Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

vojtisek2007
24. únor 2013

@ined77 my se píšeme na 4 týdny dopředu 😝, každou neděli sundají uplynulý týden a přidávají další (4.týden) a jak se nechytneš v tu neděli, tak v PO už je to většinou rozebraný ☹

zolik
24. únor 2013

čauky cvičitelky,

zdravím při neděli 🙂

já mám dneska za sebou 4 den 3 levelu a stále mi připadá, že se v něm rozkoukávám 😅 nějak mi příjde, že s tím posilováním přituhuje, ale dávám to v té těžší verzi, i když splavená jsem teda až za ušima 😀

Včera jsem byla ještě s Terezkou lyžovat, takže byl i druhý pohyb, ale dneska ho asi nedám, celý den jsme s manželem lítali kolem bytečku a dodělávali drobné nedostatky, neb chystáme byteček k prodeji, tak at je vše v pořádku. A už jsem teda dost unavená.

a váhu asi už vyhodím z okna. jsem se těšila, že až si odbudu ms, váha určo trošku klesne a jo klesla ale jen na jeden den a dneska zase 63 kg, ach jo, já se prostě na vysněnou váhu nedostanu. Jsem zvědavá za ten týden aspon na ty výsledky v cm, doufám,že budou dostatečně motivující 😵

a co vy ? jaký jste měli víkend?

ined77
24. únor 2013

@vojtisek2007 ...u nás je na některé hodiny, viz. na tu ilonu taky nával. ale zase díky tomu, že se cvičí v podstatě celý den, tak se něco sehnat dá. na prd je, že já se dřív než navečer z domu sama nedostanu, takže buď se vlezu nebo mám smolíka, ale zatím mi štěstí celkem přeje, ťuk ťuk 😉.
a ty jsi chodila na alpin ještě před jill?

@zolik ...nestraš, nestraš!! 😀
váha ať si trhne, důležité jsou cm 😉 😵

fassy
24. únor 2013

Teda ženský, vás než dočtu a to jsem to tu nečetla jen 2 dny :-O 😀

Dneska jsem si zkusila dát L1 z Killer Abs a teda super a docela makačka, pak jsem si dala L3 Cardio z BR a taky super. Byla jsem jak zmoklá slípka 😀 Jak jste tu řešili to umývání vlasů, tak umývám obden. Vlasy mám dlouhé a husté a umývání denně by mě asi zabilo 😀

Jinak ještě jak tu pořád řešíte, že váha nejde dolů, tak posilováním váha dolů nepůjde. Váhu ovlivní správná a vyvážená skladba jídelníčku, posilování spaluje tuky a posiluje svaly 😉

vojtisek2007
25. únor 2013

@ined77 jo,na alpin chodím cca od října, u nás se začíná cvičit až od 16 hod...takže málo a v SO vůbec, vyhovovalo by mi kdyby byli třeba dvě hoďky cvičení dopo....navíc v PO ještě mám zumbu nebo aerobic,takovej relax,ale lítám každý odpo,v pondělí já cvičení+někdy alpin, v úterý má zumbu malá, ve středu cvičení já, čtvrtek teda odpo volno (když teda nechytnu hodinu), v pátek má zumbu malá, sobota volno a nedělí já alpin, kdyby bylo cvičení i dopo, odběhla bych si z práce na hoďku, odpoledne bych tam zůstala dýl a neměla bych to odpoledne takový rozlítaný....ale tak zatím to dáváme - všichni 🙂

@zolik mě taky ty moje kg štvou...mě váha stojí už asi měsíc a půl 😝 😝 😝,taky bych aspon kilčo,dvě dolu, kdyby to šlo,je mi jasný,že to nepůjde nijak rychle,ale aspoň něco....

vlasy meju denně-ale ráno,než jdu do práce

abig
25. únor 2013

Hezké pondělí všem ... tak včera jsem si stáhla Boba, že zkusím cvičit jeho, když mě fakt baví ta jeho 12min na břicho a narazila jsem i na 12min na spodní část těla ..... stáhla jsem si Loss Transformation (46min) a chtěla jsem se dneska do toho pustit .... a ráno jsem se probudila s bolavým krkem a sotva se plazím .... budu ráda, že se postarám o malého .... takže si musím dát pár dní oraz ... což mě mrzí, protože jsem kvůli návštěvě 3dny necvičila .....

ined77
25. únor 2013

@abig ...tak přeju brzké uzdravení! 🙂

hlavinka
25. únor 2013

@abig tak at jsi brzy fit 😵

londie
25. únor 2013

Zdravím, hledám další informace o 30 day shred a zaválo mě to sem 🙂 Jsem asi v polovině druhého levelu a zdá se mi že začínám vidět výsledky, nevím kolik je to na kg nebo na cm, to si nechávám jako překvapení až po celých 30ti dnech 🙂
Poznamenávám si jak s Jill zápasím ( http://londie-for-more-beautiful-life.blogspot.... ) a uvidím co to se mnou nakonec provede 🙂

hlavinka
25. únor 2013

@londie Ahoj a vitej. Doufam, ze nam sem pak taky nekam hodis ukazat fotky a centaky 🙂 Drzim palce 😉

verule80
26. únor 2013

Dobre ranko 🙂

ja vcera hresila. Snedla jsem nejakou susenku. Blbej den, narocne v praci a dala jsem spat deti a premyslela, ze na cviceni kaslu, ze musim pracovat. No nakonec jsem se presvedcila a v 9 cvicila. Ten level 4 u Rippedu je takovej prijemnej. I kdyz rozehrivani bych brala akcnejsi. Premyslim, ze bych zkusila 6week nejakej den nez zacnem BR. Zkousel uz tu nekdo? Je to posilovaci nebo kombinace kardio - posilovani.

Taky jsem na sobe zjisila, ze proste nemuzu ve sladkem povolit ani trochu. Ja to neumim pak udrzet. Jsme byli u tchanovcu a mela jsem 3 kousky dortu. Vcera tu susenku. Proste sladke zase jde na zakazanou listinu.

Jo a vcera jak jsem sla do sprchy, tak jsem se samo pozorovala v zrcadle 😀 a kdyz jsem stala rovne a zaklonila se dozadu, tak se zatnou svaly na brichu a uz tam nejake sly videt. Tak to bylo takove pozitivn a motivujici. 🙂

verule80
26. únor 2013

@abig At ses brzo fit a o tom Bobovi jsem taky uvazovala, ze bych nekdy zkusila. I ta 10minutovka na nohy a zadek vypada dobre Jen nohy me teda boli po cviceni, tak nemam tendence si pridavat. Spis to bricho. To jsem ted zrusila Boba a cvicim jeste po Jill tak 5-10min a z 90% sikme brisni svaly, abych ten rozestup svalu zatahla. Jsem zvedava, jestli to trochu pomuze.

fassy
26. únor 2013

@verule80 S tím sladkým to zase tak moc striktně dodržovat nemusíš. Já jím tatranku denně a pořád nemám dostatek přijatých kJ 🙂 Jinak ten 6 week jsem cvičila, jako není to špatné, ale je to spíš na dotvarování břicha, na hubnutí samotné moc ne. Závratné úbytky u tohoto cvičení nebyly. Teď už 2 dny cvičím Killer Abs než začneme s BR a ten je úplně super. Fakt mě bolí břicho, celé břicho, všude kde to jde 😀 A to už mě dlouho nic nebolelo 😀 Jinak s tím pozorováním v zrcadle je to asi všude stejné, taky když se oblíkám nebo lezu do sprchy tak na sebe mrknu, jestli uvidím nějaké to zlepšení a čoveče vidím 🙂

fassy
26. únor 2013

Holky tak kdy začneme s Body Revolution? Povalíme od 1.3. nebo až od pondělí 4.3.? A kterým workoutem začneme?

hlavinka
26. únor 2013

@fassy ta se taky da stahnout na ulozto? a je to tam jakoze workout a pak posilovani? nebo jak se to kombinuje? dekuju moc.
ja bych pak zacla klidne, ale do konce Shredu mi zbyva jeste 11 dni, cela 3 a dnesek dvojky.

hlavinka
26. únor 2013

@verule80 ty sikme svaly cvic, to delas dobre. Ja bych rekla, ze mne se to malicko zlepsilo 🙂

fassy
26. únor 2013

@hlavinka Všechno jsem našla na ulozto, jak Body revolution tak i Killer Abs 😉 Nejlepší popis cvičení je tady http://mojetelo.blogspot.cz/p/jillian-michaels....

hlavinka
26. únor 2013

@fassy jojo, dekuju 🙂

verule80
26. únor 2013

@fassy Domlouvaly jsme se od pondelka a workoutem 3. 😀

@hlavinka Se muzes pripojit po shredu.

Třetí a čtvrtý týden - cvičební program je pro oba týdny shodný, cvičí se jednou denně, v neděli se opět necvičí
Pondělí - Workout 3
Úterý - Workout 4
Středa - Cardio 1
Čtvrtek - Workout 3
Pátek - Workout 4
Sobota - Cardio 1

hlavinka
26. únor 2013

@verule80 dekuju.
Jee, takze uz zacnete? to je dobry, ve dvou se to lepe tahne.
Ja jsem teda puvodne chtela cvicit ripped, ale uvidim.

vojtisek2007
26. únor 2013

@verule80 tak mám staženo W3, takže ještě musím stáhnout W4 a C1 a jdeme na to 😀 holky....

nafotíme se a přidáme míry a fotky do soukromé, nebo nechcete ??

ined77
26. únor 2013

@fassy
@verule80 ...holky, prosím vás, už se mi ty info matou 😅 ...killer abs se cvičí jak, každý level týden? předem děkuju! 🙂

fassy
26. únor 2013

@ined77 Killer Abs se cvičí každý level tak dlouho, dokud ti nebude připadat lehký. Ona nikde neuvádí přesný popis cvičení, takhle to uvádí Nikki 😉
@verule80 Ok, tak v pondělí s trojkou 😀
@vojtisek2007 Určitě se budu fotit a měřit, ale zatím foto nedám 😀 Jen do doby než tam budou opravdu vidět výsledky. Zatím mám vše zakryto vrstvou tuku 😀

ined77
26. únor 2013

@fassy ..jo takhle, děkuju 😉 ! tak to bude nadlouho 😀

vojtisek2007
26. únor 2013

@fassy tak aspoň ty míry ???

fassy
26. únor 2013

@vojtisek2007 No uvidím, úbytky ale určitě dám 🙂

verule80
26. únor 2013

Ja se planuji fotit po Rippedu, takze fotku dam. Ted se chci ale porad zmerit. Budu se merit asi pred zrcadle jak nekdo psal, protoze mam pocit, ze porad merim na jinem miste.

majuska_17
27. únor 2013

Ahoj. chcela by som zacat cvicit 30 day shred. meriam 165 cm a vazim 58-59kg. Ake su vase skusenosti? vysledky? mozte to odporucit?

ined77
27. únor 2013

@majuska_17 ...určitě běž do toho 😉

sanara_1
27. únor 2013

30 Day Shred jsem si včera večer stáhla a dneska ráno jsem se do toho dala. Jako bývalá sportovkyně jsem si říkala, že to nebude nic náročného. Když jsem video v rychlosti shlédla, velký omyl! Rok a půl bez pohybu je znát a Level 1 docela záhul i když se jedná ,,jen" o 20 minutové cvičení! Ale jsem ráda a o to víc věřím, že to bude mít výsledný efekt. Doufám, že vydrží pevná vůle a odhodlání a se svými 69 kg (při výšce 162 cm) rapidně pohnu a hlavně dojde ke zpevnění ne některých, ale všech partií! 🙂