Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

pamela3
30. dub 2013

@stormmm vydržím.. 😉 musím, ne vlastně nemusím..chci..a jak jsi na to ty???

stormmm
30. dub 2013

@pamela3 🙂
Já teď celkem naprd....jak jsem psala, bolí mě koleno a do toho mi v sobotu začínají mistráky v tenise, takže se musím šetřit, abych vůbec mohla hrát. 30 DS jsem poprvé začala cvičit před vánocema. Odcvičila jsem první level (výsledky byly citelné 🙂), ale onemocněla jsem, tak jsem musela přerušit. V lednu jsem šla na trhání třech osmiček a to byl teda děs! Rekonvalescence dobrý měsíc. No a pak jsme se stěhovali, takže práce až nad hlavu. Na nějaké cvičení ani pomyšlení. Takže jsem znovu začla až nedávno a do toho ten tenis. Ale jsem odhodlaná, že BUDU pokračovat, nechci to vzdát.
Když teď zpětně čtu svůj příspěvek, tak to vypadá, že se pořád na něco vymlouvám 😀
Jinak já ty výsledky až tak markantní nečekám. Měřím 168 a vážím necelých 66 kilo, takže potřebuju spíš to zpevnění 😉 Člověk nechce být takový rozkydlý 😀

pamela3
30. dub 2013

@stormmm tak to jsi jako já, také měřím 168, ale mám 69 kg, a chtěla bych to dát na 65 kg, ale vidím, že to asi nepůjde..tak se aspon zpevním...a třeba se pohne směrem dolů, chodím i na diskuzi na dámu a tam jedna holčina taky jedla normálně a cvičila a zhubla, tak uvidíme...a jedna teda nezhubla na váze, ale na centimetrech úplně skvěle zeštíhlela...

stormmm
30. dub 2013

No vidíš, to jsme na tom skoro stejně 🙂 Žádná tragédie, ale něco by to chtělo, viď? 😉 Určitě zhubneme...když ne na váhu, tak určitě na objem 🙂 Každý na to cvíčo reaguje jinak.

pamela3
30. dub 2013

@stormmm
@stormmm jojo, určo by to něco chtělo...dnes jedu poslední den 2 levelu, a zítra trojka... 🙂 tak jsem zvědavá..no každopádně mě to naplňuje, ale jak říkám chci a chci nižší váhu a méně centimetrů.. 😀

stormmm
2. kvě 2013

@pamela3 😀 😀 Tak co, jaká byla trojka? 🙂

pamela3
2. kvě 2013

@stormmm nebyla ☹ , vynechala jsem, prostě jsem si musela odpočinout...ale dnes na to najedu.. 😉

petulke
2. kvě 2013

Dneska prvni den level 2. Lilo ze me silene, moc...pripadala jsem si jako poleno...ale nevzdam se...budu bojovat dal...

stormmm
2. kvě 2013

@pamela3 To nevadí. Když si tělo řekne o pauzu, tak ji prostě potřebuje 😉 Taky to znám a nemá smysl se přemáhat. Už jsem četla i o pár případech, kdy se dotyčné zranily, protože (jak říká Nikky 😀) "neposlouchaly své tělo" 😨

@petulke Taky si vždycky připádám jak zaostála, než se nové cviky naučím 😀

pamela3
3. kvě 2013

@stormmm tak jsem si včera dala 1 den 3 levelu, nevím, jeslti je horší nebo lepší než jednička..protože poprvé to bylo vše nové a já nestíhala.. 🙂 ale jinak dobrý, jen jsem se hned ráno zase naštvala..zvážila jsem se a mám o další kilo nahoře, místo abych hubla, tak kynu.. ☹ takže už mám 2 kila nahoře za 20 dní...hrůza..no nic, od zítřka najíždím na krabičkovou dietu..

stormmm
3. kvě 2013

Holky, mám na vás dotaz. Netušíte, proč jsem se dneska ráno probudila s obřím hladem? 😎 Za včerejšek jsem snědla přibližně 6505 kJ (po odečtu 27 min 30 DS), z toho jsem přesáhla všechno kromě vlákniny: bílkoviny 124 %, sacharidy 138 %, tuky 135 % a vláknina 36 %, to je slabota 😒 Limit mám pro hubnutí stnovený na 5000kJ. Hodnoty jsou dle www.kaloricketabulky.cz.........hm...........?

fassy
3. kvě 2013

@stormmm Kolik máš vypočtený bazální metabolismus? Pod tu hodnotu bys neměla jít, jinak si akorát zpomaluješ metabolismus. To je to co bys měla přijmout, aby tvoje tělo fungovalo tak jak má 😉

stormmm
3. kvě 2013

@fassy Bazál mám 6155 kJ. Takže i po odečtu cvičení bych se neměla dostat pod bazál? Zkusím to. Je možné, že se k tomu ještě něco přidalo. Znáte to, holky...jak všechno zvládáte, až se divíte, a pak vás najednou skolí nějaká prkotina 😉 Všechno, co děláme svému tělu a pro svoje tělo, si asi to naše tělíčko pamatuje a pak nám to pěkně spočítá - ať už v dobrém, nebo ve zlém 🙂

nicolletta30
6. kvě 2013

Ahoj hoplky, cvičí některá z vás Ripped in 30? Já začínám dneska, tak jsem zvědavá, doufám, že mě to bude víc bavit, shred jsem neudelala poslední dva dny, místo toho jsem hodně chodila a dělala squaty, ode dneška bych zase ráda komplexnější program, je třeba dát dolu druhou desítku🙂 Snad mě to bude bavit víc, cvičí se to jen šest dní v týdnu, jeden den pauza a pak hned další level, tak uvidíme.

pamela3
7. kvě 2013

@nicolletta30 já ještě necvičím, jsem zatím u 3 levelu shred...mám otázky, jak se ten ripped dá stáhnout z yuotoube??? nevíš náhodou??...a jak se ti cvičí?? není to záhul?

stormmm
7. kvě 2013

@pamela3 Na youtube se to stáhnout nedá. Dá se tam na to jen koukat. Takže si můžeš uložit stránku s tím videem a pak vždycky jen spustit cvičeníčko online 😉

pamela3
7. kvě 2013

@stormmm jsem to ale pako..joo, ono to jde jen uložit... 😀

nicolletta30
7. kvě 2013

@stormmm tak tak🙂

@pamela3 Cvičí se mi to mnohem líp než trojka shredu, víc mě to baví, i cviky jsou tam pro mě lepší. Potím se u jedničky více než u trojky shredu i nohy a ruce po skončení cítím, zatím je to prima, mam za sebou druhý den.

pamela3
9. kvě 2013

@nicolletta30 tak to už se na to těším, já dnes pojedu 6 den 3 shredu, a docela mě to baví, více než 2 level..váha vůbec nic, stagnuje, ale cítím centimetry..no asi to u mě půjde hůře, ale nevzdávám se a už se těším na odpoledne, až na to naběhnu..co tvá váha?

nicolletta30
9. kvě 2013

@pamela3 Zase se hýbe, už je to -11 kg, dneska jsem si ráno po vážení radostí zatancovala😀 Ted si dávám svou ranní kavičku a jdu na cvičení, malý je takhle ráno nejhodnější, tahá tu za sebou tatru a bude mi zase u cviku na břicho skákat po hlavě, pak ještě procházka dopoledne i odpoledne a zítra snad bude další kilčo nebo pulkilčo dole, myslím, že se mi to podaří a do konce léta budu mít těch 30 kg dole🙂

pamela3
9. kvě 2013

@nicolletta30 tak o jsi jednička, tiše závidím, máš upravenou i nějak upravenou stravu??? že ti to tak hezky jde..

nicolletta30
9. kvě 2013

@pamela3 Děkuji moc🙂 Ano, zaregistrovala jsem se na www.kaloricketabulky.cz, je to zdarma a zapisuju si do deníčku všechno co jsem ten den snědla, zadáš výchozí váhu pak váhu, jaké bys chtěla dosáhnout a vypočte ti to, jaký bys měla mít denní příjem. A pak už jen zapisuješ každou snězenou potravinu a vypitou tekutinu, zapíšeš si i všechny aktivity, dokonce tam je i kolik spálíš během jednoho programu s Jillian a ukazuje ti to hezky příjem versus výdej, podle toho se řídím...Sladké jsem cpala hodně, ted uz méně, mam dojem, že jak jsem zhubla, tak se i lépe ovládám, takže sladké ted mene ale pořád ho jím, včera jsem měla třeba tři bonbony s bonboniery milka a jeden kousek švestkového koláče. Během hubnutí těch deseti kilo jsem každý den měla budto zmrzlinu, nebo i zákusek nebo i marlenku, viděla jsem v tom programu, že když si dám kousek marlenky, tak že to spálím během jednoho cvičení s Jill, takže se to vyvážilo. Jinak se snažím dodržovat svačiny a obědvám klidně i řízek nebo ted jsem dělala kuře na paprice a váha jde dolu. V kombinaci s tím pohybem a nedostatkem spánku to jde. Ted mám režim přibližně takový, kolem pul sedmé vylezeme s malým z postele, snídám jeden krajíček slun chleba, nebo kaiserku namazanou ramou, na to plátek dušené šunky, k tomu ředkvičky nebo rajče, nebo bez zeleniny, jak mám chut. Pak si dám kávu bez cukru s mlékem. Tak o pul osmé začínám cvičit Jill, pak jdeme s malým na procházku, někdy jsem bez svačinky, někdy si sebou vezmu jablko nebo banán, nebo doma si dám sladkou activii. Oběd je cokoliv co uvařím, pak zase káva s mlékem bez cukru. Pak jdeme zase ven, svačím budto tu zmrzku nebo nějakou jinou dobrotku, co se venku dám a na večeři zase chleba nebo housku se zeleninou. Když mě večer hodně hodí mlsná, tak schroupu mrkev🙂 Tak plus minus to je skoro každý den🙂

pamela3
9. kvě 2013

@nicolletta30
@nicolletta30 já té tabulce moc nerozumím...zadala jsem si kolik jsem dnes přijala a vyšlo mi 5 400 a výdej jsem měla 2000, a ono mi to psalo, že mám malý výdej, no jo, ale co mám jíst, abych to srovnala..s tím výdejem...cvičím každý den s Jill, a nezdá se mi, že by to bylomálo..

nicolletta30
9. kvě 2013

@pamela3 Mě tam nastavilo, že pokud jsem začala s váhou 109 kg a chci na váhu 68 kg, že muj denní příjem by měl být cca 1317 kcal (já si to přepla do kalorií, joulum moc nerozumím), většinou mám taky menší příjem než těch 1317 kcal, ale o to jsem raději, protože to znamená, že to pujde rychleji, tam ti to nastaví takový příjem, aby se hublo to pul kilo za týden, to je pro mě málo. Ale je známější, že čím jsi obéznější, tím rychleji to letí dolu. Na jaké váze začínáš ty? Jinak pokud máš menší příjem než výdej tak bud ráda, nesnažila bych se to srovnávat za každou cenu, spíš si dávat pozor aby příjem nepřesáhl ten výdej.

pamela3
9. kvě 2013

@nicolletta30 příjem mám 5 400 a výdej - 1 949,nevím, proč je tam mínus..

nicolletta30
10. kvě 2013

@pamela3 To minus znamená, že jsi tolik vydala, co jsi přijala v potravinách se zaznačí jako + (které se tam ale nepíše) a co jsi vydala zase jako - (jako v matematice, spálila jsi takové množství kjoulu, takže je to úbytek, tedy minus🙂 Aspon tak si to myslím já🙂

pamela3
10. kvě 2013

@nicolletta30 tak možná máš pradu, zní to logicky..mám ještě otázku, ten Ripped jsou 4 lekce a cvičí se taky po 10 dnech?

nicolletta30
10. kvě 2013

@pamela3 nn jeden level se cvičí 5-6 dnu, pak pauza a jede se na druhý

pamela3
10. kvě 2013

@nicolletta30 děkuji, a co budeš cvičit, jakmile docvičíš Ripped?? jinak já ho nemám na dvd, našla jsem to na youtobe, vím, že stahovat nejde, ale myslím, že by to mohlo jít ukládat, nemyslíš?? ale nějak na to nemůžu přijít, loni v létě jsem si z youtobe ukládala písničky a letos ne a ne na to přijít...mám totiž strach, že to z youtoube zmizí...

ined77
10. kvě 2013

@pamela3 ..dej si to normálně do oblíbených 😉
nemyslím že by to z you tube zmizelo😉.