Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

korcula
17. črc 2012

@sarinka
@hrozinka nehccete se zapojit do tý soukr dikuze? jste tam přidaný, ale nechodíte🙂

sarinka
17. črc 2012

@korcula já občas nakouknu, ale moc mě neba měření a focení 😖 😝 😀

angeela
17. črc 2012

ahoj holky.. tak jsem zpátky od rodičů.. mám za sebou divné dva týdny, bez Jillian a koukám, že se to tu docela rozjelo.. a můžu se zeptat na tu soukromou diskuzi? nikde jsem jí nenašla a ráda bych se k vám přidala..

werry
17. črc 2012

taky už se nemužu dočkat, až dítko usne po obědě a vrhnu se na to, to se mi ještě nestalo 🙂 dneska 4.den

angebot
autor
17. črc 2012

vidím, že se to tu hezky rozjelo, držím všem palce 🙂

angeela
17. črc 2012

holky, já bych tak strašně ráda zase začala cvičit, ale nejsem si jistá, kdy se na to zase budu moci vrhnout.. včera jsem byla na revizi dělohy, tak si myslím, že by tělíčko asi potřebovalo chvliku na regeneraci.. ale jak dlouho? týden? dva? měsíc? mě to štve, že jsem musela cvičení přerušit a ráda bych co nejdříve začala znova.. tak co myslíte, kdy můžu?

hrozinka
17. črc 2012

@sarinka ten fotoblok je supr. Pekne se holka zmenila,pokud jsem to pochopila dobre tak nejvic se postava začne tvarovat az u level 2 ? Ja ete dnes necvicila nemam kdy. Asi az vecir.

hrozinka
17. črc 2012

@korcula ja se rada pridam,prvne mi to neslo a ze uz mam povoleni jsem nevedela 😉

hrozinka
17. črc 2012

@angeela ja jsem taky po revizi a řekli mi 6-8 tydnu bricho bez zatěže ☹

korcula
17. črc 2012

@angeela ta diskuze je celkově o hubnutí, ne jen o cvičení podle Jill, tak pokud chceš hubnout tak tě přidám... 😉
@hrozinka mělo by ti to jít🙂

angeela
17. črc 2012

@hrozinka tyjo, 6-8 týdnů? to je strašná doba.. ale asi to budu muset vydržet.. jenže já už se dneska cítím v pohodě, tak to bude těžké..
@korcula zatím teda cvičit nemůžu, ale hubnout chci určitě.. tak jestli můžu poprosit o přidání..

korcula
17. črc 2012

@angeela jsi tam

hrozinka
17. črc 2012

@korcula posli sim odkaz nemuzu to najit 😉

korcula
17. črc 2012

@hrozinka jukni mezi soukromé diskuze na liště budeš to tam mít

luucia
17. črc 2012

@korcula můžu taky poprosit o přidání do diskuze??

korcula
17. črc 2012

@luucia jdu na to

werry
17. črc 2012

@korcula mohla bych také poprosit 🙂

werry
17. črc 2012

dítě spí, mamka jde cvičit 🙂

korcula
17. črc 2012

@werry jsi tam

zr.ska
17. črc 2012

Ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla a už se nechytám. Dočítat nebudu, nemám čas. Rozjela jsem si business a ten nepočká 😉 jinak pořád cvičím, dneska mám za sebou tuším 25. den. Pořád jsem po cvičení zpocená jak nikdy dřív. Ale jinak pohodička, cítím se dobře a kojení to nijak neovlivnilo. 🙂 Až dokočím celých 30 dní, tak se možná pochlubim s fotkou, jestli se teda bude čím chlubit 😀 Jinak už koukám po nějakém dalším cvičení, abych na to hned najela až dokončím tohle, ale ještě jsem nic nevybrala. mějte se 🙂

hrozinka
17. črc 2012

@zr.ska to jsi me moc potesila bo ja taky kojim taxem se bala..
Foteckou se urco pochlub jsme zvedavi 😉 citis to aspon na kalhotach?

hrozinka
17. črc 2012

Taxem kukla na level 2 bude to makačka jen nevim diky cemu se tak krasne vsem tvaruje pas 😕

zr.ska
17. črc 2012

@hrozinka citim to vsude, nejvic jsem ale ztratila cm v pase, asi -5cm 😉

fifina86
17. črc 2012

taky mě dneska čeká 4. den..a zatím mě to baví..

werry
17. črc 2012

já jsem dnes večer zhřešila, takže si dám ještě večer ripped in 30

werry
17. črc 2012

@hrozinka mě také čekají 50. narozeniny mojí mamky koncem srpna, takže další důvod. aha , tak to sem nevěděla.. já sem taky zapálená, snad mi to vydrží, dneska jsem trošku porušila dietku, takže si dám dnes druhý cvičení. taky vždycky začnu, ale po pár dnech to zabalim a vrátim se k pohodlnýmu životu, ale tentokrát to musí vyjít 😉

hrozinka
17. črc 2012

@werry Co bylo dneska za den 😀 ja taky zhresila sladkym a cviceni jsem dnes dala do pulky paxe mi sekl pc 😠 a mala u tchyne moc plakala taxem si ji sla vzit. Proto L1 budu cvicit o den dyl.

werry
17. črc 2012

@hrozinka to bude tím počasím 🙂 dneska jsem vůbec neměla náladu, malá se budí, takže na druhý cvičení kašlu a jdu spát 🙂 splnila jsem odpoledne, zítra po paté a půlka levelu za mnou, na dvojku jsem ještě radši nekoukala 🙂

sarinka
18. črc 2012

@hrozinka nene 😀 musíš celý od začátku 😀

hrozinka
18. črc 2012

@hrozinka ja nevynechala do pulky jsem to odcvicila 😝 takze tudle nudle 😀