Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

hlavinka
7. únor 2013

@dropsy a ten Bob nema tolik skakani jako Jill? Nebo to ma mene narocne, ze z toho by klouby nebolely?

dropsy
7. únor 2013

@hlavinka u prvního mě klouby taky nebolely,začlo to až tě dvojce.Ten Bob je vyloženě jen posilování na břicho.Ma 10minut a cvičí se jen na zemi.Někdo tady dával odkaz,jestli to nenajdeš,tak to sem hodím.Teď píšu z mobilu,takže by to bylo složitější😉

dropsy
7. únor 2013

@marttule já jsem si dala pár dní pauzu a taky uvažuju o kloubní výživě.Snad to přejde a už se to nevrátí🙂

hlavinka
7. únor 2013

@dropsy aha, takze taky az u 2... to je divny
dobry, nemusis sem davat odkaz na Boba, diky

ined77
7. únor 2013

@hlavinka ..starší do školky chodí, ale teď je víc doma než ve školce, jsou co chvilka nachlazení ☹ .
s ním problém není, to spíš s mladší, ta chce pozornost pořád a hlavně přestává už po o spinkat opička 😝 .

jinak teda dnes mě opravdu bolí celý člověk, ale nedám se a na úterý jsem se zapsala na alpinning..to jen tak pro zpestření, aby toho cvičení nebylo málo 😀

lososka
7. únor 2013

tak jsem holky včera docvičila 30DS a dnes ráno se změřila a krom 2 cm úbytku z boků mi jinak nezmizelo po třetím levelu nic! 🙄 večer sem hodím fotky a celkové úbytky za 30 dní, resp. do zamčené diskuze.. dnes večer mám jogu, zítra si dám pauzu a v sobotu začnu Ripped, snad se tentokrát dokopu i do úpravy jídelníčku, hlavně večer!!! bo jinak to fakt nepůjde, když chci i shodit..

verule80
7. únor 2013

Ahoj holky, ja dneska zacinam ripped 2 a zjistila jsem, ze ho nejak nemam stazeny 🙂 Takze rychle stahuji

Ja po prvnim levelu merila, ale fakt rychle. Chci to udelat poradne po 10 dnech, nebo 2 levelech, jeste uvidim. Kazdopadne bricho se nehybe. Vcera jsem cetla dietu a tam byly ruzne typy postavy a k tomu odpovidajici dieta. No a typu jabka, ktera potrebuje shodit hlavne bricho je, ze vecer uz by se nemely sacharidy.

No a nebo proste telo se ted rozhodlo delat neco se zadkem a snad prijde na radu i to bricho.

@lososka Jsem zvedava na celkove vysledky.

Jinak se priznam, ze me uz Jill moc nebavi. Ne cviceni jako takove, ale to hopsani u tv. Doufam, ze si obcas najdu cas to nahradit nejakym jinym cviceni.

keba
7. únor 2013

holky prosím můžete mě někdo hodit odkaz na killer buns 1,2,3 level..nemůžu na uložto najít... 😒

hlavinka
7. únor 2013

@ined77 to je jasny, ze ted je porad nejaka nemoc :-/ Majda by taky porad po mne lezla....Jo, uz aby vyrotsly, co? 😀

@lososka hm, verim, ze to zamrzi, ze dole jsou "jen" 2 cm z boku. Ale zas aspon neco 🙂 😉
A mas na sobe pocit, ze treba jako vypadas lip, ze nejsi takova rozkydla nebo tak neco?
Tak drzim palce, abys to dala a byla spokojena, jak ty chces 😉

@verule80 mne taky moc nebavi hopsani u TV, ale jaka je jina sance? kazdy den bych se tezko nekam dostala. Ve fitku je to samozrejme lepsi.... tak aspon neco.

hlavinka
7. únor 2013

@keba mne to na ulozto vyjelo, ale je to zamceny soubor

hlavinka
7. únor 2013

@keba zkus to na serveru hellspy, funguje podobne jako ulozto

http://www.hellspy.cz/search/?q=killer+buns

hlavinka
7. únor 2013

holky, fuuuj, ted jsem videla a delala cast dvojky
brrr, ta je vazne nechutna ☹ a na to uz ale opravdu potrebovat 1 kilovky. S 3kilovkama bych to nedala vazne 😲

ined77
7. únor 2013

@verule80 ...na to jsem se taky chtěla zeptat, jestli tedy když nešly dolů kg ani moc cm, jestli máš celkově ze sebe lepší pocit..např. zpevnění a pod.?

@hlavinka ....já na ten level 2 raději koukat zatím ani nebudu, ať mě to neodradí 😅 .
a co se týče dětí...já mám zase tohle období ráda, v tomhle věku jsou ti malošci nejroztomilejší a když k tomu připočtu, že je to naposled, tak si to snažím užívat 😉 . myslím..ale možná se pletu, že když budeme doma jen my dvě, tak to s ní nějak dám.
nějak to půjde 😉 .

abig
7. únor 2013

@lososka Za každý centrimetr buď ráda ... co bych za to dala :D ... a ještě z boků ....

Dneska jsem nestihla obědové cvičení, takže musím na to skočit až malý usne ... dneska 10den .... dnešní zapisování do kalorických tabulek mě mile potěšil .... dosáhla jsem krásně hranici 5110kJ, 74% bílkovin !!!! a jen ty tuky jsem přešvihla, holt jsem si dala k večeři tuňáka a ten je tučný ... no a sacharidy "jen"105% ... včera jsem měla 170% 😀 😀 😀
Jo a kdybych přidala do činností i dnešní žehlení, tak se dostanu pod 5000kJ ....
Začínám mít z toho dobrou zábavu ...

A dneska na oběd grilovaná zelenina a jak jsem si pošmákla .... že já jsem se na to nepodívala už v listopadu, centrimetry možná mohly padat :D:D:D:D

hlavinka
7. únor 2013

@ined77 dobre delas, ze jsi se na level 2 nekoukla. Jenze jsem se o tom bavila s kamoskou, ta ho ted jede a dokoncuje, a prave rikala, ze je blbej :-/ No, ja si to asi nejak nakombinuju cast z jednicky a cast ze dvojky.

@abig mnam, gril. zeleninu mam taky moc rada🙂
Hehe, Ty se teda v tech tabulkach vazne vyzivas 😀 Ja na to teda nejak nemam cas :-/ Ale u mne je to fuk, ja jim kazdy den skoro to samy. nahazela jsem si tam vsechna jidla, co jim porad dokola a pak to vzdycky nejak vydelim. Kazdopadne s bilkovinama stale bojuju ☹

verule80
7. únor 2013

@abig Me taky zacly tabulky bavit. Je to super. Nezabere to tolik casu. Rekla bych do 10min. urcite.

Ja dneska teda dala 5280. No spustila jsem se dneska v praci. Dostala jsem rafaelo, tak jsem dala 2 koule a 5 bebe susenek. No a svacina byla hned za 2500KJ. No a odpoledne jsem si dala jeste ctverecek cokolady 86%. Ty jo kdybych si dala do tabulky nez jsem dala do pusy a vedela, ze je to 420KJ tak si teda asi nedam. No jsem hresila. Takze vecer uz jenom pekne salat a k tomu jako zalivka jogurt s cesnekem. Tak jsem aspon sacharidy udrzela na 130% ale tuky jsem prekrocila poprve.

Jeste bych potrebovala nejakej pekne prehlednej seznam jidel s KJ. Nakonec jsem na doporuceni z Nikky blogu objednala casopis hubneme zdrave. Maji tam byt recepty na cely mesic. Takze asi neco na zpusob apetitu - zdrave. To ja rada tyto casopisy jako inspiraci. No vyslo to za 100 na pul roku, takze cena super duper.

Jo a dojmy z rippedu 2? Naprosto skvelej zacatek. Super hudba. Mimochodem to bych potrebovala po cele cviceni. Dost na tom zalezi. No ale jak skoncila prvni pisnicka, tak zacla ta jeji nic moc hudba a zacly dost divne cviky. Jsou tam dva fakt divne, ktere nejek nedavam. Klik- kdyz jdu dolu, tak davam jednu nohu do boku a pak ukroky stranou, kde davam divne nohu nahoru, to proste delam klasiku ukroky. No a jedno kardio, je cele 2 minuty v kliku, tak to moje ruce taky nedavaji. Ale jo, bavi vic nez level 1. Jen teda jsem cetla, ze shred a ripped je podobnej. Tak toto bych jako zacatecnik urco nedala.

hlavinka
8. únor 2013

@verule80 jojo, rafaelo mam taky moc rada.
Ja si takovy veci sama nekupuju, ale blby je, kdyz to dostanu k svatku nebo tak. Jak vim, ze je neco doma, tak na to mam porad chut :-/

Tak to je super, 100 na pul roku je dobry.
Nejsem si jista, ale ted snad bylo v mF dnes nekdy hubnuti a prehled potravin a energie. Mozna v pondeli jak byla Ona dnes. Treba se ti to jeste nekde povede sehnat.

Fuj, to co popisujes je teda taky nechutny cviceni. Brr.
Je fakt, ze na hudbe zalezi dost. Kdyz treba jdu na HEAT, tak si vybiram podle instruktora, ktery vim, jakou ma hudbu. Minule ale byla nahrada a ta slecna mela tak strasnou hudbu, ze ta hodina vubec neutikala ☹

K tem tabulkam - mne tam taky vychazi prijem na 5100 KJ plus minus, ale je to po odecteni aktivity, mate to taky tak? Takze prijem pred odectenim aktivity mam treba 7500KJ nebo i vic, zalezi co zrovna delam ten den.

hlavinka
8. únor 2013

tady jsem neco nasla, treba to nekomu pomuze - prehled potravin a KJ, je tam toho tedy spousta 🙂

http://www.e-kulturistika.cz/view.php?cisloclan...

fassy
8. únor 2013

Holky tak to já mám opačný problém s tabulkama. Denní příjem kJ nesplňuji, mám tak polovinu toho co bych měla přijmout, ale bílkovin a vlákniny mám až až a nevím jak to zmírnit 😀

Už jen dnes a zítra a končím 30DS 🙂 Tak jsem moooc zvědavá na přeměření a převážení 🙂

hlavinka
8. únor 2013

@fassy Tak gratuluju k ukonceni 30DS 🙂 Pak sem napis, jak jsi dopadla!

Prosim Te, a co jis, ze mas hodne bilkovin? To mas biftek i k snidani? 😀

abig
8. únor 2013

@fassy Tak se prosím pochlub, co dobrého jíš, že máš dost bílkovin ???? V neděli se těším na výsledky ..

abig
8. únor 2013

Dneska 11den 30DS ... váhový úbytek nula 😀 přes stehna plus 0,5cm ☹ - zrovna tam, kde po tom moc toužím být štíhlejší .... no, ale oproti prvnímu cvičení 30DS nějaký úbýtek je .... takže u mě to bylo zapříčiněno vážně stravou a nebo jak říká můj muž, nemáš, co hubnout 😀 😀 😀 😀

Váha ... 0
Pas .... -1cm
Pod pupíkem .... -2cm
Stehna ... +0,5 cm
Boky .... 0cm

hlavinka
8. únor 2013

@abig tak to je krasa, 2 cm pod pupkem 🙂

jo, ty stehna jsou blby, ja to mam taky. Nejvic vzdy v lete, jak jezdim na kole. Ale treba to das dolu, mozna zkusit vic protahovat stehna

hlavinka
8. únor 2013

nedalo mi to a taky jsem se zmerila - kvuli tomu, ze jedeme pryc a nebudu mit moznost tyden cvicit

a po 6 dnech 1. levelu mam dole - 1 cm v pase i pres pupek a dokonce pres stehno, coz se fakt divim, nebot mne stehna vzdy zbytnela.... hura! Snad to takhle pekne pujde az do konce 🙂

fassy
8. únor 2013

@hlavinka @abig Kdyby aspoň ten biftek 😀 Jím právě hodně sýry a hodně mléčné výrobky, tak to bude asi tím. Maso celkově moc nemusím. Hovězí vývar, těstoviny, sojové maso, celozrnný chleba, tuňák atd. to všechno obsahuje hodně bílkovin 🙂

abig
8. únor 2013

@fassy To jo, ale takový losos a tuňák, tam je mega tuku 😀 😀 ... tak šup šup přidat na jídle, tělo tě odmění, když nebude hladovět ..

abig
8. únor 2013

@hlavinka Taky moc hezké ... za pár dní ...

hlavinka
8. únor 2013

@fassy aha, ze testoviny a celozrny chleba obsahuji bilkoviny jsem nevedela...
ja mam rada jogurty, snim i 2 denne, ale 1 je pravidlo, vetsinou k snidani.

ja maso taky moc nemusim. Ale rada si zajdu na dobry steak. Doma se delat neda, to je tuhy ☹ Maso je malo ulezely, ale v restauraci maji maso treba az z Argentiny a to je ulezely dost. Steak je pak hezky mekkej 🙂 Mnam

@abig dekuji 🙂

iconka
8. únor 2013

Ahojte, len dnes som tuto temu nasla, tak sa pridam ak mozem. Prave vcera som docvicila 30 days shred a som spokojna. Za 30 dni cvicenie a zdravej stravy od zaciatku roka som dala uz dolu 7kg a nejake tie centimetre. Mam aj porovnavacie foto, ale vidim, ze tu nikto foto nedava, tak nech nie som jedina 🙂 Milujem Jillian 😀

ined77
8. únor 2013

@iconka ..gratuluju, to je super!!! 🙂 😉
snad i mně se takhle bude dařit 😎 , kéž by!