Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

zolik
22. únor 2013

@hlavinka - tak na 172 cm kdybys měla jen 60 kg, tak bys byla už velká hubenoura.

ono je to vždy takhle i těžko posouditelný. Lidi mají různě těžkou kostru, znám lidi se 60 kg a podobnou výškou, co vypadají dobře i ty, co mají prostě úzkou kostru, uzoučký hrudník, úzké boky a každé kilo je na nich hrozně znát. Beru to i podle své mamky, ta když vážila při 160 cm 54 kg tak už jí lezla pánev, žebra - fuj, ale když měla 57- 58 kg, tak měla krásnou štíhlou pevnou postavu, štíhlí pas, boky, kulatý zadek a prsa poctivé trojky, prostě typickou postavu, za kterou se chlap rád otočí, tohle by mi stačilo. Zatím se s mamkou můžu v jejím srovnat jen v těch prsou 😀 😀 , ale nevzdávám to. Jsem pevně rozhodnutá s tím konečně hnout 🙂

hlavinka
22. únor 2013

@zolik hele, predstav si, ze jsem nikdy hubenoura nebyla, fakt ne. Jsem hruska a i pri 60 kilech jsem mela 99 cm pres boky ☹ najdu nekde foto pred tehu a dam sem....

hlavinka
22. únor 2013

@zolik jasne, na stavbe kostry taky zalezi. Ja mam taky jakoby spis silnejsi stavbu.

Ja se teda taky nevzdam!!! Jen aby to trosku ubyvalo, jak neni motivace, tak se pak spatne vydrzi (rok jsem se snazila vselijak a nic nefungovalo).

zolik
22. únor 2013

@hlavinka - tý jo náhodou moc hezká fotka, sluší Ti to na ní moc, takovouhle postavičku já neměla nikdy, vždy jsem byla holka krev a mlíko, prsa 4ky a hrudník 85 - C,D 😅 a boky naopak max těch 100 cm , je vidět, jak ta kritická místa máme každá jinak.

hlavinka
22. únor 2013

@zolik dekuju 🙂 ale zas nemam zadny prsa ☹ tvarove hezky, to zas jo, ale maly.
Vsak ja mela boky taky tu 100, ted mam 108 ☹ desny, desny ☹

ivkaj
22. únor 2013

@ined77 @verule80 @zolik holky díky. Já mám doma oba dva a spí v rozdílnou dobu, tak právě nevím kdy. Zkusím to někdy večer jak se vrátí manža z práce.
No jsem zvědavá sama na sebe.

zolik
22. únor 2013

@hlavinka - ted jsem schválně koukala na počátek letošního hubnutí, takže míry na začátku ledna jsem měla prsa 99 cm, pas 81 cm, hnus, boky 99 cm a stehno 62 cm, takže taky žádná hitparáda. Pak na začátku února už úbytky byly, ale nemůžu to ted dohledat, kolik dole už to bylo, ale vím, že ted už je to znát právě přes ty boky - spodní břicho a pas a i ty prsa.

a až budu na svém počítači, ne na manželově, hodím sem taky nějakou fotku od moře v plavkách at si aspon můžeš trošku představit tu mojí rozkydlou postavu, at je to fér 😉 🙂

hlavinka
22. únor 2013

@zolik ale aspon to mas hezky soumerny, prsa a boky 🙂 no jo, je to tezky se dostat, kam chceme 😅
Jasne, na fotku se tesim. A pak zase za mesic, kde uz budeme kocky!!!!!! 😵

japro
23. únor 2013

ahoj tak včera večer 3 den cvičení a tělo už se začíná docela rozkoukávat z toho šoku že něco dělá 😀

hlavinka
23. únor 2013

@japro no vidis a bude jeste lepe. ja cvicim dvojku a vubec mne nic neboli, malicko ramena, ale jinak nic

ined77
23. únor 2013

@hlavinka ...taky z té dvojky cítím nejvíc ramena 😉 .
ale docela i břicho! kdosi psal, že ta dvojka na břicho moc není, ale mně přijde, že tam je břicho zatnuté snad při všem.
každopádně musím říct, že poslední kombi hodinu alpinu, jsem zvládla naprosto v pohodě a i všechny posilovací cviky. což si myslím, že bych bez těch téměř třech týdnů cvičení s jill na 100% nedala 🙂 .
jinak postavičku jsi měla jako lusk 🙂 .

ined77
23. únor 2013

@ivkaj ..neboj, mladší maličko povyroste a určitě se ti je podaří spánkově sladit a pak budeš mít času "dost", jen vydržet 😵 . i večer se to dá, sice se člověk musí víc přemlouvat, protože přeci jen s těmi dětmi se nalítáme přes den až až, ale taky to jde 😉 . je to všechno jen o chtění 😉 .

hlavinka
23. únor 2013

@ined77 dekuju 🙂
je fakt, ze bricho citim treba i pri tech vypadech nebo jak se to jmenuje. Takze na bricho mi to taky prijde.
No vidis, to jsi dobra 🙂 Mas uz super kondicku 🙂

japro
23. únor 2013

no holky my sme si řikaly doma že to budeme cvičit asi trochu déle každej ten level než 10 dní 🙂 už se těším na večer ... jen to je děs jak sem to dostala ale dám brufen a pojedu 😀

ined77
23. únor 2013

@hlavinka ..právě, člověk si ani neuvědomuje, že zrovna posiluje i to co není jakoby prvotní 😉 .
nooo, super kondičku , na tu si budu muset ještě minimálně pár měsíců počkat 😀 . ale radost z toho jasně mám 😉 . chodívám občas se švagrovou, která na alpin chodí 2-3x týdně a do toho 2x v týdnu chodí na fitball a třeba to posilování fakt nedá! i na páse kolikrát zvolní a jen jde. ona je sice silnější než-li já, ale zase cvičí o rok déle. takže cvičení s jill bude opravdu "vychytané" 😀 .

ined77
23. únor 2013

@japro ...já zase plánuju, že kdybych po shredu nedávala plánovaný ripped, že se vrátím ještě ke dvojce a trojce a pak to zkusím znovu 😉 . však není kam spěchat, do léta daleko 😀

hlavinka
23. únor 2013

@ined77 a ta alpine chuze je neco jako HEAT? jakoze se jde pri pisnickach na pasu v ruzny urovni kopce a rychlosti?

ined77
23. únor 2013

@hlavinka ..nevím co je heat, ale podle popisu ano. jsou tam i aerobní prvky, taneční jako mambo například (to se mi ještě dost pletou nohy 😀 ). a já chodívám na kombinované hodiny, které jsou spojené s posilováním celého těla. buď jsme půl hodinky na páse a pak půl hodinky na zemi, nebo se to střídá třeba po dvou písničkách 😉

hlavinka
23. únor 2013

@ined77 jo, tak to zni dobre. Tam vlastne mas stale vyssi tep a lepe se spaluje tuk.
No, to bude teda asi neco podobnyho, ackoliv my teda jen chodime ruznym tempem ci ruzne vysoka zatez. Netancujeme u toho, nastesti, protoze to bych byla jak jelito 😲 Na aerobik jsem treba nikdy nechodila, protoze proste jsem nezkloubila ruce a nohy. Vzdy jen jedno. A stejne jsem u toho vypadala smesne 😀 😅

japro
23. únor 2013

@ined77 ty jo já vubec nevím co to píšeš za jména? já to zase tak neznám 😀 jinak právě no 30 dní je málo 😀 budu mít ted 2-3 měsíce pauzu do dalšího IVF tak at dělám něco užitečného a aspon to uteče 🙂

ined77
23. únor 2013

@hlavinka ...ty, já se taky bála, ale tam si fakt nikdo nikoho nevšímá, je to zabíračka a každý má o dělat sám se sebou 😉 😀. a je u toho i sranda 🙂 . na páse máš i displej kde vidíš všechno...tep, spálené kalorie , rychlost...ani nevím co všechny ty čísla znamenají 😅

hlavinka
23. únor 2013

@ined77 ja vim, mne je taky jedno, co o mne kdo rika, ale ja sama jsem se tam proste necitila dobre. Ale HEAT mi vyhovuje. Kdyz teda clovek ma dobreho lektora, to dela hodne.

ined77
23. únor 2013

@japro ...to tady najdeš větší kalibry, já se kolikrát nechytám co to holky cvičí, ale proto, že jsem se do toho fakt zažrala jak se říká, tak už si dělám plány do budoucna a stahuju a stahuju 😀 .
ten ripped je cvičení na další 4 týdny 😉 . ale od jill toho najdeš hafol, jen mít na to fyzičku, že 😀 😀

ined77
23. únor 2013

@hlavinka ...u nás myslím ani nic takového není, my jsme taková prdelka 😝 . ale kuknu na to, děkuju 🙂 .
i u toho alpinu je důležitý cvičitel. na první hodině nás vedla holčinka, tak 20 let, ale ani moc nemluvila, jen řekla co se zrovna bude dělat a já potřebuju trochu šťávy, tak chodím k iloně a ta má co chvilka nějakou hlášku, že na pásech ucvrkáváme 😀 .

ined77
23. únor 2013

@hlavinka ..to vypadá výborně a je to i s hlídáním dětí!! to u nás nehrozí 😝
hned mi tam brnkla do očí tam 75 minutová lekce s posilováním 😀

vojtisek2007
23. únor 2013

@ined77 ahoj, taky kombinuju Jill s aplinem 3xtýdně 🙂....máme u nás i heat a nepodstatnější rozdíl bych viděla v tom, že u heatu si průběžně el.nastavuješ i sklon pásu, u alpinu přidáváš jenom zátěž,a ty pásy jsou trochu rozdílný....a fakt teda záleží na cvičitelce, u nás cvičí 2mladý holky - to je paráda, pak "starší " holka, tak je taky úplně parádní a pak ještě jedna starší a to je katastrofa, písničky příšerný, totál mimo tempo, prostě se to s ní nedá.... hodina nám trvá na páse hoďku a pak 15minut posilko na břicho/nohy/zadek....podle toho,jenom je na prd, že je u nás fakt nával a ze začátku jsme nechytali moc hodiny, taky ségra ma malý děti, tak to bylo těžký skloubit,ale jak jsem koupili permici,tak máme přednost v zapsání na cvíčo,takže středu + neděli od pul osmý máme jistou a přes týden většinou tu jednu hoďku chytíme 🙂, zrovna tuhle nám nevyšla středeční hodina od půl osmý,ale šli jsme od šesti na hodinu před námi a mezitím co jsme cvičili, tak se nějaký holky odhlásili,takže jsme zůstali ještě další hoďku 🙂,od těch půl osmý a bylo to super. Jinak každý dva/tři měsíce pořádají naše cvičitelky alpinning maraton - to je na tři hoďky v kuse, v sobotu odpo, je tam i občerstvení apod a je to paráda 🙂

hlavinka
24. únor 2013

@ined77 Tak Ilona je dobra 🙂 Ja chodim bud primo na Hanku Kynychovou, ta hraje pisnicky naseho mladi (askoliv je teda o 10 let starsi nez ja) anebo na takovou mladou slecnu, ktera je krasna jak obrazek a chodi desne hezky, jakoby tancila. A taky je celkem vtipna a taky vybira dobrou hudbu 🙂
Jasne, HEAT nemusi byt vsude, ale ten princip je stejnej jako u toho Tveho.
Jojo, hlidani by bylo super, ale Majda rve, takze ji tam brat nemuzu a hlida mi jedna znama.
@vojtisek2007 diky za vysvetleni toho rozdilu. ale vydej kalorii bude asi stejnej 🙂 Ty blaho, chodis 3x tydne? Kde na to beres cas? jo aha, ty uz mas vetsi deti, tak to jo....

ined77
24. únor 2013

@vojtisek2007 ...ahoj, tak to je super 🙂. já stěží urvu jeden týden hodinu a druhý 2 hodiny, podle směn MM. a taky je u nás dost nával, ale většinou se dostanu i když jsem třeba 4. náhradník. holky se píšou týden i víc dopředu a ...však to znáš, tam nemoc, tam se něco přihodí, takže to jde 😉 .
ten maratón musí být mazec, ale zkusila bych to...časem teda, ne hned, to bych byla bez šance, pro mě je zatím ta hodina tak akorát 😀 . ale baví mě to teda absolutně 😉 .
jdu zítra na 19.30, už teď se tetelím nadšením 😀.

@hlavinka ..hanku kynychovou jsem měla vždycky ráda, je mi děsně sympatická 🙂 .
no majda je ještě maličká, třeba se "otrká", ale je fajn, že ji máš dát komu pohlídat 😉 .

dnes docvičen level 2...bude se mi stýskat 😀 . ale na level 3 se docela těším, i když možná jen proto, že nevím co mě čeká, nechávám se překvapit 😀 .