Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

verusa22
12. kvě 2012

@angebot 😀 😀 😀 tak to je taky dobrý.
ja počítám,že dneska to nedám . Vše mě bolí.
Musím se ale hodit do kondičky. V listopadu snad pujdu do prace tak at jsem ready🙂

gabrielaa
12. kvě 2012

tak já dnes druhý den z levelu II. a už to bylo o moc lepší, jen teda ze mě teklo aspoň dvakrát víc jak při I. 😎

fassy
13. kvě 2012

Takže druhý den Level II za mnou, unavená a spocená jsem jak prasátko. Endorfiny mi kolují v těle 🙂 Důležité je vydržet, ona se ta dřina na nás časem projeví 😀

verusa22
13. kvě 2012

Holky já mám teprve 4 den prvního levelu--ediný co mě vadi jsou ty kliky ty težce nedávám 😲
DOTAZ: en kdo cvičí dýl jdou znát výsledky???

kijir
13. kvě 2012

Já to cvičení nenáááááávidíííííím 😀 😀 😀 !!!!!

angebot
autor
13. kvě 2012

ahojte holky 🙂 Takže dnes moje činky povýšily 😀 Mlíka jsem vyměnila za 1L Kofolu, a je to těžká paráda, skvělej tvar, že to skvěle padne do ruky 😉
Jinak zatím jsem zhubla jen jedno kilo, ale jídelníček jsem moc nehlídala, takže teď si zkusím upravit i to jídlo a uvidíme 🙂 Každopádně cítím se líp, cvičí se mi líp, zvládám to líp, nejsem unavená, na cvičení se těším, cítím, že svaly se mi zpěvňují.. SUPER!!! A to jsem dva dny vynechala kvůli těm mým problémům.. Takže i když to nenávídíte, vydržte!!! 😉

angebot
autor
13. kvě 2012

jo a dneska jsem teda první den cvičila konečně v botech a taky o 300% lepší, takže jestli se někdo trápí jen ve fuseklích, vřele doporučuju obout boty 😀

verusa22
13. kvě 2012

@kijir
@angebot
ja se na jednu stranu na cvičení vždy těším jenže jakmile už nemůžu nenávidím to!!!! ale vydržím musím! holky a nezvětšil se vám objem třeba ve stehnách díky nabírání svalů??

angebot
autor
13. kvě 2012

@verusa22 mě se zatim nic nezvětšuje ☹ Ale většinou teda cvičím tu lehčí variantu.. Nebo jak u čeho, možná tak půl na půl, ale nemůžu si pomoct, ten level 2 je pro mě mnohem lepší.. Zabijácký je teda to kardio ke konci, kdy se skáče spodní část těla na jednu stranu a vršek s rukama na druhou, ale je to pro mě lepší.. Spíš pak až rozdýchám to cvičení tak za pět minut, tak mám chuť cvičit ještě chvíli něco, tak přemýšlím, co si k tomu ještě přidám..

verusa22
13. kvě 2012

@angebot mě práve přijde že mám tlustý stehna. Mám 59cm obvod v nejtlustším bodě a mam strach,že se to zvětší...

verusa22
13. kvě 2012

@verusa22 No ja dneska cvicila uz v sest vecer takže s malou...jsem byla upocena jak prase a sledovat ješte 2,5lety dite jak cvici me dostavalo. Takze jsme se stihala jeste smát

angebot
autor
13. kvě 2012

@verusa22 no kamoška co cvičí těch 90 dní, tak psala že ji prvně narostly svaly, ale pak jakoby "splaskly", tak nevím.. 59 cm mi nepřijde moc, ale nevím, kolik mám já, zkusím se zítra změřit 😀

verusa22
13. kvě 2012

@angebot ty jo 90dní? a jak to dava?

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 no psala jsem to tu už někde, cvičí něco uplně jinýho, ale je to masakr, měla z toho svalovou horečku a týden nemohla chodit.. takže to zkoušet nebudu, není to nic pro začátečníky 😀 Jinak já mám přes stehno 55 cm, ale nevím, kolik jsem měla před ☹ Ty máš pocit, že se ti ten obvod zvětšuje? Jako možný to je, asi už ti frčí ty svaly 🙂))

verusa22
14. kvě 2012

@angebot možna ne zvětšuje nevím. Je pravda že 14 dni před cvičením jsem hodne jedla. Tak se mě asi malinko Zvetsili. Boli tě břicho po cvičeni? Nebo stehna víc?
Já dneska spala 4 h tak jsem KO. Mala nějak protestovala :-/ jsem zvědavá na dnešní cvičeni;)

verusa22
14. kvě 2012

Svalovou horečku? Tak to je masakr. Já bych to sní nezvládla🙂)

gabrielaa
14. kvě 2012

@angebot jj, v botách je to rozhodně lepší i pro tvoje klouby 🙂 co se týče činek, musím si koupit, cvičím s 1,5l petkama a u toho levelu II. je to na mě moc velká zátěž, takže si koupím konečně svoje první činky a jen 1kg 🙂

@verusa22 já se dnes fotila po 14 dnech (břicho) a už i když porovnám fotky, tak je změna vidět, břicho mi nepřepadává 🙂 hodně se mi zpevnily prsa, což velice oceňuji, rýsují se mi svaly na rukách, no a co se týče stehen - mám je taky tlustý, na začátku jsem měla taky 59cm, měřit se budu až na konci, ale podle mě přes stehna a ramena neuberu, protože se spíš vyrýsují svaly..pokud máš stehna jako tvoji problémovou partii, tak se ti tam jen tak zhubnout nepodaří 😖 a jestli nechceš moc velký svaly, tak si hlídej kalorie a zátěž 😉

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa já chci vidětt fotkýýýý 😀 Já na oko na sobě nevidím nic teda 😀 Ale cítím se fakt líp.. Činky taky koupím, ale až někam pojedu, spešl se pro ně nikam nepoženu, ta litrová kofola mi zatím dává zabrat až až 😀 A s botama je to fakt mnohem lepší, dokonce je to cvičení i snažší 😉

@verusa22 Nevím, co mě bolí víc, stehna asi vůbec a jako PO cvičení mě nebolí asi nic.. Akorát někdy když si lehnu a uplně natáhnu nohu, tak dostanu křeč 😀 Jinak se to celkem dá.. 😉

gabrielaa
14. kvě 2012

@angebot dobře, pošlu ti odkaz a heslo do IP, ale slib, že se nebudeš smát 😉 přeci jen mám rozhodně větší pupek jako ty 😠 😀 jinak si mi připomněla - začala jsem teď pít zase ty šumáky, kde je magnesko, právě aby mě náááhodou nechytly křeče 🙂

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa ježiš nebudu se smát, neboj, nejsem padlá na hlavu! Já nemám děti, tak jsem na tom možná o trochu líp, ale rozhodně na svůj věk se sebou nejsem spokojená, důležitý je, že s tím něco děláme! 😉 Jinak jsi mě potěšila, jak píšeš, že se ti zpevnily prsa, to bych si taky mooooc přála 😀 A to magnesko si taky zase pořídím preventivně 🙂)

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa ty jo!!!! Tak to je těžká paráda!!! Smekám fakt.. No bude postavička do plavek! 😉 Jsi fakt šikovná, já tě obdivuju za to jak dodržujem tu zdravou stravu.. Já to nedokážu pořád ☹ Jako většinou jo, ale třeba v sobotu jsme byli v kině a dala jsem si popcorn.. V neděli dojeli naši, tak jsem upekla buchtu, a to víš, že jsem ji ochutnala 😀 A tak to mám furt.. Ne denně, ale prostě občas hřeším no.. Si totiž říkám, že žiju jen jednou, tak co 😀 Ale pohyb mám, tak to je hlavní.. 😉 A cvičíš ještě něco kromě toho 30 day shred? Mě to totiž začíná být málo.. přemýšlím, že si dám vždycky první + druhej třeba, nebo tak něco..

verusa22
14. kvě 2012

@angebot
@gabrielaa já chci taky vidět fotkyyy🙂 ma problemova Partie je snad VŠE. Já říkám zhubla jsem ted z 90kg na 70kg tak si dovede představit jak vypadá moje břicho. Mám je spekaty a hodne. Takže mě svaly půjdou asi vidět az zhubnu ještě tak 10 kilo. Jsem fakt rosol. Ma problemova partie je břicho a dost. Mám přes pas 80 cm a přes previslej!!!! Špek 90 cm!!! Takže jsem fakt spekata. Jsem ráda že jsem se donutila posilovat protože s malým dítětem se do posilovny nedostanu:( mam před sebou doouhej běh. Prsa nemám zádný jak jsem uz psala. Tak se snad aspoň tak kuza na prsach zpevni🙂) večer vám do IP pokud chcete pošlu taky fotky před a po zhubnuti a i ted jak vypadám🙂 ale bacha at se neleknete 😀 fakt se nemám čím chlubit.

angebot
autor
14. kvě 2012

jo a ještě hoky, co říkáte na KRYOLIPOLÝZU? máte s ní někdo zkušenost? Jsem si koupila poukaz, tak jsem zvědavá, jestli to k něčemu bude 😀

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 taky chcu fotečky 🙂 fakt vás holky obdivuju!!! Já už chci taky vidět nějakou změnu ☹

verusa22
14. kvě 2012

Já zdravé jim. Držela jsem dietu kde jim 5 krát denne po 2-2,5 hodinách zdravý jidla. Ne zádný blafy. Někdy zhřeší to jo. Ale málo. Miluju sladký tak je těžký se udržet.

verusa22
14. kvě 2012

@angebot pošlu večer ju. Ted jsem na mobilu připojena a nevím jak to poslat 🙂 ale fakt bacha at nemáš díky mě újmu na zdravi😀 jsem odstrašující pripad kdyz v těhu naberes 31 kilo😀

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 no já jsem jednu dobu byla taky hodně při těle, ale pak jsme se přestěhovali ke tchýni na tři roky a to se hublo samo 😀 Teď by mi k mé vysněné váze scházelo už jen těch pět kilo, ale ty ne a ne shodit ☹

angebot
autor
14. kvě 2012

@verusa22 já teď používám takovej fígl, mám totiž na sladký chuť jenom třeba po obědě, tak teď si vždycky dám Orbit mints - lesní ovoce , pocucám jedno kokino a chuť na sladký je pryč 😀

gabrielaa
14. kvě 2012

@angebot děkuju 🙂 dopoledne cvičím těch 20min a odpoledne nějaký protažení a teď jsem dostala od chlapa ještě švihadlo, takže pár přeskoků na švihadle.. jo a asi dvakrát jsem si dala zumbu, to je krásnej veget po té Jill 😀 😀 na kryoolipolýze jsem nebyla, tak netuším 🙂

@verusa22 ok, pošlu ti to do IP 😉 tak já jsem na tom podobně, z 86 jsem teď na 71kg a nemůžu se dočkat, až na váze bude na začátku 6 😎 a břicho mám taky převislý, i když teď se to trochu zpravilo

angebot
autor
14. kvě 2012

@gabrielaa náhodou teď se ti to břicho krásně zatáhlo, to je fakt vidět hned.. fakt paráda 🙂 A ta 6 na začátku bude brzy neboj 😉