Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

petulka_84
9. dub 2013

@fassy Díky za radu. 🙂 Jinak na ty boty jsem taky dneska narazila na více místech na netu, takže už jsem obutá a za chvíli jdu na to. 🙂

pamela3
10. dub 2013

@fassy no, je to můj klučina.. 😉

pamela3
10. dub 2013

@petulka_84 tak tu váhu ti teda závidím...já mám 168 a vážím 69..stačilo by mi 5 kilo dole..

misa147
10. dub 2013

holky je nekde nejake video podle ktereho cvicite?

pamela3
10. dub 2013

@misa147

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

tady máš první level, 2 a 3 jsem nenašla, takže jsem si objednala DVD

nicolletta30
11. dub 2013

@fassy
@pamela3 Ahoj holky, jak vám to jde? Já mám ted trošku demotivaci, protože ačkoliv poctivě dodržuju kalorie (Je fakt, že přes den i hřeším, ale vyvážím to tak, že to pak ošidím jinde a vždy se vejdu do kalorického limitu, dokonce mi vždy i dost chybí), cvičím každý den poctivě, přidala jsem si do toho i činky večer a váha nejde dolu, spíš to ted zase stouplo:( Měla jsem už skoro 101, za poslední dva dny mi to vyskočilo zpátky skoro na 103 kg. Jsem z toho celkem otrávená, ale napadlo mě, mohlo by to být i nárustem svalové hmoty?

nicolletta30
11. dub 2013

@pamela3 Jinak na youtube jsou i levely2 a 3

pamela3
11. dub 2013

@nicolletta30 jojo, jsou, ale já si mezitím, než jsem to našla, objednala DVD...jinak také mi váha nejde dolů, spíš naopak, tak uvažuji, že to budu prokládat zumbou...dnes si dám Jill a zítra asi zumbu..

angebot
autor
12. dub 2013

@nicolletta30 Doporučuji nehledět na kg, ale na centimetry 🙂 Kila jsou zrádný...
A NEVZDÁVAT SE !!! 😉

nicolletta30
12. dub 2013

@angebot Děkuji, dneska jsem bohužel Jillian nezvládla měla jsem cvičit 9 den druhého levelu, malý byl celý den protivný, tak jsme byli dopoledne i odpoledne dlouho venku a jak jsem přišla večer domu, tak jsem ještě uklízela a jsem vyřízená, ale za to včera jsem měla sílu i na killer buns, tak jsem sfoukla oba programy. Akorát dneska mě bolí celá Míša😀

beandy
13. dub 2013

Holky tak já dnes taky začla cvičit s Jill a hrozně mě to nadchlo. 🙂 Jsem unavená jak pes, ale tak nějak šťastná. 😀 Chlap má ze mě doma radost že mě to tak chytlo, on je velkej sportovec tak mi fandí. 😀 Jinak já si level 1,2,3 stáhla z netu nebo se mrknite na Youtube.

beandy
13. dub 2013

Cvičíte to poctivě každý den, nebo to střídáte i s jiným cvičením? A jestli ano, s čím a jakej máte cvičící plán? Děkuji. 🙂 Jinak špekům zdar!!! 😀

nicolletta30
14. dub 2013

@beandy Ahoj, vítám tě v klubu🙂 Já dneska končím druhý level (kdybych nepovolila a nevynechala předevčírem, tak už najíždím na třetí, ale co už🙂) Jinak cvičí se každý den, ale pokud se cítíš být výrazně vyčerpaná, nemáš sílu, tak když jeden den vynecháš, nic se nestane, vliv by to na tvarování nebo hubnutí mít nemělo. Ono tělo si řekne samo. Ale jinak za těch 20 dnu jsem vynechala já osobně dvakrát, jednou jsem si musela udělat pauzu po prvním levelu a podruhé právě předevčírem. Necvičila jsem do toho nic jiného, jen jsem občas večer u TV ještě máchala činkama a jednou jsem si odpoledne dala k tomu Killer buns, protože jsem měla ten den pocit, že jen Shred mi nestačil, ale to na mě přišlo zatím jen jednou😀 Ted jak je zase hezky to bude náročnější s časem, budem s prckem pořád venku.

beandy
14. dub 2013

@nicolletta30 Ahojky, děkuji za přivítání. 🙂 A kdy jsi na sobě viděla že jsi už něco zhubla? Já sem dneska celá bolavá, ale nejsem sračka a cvičit i tak budu. 🙂

pamela3
15. dub 2013

@beandy já se snažím poctivě cvičit, včera jsem si dala i pár cviků na zadek, ale moc jsem nevydržela... jinak váha nic moc, v sobotu jsem měla 68,7 a dnes ráno 69,7..asi jsem včera moc papala.. ☹

beandy
15. dub 2013

@pamela3 Já doma nemám osobní váhu. ☹ Cvičila jsem sobota a neděle a všechno mě dost bolí. Takže si dám dnes oddych a budu pokračovat zítra. Už mám konečně činky, doteď jsem měla jako náhradu energy drink, ale drahouš mi činku vypil. 😒 Tak mi půjčila kolegyně z práce normální. 😀

pamela3
15. dub 2013

@beandy já taky činky nemám, cvičím s vodou... 😉 já dnes budu cvičit 8 den 1 levelu...včera když jsem si dala ty cviky na zadek, tak mě to taky dost bolí, takže dnes si dám jen Jill...

beandy
15. dub 2013

@pamela3 Mě zadek bolel i z Jill. 🙂 Ale hrozně mě to baví, je to fajn. 🙂 Akorát že až otěhotním, asi bude všemu cvičení konec. 😒 Nebo myslíš že se může i tak něco lehčího cvičit?

pamela3
15. dub 2013

@beandy to nevím, ale bývá přece cvičení pro těhotné...je to asi trošku o něčem jiném, ale aspon něco,.. vím, že známá cvičila zumbu až do poslední chvíle, ale to je individuální, je sportovkyně..a někomu to může ublížit, být tebou, raději neriskuji a cvičím jen to, co doktor povolí.. 😉 Cvičení s Jill mě taky baví, snad mi to vydrží, ale mě vyhovuje, že se cvičí jen 30 min. tak snad půjdou znát nějaké výsledky..

beandy
15. dub 2013

@pamela3 No holt budu muset cvičit to pro těhotný a nebo to asi budu muset vydržet, poslední pokus byl neúspěšný a nerada bych kvůli cvičení o miminko přišla. Tak budu pak s Jill shazovat až poporodní kila. 🙂

nicolletta30
15. dub 2013

@beandy už po pár dnech, myslím, že po čtyřech dnech už to bylo viditelné že šly cm dolu, ted konečně se mi vaha zase po té dlouhé stagnaci stěhuje trošičku dolu, tak snad už to bude zase jenom lepší, bylo to šíleně demotivující. Jinak dneska teda první den levelu 3 a nestihla jsem se ani rozkoukat a už skončil, tam to teda odsýpá rychle😀

beandy
15. dub 2013

@nicolletta30 Prý je 2 a 3 hodně náročná, je to pravda? No jsem zvědavá jak to půjde, zatím jsem do toho zapálená. 🙂

pamela3
15. dub 2013

@beandy tak v tomhle případě, buď opatrná a shazovat a cvičit můžeš kdykoli po porodu..spíš si užívej těhotenství, to si můžeš dopřát cokoli, až porodíš, budeš se hlídat ... 😉

pamela3
15. dub 2013

@beandy

@nicolletta30 já jsem taky zvědavá, jak mit o půjde, zatím nic nevidím, možná jen trošku cítím cm..

nicolletta30
16. dub 2013

@beandy Jj, je, já třeba nejsem schopná pořád udělat ve trojce všechny cviky stejně dlouho jako ony i když dělám pořád začátečníka, dneska jsem měla druhý den levelu 3. Mě u toho ještě malý lozí po břichu a tahá mě za vlasy, tak je to sranda🙂

stormmm
16. dub 2013

Ahoj holky, jak to jde s Body Revolution? Cvičím 30 Day Shred, ale dost nepravidelně, protože jsme se nedávno přestěhovali a práce je víc než dost... 😕 Přesto je nádherný, jak jsou výsledky zpevnění vidět už po pár dnech. Člověk se cítí úplně jinak. Přemýšlím, co budu cvičit po 30 DS a BR vypadá hodně dobře.
@fassy Mohla bych prosím do soukromé diskuze? Je to ohromě motivující, mít někoho, kdo je taky zapálený do cvičení s Jillian...a to tady jste všechny 🙂

pamela3
16. dub 2013

@stormmm taky přemýšlím, co pak..dnes jedu 9 den 1levelu..zatím váha nic..ale možná trošku cítím úbytek na špíčkách.. 🙂

stormmm
16. dub 2013

@pamela3 Devět dnů je strašně krátká doba. Ale člověk se opravdu začíná cítit jinak 😉 Proto mě to cvičení tak nadchlo. Myslela jsem, že potom pojedu Ripped, ale holky mě tady nahlodaly s BR 😎

stormmm
16. dub 2013

@beandy Ahoj, ohledně cvičení v těhotenství (ale i pro "netěhotné" 🙂 ) opravdu doporučuju blog mojetelo.blogspot.cz. Už to tu několikrát bylo. Je hodně motivující, mně moc pomohl 😉

beandy
16. dub 2013

@stormmm Díky, mrknu na to. 🙂