Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

pamela3
25. dub 2013

@suzief
@terinda tak já nevím, asi Jill ví, co dělá...navíc 1/2 hodiny denně není moc..já mám sedavou práci a myslím, že tento pohyb mi zdaleka neublíží..protože jinak se vůbec nehýbu..jinak váha nic moc, ale cm cítím a docela dost... 😉

terinda
25. dub 2013

@pamela3 taky si myslím. Vzhledem k tomu, jak je den dlouhý, tak ta půlhodina je v pohodě 😉

suzief
25. dub 2013

@pamela3 jojo, s tím souhlasím, taky má sedavé zaměstnání, furt se přemlouvám, že se do toho pustím ale ještě se tak nestalo ( teda před měsícem jsem asi 4x cvičila ) a pak nic...
tím, že se musí cvičit každej den, to je jasné, že to musí jít vidět, aspoň na to spoléhám. Ale trochu se bojím, aby to nebylo najednou moc velkej šok na ty svaly...proto mě překvapuje, že se nedělají přestávky
KAždopádně jsem teda zvědavá, kdy se jako odhodlám začít něco dělat....

pamela3
25. dub 2013

@suzief mě to připadá, že je to spíš zpevňování celého těla..je tam všeho tak akorát a u toho kardia se vlastně hubne a přitom se mezitím zpevňuješ.. 😉 zkus to, uvidíš, že se budeš cítít skvěle..nikdy jsem tak dlouho nevydržela cvičit, vždy mě to přestalo po nějaké době bavit, ale tady se vždy těším domů, až na to najedu..ta na té fotce jsi ty? tak to 😉 jsi hubeňoučká...jo a svaly žádný šok nedostanou, neboj... 😉

suzief
25. dub 2013

@pamela3 jojo, to jsem já, tak je to skoro rok stará fotka, po svatbě jsem jaksi nic nedělám a mám 2-3 kila nahoře, takže bych s tím právě chtěla něco dělat, cítím jak kynu...no a manžel to samé...navíc se blíží dovča a ta celulitida no nic moc, proto asi vyzkouším Jill a když už se tu bavíme o tom cvičení a hubnutí, nemáš zkušenost třeba s vacushape apod.?

pamela3
26. dub 2013

@suzief Tak s tím zkoušenosti nemám, ale mám zkušenost z liposukce..byla jsem na ultrazvukové a tam vůbec nic nebylo poznat, jen chudší peněženka 😠 ..a pak jsem zkusila tumescentní liposukci, u toho se mi sice trošku změnšily boky, ale celulida zůstala a ted jsem navíc přibrala, takže jako bych žádnou liposukci nepodstoupila...takže na tyhle věci jsem už přestala věřit a raději jsem se zaměřila na intenzivní cvičení, a jde to.. 😉

suzief
26. dub 2013

@pamela3 moc díky, to jsem právě potřebovala slyšet/číst, jsem skeptik, takže taky se mi na to moc nechtělo věřit + ještě ty drahé zákroky, že? tak taky zkusím cvičit a jsou někde fotky holek, jaké mají pokroky s cvičením? Docela bych se podívala🙂
.

pamela3
26. dub 2013

@suzief http://mojetelo.blogspot.cz/ otevři si tu holčinu..Nikky se jmenuje.. a pročti si to... 😉 a je dobré, že nás je víc, takhle se aspon podpoříme... 😉

beandy
26. dub 2013

Tak včera jsem cvičila druhej den 2. levelu s Jill - 30Days Shred. A málem sem zdechla. 🙂

pamela3
26. dub 2013

@beandy to já zdechám už 7 dní... 🙂 dnes mám osmej den, uvidím, jeslti dnes nevynechám, ale to se rozhodnu až doma.. 😉

terinda
26. dub 2013

@pamela3 Můžu se zeptat, kolikrát jsi na té ultz. liposukci byla a na jaké partie to bylo zaměřené?

beandy
26. dub 2013

@pamela3 Jééé to ti závidím 🙂 Já vynechala zatím jen jednou.. a to bylo po 1. levelu po dvou dnech. Sem měla takovou svalovicu že sem chodila jak po obrně. 😀

suzief
26. dub 2013

@pamela3 tak to mě naprosto dostalo! no nic jdu do toho🙂

pamela3
26. dub 2013

@terinda byla jsem 4x, měla jsem správně jít 6x, ale vzdala jsem to, žádný výsledek se nedostavil..oni u toho doporučují cvičit, takže spíš zhubneš cvičením, nežli liposukcí, ale ta tumescentní byla vidět... 😉

pamela3
26. dub 2013

@beandy mě už te´d nic nebolí, ale minulý týden jsem si dala po Jill cviky na zadek, myslela jsem, že zdechnu..i na druhý den to bolelo..ale až dojedu 30Days Shred, najedu na další díly, tak zapojím i ten zadek, zatím mi stačí jen Jill.. 😉

pamela3
26. dub 2013

@suzief super že,?? taky jsem na to koukala...já si sice stravu moc neupravuji, nemyslím, že jím nezdravě, tak snad budou nějaké výsledky, ale jak už jsem psala, cítím cm,a myslím, že to už jde i trošku vidět..ale není to ještě ono..jak tady už někdo psal, tak Jill říkala, že po 30 dnech to na sobě vidíš ty sama, po 60 dnech manžel, rodina a přátelé a po 120 celý svět..tak jsem zvědavá.. 😉

petulke
26. dub 2013

Ahoj holky. Narazila jsem konecne na nejakou diskuzi. Super.. jsem rada... uz jsem se rozhodla se sebou opravdu neco delat...a chtela bych otom kecat...teda nejen kecat...ale hlavne drzet se cviceni s jill...zacala jsem v pondeli. Tudiz nam odcviceno pet dni z 30 day shred....zatim me to moc bavi a drzi..nesmim prestat...prvni tri dny mi sla vaha o dve kila nahoru. Ale ted jde pomalu dolu. V lednu jsem vazila 101.6 kg nyni 94...jeste cekam na jidelnicek ktery se mi tvori...az ho dostanu rak snad caha pujde rychleji dolu...jinak behem tech peti dnu uz jsrm spozorovala na sobe zmeny... a kazdym dnem udelam vic a vic panskych kliku.zacala jsem na jednom a dnes jsem jich vymlaskla osm...jsem na sebe pysna a hlavne stastna... ze jsem nasla toto super cvico...cvici to nekdo 2x denne? Zacatecnicka krizovka me opustila...tak nevim jestli je nekdo kdo to cvici dvakrat a jestli se to da zmaknout...

terinda
26. dub 2013

@pamela3 já cvičím dost, ale ten břišní špek se ne a ne rozpustit, tak možná té kavitaci dám šanci 😕

pamela3
26. dub 2013

@terinda
@terinda klidně to zkus, však uvidíš, každý jsem jiný..mě teď taky narostl spíš špek na břichu, zadek a nohy se cvičením celkem tvarují...jo nemám ten břišní boční špek, když si sednu.. 😉

mishule78
26. dub 2013

holky a cvicite pres den nebo i po vecerech, pres den nemam moc casu ☹ jinak jsem ukoncila 6nedeli a chci zacit jen se dokopat.

pamela3
26. dub 2013

@mishule78 tak já cvičím každý den hned jak přijdu z práce, tzn. kolem 16: 00a jím normálně...akorát přes víkend cvičím dopoledne, protoež vím, že by se mi odpoledne nechtělo.. 🤐

suzief
26. dub 2013

@mishule78 no já bohužel přes den taky nemám čas, domu se dostanu cca v 18 hod. pak bych měla cvičit, akorát, že to je doba, kdy umírám hlady a chtělo by to večeři no a buď vydržím a cvičím před véčou a nebo nevydržím najím se a už necvičím a to se mi už nechce. Bohužel ten druhý případ je teda častější☹

mishule78
26. dub 2013

@pamela3
@suzief holy a ktery level uz cvicite a jake jsou pokroky?kde jste si stahlyJill?dekuji

nicolletta30
29. dub 2013

@stormmm
@pamela3
@beandy Ahoj holky, jak vám to jde? Já si dneska dala zase trojku po více jak týdenním odpočinku, kdy jsme byli s malým pořád venku. Z minus deseti kilo mám zase jen minus devět kilo, protože jsem se taky cpala jako protržená. Po dnešku mi do dokončení levelu 3 chybí jen dva dny, ale začala jsem být na Jillian nějaká alergická, ten level tři fakt nesnáším, vubec mi není po chuti, snad mě Ripped zase nadchne, píšou, že je v tomhle mnohem lepší. Zase se začínám hládat v jídle a najíždím na pokoření druhé desítky🙂

pamela3
29. dub 2013

@nicolletta30 no já teď taky trošku lenošila, v pátek jsem si dala oddech, v sobotu jsem cvičila, ale včera nee..po sobotním večírku to nešlo.. ☹ navíc mám zanět spojivek, ale dnes si zacivíčm, žádné lenošení nebude 😉 takže já mám před sebou 2 dny 2 levelu, pak najedu na třetí, ale váha vůbec nic, jsem pořád na stejném čísle.. 😒

stormmm
29. dub 2013

Já jsem teď měla bohužel pauzu, minulý týden mě vzalo koleno. Není to ze cvičení ale z práce. No a dnes je to už lepší, ale cvičit opět nebudu, protože jdu na tenis a nechci to přehánět 🙂
Jinak holky, váha se vám hýbat nemusí, důležité jsou cm a to, jak se cítíte!! 😉 Svaly váží víc než tuk 🙂
Podle mě je jedno, kdy cvičíte (ráno, v poledne, večer...), hlavně že cvičíte. Já 30 DS necvičím v kuse, protože zastávám názor, že by tělo mělo odpočívat. I tak jsou výsledky znát...i když třeba jen pocitově...ale o to hlavně jde, ne? 🙂

pamela3
30. dub 2013

@stormmm to jo, máš pravdu, je to příjemné, když to cítím pocitově, ale já chci víc.. 😉 nechci se spokojit s málem, když už tak makám, tak at je to pořádně vidět, že... 🙂 jinak dnes pojedu poslední den 2 levelu, už mě to moc nebaví, tak se těším na 3 level a pak..nevím... 😢

stormmm
30. dub 2013

@pamela3 a měřila ses, nebo se jen vážíš? Určitě už ti jsou trochu volnější kalhoty 😉

pamela3
30. dub 2013

@stormmm neměřím se, protože nikdy nevystihnu místo,kde jsem se měřila naposledy, ale kalhoty cítím, a řekla bych, že mám i zformovanější zadek..a ani břicho není už tak velké a takové ty boční špíčky, když si sedneš, nejsou...takže to funguje, ale jak říkám, je to ještě brzy, mám za sebou 18 dní..jen mě ta váha trošku mrzí... ☹

stormmm
30. dub 2013

@pamela3 Když nabíráš svalovou hmotu, tak zákonitě musíš přibrat. Když se k tomu ještě i správně stravuješ a chceš zhubnout, tak by se váhový přírůstek (svaly) a váhový úbytek (správná strava) měly asi tak nějak vyrovnat, ne? 😉 Nesmutni, po 18 dnes cítit volnější kalhoty je výhra! 🙂 Vezmi si, jak na tom budeš po dvou měsících, jestli vydržíš 🙂