvě 2012

@petapete @angebot @gabrielaa díky holky, četla jsem, že při kojení by se cvičením nemělo shodit více než 2 kila za měsíc, protože se pak do mléka dostávají ty škodliviny, které se při hubnutí vylučují. Tak si myslím, že u tohoto cvičení se asi hubne více než dvě kilča. Tak musím cvičit pozvolna a tohle až po skončení kojení.

gabrielaa
8. kvě 2012

@angebot rozhodně až po dětech 😉 a jak psala petapete tak od pojišťovny bych nic moc nečekala... jedna známá má rakovinu prsu a i tak s tím má u pojišťovny problémy - s plastikou..nechce se jim platit, takže asi tak 😉 jo a měřím zhruba 166cm

@petapete tak jasně, záleží co od toho člověk očekává, já do toho šla s tím, že to vezmu opravdu poctivě a cvičila jsem i u našich 😀

angebot
autor
8. kvě 2012

@sarpie no u tohoto se moc nehubne na kila, ale spíš se více tvoří svaly a je méně tuků, takže ty kila jsou víceméně na stejno, nebo spíš jdou lehce nahoru.. Těžko říct ☹

gabrielaa
8. kvě 2012

@sarpie mrkni na nějaký cvičení od hanky kynychový 😉

petapete
8. kvě 2012

@angebot no prý je to podstatně bolestivější, než zmenšení - tam ti do těla "jen" něco přidají, zatímco tady vlastně berou...mamka se o to docela zajímala, má mega velký prsa a i vážný zdravotní problémy mmj. související i s tím, ale ač je "ostřílená nemocniční harcovnice" - za sebou např. i víc jak osmihodinovou operaci páteře,...navíc zdravotník..., tak měla a má strach do toho jít a raději trpí☹. Já jsem s velikostí prsou poměrně spokojená, s tím, že teda by klidně mohla být o malinko menší (podprda D-E, od některých výrobců teda i F😀), ale na zmenšení bych nejspíš nešla...spíš bych uvažovala, že po třetím dítku (plánujeme tři🙂) bych max. šla na modelaci, pokud bych měla mít mindrák z vytahaných a "zničených" prsou po kojení...ale zatím jsem spíš toho přesvědčení, že raději koupím dobře padnoucí prádlo a naučím se mít se ráda taková, jaká jsem🙂, než podstupovat dobrovolně (zbytečnou) operaci se všemi riziky z toho plynoucími...

@sarpie já ti nevím, jak se pozná, kolik se hubne cvičením, ono jde i o to, že nemusíš hubnout vůbec ("buduješ" svalovou hmotu a ta je těžší než tuk🙂), ale mám celkem dost kamarádek, které hubly i při kojení docela dost - redukčním jídelníčkem a cvičením - a o víc jak 2kg měsíčně a vše bylo v pořádku, měly to tak i určený v plánech od dietologů, takže nemyslím, že by to byl zásadní problém🙂. Ale je fakt, že ty máš ještě hodně maličký mimčo, tam bych do toho asi ještě taky moc nešla (a asi do žádnýho extra hubnutí/cvičení), ale po tom půlroce už mi to nepřijde tak děsný, ono když si vezmu, co kolikrát "nacvičím" s tím dítkem, když mám vlastně skoro osmikilovou zátěž, kterou protahám málem celodenně...🙂

petapete
8. kvě 2012

@gabrielaa ono myslím, že to zmenšení bude pojišťovna ochotnější platit, než plastiku po rakovině - tam je to přeci jen výrazná zdravotní indikace a pokud je vyjádření od ortopedů/neurologů, že to má opravdu negativní vliv na páteř..., tak jsou ochotnější, než řešit "jen" kosmetické úpravy po mastektomii (pomíjím psychologický aspekt pro pacientku, popisuju, jak to vnímají "tabulky" a hodnocení pojišťoven)

angebot
autor
8. kvě 2012

@petapete no já můžu nosit jedinou značku prádla a to Chantelle, to jediný mi sedí - mám totiž malej obvod, ale mega objem 😀 Plavky sehnat to je katastrofa.. Kupuju tu největší velikost v Litexu a musím vždy zkracovat tu šnůrku po obvodu, protože bych to kolem sebe omotala dvakrát.. O tom, že mi to pořád skáče až to pomalu bolí, jak při cvičení, tak při obyčejným běhu ani nemluvím.. oblečení všude dobrý, přes prsa malý ☹ No jako vím, že někdo by řekl, že řeším kraviny, ale já jsem z toho fakt nešťastná ☹

gabrielaa
8. kvě 2012

@angebot tak plavky mám taky problém koupit, cvičím jedině ve sportovních podprsenkách, který mám ze zahraničí a i tak běh nebo nějaký poskakování mi dělá problém ☹ záda mě zatím moc nebolí..

petapete
8. kvě 2012

@gabrielaa tak já to beru taky poctivě, ale zas se nebudu hroutit z toho, když nebudu mít x-centimetrový úbytky po měsíci všude, jde mi o to, dostat se do formy a tam si myslím, že je základ to, že člověk začne něco dělat a nestojí a nepadá to s tím, že se jeden den necvičí🙂, spíš se mi tohle cvičení líbí, že je to jednak "jen" ta půlhodinka, což je pro mě ideální, protože si takhle na to v pohodě stihnu najít ten čas🙂 a co jsem koukala, tak se fakt krásně zapojí všechny svalový skupiny na těle a je to tak jako efektivně namíchaný ty aerobní a anaerobní fáze cvičení...taky proto si myslím, že to má ten efekt, který to má, že to není proto, že by to bylo kdovíjak náročný (no uvidím, až to zacvičím😀), ale spíš proto, že je to dobře sestavený...ono k těm výsledkům - těžko říct, jaký by měl člověk výsledky, kdyby opravdu poctivě ten měsíc dělal cokoli jinýho - cvičil Kynychovou, zumbu, nebo třeba doma skákal přes švihadlo a k tomu si dělal kliky a sed-lehy - kdyby to dělal pravidelně celou tu dobu poctivě, tak taky třeba dojde k velmi optimistickým číslům v tom měření...

gabrielaa
8. kvě 2012

@petapete jasně, mně se na tom taky líbí to, jak je to sestavený, já si zatím kombinovala sama různý cvičení a už mi docházela inspirace 😀 ale zatím mi šla dolů jen váha a zpevnění a cm nic moc, tohle je v tom lepší 🙂

petapete
8. kvě 2012

@angebot no tak běh nebo třeba hopsání na trampolíně😀 mi dělá problémy taky a to - jak jsem psala - nemám až tak velká prsa (teda mám, ale ne tak, že by mě to nějak omezovalo,...každopádně pokud z velikosti prsou máš blbý pocity, vadí ti,...tak to není malichernost, ale je vhodný to řešit, třeba se o to zmenšení i začít zajímat - co je proto potřeba, co to obnáší,...a jít do toho😉

petapete
8. kvě 2012

@gabrielaa já dnes - když už jsem necvičila😀 - tak jsem zkoukla ten level 1 aspoň tady na počítači a přišlo mi to fajn, jsem se rozhodla, že zítra začínám, vezmu si notebook pěkně na večer, až Fifin usne, na zahradu, Luciš bude s tatínkem doma usínat a já si to tam zacvičím - pěkně venku v travičce, nebudu aspoň potřebovat karimatku a budu poskakovat na měkkým 😵🙂. Teda doufám, že bude zítra tak krásně, jak bylo dnes😀

angebot
autor
8. kvě 2012

@petapete já přitom na základce měla nejmenší prsa, kluci se mi smáli, že mám lentilky pod kobercem, ale v pubertě jsem to začala dohánět a antikoncepcí jsem to pak dorazila ☹ A teď už dva roky neberu, ale prsa mi zůstaly.. ☹

verusa22
8. kvě 2012

Čauky kočky
Tak já dneska začla... mazec...nevěděla jsem,že mám kondičku až tak v řiťce...

@angebot Velký prsa závidím🙂 já mám 00nic,ale jak píšeš jaký máš zas problémy :( to asi taky není nic moc..

No já ted mám dole 20kilo takže si dovede představit jak vypadám.. snad mi to pomůže tady to cvičení. Posilovna je pro mě noční můra a tabu. Mám malou takže ju nemůžu někomu stčit a jít, Není teda už zas tak malá,ale nemám hlídání.

fassy
9. kvě 2012

Holky s těma velkýma prsama mi ani nemluvte. Na střední jsem měla B, pak jsem začala brát antiko a najednou z B byly D. No a po porodu jsem si zatím podprdu nekupovala, mám z toho strach co zjistím za číslo 😀 Zatím nosím takové ty elastické, které jsem si koupila v těhu - Carriwell - mám je v albu, jsou pevné a dobře drží. No na cvičení mám sportovní, ale i tak mám strach, že si prsama vyrazím zuby 😀 Z té tíhy mě i bolívají záda, chodila jsem na rehabilitace, ale na moc dlouho to nepomohlo. A to jsem se strašně těšila, že jak přestanu kojit, tak že trochu splasknou a ono nic ☹ U velkých prsou fakt není co závidět ☹

kijir
9. kvě 2012

@fassy :Tak i ty 🙂 ??? Jsem ráda že v tom nejsem vůbec sama jak to tady čtu 🙂 😉
Holky tak já už jednou o zmenšení uvažovala 🙂.Bylo to po prvním dítku.Oběhala jsem si kolečka rehabilitací a měla vyřízené všechny papíry od doktorů,aby mi zákrok hradila pojišťovna kvůli zádům.Ale když jsem si pak volala do Hradce do Sanusu jako že teda to domluvíme,tak mi právě bylo řečeno,že pokud chci ještě děti je potřeba počkat až po dětech.Že to nebývá pravidlem,ale že ve většině případů se ty prsa stejně změní a muselo by se to pak stejně opravovat znovu :(.Takže jsem si to zatím rozmyslela 🙂 😅 .No a právě že sehnat teda podprsenku aby mi padla ( 80G-H) je nadlidský výkon ☹ .A když už náhodou tak stojí půl mateřský nebo vypadá jak z první republiky 😀 .Takže jestli máte některá nějakej tip kde sehnat budu veeelmi ráda 🙂 😉

kijir
9. kvě 2012

Jo a u cvičení se mi nejstarší syn smál že si vyrazím zuby 😀 😀 😀 !!! Nevím teda kde na to přišel,ale málem ho trefilo smíchy...Že by puberta v 8 letech 😀 ???

angebot
autor
9. kvě 2012

@kijir tak já za sebe doporučuju ty podprsenky Chantelle. Dají se koupit jenom v obchodech Oxalis, buď v Brně nebo Praze, nebo v e-shopu. Jako, ano, stojí cca 1500-2500,- ale jsou krásný a drží tam kde mají.. Navíc jednu mám už i 5 let, a je pořád jako nová, takže se určitě vyplatí investovat! 😉