Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

m.o.u.s.e
20. črc 2012

@werry cvičím druhý den 2 level a zase si šahám na dno svých sil 😝 , ale přijde mi, že bude víc "účinný"

hrozinka
21. črc 2012

@m.o.u.s.e a @janinka23 holky ja co prochazela ruzne diskuze tak jsem prisla na to,ze nejvice se telo tvaruje v L2 rekla bych,ze 1 je na nastartovani tela na nauceni se cvicit. Ja to tady 5ty den vzdala,tady u tchyne se cvicit neda 😠 . Ale od pondeli uz budu doma tak budu cvicit hned rano jak mala usne a zkusim jist 5x denne. Ikdyz je to na me moc casto ☹

m.o.u.s.e
21. črc 2012

@hrozinka jo.jo, máš pravdu, taky mi ta jednička přišla jako úvod a ve dvojce už se pořádně maká. Tak pár dní oddechu těm svalům neuškodí, třeba v ripped in 30 Jill radí dva dny pauzu.Já si asi nějak namohla vazy u kotníku, tak doma pajdám, ale u cvičení se to zahřeje a nebolí to tak moc.

hrozinka
21. črc 2012

@m.o.u.s.e ja se dnes ohla s malou do dřepu a fiklo mi v noze a boli me tak 10cm kus stehna na prave noze 😠 snad to přejde. Dnes mi kalendar řekl,ze mam 9ty den cvičení. To zaboli,kdyz uz jsem mohla koncit a misto toho jedu od zacatku.

m.o.u.s.e
21. črc 2012

@hrozinka nevadí, že od začátku, to tělo si každý den pohybu navíc zapamatuje, minimálně se ti zlepší kondička, na což je asi ten první level zaměřený víc a tak s dvojkou nebudeš mít problémy. Děti jsou nejlepší činky , na tom něco bude..no, snad nemáš moc natažený stehenní sval. Já si říkám, že to mé tělo je jako roky nejeté auto, které někdo najednou nastartoval....občas něco odpadne a je třeba promazat, ale věřím, že z něho bude ještě fešák silnic 😀 😉

fassy
21. črc 2012

@hrozinka Jj, ten level 2 je na spalování a zpevňování asi nejvíc, level 1 je na nahození kondičky 🙂 Level 3 je pro mě asi nejlepší, je taky pořád na spalování a zpevňování, ale mi se cvičí nejlíp 🙂

Jak to teď jedu podruhé, tak cvičím všechno podle té černošky - tu těžší verzi, až na ty kliky, to by mi ty ruky asi upadly 😀 Pár jich dám, ale pak pokračuju v těch lehčích. Činky mám teď kilovky, ale u prvního cvičení jsem cvičila s půllitrovýma petkama. Ale ty břišáky mě teď bolí fakt fest oproti prvnímu cvičení, tak doufám, že ten poporodní klokaní vak zmizí 😎

hrozinka
21. črc 2012

@fassy tak to jsi moc sikovna,ja delam kliky o dvere na stojaka to je lepsi. Ale ted me tak boli ten stehenní sval 😠 doufam,ze v pondeli uz budu ok. Ja cvicim tez z petkama magnesia 0,5l po dokončeni celeho cviceni si kupim 1kg a pak zkusim nejake cviceni od Jill

janinka23
21. črc 2012

A mě příjde, že co jsem začala cvičit tak mi roste zadek a nabývají stehna ☹ . Cvičím s litrovýma petkama, vše kromě kliků dělám dle černošky, teda udělám jen to první kolo kliků, to druhé zvládnu tak 3-4 a pak jdu na ty jednoduché, takže jestli mi stehna v level 2 nezačnou ubývat tak jdu na jiné cvičení, nechci zkončit jako rambo 🙂

korcula
22. črc 2012

@m.o.u.s.e tak co level 2? žiješ ještě? já ho mám začínat zítra tak jsme zvědavá... zatím jsem to jen zkoukala a teda asi to bude masakr

m.o.u.s.e
22. črc 2012

@korcula tak masakr to je každopádně 😝 , 3den za mnou a po domě se sotva ploužím, ale dneska jsem se vešla do předtěhotenských kalhot, takže ta námaha zato stála , stojí a stát bude ( páč mým cíle je se minmálně vlézt do představební velikosti 😎 ). Zadek se zpevnil a celulitida se vyhlazuje, ale jak si sednu, tak ten břišní převis vyplněný tukem je jedna velká katastrofa ☹ , doufám, že se pod tím sulcem nenalézají rozestouplé břišní svaly, nechci nafurt vypadat jako v pátém měsící.
Dneska ovšem hřešim v jídle, pizza, dortík..no ale beru to tak, že je neděle a mám nárok si trochu "orazit" 😅

werry
22. črc 2012

ahoj holky, tak já taky o víkendu hřešila, radši no comment, od zítra zase pevný režim a poslední lekce level 1, jsem zvědavá, jak zvládnu tu dvojku 😒 jinak na sobě to zpevnění fakt pociťuju už teď, takže se nevzdávám a chci dokončit celých 30 dní, zatím se mi daří cvičit každý den. jo a jinak ta černoška si u těch výpadu jeden odpustila, je to vidět, když Jill jde k té druhé cvičence a ona neudělá výpad, ale jen zvedne činky 🙂

ssaara
22. črc 2012

Ahoj!
Tak já mám za sebou polovinu prvního levelu. Cítím,že den ode dne je to cvičení pro mě snazší,asi se mi pomalu zlepšuje fyzička. Každopádně taky je pro mě nejhorší druhý kardio a poslední sklapovačky 😝
Ze zvědavosti jsem mrkla na druhý level a teda.... těším se a bojím zároveň 😀
Ale co mě potěšilo,tak manžel si všiml,že už mi zeštíhlely nohy 😵 tak jsem se změřila a faaakt,stehno o 3 cm menší 😵
Jinak v jídle jsem o víkendu trochu hřešila,včera jsme byli v kině,tak jsem neodolala a dala si mé oblíbené nachos se sýrovou omáčkou a dneska k obědu prozměnu do mě zahučel řízeček s kaší 😅 Ale nic si nevyčítám,naopak jsem si moc pochutnala 😎 😎 😉 😉

sarinka
23. črc 2012

Tak dneska level číslo tůůů 😀

werry
23. črc 2012

@sarinka dej vědět, jak jsi to zvládla, mě to čeká zítra, teď jsem docvičila poslední jedničku

majka12
23. črc 2012

Ahojky holky,
tak jste mě strašně nalákaly na tohle cvičení a už jsem si ho stáhla a nemůžu se dočkat až začnu cvičit. Teď cvičím každý den zumbu a střídám 20 minut express a 20minut posilování břicha a víkendy jsem si naordinovala volno. 😅 Bohužel mě zklátila o víku nějaká viróza, takže začátek ještě odkládám. 😖 U mě teda bude největší problém s jídelníčkem 😖 Ne že bych se přežírala, ale mám ráda sladký a bez sladké snídaně si to ani neumím představit 😕 Sušenky a buchty to je moje 😖 Sice ne velké množství, ale každý den něco malého ve mě zahučí. 😖 😖

hrozinka
23. črc 2012

ahoj holky, tak jsem konečně z 3týdenních prázdnin u rodičů doma a jdu pořádně do toho cvičení. na prázdninách jsem cvičila jen 6 dní, protože pak jsem se přestěhovala ke tchýni a tam to prostě s 2ma dětma časově nešlo 😢 😠 ale je krásné, že i těch 6 dní už jde vidět, manža mě neviděl 3 týdny a hned mi řekl, že jsem nějaká štíhlejší a i já to na nohách cítím. chtěla jsem dnes jít level 1 od začátku, ale zkusím už jít do levlu 2 od začátku, třeba ta mezera nebude vadit. Vyrobila jsem si tabulku a zde pečlivě zaznamenávám úbytky, mohu tedy uvést toto první měření bylo v den cvičení a to 13.7. a poslední měření dnes 23.7.
váha: + 1kg (nedržím žádnou dietu a jím co chci 😔 )
ruce paže: -1
levá noha
stehna nahoře - 3,5 dole u kolene - 2,5cm
lýtko střed - 0,5
pravá noha
nahoře -2cm dole -3cm
lýtko -0,5cm
a pro mě nejdůležitější bříško přes pupek + 1 cm a přes špek nula
já jsem celkem spokojená doufám, že při dalším měření to bude minimálně stejně a teď hurá cvičit dokud dítě spí 😎

hrozinka
23. črc 2012

teda holky pokud jsme si myslela, že level 1 je peklo tak pak nevím jak nazval level 2 😅 . po 2 dnech mě level 1 bavil a i mi šel, ale toto to bude peklo celejch 10 dní. když jsem to zkoukla jsem si řekla, že jsou tam jen 2 blbé cviky, ale blbé jsou skoro všechny 😅 to než se naučím bude peklo, jako přetáčet nohy do boků mi vůbec nejde to se eště na rukách tak dlouho neudržím takže mám ruce zapřené o gauč, ale i tak je to makačka, už ať je aspon 4tý den a mě to trošku jde.

@sarinka co ty? přežila si L2 nebo to pro tebe nebylo nejhorší?

korcula
23. črc 2012

@hrozinka no ěm to zkraje přišlo lepší, ale pak už ne.... nakonci ze mě uplně lilo... ale to kardio jsme dělala třeba podle černošky to skákání jen první a druhý jen to jednodušší přešlapování.... na těch rukou

hrozinka
23. črc 2012

@korcula já to zkoušela dle černošky, ale vůbec 😅 a hlavně máme pod náma sousedky a plovoučku tak zas nechci extra moc skákat 😔 . něco mi šlo dle černošky, ale co je držení na rukou je pro mě teda peklo, snad to brzy dáme a bude to lepší 😉

sarinka
23. črc 2012

@hrozinka
@korcula dobrý to bylo, akorát já se morduju s těma 2,5 kg činkama 😀

korcula
23. črc 2012

@sarinka blázne🙂

boban
23. črc 2012

tak já mám za sebou 8mý den L1 cvičení a cítím že mám pevnější lýtka a manža říkal že mám menší zadeček a bříško 😉 tak snad to k něčemu bude...

jen jsme si nějak pochroumala kolínko a dost mě bolí 😅

sarinka
23. črc 2012

@boban divokej sex při cestě kolem světa ? 😀

boban
23. črc 2012

@sarinka néééé to ztoho cvičenííííííííííííí 😅 😀 😀 😀

hrozinka
23. črc 2012

holky co už cvičíte dýl jaké je toto cvičení od Jillian - Ripped In 30 - Week 1 ? koukám na její další videa v čem poté budu pokračovat a toto vypadá moc dobře.

korcula
23. črc 2012

@hrozinka taky přemášlím co dál... ale assi dám ještě jednou Shred a pak asi Ripped in 30

sarinka
24. črc 2012

@hrozinka
@korcula Jill má spousta super cvičení 🙂

sarinka
24. črc 2012

@hrozinka
@korcula a v září má vyjít Břicho 😉

misicka455
24. črc 2012

tak jak pak chci ten ripped , ale to je ještě 22 dní 😀 😀 😀

korcula
24. črc 2012

@sarinka no já mám největší prblém se stehny a prd...., břicho až tak hrozný není.... nevíš co by bylo dobrý na to? 😉