Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

angebot
autor
27. lis 2014

@jari77 a máš u toho správnou obuv? 🙂

roni010
15. led 2015

holky prosím odkud stahujete 30 Day shared? Díky!

lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rosalline
12. únor 2016

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Odcvičila jsem 30D Shred 1 level, dnes 3. den level 2....výsledky jsou ale skvělé....já tedy nevím, jestli tady je někdo takový tlusťoch jako já.....mám nyní při 162 cm /83 kg...5 kg už mám dole......a je mi 40.......ale ty výsledky...den ode dne vidím na sobě lepší kondici....a zadek se mi zdvihá a zakulacuje....a mizí celulitida.....prostě koukám na sebe do toho zrcadla...a pořád si říkám, jestli jsem se nespletla..:o)...škoda, že jsem se nevyfotila nebo nezměřila....před tím levelem 2 jsem to udělala...tak pak budu mít co porovnávat.....:o)

danka2013
24. dub 2016

Cvičím dnes 13 day level 2. Po těchto dnech můžu říci, že břicho jde dolů, stehna sílý a citím uvnitř se více zpevněně. Jsem zvědavá na 30 den.:D Navíc to cvičení mě tak nakoplo, že chci zkusit i další cvičení s Jill. Tak uvidíme jaké budou výsledky po 30 dnech 🙂

kaculkak
16. kvě 2016

Ahoj holky. Objevila jsem tohle cvičení až teď,ale chystám se na to a moc se těším 😉 jen nechápu to cvičení...jsou to tři videa..tři levely..to se cvicinkazdy den to stejné?10dni jeden prvek,pak dalších deset dní další a další? Moc dekuju za blbej dotaz 😀