Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

abig
12. únor 2013

@verule80 Kouknu na celý článek, ale to co jsi vyštípla - to chápu celou dobu, ale já už mám jednou Shred odcvičený, pak skoro 14 dní Killer buns, pak 14 dní pauza a pak jsem 5x týdně cvičela skoro měsíc a pak zase najela na Shred .... cvičím od listopadu ... takže tělo by si mohlo už zvyknout 😀 😀 😀

abig
12. únor 2013

@lososka Máš to vcelku dost dietní .... snídani máš podle mě hodně málo ... co se týče šunky, tak plátek je hodně málo a to platí i o sýrech ... to jsem četla u Havlíčka .... otázka je, jestli se cítíš sytá nebo ne, ale asi budeš muset přidat .... a dopolední svačinu bych přehodila za odpolední 😀 😀 😀 😀

abig
12. únor 2013

@lososka Vážíš si každý ten kousek jídla ?

fassy
12. únor 2013

@lososka Já to mám podobně, neplním potřebný počet přijatých kj. Na začátku dubna jedu ke kamarádce, která je výživová poradkyně, tak to s ní zkusím probrat kde je zakopaný pes ☹ Ale je to dlouhá doba, tak jí asi zítra zavolám a pak poreferuju, kde může být problém. Taky mi to moc nejde do hlavy :-/
@snuflinka Jsi tam 🙂

lososka
12. únor 2013

@abig momentálně vážím, abych to měla přesně, ale dlouhodobě to dělat nehodlám 😝 jako já se cítím sytá ažaž! na jednu housku dávám plátek šunky a sýra noo.. si neumim představit nacpat si tam po třech 😅 já obědvám se synem celkem brzo, kolem půl dvanácté, snídaně kolem osmé, proto dopo jen ten pomeranč a to jsem se musela přinutit.. odpolední svačina zahrnuje vše, co jsem za celé odpoledne snědla, to není, že jsem si to všechno naládovala na talíř najednou.. ale dávám si ještě bílej střik, tak to zas trochu poskočí 😀

@fassy to budeš hodná, když vyzjistíš, co a jak! mě přijde, že jím dobře, pravidelně, menší porce, já jím i 6-7x za den, ale míň a snažím se zdravě, ale hlady rozhodně netrpim..

bee9
12. únor 2013

@dropsy ahojda, mohla bych poprosit ten odkaz na Boba co cvičí na břicho, mooc bych to potřebovala🙂 Předem díky.

hrozinka
12. únor 2013

@lososka hele ja si kalorickou tabulku taky vypisuju. Mam na den 1192kcal . Zadavam vse poctive,vse si zvazim. za den jsem mela 1085kcal rikam super a paxem zadala 45minut sexu a byla jsem v haji bo mi to ukazalo minus 53kcal 😅

verule80
12. únor 2013

@lososka Ja si treba dala k snidani 90g vanocky, vubec bych si nebala pridat na snidani vic, svacina jenom pomeranc by me nestacil, obed by sel, odpoledni svacina 2 knuspi bych mozna dala, ale pak si vecer uz mela jenom salat a to by me pak uz mozna taky nestacilo. Takze na me to mozna trochu malo je. Hlavne snidani a dopoledni svacina. Prijde me to jak idealni jidelnicek ale bez cviceni...

verule80
12. únor 2013

Ja si taky neprisla, ze nejak hladovym ale byla jsem pod planem. Ja si davam proste dobre snidane s detma. Pecu a jim to co ony. Dopoledni svacina to same - vetsinou vlocky s necim. Obed mam az teda kolem pul jedne, jedne. No a vlastne to hlidam az odpoledne. Po cviceni si davam proteinovy drink, to je super a pak treba jeste neco maleho nebo rovnou pak vecu a druha veca je pred tou osmou. treba jen salat nebo tvaroh. Takto me to sedi a mam teda pocit, ze co jsem parodoxne pridala na tom jidle a mam tech 5000kj, tak zacinam i neco malo hubnout.

abig
12. únor 2013

@hrozinka 😀 😀 😀 😀 😀 Kdybych měla do tabulky zapisovat krom Jill i ostatní činnosti, tak bych musela jíst jednou tolik :D

@lososka Já jsem často taky pod hranicí, ale zase mi přesahují denní cukry nebo tuky ... zatím stále zkouším a učím se jíst, protože jsem jedla 2-3 denně ... nebo to zaplácla na procházce snickersku nebo podobným svinstvem ... protože jsem po porodu rychle hubla sama od sebe - jsem asi typ, co u kojení hubne .... malý nespavec a já si dodávala energii ..

lososka
12. únor 2013

@hrozinka no fidiš! tak to mi vůbec nenapadlo do aktivit počítat i sex! 😕 tak to jsem celkem v kelu 😀
@verule80 hmm, když já víc nepozřu 😖 jako já snídám už leta, nebyla jsem ten případ, co se to musí naučit, vždy jsem se potřebovala ráno najíst, abych začala fungovat, ale nesním toho tolik, mě by stačila i půlka housky, tu druhou jsem dnes snědla "z donucení".. asi přidám na vydatnosti, abych toho do sebe nemusela tlačit tolik
@abig tak do toho já se celkem dobře vlezu, jen asi musím přidat celkově.. jooo, kojení, tak já to měla obráceně, do doby něž jsem kluky kojila jsem nebyla absolutně schopna hnout s váhou, až když jsem dokojila a změnily se mi chutě, tak se to hlo

hrozinka
12. únor 2013

Taxem nahrala fota do zamčene diskuze taxe neděste 😔

helulicek
13. únor 2013

@fassy Můžu taky za váma do diskuze? Cvičím tak nějak od konce listopadu, s přestávkama, něco jsem dala dolů, ale chtělo by to ještě víc máknout... a co se týče kalorií a kalorických tabulek, tak to taky pořád řeším 😀

vojtisek2007
13. únor 2013

holky, tak jsem se včera večer vyfotila, abych měla co srovnávat na konci shredu a normálně se mi to ani nechce zveřejňovat, je to hnus...a to jsem schodila už 11kg, nechtěla bych se vidět předtím 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹

fassy
13. únor 2013

@helulicek Jsi tam 🙂
@hrozinka Já do těch tabulek zapisuju fakt jen to cvičení, páč kdybych tam měla zapisovat i úklid, procházky, bobovačky, sex atd. Tak jsem hrubě v mínusu ☹ Prostě mi to stejně nevychází s kJ, mám jich málo a přesahuju bílkoviny a vlákninu, nebo naopak jich mám málo a přesahuju sacharidy a tuky. Asi fakt jím hodně špatně nebo nevím 😀

verule80
13. únor 2013

@lososka hele pokud ti to staci, tak pridavej pomalicku. Treba Havlicek mel tu snidani jako ty, ale k tomu 2deci cerstveho dzusu. To je taky energie, dobra na nastartovani. Muzes zkusit.

Ja myslim, ze do tabulek by se melo zapisovat jen to cviceni. Nejaka fakt namahava aktivita. Takze sex bych asi nedavala. Teda pokud jsi nebyla 45 min. na konicku 😀

vojtisek2007
13. únor 2013

a k těm kalorickým tabulkám - zapisuju taky - snažím se teda a včera třeba jsem měla tuky 101%, bílkoviny 58%,sacharidy 68%....a příjem jsem měla 5409 a výdej 9363 Kj a to zapisuju jen alpining,kdybych ještě zapsala k tomu Jill,tak nevím kde jsem s výdejem

verule80
13. únor 2013

Holky, ja jsem na programova cviceni. Tak premyslim, co budu delat po rippedu. Nechcete zkusit treba nejak hromadne od brezna body revolution?

vojtisek2007
13. únor 2013

@verule80 já se klidně přidám 🙂,to už budu mit odvičenej shred

verule80
13. únor 2013

@vojtisek2007 to by bylo super. Ja vahala, protoze je to na 3 mesice. Ja jsem ted v pulce rippedu a premyslela jsem co dal. No a nechce se me tak ruzne zkouset. Ja potrebuji proste jasny program a toho se drzet.

Co jsem cetla, tak si BR dost chvali, ze je to kazdej den neco jineho. Takze se na nej pak i tesim. Si rikam, ze po tom BR uz musi byt to telo super a budem vypadat krasne do leta..... 🙂

vojtisek2007
13. únor 2013

@verule80 no to doufám, já po tom včerejším večerním focení jsem tak znechucená 😝 😝 😝 ...teď jsem tak jako pohledávala něco o BR aprávě jsem našla, že po shredu nebo rippedu je BR od začásku krok "zpět" nebo ne zpět, to je blbě řečený,ale že je lepší najet od levelu 2.....

hrozinka
13. únor 2013

@verule80 ja do kaloricke tabulky davam jen velke aktivity takze HIIT, aerobni posilovani a sex jen tu hoodne aktivni část 😀 😀

verule80
13. únor 2013

@vojtisek2007 taky jsem to nekde cetla, takze se nebranim najet az od toho levelu 2

@hrozinka to mas vykonneho chlapa. My mame za 45min. hotovo komplet,nekdy i se sprchou 😀

hrozinka
13. únor 2013

@verule80 😀 😀

fassy
13. únor 2013

@verule80 Já bych do toho taky asi šla 🙂
@vojtisek2007 Jj, ono se doporučuje začít až od 2. levelu, jinak je to krok zpět 🙂

snuflinka
13. únor 2013

Do háje, 12. den a začíná mě bolet koleno!!! Co s tím? :(

bengy
14. únor 2013

Ahoj holky, koukam, ze se tu resi jidelnicek.....tak pridam taky s trochou znalosti. Dost jsem se o to ted zajimala, protoze me bylo divne, ze mi vaha stoji a celkove me prislo, ze se nic nedeje a asi jsem objevila "zakopaneho psa" - hodne si sleduju denni prijem bilkovin......na tom to vsechno stoji. Skoro vsechno jidlo obsahuje sacharidy, ktere nam jsou ve velkem mnozstvi na prd. Je potreba pri hubnuti jist cca 1,6g x 1kg hmotnosti cloveka - takze v mem pripade, kdyz vazim 80 bych mela prijmout kolem 120g bilkovin za den - neni to vubec zadna sranda. To vam povim. Vcera se mi podarilo prijmout 100g a byla jsem teda totalne vystavena - protoze vymyslet porad neco, co jist, je docela oriset.

Ale k veceri jsem to vymyslela - rozbalila jsem si cleou dusenou sunku 100g a hodila ji na panev s 2 vajcky a cibulkou a sup a bilkoviny byly na svete. K tomu zeleninovy salat. No a svete div se, za hodinu a pul hlad jak blazen, tak jsem se neostychala jeste jsem si dala 2 sledove filety a chleba - az pak jsem si pripadala syta. Dneska jsem si stoupla na vahu a svete div se, neco se zacina dit.

Takze rada ode me - hlidejte si bilkoviny

@lososka - Ivco jidelnicek mas pekny, ale bohaty na sacharidy a tam bude zakopany pes. Sacharidy te zasyti na dyl nezli bilkoviny. Zkus to prohodit a uvidis, ze toho snis vic.

@verule80 - zrovna vcera jsem si cetla clanek o proteinech, taky jsem si ho koupila pres Nikki stranky - je to super vec na doplneni bilkovin, ale dulezita zprava. Protein se nema podavat driv jak 1-2 hodky po cviceni a jeste pred tim bys mela snist neco bohateho na sacharidy. Protoze telo je po cviceni nastavene a z kazdeho prvniho prijateho jidla si stepi nejdriv sacharidy. Takze ty do sebe das protein bohaty na bilkoviny a telo si z toho v tu chvili vezme hlavne sacharidy. Doporucovali treba kousek ovoce nebo musli tycinku.
Ale treba to tak delas, tak se omlouvam za moji "chytrou horakyni" 🙂, kdyztak to pomuze nekomu kdo treba tape 😉

Konec hlaseni....zase se ozvu 😀

vojtisek2007
14. únor 2013

@bengy - já včera teda podle těch tabulek měla bílkovin jen 43% ☹, takže se pokusím jich do sebe nasoukat víc...díky za tip

a jinak jsem včer tak byla nabuzená jill,že potom jsem místo jedné hodiny alpiningu dala hned dvě 🙂

vojtisek2007
14. únor 2013

@verule80
@fassy
tak půjdeme rovnou tedy od dvojky ? a kdy budeme začínat - přesně 1.3 ???

fassy
14. únor 2013

@vojtisek2007 @verule80 Bych to viděla na 1.3. přesně, začala bych od té dvojky ať necvičíme zbytečně lehčí levely. Mám jen trošku strach z toho, že je to na ty 3 měsíce, je to dlouho, tak aby jsme to vydržely. Ale holky musíme !!! 🙂
@bengy Díky za tipy 😉