Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

spagatice
31. črc 2012

@misicka455 Já ani nechci být jako před Míšou, to jsem měla o 8 kg víc 😅 🙄 Teď si to tu čtu a jsem tak natěšená. Kila třeba dolu nepůjdou, ale kdybych to cítila na oblečení, to bych byla moc ráda 🙂

sarpie
1. srp 2012

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. O zítra zkusím cvičení a uvidím jak to půjde při kojení. Cvičí tu někdo z vás a kojí?
A můžu poprosit přidat do soukromé skupiny? díky

korcula
2. srp 2012

@sarpie Ahojky, já cvičím už 3 týdny a kojím a zatím žádnou změnu nepozoruju... 😉 Skupina není jen o cvičneí, je o hubnutí, ale pokud chceš přidám

sarpie
2. srp 2012

@korcula já se tu kdysi právě ptala a tohle cvičení mi nebylo doporučováno při kojení, tak jsem zkoušela všechno možné, ale prostě hubnutí se nějak nedaří. Děkuji, budu ráda za přidání.

korcula
2. srp 2012

@sarpie já to zkusila, kdybych měla pocit že mlíko ubejvá tak okamžitě skončím,a le jde to, malej je spokojenej, spí celou noc, přibral 180 gr za týden, tak se prostě asi nic neděje, a určitě je nás tady víc co ještě kojí třeba m.o.u.s.e., hrozinka... aspon co vím 😉 přidám

angebot
autor
2. srp 2012

ahojte ženy 🙂 koukám, že založit tuto diskusi nebylo zbytečné 🙂 Spousta z vás už to vzdala, spousta skončila, ale spousta i začala, mám z toho radost 🙂

Já jsem teď od Jill měla pauzu, ale dneska zase začnu aspoň na 14 dní před dovčou, ať to má zas nějakej efekt. Nezoufejte, pokud nejdou výsledky vidět hned první týden, já jsem si vždycky něčeho všimla až tak 14 dní po konci cvičení 😀 Dietu nedržím, to jaksi neumím, ale i to cvičení samotný má fakt cenu, a vy všichni, co tu píšete ty pokroky, jste toho důkazem. Nenechte se ničím odradit a najděte si těch 20 minut denně, ten výsledek opravdu stojí za to, a nakonec si řeknete, že to ani nebylo tak hrozný a bude vám to chybět, že budete chtít zase něco cvičit, fakt jo 🙂

Jo a jinak od Jill vyšla konečně i tu v ČR knížka, kdo má čas a chuť, tak určitě přečíst, taky se na ni chystám 🙂

Cvičení zdar!

spagatice
2. srp 2012

Dnes 5. den a baví mě to stále 🙂

consti
3. srp 2012

Ahoj,tak se asi přidám k vám, docela jste mě nalákaly. Koukala jsem na youtube a cvičení není nic nového, ale efekt má hlavně proto, že se cvičí opravdu denně a 20 minut, což si většina z nás čas najde. Taky je podle mě tak populární, protože nevím jak vy, ale pro mě je cvičení doma nejpřijatelnější, ale potřebuji aspoň nějaké vedení a někoho, kdo mi cviky ukazuje. Jinak doma cvičím jen sedy-lehy, bez zahřívání či protahování a tak. Já mám váhu poměrně dobrou (172 cm, 62 kg), ale potřebuji fyzičku, plus zpevnit hlavně břicho a ruce 😉 . Tak jsem sama zvědavá, jaké výsledky to bude mít. Dnes bych chtěla začít 😵 .

majka12
3. srp 2012

@consti jůů, tak váhu máš super 😵 😵

Já cvičím dnes týden a řekla bych, že výsledky už nějaké jsou vidět. 😉 I mám už lepší fyzičku. 😎 Hned se lépe cvičí, když je něco vidět. 😵

consti
3. srp 2012

@majka12 Díky, ale nemám ještě děti, takže to taková sláva není. Navíc ještě do nedávna jsem měla 57 kg a pak se mi nějak podařilo přibrat, ani nevím jak. Holt v tomto věku už mi to spaluje hůř, jak ve 20 😉 . Ale zpevnění fakt potřebuji, když přibírám, tak přes bricho a nevypadá to dobře. Už jen čekám, jestli se mě nekdo nezeptá, kdy čekáme 😀 😉 . A super, že vidíš výsledky, jsem odhodlaná se dnes do toho pustit, v září nás čeká dovča, tak ať to stojí za to 😉 .

m.o.u.s.e
3. srp 2012

@sarpie já cvičím a kojím zároveň a vůbec to nemělo na tvorbu mlíka vliv, tady o tom je i článek http://ona.idnes.cz/kojici-matky-ktere-cvici-ma...

sarpie
3. srp 2012

@m.o.u.s.e já už to právě několikrát řešila a takovéhle cvičení mi při kojení nebylo doporučeno. Při kojení by se němělo shodit víc jak 2 kila za měsíc, ale mě se nedaří shodit stejně nic 😅 A při nadměrném kojení se do mléka prý vylučují škodliviny..

consti
3. srp 2012

Uf, tak mám za sebou první cvičení. Byl to teda záhul, ale šlo to. Cítím se dobře, uvidím, co budu říkat zítra ráno 😀 . Před cvičením jsme se zvážila a změřila pas a boky a uvidíme, co to za ten měsíc udělá 😎 . A pro mě je teda nejhorší to kardio cca v půlce cvičení, to jsem byla fakt ko a pak ty kliky, ty teda celou dobu nevydržím dělat. Celkově mi ty ruce dělaly problém, břicho dobrý 😉 .

m.o.u.s.e
3. srp 2012

@sarpie Škodliviny určitě neéé.....při nadměrném cvičení se do mléka vylučuje kyselina mléčná viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Kyselina_mléčná
a ta může možná mléko dítěti znechutit, nikoliv mu uškodit.I když Jillian má tu 20ti minutovku náročnou, tak to rozhodně nepovažují za nadměrnou cvičební námahu ve smyslu, že bych nemohla popadnout dech . Nadměrná námaha by u mně bylo, kdyby mě v parku 20 minut honil masový vrah, to by moje tepovka vážně vyletěla dost vysoko 😀 . Ale samozřejmě je to individuální a často se radí, nakojit a jít cvičit,aby do dalšího kojení byla prodleva, to kdyby náhodou mimčo bylo extra fajnšmekr a mlíčko by mu po cvičení nechutnalo.

S tím váhovým úbytkem 2kg/ měsíc s tebou naprosto souhlasím, to je podle mně zdravé tempo hubnutí, při němž ztrátu mléka neriskujeme.

korcula
4. srp 2012

@m.o.u.s.e taky jsme to tak četla...🙂 akorát to hubnutí že by mělo být 0.5-1 kg týdně... tak se to snažím držet, i když poslední týden mi tospadlo o 2kg, na jednu stranu mě to těší na druhou si říkám, že je to asi moc... 😔 ale ono se to asi zasekne...

m.o.u.s.e
4. srp 2012

@korcula Já na váhu lezu čím dál míň, raději se přeměřím metrem. Ty tvoje dvě kila může být třeba zrovna voda, já mám pocit že tělo s tekutinami zachází tak různě podle potřeby, někdy vypiju kvantum a na wc mě to nenutí a jindy tam běhám furt. Hlavní je, že jíme furt pestře, takže živiny do mlíka putujou tak jako dříve a jelikož jíme míň energeticky objemná jídla, tak je tělo nenásilně i nuceno spalovat zásoby..super stav 🙂 Já měla ze začátku taky rychlý váhový úbytek a pak se to zaseklo a spíš jdou vidět mizící centimetry.

fassy
4. srp 2012

Já na váhu radši ani nelezu, mám strach abych ji nestrhla 😀 Nééé, kecám, spíš abych se nelekla, že přibírám, páč když se spalují tuky a zároveň se tvoří svaly, tak svaly váží víc a tím pádem leze váha nahoru a pak až dolů ☹ Jinak mám za sebou 4 dny z L2 a ty výsledky se pomalinku ale jistě začínají projevovat a cítím se líp 🙂 Ale ať to nezakřiknu 🤐

spagatice
4. srp 2012

Dnes jsem odcvičila 7.den L1 a tedy cvičit v době MS je fakt lahoda 🙄 , ale dala jsem to 🙂 😀

janinka23
4. srp 2012

A já mám dnes první den z L3, je to docela záhul na ruce a nohy, ale nepotila jsem se tolik jako u L2, ale supeer 😀

medvik
6. srp 2012

Ahoj, Dnes jsem měla 8.den Levelu 2. Po 2 týdnech cvičení mám o 6 cm míň v pase, 3 cm přes stehna, 4 cm přes boky a vážím o 1 kg méně. A to bez jakékoli diety. Jím všechno a ráda mlsám. Kdybych držela dietu, je mi jasné, že jsou výsledky ještě mnohem lepší, ale to bych se moc mučila 🙂 Jde to opravdu i s dětmi, mám dvě. Level 2 je teda pro mě síla, potím se nehorázně a musím říct, že mě už pak bolí svaly, ale snažím se to nešidit 🙂 Už mám koupenou tu knížku, tak jsem zvědavá 🙂

majka12
7. srp 2012

@fassy tak tu chybu jsem udělala já 😝 Po odcvičení L1 po 10 dnech jsem vlezla na váhu, páč cítím na oblečení, že je to lepší, ale na váze bylo plus kilo a půl navrh 🙄 🙄 Fuj tajbl 😝 😝

fassy
7. srp 2012

@medvik Super výsledky 🙂 Jak se ta knížka jmenuje? Že bych se po ní taky mrkla 😉
@majka12 Mi po první třicítce kila dolů moc nešly, zato ty centimetry dolů šly snad samy, tak uvidím po téhle třicítce 😉

majka12
7. srp 2012

@fassy a to jsi skončila jednu třicítku a začala zase znova od začátku? 😨 😕 Nebo jsi udělala nějakou pauzu ještě?

consti
7. srp 2012

Holky ještě jednou díky za tuhle diskuzi, cm jdou dolů jak po másle. Včera jsem teda cvíčo vynechala, ale dnes zase jedu dál a rozhodně vidím výsledky už po pár dnech 😵 , super!!!

fassy
7. srp 2012

@majka12 Cvičila jsem to už jednou - lehčí verzi, pak jsem si dala měsíc pauzu a teď cvičím podruhé tu těžší verzi, ale né všechno, něco je fakt síla 😅

majka12
7. srp 2012

@fassy jj, něco je fakt síla 😅 😅 A co výsledky? Stále dobré? 😉

fassy
7. srp 2012

@majka12 Jj, výsledky jsou super, hlavně v těch cm, ale i něco trochu na pohled, ale především se cítím líp 🙂 Co ty? Vidíš nějaké změny?

hrozinka
7. srp 2012

Ahoj holky,jen na rychlo pisu,ze stale kojim a cviceni nevadilo. ted mam pauzu bo furt cestuju,ale od ct jdu do toho zas. Vysldky jsou supr. I ted na rodinne seslosti se me ptali jaxem zhubla,takze to uspech fakt ma 🙂

majka12
8. srp 2012

@fassy já cvičím teď poprvé a 12 dní, ale výsledky už také nějaké jsou vidět 😉 Moje tělo je pěkně zmatený 😉 Nejdřív jsem byla těhotná, potom kojila a nemohla nic jíst kromě suchých starých rohlíků a během kojení jsem zase otěhotněla a od ledna opět kojení a druhému vadily snad i ty starý rohlíky 😝 😝 Jenže před dvouma měsícema se malý sám odstavil a já se sice nepřejídala a začala najednou jíst červsté pečivo a prostě všechno a během měsíce 4kg nahoře 😝 Navíc jsem po císaři a od pupíku dolů mám to břicho mrtvý a bála jsem se, že to dolů nepůjde, ale jde 😉 😉 Ale mám před sebou ještě dlouho cestu k plochýmu bříšku teda 😅 😅 Hlavně teda potřebuju nastavit tělu nějaký normální režim a metabolismum. 😔

fassy
8. srp 2012

@majka12 Mi taky dělá největší problém to břicho. Po porodu zůstalo vygajdaný a né né se samo zatáhnout 😀 Ale od té doby co cvičím Jill, tak se bříško pomalinku ale jistě zatahuje a špeky neznámo kam mizí 🙂 Jenom doufám, že se nepřesouvají někam jinam 😀 😀 S tím jídlem bojuju taky, malý už za chvíli bude mít rok a půl, nekojím od jeho 11 měsíců, ale že bych začala nějak normálně jíst to né. Kamarádka je výživová poradkyně, tak mi říkala, že to chce pravidelně cvičit, pít min. 3 l denně a jíst 5-6x za den po malých dávkách 🙂Snažím se teda alespoň pít ty 3 litry denně, ale né každý den se mi to povede. Ještě se naučit jíst tak 5x denně a kila půjdou dolů samy 🙂