Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

elisa100
24. led 2013

dneska jsem poprvé cvičila level 2..musela jsem si dávat pauzy...taky jste to měli? Nebo jste to hned zvládli?

fassy
24. led 2013

@abig To teda nevím jestli má Bob i cvičení na stehna a boky, ale tak si tu Jill rozkouskuj na víckrát 😉 Já to tak dělám s NMTZ 🙂

verule80
24. led 2013

Tak jsem holky docvicila. Vstavala jsem dneska v 6, do prace, v 16:30 jsme dorazily, hodily do sebe rohlik a valily s holkama na cviceni a dosly v 7. Takze nez jsem deti ulozila bylo 8 a teprve jsem se chystala na Jill. No pakec. Ale nemusea jsem se do cviceni ani moc nutit. Ne ze bych se tesila, ale s odporem to nebylo. Jen jsem si rekla, ze kaslu na Boba, ze toho mam plny oci, ale nakonec jsem si ho prece dala. Si vzdycky reknu, ze jsem to telo tak hezky nastartovala, pak se juknu na pupek a Bob to jisti.

Jo a jinak jsem zjistila, ze svoje bricho jsem nejvic studovala v tehotenstvi a ted s Jill 😀

@elisa100 Ja jsem si pauzy nedavala. Cvicila jsem hodne tu lehci pauzu s Anetou nebo jak se jmenuje. Ani Jill to nedoporucuje. Zvolni, cvic jednodussi cviky, ale vylozene se nezastavuj. Udrzuj telo porad v akci. Treba kdyz uz nebudes moct na jumping jack, tak si poskakuj na miste.

Tulipaky - ja mam taky problemy s kolenem... :( hlavne u skoku.

Vojtisek, tak pokud chodis 3x tydne na alpining, tak je jasne, ze takova Jill te nerozhodi jako nas, ktere nic nedelame. 🙂 zkus si od ni vybrat neco narocnejsiho. Ja se v tech programech nevyznam, jeste jsem to nestudoval, ale tady je treba zakladni prehled https://www.facebook.com/veronika.fardova/favor...

monka1987
24. led 2013

@verule80 Ahoj, asi blba otazka ale kde najdu tu lehci verzi cviceni s Anetou?

monka1987
24. led 2013

Ja prave dnes poprve cvicila level1 a malem jsem u toho zdechla byla jsem hrozne zadejchana, nemohla ani polknout a klepalo se mi cele telo 😝
jela jsem s pauzama a bohuzel ani jsem to cele nedocvicila, bylo to u vas take tak? Nebo jste to daly hned prvni dil celej? Bez pauzy?

vojtisek2007
25. led 2013

@verule80 nerozhodila co do dejchání nebo zvládnutí,ale ráno jsem cítila svaly,které asi přitom alpiningu zas tolik nezapojuju, třeba ruce, lopatky...ale i třeba shora stehna jsem cítila....nic náročnějšího nechci 😀 😀 😀 ,jen mi to přišlo krátký, tak kouknu a přidám buď toho Boba nebo nakouskuju NMTZ, jak už mi radili holky

dropsy
25. led 2013

@monka1987 Neboj, to je úplně normální. Sice jsem to na poprvé dala celé, ale byla jsem taky vyřízená, nemohla jsem dýchat a chvilku mi trvalo, než jsem se trochu vzchopila. Pak mě až do čtvrtého dne hrozitánsky bolela stehna a od čtvrtého dne už je to paráda a dáš i těžší cviky. Jen to chce vydržet! Dej si to bez činek a někde jen poskakuj, ale nezastavuj. Ze začátku jsem nechápala, jak u toho nemůžou pít, měla jsem hrozně vyschlo v krku, ale teď už je to v pohodě, už mi to nepřijde, protože se u toho tak nezadýchám. Zítra začínám druhý level, tak to asi zase přijde, ale těším se na změnu. Tak nezoufej, prošly jsme si tím všechny a hlavně vydrž! Držím palce 😉

... Aneta je nejspíš ta v pravo od Jill (zelené oblečení), která cvičí lehčí verzi.

monka1987
25. led 2013

@dropsy Moc dekuji za rady, urcite to nevzdam 🙂

verule80
25. led 2013

@monka1987 Ja si nejsem jista tim jmenem, mozna to neni ta aneta. Je to ta bloncka co cvici s Jill. Ta cvici jednodussi cviky a cernoska tezsi verze cviku.

Ja prvni lekci docvicila, ale jazyk jsem mela az u kolen. No a cvicila jsem prvni 3 dny bez cinek.

Ja ted dala spat malou a premyslim o cviceni. Jen jsem nechala u nasich boty, tak pro me mozna poslu manzela az pojede z prace a to bych sla cvicit az za 2 hod. No jeste nemam uklizeno po obede, ale dneska teda mam kopra. Nechce se me uklizet ani cvicit. Nejradeji bych zalezla do postele s cokoladou....

monka1987
25. led 2013

@verule80 Uz vim ktera to je dekuji 🙂

Zkusim to tedy bez tech cinek i kdyz ty mi ani tak nevadej ale to skakani je desny 😝

monka1987
25. led 2013

A jeste jsem se chtela zeptat jite uz jen zdrave nebo porad stejne?
Ja vynechala to moje oblibeny sladky piti (Coca Cola) a nejim sladke

fassy
25. led 2013

@monka1987 Ahoj, snažím se zdravě jíst, sladký jsem hodně omezila nebo spíš vyřadila (dám si sladký kafe a to mi stačí), smažený nejím, zařadila jsem hodně zeleniny a večer nejím pečivo. Na pití vodu nebo neslazený čaj. Jak jsem to cvičila poprvé, tak jsem jídlo neomezovala vůbec a ty výsledky byly taky, teď chci shodit víc, tak jsem to trošku zredukovala 😉

monka1987
25. led 2013

@fassy Sladky kafe taky nevynecham, cvicim teprve dva dny tak za mesic se podivam na vysledky 🙂

vojtisek2007
25. led 2013

@fassy
@monka1987
já taky upravila jídelníček - bílé pečivo a knedlíky jsem vyřadila úplně, zařadila jsem víc zeleniny - spíš spousty zeleniny, ovoce moc nemusím...ale kafe si taky osladím a jednou za týden/14dnů jdem s kolkama na pivo, takže dám dvě, po páty nejím už nic jenom tu zeleninu....ale přes den 5 jídel - malých

monka1987
25. led 2013

@vojtisek2007 Ja mam ovoce celkem rada a docela mi nahrazuji to sladke, tezka jidla jsem jist prestala a nejim po te desate vecer, chodim spat celkem pozde

verule80
25. led 2013

Holky MOC doporucuji precist tento clanek. Perfektne napsany. Taky to asi ovlivnilo vyber meho dalsiho cviceni. Hledala jsem prvotne neco bez skakani a ted se na to budu divat trochu jinak.

http://mojetelo.blogspot.cz/2012/11/proc-cvicen...

verule80
25. led 2013

a tady je super prehled jejich DVD http://mojetelo.blogspot.cz/p/jillian-michaels....

No a ja si asi vybrala a budu pokracovat ripped in 30. Hlavne se me libi, ze se stridaji levely po 6 dnech. To je presne hranice, kde bych i u shredu mela rada zmenu.

dropsy
26. led 2013

Ahoj holky, o víkendu nikdo necvičí? 😎 Zítra začínám druhý level a mám z toho docela strach. Teď jsem se na to koukla a nevím jestli některé cviky budu umět cvičit...uvidíme. Jinak Bob je taky masakr, asi na břichu nemám žádné svaly, protože to vůbec nedávám. Taky mám problém s dodržováním stravy....pořád se plácám vším možným, ikdyž si každé ráno říkám, jak to změním. Asi to je tím, že jsem pořád doma. Až budu chodit do práce, tak na jídlo nebude tolik času 🙂
Takže hurááá na dvojku, konečně změna! JInak fotky zatím nemá cenu dávat, protože mám dole jeden centimetr a přijdu si ještě tlustší než předtím...přibrala jsem půl kila 😠 ...snad svaloviny!

Tak cvičení zdar 😀

vojtisek2007
27. led 2013

@dropsy já cvičím 😀 ,dneska mám ještě alpining,takže Jill a Bob bude až potom

Když jsem začla cvičit z Jill,tak jsem se pocitvě změřila (foto radši ne...) a jsem zvědavá na úbytky, mám v plánu se přeměřit po skončení levelu...dřív to asi nemá cenu, že jo 😀 😀 😀

@monka1987 jíst se prý má nejpozději dvě hodiny před zalehnutím.....nevím, já už si na tu pátou tak zvykla...max potom u telky schroupu mrkev nebo okurku....teď jsem si začla dělat červenou řepu a je moc dobrá...takovej salátek

yesu
27. led 2013

Mám za sebou sedmej den Jill a mezitím ještě jeden alpining a badminton, sem zvědavá, kdy budou vidět nějaký výsledky!!Teda že by mě ta Jill nějak bavila, to se říct nedá, ale co bych pro sebe neudělala, že? 🙂

dropsy
27. led 2013

@vojtisek2007 Měření dřív nemá cenu, protože by tě to mohlo demotivovat. Já jsem po prvním levelu měla na břichu a bocích dole centimetr a na zdku dva, ale vůbec to na sobě nevidím. Každopádně to cítím, protože jsem se zpevnila. Akorát moc necvičím s činkama, protože mám ruce jak zápasník, hrozně mi na nich rostou svaly. Asi je to taky tím, že mám činky 2,5 kg, budu si muset koupit lehčí, abych jen rýsovala a nerostla mi hmota. I ten malý úbytek mě ale těší a do dvojky jsem se vrhla s velkým nadšením, které mě brzy přešlo, protože mě to úplně vyřídilo...jako jednička na začátku. Doufám, že zítra už to dám líp a nebudu u toho umírat 🙂

@yesu pokud děláš k Jill ještě jiné aktivity, tak výsledky určitě budou 😉

vojtisek2007
27. led 2013

@yesu já chodím na alpining 3x týdně od října a mám 10kg dole 🙂 ,ale to zpevnění není takový jako u posilování, tak jsem se vrhla na jill a boba...

fassy
27. led 2013

Holky tak dneska mám za sebou 9. den L2 a cítím se super, přidala jsem si k tomu ještě kardio, který je teda původně k Body Revolution. Kvůli tomu článku od verule80, na který jsem náhodou taky narazila. Před začátkem jsem si dala asi 10 min. kardia od Jill Kickbox a po 30DS jsem si dala ještě čtvrthodinku toho kardia z BR. Tak snad se ty tuky budou spalovat rychleji 🙂 Zítra mě čeká 10. den L2, tak se hned pozítří poměřím, snad tam něco dole bude 🙂

yesu
27. led 2013

@vojtisek2007 to jsi dobrá! Já teď byla poprvé a líbí se mi to! Chodila bych i víckrát týdně, ale s malým to moc nejde...mě stačí dolů tak 5kg 😕

yesu
27. led 2013

@dropsy snažím se aspoň dvakrát týdně, ale když dělám ten den něco jinýho, na Jill už prdím, zas tak akční nejsem 😕

lucie125
27. led 2013

Ahoj holky, mohly by jste mi sem poslat ty videa, podle kterých cvičíte? 🙂))) děkuji moc 🙂

vojtisek2007
28. led 2013

@yesu mě to tak chytlo,že bych chodila denně 🙂,ale musím na něj dojíždět a ne vždycky chytíme čas, co chceme - jezdí se mnou ségra a ta má malýho, tak se řídíme podle krmení a koupání...tak je to takový složitější, jsem rádi,když to vyjde 3x týdně...můžu se jen zeptat,pro zajímavost, kolik dáváš za hodinu ? Já chci dolu ještě dalších 10kg,ale vím, že teď už to půjde pomalu....

fassy
28. led 2013

@lucie125 Ahoj, všechno najdeš na ulozto.cz když si zadáš Jillian Michaels 30 Days Shred tak ti to to video najde, všechny 3 levely jsou na jednom videu 😉

monka1987
28. led 2013

@verule80 Ahoj, prosimte muzes sem hodin odkaz na to kardio, moc dekuji 🙂

yesu
28. led 2013

@vojtisek2007 já platila 120, já bych chtěla zkusit aspoň dvakrát týdně, tak uvidím, ale mám ráda i různý taneční hodiny a aerobik, tak možná mrknu i po něčem takovým ať mám změnu a to tělo je z toho v šoku a začne pracovat 😀