Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

gabrielaa
17. kvě 2012

@sunysara promiň, ale bojíš se, jestli to není síla na kolena a chceš cvičit bosá? 😔 😀 Rozhodně ponožky a botasky 😉 vím co píšu, to mi věř 😉 nedostaly by totiž zabrat jenom kolena, ale taky kotníky a to by se ti pak blbě cvičilo 🙂

sunysara
17. kvě 2012

@gabrielaa no my tu máme koberec, tak to nejak zkusím. díky za radu 🙂

angebot
autor
17. kvě 2012

@sunysara bosky to fakt nedoporučuju.. kamarádka si tak zvrtla kotník a už týden necvičí, a bolí i to i u chůze, má to nateklý.. Tak si vezmi nějaký tenisky, očisti podrážku a zkus to i na koberci.. Bosky to je fakt o průšvih ☹

gabrielaa
17. kvě 2012

@sunysara přesně jak píše i angebot..koberec to nezachrání 😀 ale tak je to tvoje tělo...
@angebot musím se pochlubit, dnes už jsem tu II. zvládla celkem s přehledem 😀 a mám nový činky, přítel mi je včera koupil, to se cvičí hned líp 😎

sunysara
17. kvě 2012

holky dík za radu 🙂

alca22
17. kvě 2012

TAk mám druhej den za sebou. Dnes už to bylo o něco lepší než včera. Nevím proč, ale normálně se vždy na to cvičení těším. NO nejvíc se těším na výsledky. 🙂

angebot
autor
17. kvě 2012

@gabrielaa no šikulka! 🙂 pro mě je zase vždycky peklo level 1 😀 a dnes bych měla začít level tři, ale furt ještě vařím, tak nevim nevim ☹( A navíc mám po 50ti dnech MS, tak se na to ani moc necítím ☹(

angebot
autor
17. kvě 2012

@alca22 já se na to taky vždy těším, a tak to má být! 🙂

angebot
autor
17. kvě 2012

TAKŽE MILÉ DÁMY!!!!!!!!!!!!! Level 3 je naprostej masakr, to jsem teda těžce nedala!!!! 😀 Level 2 je ulívárná oproti tomu..Přišlo mi to jako hodina, ne 20 minut 😀 Takže pěkně cvičte každej den, nebo tu trojku neudýcháte, tak jako já... Ano, teď už ji začínám fakt nesnášet! 😀

gabrielaa
18. kvě 2012

@angebot ty to máš fakt naopak 😀 3 prý má být za odměnu 😀 😀 ještě štěstí, že jsem se rozhodla si 2 trochu prodloužit 🙂 je to Kill Jill 😀 😀

angebot
autor
18. kvě 2012

@gabrielaa no já se dnes taky vracím ke dvojce, protože ta trojka to je fakt za trest 😀

alca22
18. kvě 2012

Holky za jak dlouho jse pocítily trošku změnu na těle?

fassy
18. kvě 2012

Tak mě dnes čeká 8. den levelu II a je to čím dál lepší 🙂 Z trojky mám ale opravdu strach, když to tady tak píšete 😀 Jenže dvojku si protáhnout nemůžu, páč mi to tak akorát vyjde, že skončím den před odletem do ČR a v letadle fakt cvičit nehodlám 😀

@alca22 Změny jsem začala pozorovat asi v polovině I. levelu, jako že se začaly svaly tvarovat. Hlavně jsem se líp cítila 🙂

angebot
autor
18. kvě 2012

no holky, u nás v Kauflandu měli Studentskou pečeť za 24,-, takže sorry, ale dneska jsem si dala pěkně do nosu 😀 A na level tři prdím, ještě musím dávat tu dvojku.. tu aspoň udýchám, trojku až časem 😉

ilona_k
19. kvě 2012

@kaleilah já taky od pondělí... už jsem jednou začala, ale pak jsem onemocněla, takže od pondělí začínáme 🙂

kaleilah
19. kvě 2012

@ilona_k super, tak od pondělka nástup a drbem 😀 cvičení zdar !!!!!!

gabrielaa
20. kvě 2012

Dnes jsem měla mít 9. den levelu II., ale neměla jsem na něj nervy ani chuť, takže jsem zkusila III. Za mě - je to největší makačka, ale baví mě ze všech těch levelů nejvíc a dala jsem to až do konce 🙂 i když to jedno cardio s činkama, to mě vážně pobavilo 😀 😀

ssaara
20. kvě 2012

Můžu se k Vám přidat? Zítra začínám 😉 🙂

alca22
20. kvě 2012

Tak dnes 5. den za mnou. Dneska jsem cvičila až ve21.00. Jinak nebyl čas a to jsem se teda ještě musela hodně přemlouvat. Jinak cvičim dopoledne. A připádá mi, že večer je to horší než dopo. Dnes jsem si k tomu pustila rádio a připadlo mi, že to rychleji utíkalo než když poslouchám Jill. Možná už pociťuji trochu změnu. hlavně na rukách a na stehnech. už nejsou tak povadlý.A bříško je taky takový pevnější. No nemůžu se dočkat jakej bde ten výsledek za těch další 25. dní- Jdu si hodit sprchu a alou do postele. Dobrou.

fassy
21. kvě 2012

Holky tak 10. den levelu II za mnou a zítra začínám level III. No bojím, bojím 😀

gabrielaa
21. kvě 2012

@ssaara jen se přidej 😉
@alca22 já bych večer cvičit nemohla 🙂 já se snažím vždycky kolem té 9 ráno, jsem pak nakopnutá aspoň celý den 😎
@fassy já si zkusila III. včera místo předposlední II. a pro mě osobně je III. lepší - taková líp složená 🙂

ssaara
21. kvě 2012

Tak mám za sebou první den,a ono se to nezdá,ale docela záhul 😝 Alespoň pro mě,jakožto nikdy moc necvičícího člověka s nulovou kondičkou ...

ssaara
21. kvě 2012

Holky,jakou používáte podprsenku při cvičení. Já sice mám sportovní,ale nějakou obyč, a při tom skákání mi prsa lítaj nahoru dolů 😀 a docela mě to bolí 😖

alca22
21. kvě 2012

@fassy a jaký jsou vásledky. Dobrý? Pociťuješ na sobě nějakou změnu?

gabrielaa
21. kvě 2012

@ssaara já mám jednu, co jsem kupovala na Ebay, je super a dnes jsem si koupila v CA a taky mi perfektně sedí..

jinak se musím pochlubit i tady, dnes jsme nakupovali a mám nový šaty na profi focení - velikost 40, o které bych si mohla nedávno ještě nechat zdát a kraťase na spaní M, který jsem ještě minulý rok kupovala XL 😎 😀

fassy
21. kvě 2012

Tak jsem se právě poměřila a jsem v šoku :-O Po deseti dnech velké úbytky v cm nebyly, spíš se mi svaly začaly tvarovat a zpevnily se, ale po dvaceti dnech : prsa -3cm, paže -0,5cm, pas -4cm, pneu na břichu -3cm, zadek -1,5cm, vrchní část stehna -1cm, stehno nad kolenem -2cm, lýtko -1cm 🙂
Váhu tady nemám a fotit se budu až úplně na konci. No jinak jsem mooooc spokojená, hlavně se i líp cítím. Tak jsem zvědavá jak budu vypadat po III. levelu 🙂 Aby mě manžel poznal 😀

@alca22 Viz. výše 😉
@gabrielaa No já jsem se na ten III. level koukala a taky mi přijde lepší. Sice asi náročnější, ale přesně jak píšeš, líp sestavený 🙂 Tak dneska prubnu a uvidím 🙂
@ssaara Pokud ti můžu doporučit, tak si kup opravdu kvalitní sportovní podprsenku - ta je opravdu k nezaplacení. A pokud máš navíc větší prsa, tak se ti fakt bude hodit a bude se ti lépe cvičit 😉 Já mám velká prsa a kupovala jsem si sportovní podprsenku v Triumfu 😉

zlobr
22. kvě 2012

Ahoj holky. Když jsem před pár dny přečetla pár příspěvků této diskuse, řekla jsem si, že to musím taky zkusit.
Cvičila jsem poprvé včera večer. Jelikož už pár měsíců chodím cvičit (cca 2x týdně Dynamic Body, spinning, alpinning..), tak se mi to nezdálo tak strašné, ale teda zapotila jsem se solidně, to zas jo 😀 Hlavně při skákání přes švihadlo. Budu teda cvičit odpoledne po práci,protože večer to není nic moc a ráno se mi teda nechce cvičit v 6:30:-D. To by asi sousedi pod náma neměli radost, že jim skáču nad hlavou 🙂. Za 2 měsíce mě čeká focení boudoir fotek pro přítele, takže motivace by byla...🙂. Držím palce všem,co se snaží 😉

angebot
autor
22. kvě 2012

no abych se přiznala, tak jsem to teď dva dny odflákla.. Ale teď dám zase denně.. Takže bohužel místo třiceti dní budu mít odcvičeno jen 21, ale zase tím nekončím a dám si to hezky od začátku 😀

Těší mě, že už vidíte první výsledky, je to úžasný a skvělá motivace pro ostatní! Prostě když se chce, tak to jde! 😉

gabrielaa
22. kvě 2012

@zlobr není nad pořádnou motivaci 😉

Já dnes odcvičila poslední den II. a odpoledne jsem zkusila No more trouble zone a řeknu Vám, teda mazec, dala jsem 30 minut z nějakých cca 50 myslím, hodně záhul na ruce, páč činky téměř vůbec nepustíte z ruky 🙂

zlobr
22. kvě 2012

@gabrielaa to opravdu je.

No mě bolí ruce už po dvou dnech. Na kliky nejsem zvyklá. Stává se vám taky, že prvních 10 minut je drsných a dalších 10 je víc v pohodě? Sice ze mě na konci leje hodně ale cítím se líp i líp dýchám. Asi se potřebuju nejdřív zahřát...

Taky jsem po dnešním cvičení zkoukla další level a teda netěším se....je to mnohem víc posilovací, že?