Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

jdemenato
16. led 2013

@abig jé to mělo bejt tobě,stím mužem,že je v nemocnici ,-) @elisa100

maxi.smile
16. led 2013

@fassy Ahoj holky, mohla bych k vám do diskuze?? Dnes jsem cvičila zatím teda podruhé Level 1, ale zatím baví moc, moc, moc 🙂 Určitě budeme všechny do léta kočky do plavek 😵

janinka23
17. led 2013

@fassy - TAdy je nějaká uzavřená diskuze? přiznám se že foto sem taky na veřejnou diskuzi nedám, jsem stydlivá a nepotřebuju aby se na mě kdekdo díval.

janinka23
17. led 2013

Noo jinak já se pořád nějak nemůžu dokopat, už Jill jsem cvičila už dvakrát, pokaždé jsem přibrala 1,5 kg a natekla mi stehna, tak jsem si dala na nějakou dobu pohov a ted se nemůžu dokopat do cvičení ☹

janinka23
17. led 2013

@fassy Prosím o přidání do soukromé diskuze

fassy
17. led 2013

@maxi.smile @janinka23 Hotovo, přidáno 🙂

janinka23
17. led 2013

@fassy děkujíííí 🙂

bengy
17. led 2013

Ahoj holky, me se dneska zmenily plany, takze cvicit budu az vecer, ale je to nezvyk, jak jsem zvykla si dopoledne rozpumpovat organizmus a dneska nic. Uz se normale tesim, aby byl vecer a ja mohla "naskocit" 😀 , ackoliv pak budu totalne odrovnana....ten level 2 me dava fakt zabrat. U te jednicky me to docela i bavilo, ale u dvojky fakt "chcipam" 🙄 , je to o preziti a to mam pred sebou jeste pulku celeho levelu. Ale nevzdam se, proste to dojedu a pak budu pokracovat. odhodlani mam, motivaci taky, takze jen vydrzet.....vcera jsem prisla na to, ze totalne stupidne jim, takze jsem vlastne hladovela. Timhle stylem nic nezhubnu.....akorad se nastvu, ze jsem tupec 😠 , musim si na to jidlo davat pozor

iweet
17. led 2013

Ahoj holky, taky bych se k vám rada přidala, Jill teď cvičim s jednou přestávkou 6den a snažím se dodržovat i správný jídelníček a cm opravdu ubývají 🙂

@fassy mohla bych taky k vám do soukromé diskuze? 🙂

jdemenato
17. led 2013

já teda jídelníček žádnej nemám a dneska teda sem to nevydržela.. za prvé jsem nemohla a za druhé jsem se furt musela smát,neboť můj syn se snažil mě napodobovat a když jsem ležela na zemi,nohu jsem měla na koleni opřřenou a loktem se snažila se zvedat ,tak si sedl na můj pupek a když se strašně divil, co se mu to mezi stehnama vždycky nadouvá-můj pupek- tak sem se tak začala smát, že bylo po cvičení 😀 😀 a teda mě ze včerejška tak šleně bolej nohy , že sem i koukala ,že jsem nedokázala jít nohou dopředu do pokleku 😀 snad to zítra bude lepší ,-)

dropsy
17. led 2013

Ahoj holky, dneska jsem odcvičila druhý den 1. levelu a je to hrozná dřina. Stehna mě bolí tak, že si nemůžu ani sednout na záchod 😅 Přečetla jsem si tuto diskuzi a hrozně mě to nabudilo. TAky doufám, že se mi podaří jít s cm dolů jako vám. Mám 179cm a 63 kg, což není moc, ale po dítěti mám na sobě tukový válec! Jsem z toho dost nešťastná, dvakrát týdně jsem chodila do fitka, ale výsledky minimální. I stravu se snažím jakš takš dodržovat, ale co si budem povídat, občas na něčem sladkém ujedu. Na začátku jsem se poměřila, dneska vyfotila a uvidím po dokončení 1. levelu, jestli to na mě půjde vidět. Jinak vám moc gratuluji k takovým úbytkům a hlavně k té výdrži...klobouk dolů, sama vím, jaký je to boj se každý den donutit. Držím palce v dalším boji o úbytek centimetrů 😉

dropsy
17. led 2013

a také bych ráda do vaší uzavřené diskuze...jestli mě teda přidáte 🙂

verule80
17. led 2013

Ahoj holky, ja jsem mela dneska nejakou lepsi naladu na cviceni a tak me to i lip slo. Sice jsem si rikala, ze dneska na Boba kaslu, ale nakonec jsem ho dala. Premyslela jsem, ze ho dam az vecer, ale jak je clovek rozjetej, tak si predstavim to vylepseny bricho a jdu do toho. Navic jsem nekde cetla, ze tuky na brichu se spaluji po pul hodine sportu, tak si rikam, ze se zahreju s Jill a pak uz palim ty speky s Bobem. 😀

Jsem se ted koukala do zrcadla a mam takovej pocit, ze se me zpevnuji stehna jako nad kolenem a ten spek na vnitrni strane nohou se me posunul trochu vys, jestli je to mozne a zvetsil se. Spatne se to vysvetluje. Ja si prosoupavam rifle pravidelne skoro u rozkroku jak se stehna o sebe trou. No a ted me prije, ze jakoby svaly ten spek posunuly vys, na delku se zmensil, ale je vic vypouklej. Nebo jsou mozna ty nohy po cviceni nabehly.

Ja dneska jeste odpoledne sla s holkama na cviceni. Tahla jsem 1,5km na sanich, na cviceni jsem si s nema taky trochu zabehla, tak jsem z toho mela dobrej pocit 🙂
.
@jdemenato Jo s detma cvicit se neda. Prvni den se me akorat pletly a pak ta starsi, ze bude cvicit se mnou. Ale hopsala tak smesne, ze jsem se smala. Pak se me porad na neco ptala, komentovala. Nebyla jsem schopna se plne venovat cviceni a ten vykon byl tak 70%. Ja jsem treba prvni level i bojovala sama se sebou, jak me to neslo. Hlavne to kardio. Jsem vubec nemohla a tak se ve me budil takovej vztek a byla jsem radeji u cviceni sama. Ted uz muze ta starsi cvicit se mnou s Bobem. Tam me tolik nevadi ;)

jdemenato
17. led 2013

@dropsy tak to jsme na tom stejně 😀 bolej mě stehna jak prase 😀 😀 😀 jsem včera večer po prvním cvičení už nebyla schopná sejít schody natož dneska 😀 ale věřím,že zejtra to dám zase celé ,-)

jdemenato
17. led 2013

@verule80 vím o jakým "špeku" mluvíš.. nemohu kvůli němu nosit sukni,páč mám odřené vnitřky stehen chichi

Já zase vždycky zjistímm,že mi zhodily stehna,že mám ta boule tz venku na stehnách menší,tak vím,že jsem zhodila 😀

lososka
18. led 2013

holky, já mám dnes nějakou krizi či co, šla jsem spát relativně brzo, i tak jsem unavená, vyčerpaná 😕 dnes bude asi těžké se dokopat cvičit, snad na mě nic neleze! V pondělí vyrážíme na týden na hory, to by bylo v kelu, kdybych měla onemocnět 🙄 jsem si to cvičení moc nenaplánovala, resp. mi nedošlo, že budeme na dovolené, takže budu týden hopsat dle iPadu někde v hotelovém fitnes a ostatní hosté se budou asi pěkně bavit 😀

dropsy
18. led 2013

@jdemenato dneska třetí den. Myslela jsem, že to kvůli těm stehnům nedám, ale nakonec se to rozhýbalo. Zítra to ale určitě bude zase to samé. Jak dlouho ještě?

Dneska byl šílený den, manžel lehl s horečkama a chřipkou a malý si rozbil hlavu o topení, takže jsme lítali po chyře. Musela jsem se hodně přemlouvat, abych místo cvičení nešla spát 😒 Mám to za sebou a opět ten skvělý pocit, že jsem to dala 🙂

jdemenato
18. led 2013

@dropsy dneska mám též třetí den 🙂 spala sem vnoci asi 4hod.,od půl sedmé jsem lítala všude možně, páč manžel byl doma a hlídal a te´d jdu cvičit, pak se nažeru suši a na zítra dělám čokoládovo pěnový dort 😀 myslím,že budu cvičit i dopoledne i odpoledne 😀 ale dneska mě stopro upadnou stehna a břicho 😀

verule80
18. led 2013

@dropsy
@jdemenato Holky u me byl 4.den vyrazne lepsi a od patneho dne jsem se pohybovala bez problemu 🙂

Teda ne ze bych ted svaly necitila 🙂

Ja dneska byla nakupovat v globusu. Tak jsem si dokoupila ruzne tvarohy, cottage syry, protoze mlecne vyrobky jsem moc nejedla. Tak si musim nejak ty bilkoviny dat do tela. Takze jsem si udelala vybornej salat s cottage. No a uprimne si dam jeste asi kousek chleba. Prave se me upekl a mam na nej desnou chut a celkem uz i hlad.

marttule
18. led 2013

@dropsy První tři dny cvičení mě strašně bolely nohy a hlavně lýtka, čtvrtý den to bylo lepší a pátý už úplně super, nic mě nebolelo a začala jsem se na cvičení těšit. 🙂

lososka
18. led 2013

tak jsem se přeci jen dokopala a dala Jill i Boba 🙂 ale stálo mě to nemalé úsilí, začít... pak už to šlo! a holky, i když se váha absolutně nehýbe, tak cm se zas hnuly, další 2 cm v pase dolů 😵 jsem ráda, bo poslední dobou jsem už trochu ztrácela motivaci..
holky, co začínáte a bolej svaly, vydržte, brzo to zmizí a bude líp!!!

danissa
18. led 2013

Ahoj holky, tak dnes si se mnou dal level 2 i manžel, no to byl zážitek 🙂 V půlce už nadával . "Co to je? Těm ženským snad hrabe, blázni, takhle se ničit" apod. Normálně mě nestíhal, nedocvičil to, radši šel číst malé pohádku 🙂 Normálně jsem měla ze sebe skvělý pocit, jakou mám kondičku. Vždycky jsem na tom byla hůř s fyzičkou, než manžel a teď je to naopak, jupíí, dokázala jsem to 🙂 Dnes mám za sebou 15 den, měřit, vážit a fotit se budu až na konci 2 levelu, tak pak dodám fotodokumentaci 🙂 Hodně zdaru všem 🙂
@lososka Super, to je skvělá motivace, že? Už se těším na své měření, snad budu taky tak úspěšná.

verule80
18. led 2013

@lososka Ty jo jsi borka!!! takze uz 7cm v pase! Ja chci taky. Ja se merim v pondeli rano a uz se nemuzu dockat. Minulej level jsem merila i mezi, tusim 4 nebo 5 den a nic tam nebylo a pusobilo to na me blbe. O to pak byla vetsi radost na konci levelu, pravda 🙂

verule80
18. led 2013

@danissa pokorit manzela, to musela byt radost, chapu... 😀 vsak to dalo prace dostat se az sem.... a co teprve az budem v levelu 3 🙂

fassy
18. led 2013

Takže dneska 2. den L2 za mnou. Normálně se mi ten L2 cvičí líp než jednička. Je to sice větší makačka, ale mám z toho takový lepší pocit 😅

Jo a ještě otázečka. Holky, který máte velký prsa, jakou máte sportovní podprdu? Potřebovala bych si koupit novou a potřebuji nějakou s velkou oporou (mám prsa E-F) a nevím jakou vybrat. Teď mám od Triumphu, ale už je nějaká vygajdaná a prsa mi u kardia málem vyráží zuby 😀

fassy
19. led 2013

Jo a jak jste tady mluvily o těch stehnech, tak to nebude tou hloubkou podřepu, ale váhou závaží. Jak jsem chodívala cvičit do posilovny, tak tam vždy připomínali, že svaly se budují závažím. Pokud chcete přibrat svaly, vemte si těžší činky, pokud chcete jen zeštíhlit, tak vzít lehké činky nebo cvičit i bez činek, prostě dělat jen ty dřepy 😉

jdemenato
19. led 2013

@verule80 jooo dneska je to už dobrý a dokonce včera - třet den jsem cvičila celou dobu,jen mi nejdou kliky a bohužel takové to,jak ležíš na zádech a zvedáš zadek - přes ten pupek to moc neudělám ...

verule80
19. led 2013

Tak ja holky zitra posledni den levelu 2 a hura do trojky 😀 uz ted jsem dal nez jsem si myslela, ze kdy budu.

Dneska jsem teda hresila s jidlem. Rano jsem si dala mazanec. Delalal jsem ho v pekarne a nastavila aby byl upecenej rano, takze cerstvej, jeste teplej, neslo odolat. To by ale snad tak nevadilo. No ale k obedu pizza a ta me teda nesedla. Jsem cvicila az 2 a pul hodky po ni a porad jsem ji citila.

No ale dneska odcviceno a citim se dobre. Celkem to i dneska slo. Uz bych mela stahnout trojku a premyslim, jestli se na ni podivat nebo si nechat prekvapeni. No asi se podivam, at pak nekoukam janom na tv, abych pochopila co a jak cvicit.

marttule
19. led 2013

Já tedy cvičím poctivě, ještě dva dny ve druhém levelu a pak jdu na třetí. Měřila jsem jsem po 15ti dnech a žádné úbytky na centrimetrech ☹ spíš se zatím jen zpěvňuji. Máte to některá také tak? Dneska jsem po cvičení zkusila cvičit i Boba, tak uvidím jak to bude dál...

lososka
19. led 2013

@verule80 nic si z toho nedělej, já dnes taky hřešila 🙂 manžel slavil včera narozky, tak jsme dnes byli v Potrefené huse na obědě a to byli teda lukulské hody! 😝 😀
já na trojku určitě kouknu předem, poprvé jí budu totiž cvičit na dovolené v hotelovém fitku, tak ať tam nejsem za epileptika 😀