Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

verule80
12. únor 2013

@abig No me prijde, ze po tom Rippedu me jdou dolu prave nohy a zadek.A co jidelnicek mas upravenej? Mela bys mit upraveny prijem a vydej. Kdyz bys mela vetsi prijem, tak se delaji prave vic svaly...

Jinak stridani posilovani a kardia je taky dobrej napad... 🙂

abig
12. únor 2013

Ještě pro ty, co si začaly hlídat jídelniček .... na Nikki blogu jsem našla prima odkaz na recepty na 70 dní, kde je to od snídaně až po večeři s kJ ... takže možná někomu pomůže .... hlavně je to srovnané aby jste do těla dostaly správné množství bílkovin, tuku i sacharidu ve správnou dobu ..

http://www.jtresnak.com/index.php?a=110

hrozinka
12. únor 2013

@fassy můžu se přidat do soukrome diskuze? Už jsem tu chodila a s Jill cvicila,vzdala jsem to 18ty den bez vysledku ☹ max mi narostly svaly na rukach :-/

lososka
12. únor 2013

@abig neblbni, to se poddá!!! Ripped mi přijde naopak víc silovej, než 30DS, u kardia se tolik nezadýchám, ale potím se při klikách a posilování, tak to asi nebude pro Tebe to pravé ořechové.. zkus jak píšeš, zaměřit se víc na kardio a posilování vynech..
jinak já dnes podruhé odcvičila ripped a musím říct, že dnes ráno mě poprvé po měsíci zas bolely nějaké ty svalíky 🙂 nebo možná spíš úpony a vazy, tak ani nevim, jestli je to dobře, zas já potřebuji něco, abych se stala trochu ohebnější, jsem jak prkno, tak třeba ripped pomůže.. ale holky, včera jsem se už asi taky zmagořila a už frčím v kalorických tabulkách taky 😀 živiny, vše celkem OK, u všeho jsem na 80-90% DDD, ale nějak mi nevychází kalorie, mám jich málo 😕 přitom fakt nemám pocit, že hladuji!! jím 5x denně, rozmanitou stravu, tak já nevfim! po odečtení aktivit jsem se dostala na 1 089 kcal, což není ani to minimum..

abig
12. únor 2013

@verule80 Už skoro 14 dní jedu v kalorický tabulkách, takže jídelniček jsme změnila .... asi to chce čas, hlavně se mi nechce přestávat ... jen mě "zlobí" ty kalhoty no ....
Docvičím 30DS a uvidím na konci ... holt dám měsíc kardio s killer buns - počkám na výsledek a pak dám Ripped ....

abig
12. únor 2013

@hrozinka Ahoj, dlouho jsi tu nebyla 😀

lososka
12. únor 2013

@abig to není vůbec marnej odkaz! Ještě by tam mohl být po týdnu nákupní seznam 😅

lososka
12. únor 2013

@hrozinka a tak pěkné svalnaté ruky taky nejsou k zahození 😉 jdeš do toho od znova, nebo jaká je teď taktika? 🙂

hrozinka
12. únor 2013

@abig jj Jill jsem vzdala a cvicila neco jineho. Od 2.1 mam dole 5kg ale na cm nic moc ☹

@lososka uz jsem celkem zoufala bo 20.7 jdu za svedka na svatbu a cm nejak dolu nelezou tak pudu znovu do jill, telo po ni bylo pevnejsi,zmirnily se mi zahyby na zadech pod podprdou a ziskala jsem svaly na rukach L2 me hódndne bavil.

lososka
12. únor 2013

@hrozinka tak těch 5 kg přeci musí být znát i vizuálně, ne??
a co jsi cvičila, že jsi tak pěkně zhubla?

radunk.a
12. únor 2013

Zdravím ostatní nadšené cvičence 🙂
Chybí mi posledních pár dní do konce 3. levelu 30 days shred - nepotřebuju ani tak hubnout, jako hoooodně zpevňovat. Měla jsem váhu 58 kg/174 cm, teď po odcvičení 61,4 kg - pořád se uklidňuju, že je to opravdu tím, že svaly váží víc 😖
Ovšem centimetry se mi nějak moc nehýbou - i když možná blbě měřím, těžko se trefuju do stejných míst 🙂 uvidím, až za pár dní porovnám fotky - klidně se s nimi pak podělím do soukromé diskuze - snad na mě bude hezky vidět, že kila opravdu nic neznamenají a měla jsem horší postavu při míň kilech😀
@fassy můžu poprosit o přidání? 😅

fassy
12. únor 2013

@hrozinka Ty jsi tady pěkně dlouho nebyla 🙂 5kg je super, jak se ti to podařilo? 🙂 Jinak jsem tě přidala 😉
@radunk.a Jsi přidaná 🙂

fassy
12. únor 2013

@abig Super odkaz, nové nápady na vaření se vždycky hodí 🙂

abig
12. únor 2013

@hrozinka Ty bláho, 5 kilo ? Tak to je krásné moc .... určitě musí být vidět změna ..

hrozinka
12. únor 2013

@abig
@fassy
@lososka koukam,ze 5kg asi neni malo jaxi myslim,ze 😅 zacla jsem 2.1 total uprava jidla,jedla jsem 2x max 3x z den od noveho roku 5x a vypiju 1,5 - 2l zeleneho nebo ovo čaje. A prvnich 18dni jsem jela rano Jill a odpo 20minut posilovani. Fotky mam na pc a jsem mimo mesto tak je vyptam pres manzu a vecir hodim,ze zmena nic moc. Jo a hlavne jsem uplne vysadila sladke (a to ja ho vic jak miluju ) a pivo a vino s kofolou.

hrozinka
12. únor 2013

@fassy a dekuji za pridani 😵

abig
12. únor 2013

Právě jsem zjistila, že blbě cvičím dřepy s činkama z L2 ... jdu přes kotníky, místo zadkem dozadu ... a pak se divím, že mě začaly bolet kolena .... jenže já neumím anglicky, tak u toho poslouchám Ipoda, protože prd Jill rozumím ...

verule80
12. únor 2013

@abig No tak to se ti ale vubec nedivim, ze te to stve. Ja to mela skoro 2 tydny u shredu. Jinak diky za odkaz! To se hodi. Stahla jsem si ted na ulozto i knizku krabickovou dietu. Jen me vadi, ze ty KJ a ziviny jsou tam jako sumar za den. Ja teda jedu tabulky, ale pokud mam splnit tech 5000KJ po odectu aktivit, cili asi 6500KJ tak pravidelne prekracuji sacharidy, obcas se stanou i tuky. Ale sacharidy to fakt jisti. Bilkovinu bych bez proteinu nedala.

@lososka Me prijde ripped narocnejsi. Teda jednicka me prisla jednodussi. U toho rozehrivani jsem se ani nerozehrala. Dvojka uz je slusna 🙂 tam si teda dokonce 2 cviky upravji. Nesedi me.

@hrozinka Ty jo ty ses zvlastni pripad. Normalne se spis hybou cm a kg ne. Ty to mas naopak. Me vaha stala skoro celej shred a pak najednou, nevim kdy presne, hupsla o 2 kg.

hrozinka
12. únor 2013

@verule80 😀 😀 hi hi zvlastni pripad no tak dik 😀 😉 ale mas pravdu to sem. Ja bych radsi cm bo kg staci nabrat svaly a je vaha v haji.

snuflinka
12. únor 2013

Ahoj holky 🙂 Dnes jsem začala level 2, tak jsem se přeměřila a docela jsem zírala. V pase (opravdu pas) mám -8cm!!!, přes špek pod pupíkem -4cm, přes zadek - 2cm a přes nohy zatím jen - 1cm. Stravu nehrotím, protože pořád kojím dcerku. V zradle mi ale přijde, že už to začíná být vidět, ale stejně je ještě hodně co sundavat...v sobotu uděláme s manželem fotky po 14 dnech, tak jsem na to srovnání zvědavá.
@fassy Mohu také poprosit o přidání do soukromé diskuze?

verule80
12. únor 2013

@hrozinka Ja jsem zvedava na ty fotky. Neni mozne, ze 5kg neni poznat... mozna jsi k osbe spis kriticka....

Jo a vite jak se povida, ze kdyz spravne jite, tak vas vecer nehoni mlsna? Tak to je podle me kolosalni blbost. Ja bych sladke jedla porad a to mam sacharidu az az...

yesu
12. únor 2013

@snuflinka za 10 dní 8cm v pase??šťastná to žena!!!!

snuflinka
12. únor 2013

@yesu No já to taky nechápu 🙂 Ale pas jsem měla vždycky hubený, přes břicho je to horší :-/ Když jsem se první den měřila, zjistila jsem, že přes břicho a zadek mám rozdíl jen 1cm!!!

yesu
12. únor 2013

@snuflinka buď ráda, že to jde tak dobře. Já teď zas aspoň tři dny vynechávám, kvůli té chřipce 😖

verule80
12. únor 2013

@abig dobrej clanek. http://www.body-test.cz/mytus-proc-zeny-nechtej...

nejlepsi cast ze ktere plyne, ze je proste potreba cekat:

Čili je poměrně snadné, že si netrénovaný jedinec náhlým započetím cvičení, stravou a příjmem tekutin způsobí rychlý (netukový) výkyv váhy směrem nahoru a nechtěný nárůst objemu. Skutečně, tyto problémy „s velkým nabíráním svalů“ mají hlavně ženy, co cvičí velmi krátce, nebo jen nárazově intenzivně. Kdyby vydržely cvičit déle než měsíc, a držely nějakou rozumnou dietu, během čtvrt až půl roku poznají, že se jim naopak zmenší všechny problematické partie, budou celkově pevnější a štíhlejší.

Je tedy nutné překonat první týdny a možná i třeba měsíce, než to všechno začne vypadat, tak jak má. Nenechte se zmást optickými klamy. A neřiďte se jenom tím, že krátkodobě vám bude nějaké oblečení na některých místech těsné. Časem, až se postava srovná, naučíte se kupovat si nové věci, které jsou na vás správně ušité.

snuflinka
12. únor 2013

@yesu Jenže já mám oproti tobě sakra co shazovat ;)
Tak s pauzou kvůli chřipce nic nenaděláš :( Ale když to kombinuješ i s jinými věcmi, tak to taky půjde, vždyť jsi taky psala, jak cítíš zlepšení ;)

yesu
12. únor 2013

@snuflinka jo to jo...hned jak mi bude dobře, budu pokračovat!

verule80
12. únor 2013

@snuflinka Gratulace k super vysledkum!!! 🙂

snuflinka
12. únor 2013

@verule80 Děkuju 🙂 Jsem zvědavá o víkendu na fotku 🙂

lososka
12. únor 2013

holky, tak já nevim! dnes jsem s příjmem na kalorických tabulkách, po odečtení pohybu, na 879 kcal, to je sakra málo! 🙄 já mám ten web asi rozbitej, nebo co! omlouvám se za zahlcení, ale schválně Vám sem nakopíruji dnešní jídelníček, jestli Vám přijde, že tohle je hladovění?!
Snídaně
houska celozrnná 1x kus (50 g) 105 kcal
šunka krůtí 1x plátek (15 g) 15 kcal
Madeland jemný lahodný sýr holandského typu 45 % tuku Madeta 1x kus (17 g) 57 kcal
Gervais přírodní 1x 5g 12 kcal
káva s mlékem bez cukru 1x hrnek (220 ml) 34 kcal
čaj zelený bez cukru 1x 500ml 2 kcal

Dopolední svačina
pomeranč 1x kus (150 g) 70 kcal

Oběd
voda čistá 1x 0,5 l (500 ml) 0 kcal
špagety carbonara 1x 250g 331 kcal
čokoláda mléčná 10x 1g 42 kcal

Odpolední svačina
chlebíčky rýžové polomáčené v mléčnokakaové polevě Racio 3x plátek (12.5 g) 174 kcal
voda čistá 1x 0,5 l (500 ml) 0 kcal
Knuspi Crispbread jarní zelenina 2x kus (7.5 g) 49 kcal
Gervais přírodní 1x 10 g 24 kcal
šunka krůtí 1x plátek (15 g) 15 kcal
Madeland jemný lahodný sýr holandského typu 45 % tuku Madeta 1x kus (17 g) 57 kcal
mrkev čerstvá 60x 1g 26 kcal
BeBe Dobré ráno mini oříškové s medem 3x kus (1.11 g) 15 kcal

Večeře
aceto balsamico 1x 10ml 11 kcal
Dijon hořčice Boneco 1x lžíčka (12 g) 16 kcal
med včelí 1x 1 lžička (7 g) 23 kcal
šunka Zimbo 1x plátek (30 g) 35 kcal
Kyselá okurka 8 kcal
olej olivový 1x polévková lžíce (7 g) 62 kcal
Eidam 45 % tuku cihla 2x plátek (15 g) 103 kcal
ledový salát 190x 1g 24 kcal
paprika červená 1x 60 g 17 kcal