Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

emispheare
11. pro 2012

@abig díky 🙂 já jsem si dneska hodila 30 day shred - abych měla to samé co vy. Killer ABS je hodně na posilování. U shred - se spíš hopsá 😀 JJ vím o tom, tak jsem to i myslela - vytvarovat a zpevnit 🙂

abig
12. pro 2012

http://m.uloz.to/hledej?q=killer+abs

Killer Abs .... premyslim, ze zapojim ke Killer buns ... pac me laka Ripped ... 5x buns a 2x abs tydne .... to abs by melo mit nejakych 20min - jsem nekde cetla ....

abig
16. pro 2012

Koukam, ze si tady pisu sama ze sebou .... tentomtyden jsem cviceni moc nedala, stihlajsem to jen 4x a jednou jen 15min - malemu rostou zuby, me se jeden zub rozpadnůl a druhy zacal bolet a nas tata ma bolestivou kylu a nemohl ani chodit, tak nemohl ditko hlidat .... takze "zacinam" od zitra znovu killer buns - mimochodem pro me fakt masakr, 2 cviky kde jsou vyskoky proste nedavam ...

fassy
16. pro 2012

@abig Tento týden jsem tomu taky moc nedala. Jsem nějaká nemocná. Zítra začínám Level 4 v Ripped in 30, tak jsem pak zvědavá na výsledky, ale nic moc nepozoruju ☹ Od ledna začnu zase cvičit 30DS, to by bylo aby ty špeky nezmizely 😀

terinda
16. pro 2012

@fassy jsem na tom opět úplně stejně 😅
Ani netuším, jestli se k tomu zítra dostanu.
Jak se ti líbil L3? Mně teda dostaly už ty cviky ze začátku - kačeří chůze apod. 😅

fassy
16. pro 2012

@terinda Jo tak ty jsou masakrální 😀 Stehna mám odrovnaná už od začátku 😀 Ale zabrat mi dávají i ty různé podoby kliků :-/ Jinak L3 mi připadal asi nejvíc posilovací na nohy a ruce. Tak jsem zvědavá na L4 😉
Od ledna chci začít zase 30DS a právě přemýšlím, jestli bych si k tomu nepřidala i spalovač tuku L-Carnitin, aby ty tuky začaly opravdu mizet. Mi právě přijde, že ty špeky moc nemizí, svaly se rýsují pěkně, ale pod tlustou vrstvou ☹

terinda
16. pro 2012

@fassy stejně, nejvíc se vyrýsovaly asi paže. Stehna možná posílila, ale břicho je pořád pod vrstvou silnou. Jenže já k tomu začla opět žrát sladký, tak si za to můžu sama 🙄
Po Ripped asi zkusím Killer Abs.

fassy
17. pro 2012

@terinda A myslíš, že to killer Abs bude na břicho lepší? Jako jestli tam jsou spalovací části. Páč já jsem už cvičila ten 6 week, který je zaměřený také na břicho, ale spíš jen na posílení a vytvarování, chybí tam spalovací aerobní části. Tak právě nevím, jestli nebude lepší cvičit znovu ten 30DS, u kterého jsem měla ze všech cvičení nejlepší výsledky 😉

terinda
17. pro 2012

@fassy to netuším, ještě jsem to ani neviděla 😅
Ale 6WP se mi líbil, na mě tam kardio teda bylo 😀
Zatím jsem se dnes ještě ani nedostala ke cvičení, tak uvidím, jak to bude další týden

terinda
17. pro 2012

Možná se taky ještě ke 30DS vrátím, ale přijde mi škoda nevyzkoušet i jiná cvičení 😉

abig
17. pro 2012

@fassy Tak mi dite spi v kocarku, tak jsem vlitla na cviceni ....
Myslim, ze u Killer abs kardia moc neni ... cvicim killar buns a jako zadychana jsem, potim se vic jak u 30DS, ale je to proste posilovani ....

mataharyy
17. pro 2012

Ahoj, mám dotaz lze s 30DS začít po šestinedělí? Ráda bych po porodu začlala s nějakým cvičením a toto se mi celkem zamlouvá, jen nevím jak je to s vhodností po porodu 😅

terinda
17. pro 2012

@mataharyy to bych po porodu nedávala
Nejdřív začni cvičit pánevní dno, pak šikmé břišní a pak až můžeš přímé 😉

Navíc 30DS je docela záhul, začala bych pozvolna, např. s pilates 🙂

mataharyy
17. pro 2012

@terinda No právě že je to celkem tempo, tak jestli je to reálné... 😀 Já po porodu zatím byla vždy dost v pohodě (s kondicí jsem na tom mizerně už několik let, od doby sedavého zaměstnání, tak to je vedlejší 😀 ), ani to cvičení samo o sobě není nijak dramatické (až na to tempo...), proto si na jednu stranu říkám že pokud by nebyl problém, tak by asi uškodit nemělo, ale osobní zkušenost schází... 😉 Mě na pilates neužije, toto je lákavé kvůli tomu že těch pár minut si každý den najdu i s dětmi, na pilates třeba času více a klid, což už je u mě nereálné, jak časově, tak odhodlaností... 😅

lena27
17. pro 2012

@mataharyy ještě záleží na tom jestli kojíš, abys neztratila mléko

mataharyy
17. pro 2012

@lena27 No tož otázka, dvakrát se nezdařilo, do třetice budu doufat 😎 Ono já se pak stejně budu muset asi konkrétně radit s doktorem/doktorama protože se mi zbortila páteř, tak je otázka jak budu po tomto porodu vypadat 🙄 Jen mi právě šlo o praktickou zkušenost, zda to někdo praktikoval a přežil 😅 😀

ally55
18. pro 2012

Ahoj, tak dneska sem si poprvé zacvičila 30Days Shred, a nejvíc mě teda po cvičení bolely stehna...ale při sklapovačkách mě asi nejvíc bolel krk a záda...tak to asi dělám něco blbě, že? Jinak teda celkem mě děsíte těma zkušenostma s neúbytkem váhy a centimetrů...cvičíte teď taky někdo L1?

ally55
19. pro 2012

tak sem se dneska dočetla, že to je pro maminky a budoucí maminky...no v podstatě snad budoucí maminka jsem, i když až za pár let...snad to nevadí...apropos po prvním dnu cvičení teda hooodně cejtim břicho a stehna, trochu zadek (jen jednu půlku???) a dokonce taky ten sval na zádech kolem podprsenky, což sem netušila, že de...tak snad se dneska ke cvičení dokopu

misicka455
19. pro 2012

@ally55 určitě se dokop já si třeba první 3 dny ani nemohla sednout na prkýnko na záchod a pak to bylo lepší a lepší 🙂)

ally55
19. pro 2012

@misicka45 Dokopala a skoro si nesednu...při kašlání mě bolí břišní svaly...vím, že bez změny jídelníčku nemužu čekat zázraky, ale s takovou makačkou se něco stát určitě musí...a zase...myslím, že nejím až tak špatně...Kolikátý den cvičíš? Nějaké viditelné výsledky?5

abig
20. pro 2012

Ahoj spolucvicitelky .... ja jsem na chvili musela prestat cvicit a nevim, kdy se k tomu dostanu, mam zanet zubnich nervu a jsem rada, ze jsem rada ... do toho malemu zacly rust ctyrky snad vsechny najednou ... takze se ke cviceni dostanu nevim kdy, pac do toho jde manzel po novem roce na operaci .... snad si najdu aspon chvilku, ikdybych mela cvicit jen pulku ....
Mam za sebou 7dni Killer buns ... predtim 30DS a centimetry uz sly "konecne" dolu .... takze telo stale pracuje, ikdyz necvicim .... takze boj nevzdavejte, vysledky budou .... pomalu, ale jiste ... a vidim to i na tom brisku ...

Preji vam vsem Krasne Vanoce, uzijte si volno s blizkymi lidmi, hlavne pohodu a bez stresu .... po novem roce se tu zase "uvidime"

xdasa1
21. pro 2012

taky uz druhy den necvicim, zlomil me nejaky moribundus ☹
Doufam ze to co nejdriv zase rozjedu, hodne motivace do Noveho roku!!! at jsme na jare kocky 😉

fassy
24. pro 2012

Ahojte holky, tak jsem docvičila Ripped in 30 a cm mi dolů fakt teda nešly, někde šly i nahoru, což není vítané ☹ Je pravda, že jsem teď ty poslední 2 týdny cvičila necvičila. Nějak nebyl čas. Ale po novém roce si dám 30DS a přidám si k tomu asi ještě pár cviků buď s pilates nebo z Killer 😀 A asi zkusím i nějaký ten spalovač tuku l-Carnitin. Uvidím no.
Jinak všem přeji krásné a pohodové vánoce a šťastný vstup do roku 2013 🙂

ally55
25. pro 2012

Přes ty svátky to teda de cvičit dost těžce...každej den..

xdasa1
28. pro 2012

letos je to diky Jill prvni rok kdy jsem pres vanoce nenabrala dalsich par kilo 😉 super

misicka455
28. pro 2012

JJ i já přes svátky vynechala ☹(( už ať je po novém roce .-)))

abig
29. pro 2012

Také hlásím, že necvičím :D a moc mi to chybí, jenže mě tak bolí ten zánět nervu, že při tom pohybu mě to rozbolí a nestojí to za to ... snad už to bude brzy v pořádku a budu moci zase cvičit ... zítra ještě oběd u tchýně, ale na Silvestra se chystám zase cvičit, uvidíme, jak mi to ty zuby dovolí ...

Není důležité, že jsme teď pár dní vynechaly cvičení, ale to, že budeme pokračovat dál ..

verule80
31. pro 2012

Ahoj holky, tak ctu o tom cviceni a rikala jsem si, ze bych mozna i zacla... 🙂 ale bylo by urcite lepsi mit nekoho k sobe jako motivaci. Co potrebuji hlavne je bricho, ale neco dolu ze zadku a stehen se taky nebranim 😀 to bricho je ale priorita. Pred pul rokem jsem cvicila s Claudii Schiffer na bricho a vysledky byly trochu po tydnu. Mela jsem teda i l=carnitin a ten vrele doporucuji. S nim to jde fakt mnohem lip dolu. U cviceni jsem vydrzela asi 2 tydny. Pak do toho neco prislo a uz jsem se k nemu nevratila.. a toho se bojim nejvic

abig
31. pro 2012

@verule80 Ahoj, ono je prostě důležité vydržet a vytrvat ... dej si nějaký cíl ... nechtěj mega viditelnou změnu za krátkou dobu ... prostě s radostí do toho ....

Já jsem teď ze zdravotních důvodů nemohla cvičit, ale zítra začínám - a nemá to nic společného s nový rokem 😀 , ale konečně je mi dobře a hlavně už bude více času.

Vzhledem k tomu, že jsem začala cvičit Killer buns a nedocvičila jsem to celé a měla do toho skoro 14 dní pauzu, začnu zítra NANOVO 30 DS, únor bude ve znamení Killer buns, březen ve znamení Ripped, mám stažené Killer abs , pak mám ještě další 3 DVD, tak bude z čeho vybírat ..... no a v červenci na první dovolenou s malým k moři, tak ať je máma kočka :D

Přeji všem úspěšný celý nový rok a hlavně zdraví, to je nejdůležitejší, to ostatní příjde nebo si najde cestu samo.

favofrenki
31. pro 2012

Ahoj holky od zítra se přidávám líbí se mi 30DS. Koukala jsem na level1 ale teď přes svátky jsem nějak líná tak od zítra se do toho pouštím a doufám že nejsem sama. Upřímně nečekám že by to na mě bylo znát po měsíci, ale třeba budu mile překvapená 🙂
@verule80 Co je to prosím tě ten l=carnitin??
Jinak všem krásný Nový rok