Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

jakoubka
2. led 2013

@verule80 -jéééé,to by bylo fajn 🙂

Holky,máte někde zapsané míry před a po?

pajinka85
2. led 2013

@jakoubka já zatím jen před 😀
ale taky by mě to zajímalo...a třeba i nějaké fotky 🙂

tady něco je
http://www.myfitnesspal.com/topics/show/253907-...

jakoubka
2. led 2013

@pajinka85 -ty jooo,některý výsledky jsou fakt neskutečný 🙂
Třeba ta paní s těmi striemi jako mám já ....ted mám břícho něco mezi jejím před a po ...tož za 30 dní jsem zvědavá 🙂)

pajinka85
2. led 2013

@jakoubka jo jo, taky jsem na ni koukala. ta má hodně znatelný výsledek 🙂

favofrenki
2. led 2013

@verule80 Také mám za sebou druhý den. V noci mě začaly bolet všechny svaly jsem ani nevěděla že jich je tolik 😀 A ráno jsem si říkala že to nedám jak to bolí. Ale dokopala jsem se k tomu a čuměla jsem že jsem to zvládala líp, mám podezření jestli něco nedělám blbě. Jako ten konec už jsem umírala poslední posilovaní břicha jsem tomu moc nedala. Na zem se nepoložím bez pomoci gauče a bez něj ani nevstanu. Ale jsem nadšená. I když to fakt bolí a chodím jak kačer 😀 Jo a jak tady někdo psal že si nemohl sednout na wc tak jsem nechápala, ale teď už to chápu 😀
Mě je blbě teď asi jsem si neměla dávat jídlo po cvičení 😒 Jinak jsme na tom podobně mě taky žádný pohyb nebaví 🙂

favofrenki
2. led 2013

@jakoubka Já mám taky míry před ale plánuju se měřit po každém levelu

sunysara
2. led 2013

holky tak pátej dne prvního levelu za mnou a teda bolí me kotníky až hrůza ale jinak dávám všechno až na kliky to dám tak polovinu tech ženských. jinka tu černošku obdivuju ta dává všechno složitý.

a ten carnitin je na spalování a na bolení svalů aji????

tak me zatím taky baví ale nevím co je ve dvojce 😀

fassy
2. led 2013

Vítám nové členky Jill klubu 🙂

Tak jsem si právě objednala dvoukilové činky a l-karnitin, tak uvidím jestli ty výsledky budou lepší. Doufám, že do pátku všechno dojde, abych mohla od pondělí znovu najet na 30DS - tentokrát už potřetí 🙂 Ale asi si k tomu ještě něco přidám, tak abych cvičila hodinu 😉 Do konce týdne si dám ještě pauzičku 🙂

terinda
2. led 2013

Ahoj, nevíte, jak dlouho je doporučeno cvičit Killer abs? Jsou 3 levely, tak např. každý 1 týden?

jakoubka
2. led 2013

@fassy -děkuji 🙂
@terinda -já si myslím ,že taky každý level 10dní...aby to dohromady bylo taky ten měsíc 😉

Holky,já se ted vyfotila před..........nooooooooo,malej masakr 😒 😝

pajinka85
2. led 2013

@favofrenki mám to stejně...první den hrůza, nohy se mi klepaly a neposlouchaly, ráno sem se nemohla zvednout z postele, jití na záchod-hrůza. Procházka s kočárkem-no vypadala jsem jak .....
Ale dnešní cvičení se dalo zvládnout líp než včera....jsem se divila. Akorát kliky nezvládám 😒

Kolika kg činky se mají použít? A pijete v průběhu??? Já musím, jinak nemůžu ani dýchat.

pajinka85
2. led 2013

@jakoubka taky jsem se vyfotila, je to příšerný ☹

jakoubka
2. led 2013

@pajinka85 :nepiju :( až pak...to jsem jak vyprahlá Sahara 😅

činky mám jen 3kg ..což je mazec 😀

Holky,věřím,že budeme kočky jako hrom 😀 😵

pajinka85
2. led 2013

@jakoubka na fotkách se synem nevypadáš že bys potřebovala hubnout... 😉
já mám 1kg....

jakoubka
2. led 2013

@pajinka85 :děkuji,ale to se Ti zdá. 😉 Jsem taková rozglajdlá aváha taky nic moc 😒
Modelku ze sebe neudělám 😀 ale zpevnit ano 🙂

favofrenki
2. led 2013

@pajinka85 Snad bude líp a líp. Trochu se bojím že první den 2levelu bude stejný jako první den 1levelu 😀
Já kliky dělám dámský, ale asi ne úplně jak to má být to nedávám a pak ten cvik jak zvedají zadek z podložky. Ale co bych chtěla když jsem se tak dlouho nehýbala 😀
Já mám místo činek dvě 0,5l flašky naplněný vodou. Ale kolik váží nevím. Včera jsem pila ale dneska jsem nepotřebovala.
Já se raději ještě nefotila, ale jen jsem se dívala do zrcadla na zadek, no děs 😀

favofrenki
2. led 2013

@jakoubka Taky v to doufám že budem kočky

veroussek
2. led 2013

Ahoj holky, přidávám se do klubu, dnes mám za sebou první den cvičení, právě přemýšlím, jestli se budu moct ráno zvednout z postele 🙂 Ale mám ze sebe radost, že jsem se konečně dokopala se sebou něco dělat 😀

favofrenki
3. led 2013

@veroussek super🙂 jsem ráda že se to tu tak rozjelo 🙂 No já se stále potýkám s bolavým tělem. Zvednout se z postele nebo si sednout na záchod?? No mazec ale věřím že to brzo přejde

luckybara
3. led 2013

holky tak já se přidám taky,stahuji..jen se zeptám na jak dlouho je level 1,2,3?to jsem se nikde nedocetla

luckybara
3. led 2013

@sunysara L carnitin je pouze na ,,rychlejší odbourávání tuků,,na regeneraci svalové hmoty se používá BCA..mám 1lekci za sebou a umírám

abig
3. led 2013

@luckybara Každý level se cvičí 10dní .... a vítej mezi námi

abig
3. led 2013

@veroussek Také vítám ...

abig
3. led 2013

Já po osobní zkušenosti bych už do L-carnitinu nešla ... cpala jsem to do sebe a krom nadměrného pocení při cvičení se nic nedělo a to jsem jezdila hodinu denně na elipticalu .... pak jsem se na to vykašlala .... naštěstí těhotenství bylo pro mě pozitivní a mám dost kilo pod svou předtěhotenskou váhou, takže já bojuji jen za lepší vzhled těla a né za kila ...

verule80
3. led 2013

Tak ja se pomalu chystam na dalsi lekci. Dneska jsem sla do prace jak kacena 🙂 Jsem vysedla z auta a tuhost nejvetsi...

Co se tyka l carnitu, tak ja zase mam dobrou zkusenost. Jsme chodila 3 mesice na power jogu a citila trochu zpevneni a kdyz jsem k tomu dala l carnitin, tak sly dolu i centimetry. Je jasne, ze na kazdeho pusobi neco jineho...

brisalek
3. led 2013

ahoj , chtěla bych také začít cvičit, ale si jsem natvrdlá, ale kde to video stahujete?
Díky

lososka
3. led 2013

Ahoj holky! Tak já se asi taky přidám, když to tu tak čtu 😝 první věc je, že jsem si dnes koupila činky 😀 mají ode dneška v Lidlu.. koukněte na web
Dnes tedy nezačnu, ptz. mám večer pravidelnou jógu a to bych asi oboje nedala, ale od zítra začnu.

@brisalek já to stáhla z uloz.to

jakoubka
3. led 2013

@brisalek -i na youtube jsou levely....každý zvlášť 😉 Já jedu jenom podle youtubka 🙂

favofrenki
3. led 2013

@brisalek Já to stáhla tady http://www.uloz.to/x3snYKX/jm-30day-shred-avi jsou tu všechny 3levely v jednom

brisalek
3. led 2013

@favofrenki
@jakoubka
@lososka
děkuji všem🙂