Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

angeela
23. čer 2012

šestý den za mnou..
no nejsem já blázen? celý den na nohou, od rána jsem se nezastavila a jen co jesm měla hodinku času, tak jsem skočila domů zacvičit si a zase za chvilku vyrážím makat.. tak moc mě to chytlo a doufám ve výsledky..
@kamilakop jj, kliky dělám podle blondýny a dneska jsem je dala všechny.. nebyly úplně přesně ukázkový, ale beru to jako úspěch a to se počítá.. a cvičim jedině v teniskách.. mám moc ráda svoje klouby a bez bot bych to nedala..
@zr.ska vítej v klubu.. mi to přijde jak droga.. ze začátku jsem počítala minuty do konce a teď mi to tak rychle uteče.. jak je to jen 20 minut, tak se to dá..
tak holky, cvičení zdar!

angebot
autor
23. čer 2012

@angeela to cardio jsem cvičila, dalo se to odcvičit, ale teklo ze mě teda tak,jak ještě nikdy, jakoby na mě někdo vylil kýbl vody 😀 Fakt mazec.. Zítra končím první týden, jupí 🙂) Už jen 11 týdnů 😀

zr.ska
24. čer 2012

@angeela Tak druhý den za mnou 😉 zatím mě to baví a už to dneska šlo dobře, dokonce jsem si dala ve většině cviků tu těžší verzi a bylo to ok.. Tak holky cvičte cvičte, ať jsou z nás kočky do plavek, když už je tu to léto 😉

angeela
24. čer 2012

sedmý den za mnou..
dneska se mi teda vůbec nechtělo, ale ukecala jsem se a jsem ráda..
@angebot teda, to jsi dobrá..
@zr.ska super, že Tě to baví.. mě taky, bez toho bych se dneska asi nedokopala.. tak jen tak dál.. jo a ze mne hned tak kočka do plavek nebude.. to si budu muset počkat na příští léto.. snad vydržím..
holky, nevím, jestli si to jen namlouvám, nebo už by po týdnu mohlo být něco znát, ale zdá se mi, že mám pevnější břicho.. a včera jsem se dostala do kalhot, který mi ještě před týdnem úplně nesedly.. tak jsem měla radost.. po prvním levelu se chci přeměřit, tak jsem zvědavá, jestli budou nějaké úbytky..

zr.ska
24. čer 2012

@angeela Já myslím, že určitě už můžou být výsledky po týdnu. To určitě potěší a aspoň tě to motivuje makat dál 🙂 Já si dneska šla koupit plavky a dopadlo to tak, že jsem odešla bez plavek a s pěknou depkou...stěžuju si, jak jsem teď po porodu tlustá, ale aspoň se s tím snažím něco dělat...jen kdyby to šlo ještě rychleji než za 30 dní...něco co by zabralo za jeden den by to chtělo 😀

kri
24. čer 2012

Ahoj holky, tak jsem se taky rozhodla do toho jít a přidávám se k vám. Od zítra chci začít cvičit těch 30 dní a pak pokračovat těmi 6-ti týdny na břicho. Malý je už 7 měsíců a já mám pořád břicho jak ve 4 měsíci. Sice jsem všechny kg co jsem nabrala zhubla už 14 dní po porodu, ale mám pořád minimálně 10 kg navíc, který jsem nabrala mezi prckama. 😝 A když vidím, že máte výsledky, tak prostě už musím taky začít něco dělat!!!

angeela
25. čer 2012

osmý den za mnou..
kliky už dám všechny, ale pořád mi dělá problém první cardio.. strašně mě u toho bolí lýtka.. tak už jen dva dny lvl1 a pak mě třeba bude bolet zase něco jiného..
@zr.ska tak doufám, že nějaké výsledky ukáže i metr.. o víkendu jsem krapýtek hřešila v jídle, tak jsem na to zvědavá.. ze dne na den jedině chirurgicky a do toho teda já nejdu.. to radši budu dřít..
@kri ahoj a vítej.. výsledky snad budou, už se na ně těším.. jaké bylo první cvičení?

angeela
25. čer 2012

teda holky, dneska mě strašně bolej nohy.. snažila jsem se jet podle černošky a auuuuuu.. jsem jak po prvním dni..

angeela
26. čer 2012

devátý den za mnou..
už jen zítra level 1 a jde se na dvojku.. jsem na ní zvědavá..
a co vy, holky, stále cvičíte? a jak to jde?

zr.ska
27. čer 2012

Dobré ránko, tak já mám za sebou dneska 5. den. Manža říká, že už je to vidět. Někam mi asi schoval moje půl kilové čínky, tak jsem musela cvičit s lahvema s vodou a každá má 1,5 l. Takže mazec. Dneska jsem se měřila a v pase -1cm a přes stehna -2cm, to je tim hopsáním 😉
@angeela Taky jsem včera zkoušela jet podle černošky, ale ty kliky pořád nedám všechny, takže jsem pak zase dělala dámský 😀

angeela
27. čer 2012

desátý den za mnou..
nějak mě během dne přestaly bolet svaly (při cvičení stále bolí), tak je nejvyšší čas přejít do dalšího levelu.. včera jsem koukla na to, co mě čeká a těším se na něco nového..
ráno se zvážím a změřím a jsem zvědavá na výsledky, jestli nějaké budou..
@zr.ska super úbytky.. a paráda, že si manžel všimul.. ten můj byl dneska děsně překvapenej, že fakt každej den cvičím.. těším se na den, kdy mi řekne, že je to na mně vidět..

angeela
28. čer 2012

krásné ráno, holky..
moje resume po prvním levelu..
váha: 87,4 kg -> 85,8 kg
prsa: 100 cm -> 99 cm
pas: 90 cm -> 88 cm
břicho: 110 cm -> 107 cm
stehno: 68 cm -> 67 cm
dneska mě čeká poprvé level 2, tak jsem na něj zvědavá..

angeela
28. čer 2012

jedenáctý den za mnou..
konečně nějaká změna a je tu druhý level.. a teda funim ještě teď a to už mám po sprše.. tekly ze mne proudy potu.. moc mě neba cviky v kliku, ale celkově je to v pohodě..
jo a ráno jsem ještě zapomněla na boky: 120 cm -> 119 cm..
nějaký úbytky tam jsou, tak snad to takhle bude pokračovat i nadále..

zr.ska
28. čer 2012

@angeela ahojík, tak paráda, jde to dolu viď 😉 Já jsem dneska koukala na ten level 2 a vůbec se na něj netěšim, ze mě leje i při jedničce jak z konve 😀 Ale alespoň bude nějaká změna. Já dneska docvičila 6. den. Včera jsem cvičila až v 8 večer a už jsem při tom cítila strašnou únavu, takže pro mě je jednoznačně lepší cvičit dopoledne...
Jinak včera jsem se u mamky zvážila a mám 1kg nahoře. Tak nevim co dělám špatně, když cm ubývají... ☹

angeela
28. čer 2012

@zr.ska ze mne taky při jedničce lilo, ale pak ten osmý den už to bylo v pohodě.. a taky radši cvičím dopoledne, nebo když malá po obědě spí.. večer už bych měla problémy..
však svaly jsou těžší než tuk, takže jestli centimetry ubývají, jen dobře..
a zítra asi nezvládnu cvičit, což mi docela vadí, tak jsem zvědavá, jestli třeba hned ráno to ještě stihnu..

zr.ska
30. čer 2012

@angeela dobré ránko...no hele mě včera vzbudila mamka v 7:30 telefonem, že půjdeme do zoo. Sraz jsme tam měli v 9. Tak jsem si hned pustila Jill, abych nemusela cvičit odpoledne až budu zničená ze zoo a udělala jsem dobře. Po ránu mě to pěkně nakoplo a měla jsem pak energie na rozdávání. 🙂 Dneska mě čeká 8. den. 🙂

zr.ska
2. črc 2012

@angeela Ahoj, tak jak jsi na tom? Vynechala jsi ten jeden den, nebo jsi to nakonec zvládla? Já zítra začínám 2. level, tak už se docela těším, že bude změna 😉

kri
3. črc 2012

@angeela Ahojky, děkuji za přivítání. Tak jsem začala až o týden později, tedy včera první cvičení!
No holky myslela jsem, že vypustím duši a v půlce to vzdám, ale vydržela jsem a docvičila. 😎 Věděla jsem, že nemám kondičku, ale že jí nemám až tak, to jsem tedy nečekala. Funěla jsem jak lokomotiva, zpocená až na pr.... a táááák mě bolí nohy, hlavně stehna. No nevím tedy jak ten dnešek odcvičím, ale musím, když už jsem se jednou do toho pustila! Kdy vás to bolení alespoň trochu přešlo?

zr.ska
3. črc 2012

@kri Ahojky, mě nic nebolelo snad už druhý den, ale spocená jsem pokaždé až na ..... 😀 já dneska cvičila 1. den 2. level a přijde mi to lehčí. Tak se snaž vydržet a půjde to čím dál tím lépe. Prvních pár dní jsem cvičila tu jednodušší verzi a pak pomalu přidávala a na konci už jsem zvládla všechno kromě těch pánských kliků.. 😒

angeela
4. črc 2012

ahoj holky.. koukám, že pilně cvičíte.. já jsem skončila u dvanáctého dne.. měla jsem to krásně rozjetý a děsně mě to bavilo až do chvíle, kdy mi zavolala mamča, že je táta v nemocnici.. jela jsem za ní, protože se psychicky zhroutila a jsem tu pořád.. na cvičení teď není čas ani nálada.. ale věřím tomu, že se mezi vás jednou vrátím.. vy už budete mít krásný vypracovaný těla a já budu pořád nakynutá..
@kri po třetím dni už mě snad nic nebolelo.. tak vydrž, určitě to přejde..
@zr.ska jak Tě baví level 2? mě tam děsně štvalo to skákání v kliku.. mě u toho bolelo koleno, takže jsem musela jet podle blondýny, jinak jsem to nedávala..
tak holky, cvičení zdar a já až se zase vrátím domů, tak se mezi vámi zase ukážu..

zr.ska
4. črc 2012

@angeela Tak přeju, ať je táta brzo v pořádku. Co se mu stalo? Nemusíš mi to psát, jestli je to něco sokromého...
Ten level 2 mi přijde lehčí, ale zatím cvičím tak, že dokud můžu tak cvičím podle černošky a když mi dojdou síly (tak po 10 vteřinách) tak cvičím podle blondýnky. Ale utíká mi to rychleji než level 1. Zítra mam už 13. den...

angebot
autor
12. črc 2012

holky, tak já už asi 14 dní necvičím, v tom vedru se mi nechce, ale za to pěkně papkám každej den zmrzlinku a podobně, ale ze srandy jsem se měřila včera a oproti 20.6. mám všude o 3 cm míň 😀 takže to jako vůbec nechápu, ale jsem samozřejmě ráda... A skoro o další kg méně, kalhoty jsou mi volnější, dokonce bych řekla, že se mi trochu plní můj sen, mám i maličko menší prsa 😀 Tak jsem tak naladěná, že si hned dnes zacvičím, už není takovej pařák 🙂 a jak jste na tom vy? Cvičí ještě někdo vůbec? 🙂

m.o.u.s.e
12. črc 2012

Ahoj, jsem nová cvičitelka podle JM, vrhla jsem se na to od pondělka a výsledky už pozoruju, ozdravila jsem i jídleníček a kilčo dole a 3cenťáky přes zadek taky. Něco z toho bude i voda,i když to si mé tělo dost střádá na tvorbu mlíka, ale na druhou stranu i dost vypiju ( 4-5litrů tekutin).
Od Jillian mám téměř všechna dvd, po shredu chci jet buď ripped in 30 anebo 6week six pack, zkoukla jsem i Killer buns and tights a to je masakr, to se po cvičení ani neposadím na wc 😅 ...kurňa plánů mám dost, ale zatím mě to baví, až jsem z toho konsternovaná.
@angebot P90X mám a zatím jsem podrobněji nestudovala ten rozpis cvičení, samozřejmě bych cvičila lean verzi, jde mi o dotvarování a ne být moc vyrýsovaná....chlapi podle fotek mají úžasné výsledky!

angebot
autor
12. črc 2012

@m.o.u.s.e já teď cvičím 90 dní od JM - Body Revolution.. ale jak jsem psala výše, v těch vedrech jsem se na to vyprdla.. 🙂

korcula
12. črc 2012

@m.o.u.s.e ty taky? já to včera stáhla a chystám se začít🙂 nemáš trochu strach kvuli mlíku? dá se to zvládnout?

m.o.u.s.e
12. črc 2012

@korcula chi,chi, tak jsme se v hubnoucí diskuzi nakonec sešly 😀 ....tak první den to byl záhul,ale kupodivu mě moc svaly nebolely, další dny jde vidět ,jak se mi kondička zlepšuje a i na těle pozoruju změny 🙂 líbí se mi na tom těch dvacet minut, ty si vždycky najdu a pokud jde o mlíko, není to tak, že bych při tomhle cvičení padala na hubu a jela na max....takže obavy z vyplavování kys.mléčné, která vzniká při intenziv tréniku nemám ( i jsem našla nějaké studie, kde to potvrzují), hodně piju a mlíko se tvoří jak ďas 😉

korcula
12. črc 2012

@m.o.u.s.e tak fajn, zítra to zkusím 🙂 a uvidím zda přežiju🙂

hrozinka
12. črc 2012

Holky prosim hodite odkaz na video dle ktereho cvičíte? Od zítřka chci začít taky. Díky 🙂

korcula
12. črc 2012

@hrozinka dávala jsem Ti ho do květnovek... nefunguje? 😉

hrozinka
12. črc 2012

@korcula je diky.ja ted procitala celou tudle diskuzi. Uz idu kouknout 😉