Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

lena27
19. lis 2012

@abig a co cm?

abig
19. lis 2012

@lena27 Je to zatim jen 10dni ... jsem si slibila, ze budu merit az po tom 30tem dnu .... jinak se vazim pravidelne jednou tydne :D

abig
21. lis 2012

Dnes třetí cvičení L2 ... funím, popadám dech a teče ze mě proudem ... nějak to začíná utíkat, škoda, že nemám tolik času, že bych dopoledne dala L1 a večer L2 ...

nicolletta30
23. lis 2012

Ahoj holky, jsem moc ráda, že jsem objevila tuto diskuzi a doufám, že mě vezmete mezi sebe🙂 Včera jsem začala program cvičit, byla to makačka ale už hodně dlouho jsem se necítila tak skvěle, jako po cvičení. Dneska, pravda, jsem poněkud bolavá, ale není to tak strašné. Říká se, že nejlepší je cvičit po ránu a nalačno, ale to nezvládám, ráno jsem jako mrtvola, takže jsem si najela na systém, kdy večer uložím děťátko (mrnousek má necelé 4 měsíce a měla jsem strach, aby mu pak mlíčko nebylo nepříjemné, prý se do něj může vylučovat kyselina mléčná, ale v noci pil jako obvykle bez problému, tak to asi prošlo🙂) a v osm začínám. Jinak mám teda 178 cm a 106 kg, ble, musí to jít dolu, zatím jsem teda plná začátečnického optimismu, ale doufám, že mi to vydrží.

nicolletta30
23. lis 2012

A cvičila jsem s pytlíkama od mouky a počítám s tím, že nejhorší bude asi překlenout třetí a čtvrtý den. Holky a výsledky máte viditelné? Manžel jak viděl ty fotky před a po na netu tak říkal, že to není možné, od kdysi hodně zhubnul, cvičil každý den v posilovně, ale že za 30 dnu jen díky takovému cvičení, že tomu nevěří, už jenom proto, to musím vydržet, abychom se přesvědčili 😀

abig
23. lis 2012

@nicolletta30 Ahoj, takja jsem dneska v pulce tohoto cviceni, vysledky zadne nejsou :D, ale jsem v pulce a nedodrzuju nejakou dietu a jim, kdy mam cas a co mam po ruce, takze moje chyba ... ALE abych tak uplne nekecala, tak se mi rysujou svaly na rukou a i na brisku ... jsem takova pevnejsi, merit se budu az ten 30ty den ... jen ta vaha no ... uz mam 2kg nahore - asi ty svaly :D

Clovek nesmi pocitat, ze bude hubnout jako ty ostatni, fotky na netu jsou bezva, ale nesmime se s nimi srovnavat, clovek nevidi jak casto cvicily, jestli i vickrat denne a jak se stravovaly ... treba Nikky z mojeteloblogspot, zmenila jidelnicek a tam u ni byla velikanska zmena .... dulezite je dat si cil, ale dlouhodoby, ne ze si budu myslet, ze budu stihla za 30dni :D to ani Jill nebyla ...

Civceni zdar a tesim se na tve vysledky na konci ...

nicolletta30
23. lis 2012

@abig Ahoj a jsi spokojená? Nejhorší asi byly ty první tři až čtyři dny, vid? A už máš nějaké výsledky?

nicolletta30
23. lis 2012

Tak druhý den cvičení za mnou, přiznám se, bylo to pro mě náročnější než včera, ale zvládla jsem to, ale je pravda že jsem se párkrát na pár vteřin zastavila.

nicolletta30
24. lis 2012

Holky teda připadám si jako blázen, ale já mám dneska přes břicho 2 cm dole a to jsem se měřila po snídani!! I kalhoty uz zapnu a nemusím se u toho tak namáhat aby knoflík vklouznul do dírky, jsem uplně všoku!! Vůbec si nedovedu představit, jak potom budu vypadat za těch 30 dnů, ale je fakt, že se to může ještě zastavit.

abig
24. lis 2012

@nicolletta30 To je super :D .....

fassy
24. lis 2012

@nicolletta30 Ať si to manžel zkusí 😀 Je to opravdu makačka. Mě to nejvíc nebavilo těsně před koncem toho levelu, páč pořád cvičíš to samé. To jsem se pak strašně těšila na další level, že bude změna. Jinak já už mám 30DS 2x za sebou, to byly výsledky fakt znatelné - viz. výsledky v téhle diskuzi 🙂 Pak jsem ještě odcvičila 6 week, ale to už ty výsledky nebyly žádné, nato, že to cvičení trvá 6 týdnů ☹ Je to spíš na vytvarování břicha. V pondělí chci začít cvičit Ripped in 30, tak snad to bude jako 30DS 😉

nicolletta30
25. lis 2012

@fassy Já právě slyšela, že Ripped in 30 je taky super, chci se na to vrhnout po skončení tohoto programu. Včerejšek byl v něčem lehčí než předchozí dva dny, ale mnohem víc mě bolí lýtka, zvláštní, myslela jsem, že nejhorší budou ruce, ale ty už mám asi natrénované z toho, jak tahám 7,5 kg syna😀 Včera jsem byla po cvičení vyřízenější než předchozí dva dny, uvidíme dneska🙂

majka12
25. lis 2012

@fassy já cvičila 30DS a super výsledky a potom Ripped in 30 a ani ň 😔 Vůbec nic ☹ Teď jsem začala znova 30DS a zase je to znát 😔 Ovšem teď mě už druhý den trápí střevní chřipka, tak budu mít pauzu s cvičením 😔

fassy
25. lis 2012

@majka12 Víš jak, uvidím. Třeba něco znát půjde. Pořád si říkám, že je to jen 4 týdny na rozdíl od 6 week, který se cvičí 6 týdnů, poctivě jsem dřela a výsledky nikde ... ☹ Po novém roce chci najet zase na 30DS 🙂
@nicolletta30 Ruce u mě taky nebyly hrozné, asi nejhorší bylo to břicho a nohy. Ze začátku mě strašně bolívaly lýtka, ale to jsem cvičila bez bot. Pak jsem začala cvičit s botama a bylo to o 100% lepší 😉

abig
25. lis 2012

Ahoj vsem, dneska me ceka 17den 30DS ... no vcera jsem byla zklamana, ale nevzdavam to, citim se pevnejsi, ale uz mam 2,5kg navim a nevydrzela jsem ma mam i 2cm pres boky vice :o((( ... skoncim 30DS, zacnu Ripped a pak Killer buns ... snad jsou to jen svaly a voda ..

xdasa1
25. lis 2012

jsem rada ze si muzu pocist ze i ostatni bojuji a to me udrzuje v motivaci, pokazde kdyz se chystam cvicit si rikam, kolik dnes cvicilo lidi s Jill, tak to musim zmaknout i ja 😉

nikolam11
25. lis 2012

ahoj holky, i já začala cvičit s Jill 🙂 jsem teprv na začátku, ale doufám že po skončení 30 dní se mi tam aspoň trošku bude rýsovat ten pekáč buchet 😀 držím palce všem cvičenkám 😉

nicolletta30
26. lis 2012

Tak včerejší třetí den byl zatím nejhorší. Sice cardio pro mě bylo kupodivu lehčí, už jsem si nepřipadala jak balvan a zvládla to uskákat, ale lýtka bolela hrozně, dneska mě nebolí vubec nic. Ale dokopat se včera k tomu, bylo nejhorší, dneska to bude to samé, ale já vydržím. Už jen proto, že chci vědět, jestli to opravdu funguje i na takového metráčka, jako jsem já. Akorát mě trochu mrzí, že nezvládám přizpůsobit i ten jídelníček a, s prominutím, žeru jako dřív. Ale tak trošku doufám, že i když jím stejně, tak protože jsem před tím nedělala nic a ted tak cvičím, že vysledky nějaké stejně budou, když už nic, aspon se mi zlepší fyzička.

lena27
26. lis 2012

tak mám s cvičením na chvíli konec. mám zánět šlach a to jsem 14 dní cvičila s tím 😠

abig
26. lis 2012

@lena27 Brzy se uzdrav a odpocivej, vsak se casem k cviceni vratis ...

abig
26. lis 2012

@nicolletta30 Dneska 18den a malem jsem vypustila dusi :D a dneska me prvne boli lytka ... potim se u toho a pri cooldownu sotva popadam dech :D ...
S tim jidle, ja vubec neubrala a ted dokonce bastim cokoladu ... ja ji roky nemela a po porodu jsem na ni snad zavisla ci co a kdyz si ji obcas nedam, tak mi jdou kila nahoru ... takze moje telo ji chce ... a netrapim se tim..

abig
26. lis 2012

@xdasa1 Psala jsem vyse, moje segra cvici, protoze vi, ze cvicim i ja a je to pro ni motivaci :o)

@nikolam11 Vitej a cviceni zdar ..

abig
27. lis 2012

Prave mi dorazila posledni DVD od Jill - Killer buns&thinghs a Ripped in 30 .... uff. takze? Vim, co budu delat dalsi dva mesice misto vecernich zprav ....

Dneska jsem se vazila, kila stoji nastesti uz nic navic, kalhoty mam stale stejne, trochu me tahnou ve stehnech, takze mi narostly :o( , ale jsou pevnejsi a brisko taky pevnejsi a o dost - mensi neni, takze asi nebylo, co shazovat ... ale ten pupek je fakt na omak pevny a vypada to, ze se mi zacinaji rysovat prvni dve horni buchty 😀
Takze ty boky a zadek budu muset dat pryc, respektive pokusit se dat pryc az s killer buns ... dneska vecer mam 19den ...

nicolletta30
27. lis 2012

@abig Takže myslíš, že by to mohlo mít nějaký účinek, když se neomezuju v jídle? Já teda jím strašně, ale dneska jsem se po 4 dnech vážila a mám dole necelé kilo, přes břicho mám dole 3 cm, ale to je irelevantní, prý to nejde změřit přesně, záleží, jak u toho dýcháš. Přes boky žádná změna ani jiná partie. A včera jsem pekla linecké a toho těsta, co jsem ujídala...

abig
27. lis 2012

@nicolletta30 Je logicke, ze pokud se neomezis v jidle nebo nezmenis hlavne jeho skladbu, tak vaha bude stat. Zalezi, po cem touzis, jestli zpevnit nebo zhubnout .... pokud jis pate pres devate, rozhodne nezhubnes.
Ale vetsina z nas spatne ji, co se tyce kvality nez mnozstvi, vetsina z nas prave ji malo.

Ja mivam zachvaty zravky zejmena vecer, ale poslednich par dnu se drzim a snazim se jist pokazde s malym a jist naposledy hodinu pred cvicenim, at to ma nejaky smysl.

Sla jsem se zmerit, tak cm zadne dolu a to nikde, dokonce 2cm pres boky vic ☹ ☹ , ale to budou svaly a telo se zacne menit - nemluvne, ze mam jen "par" dni cviceni za sebou ... ja mam cvicebni plan na 6mesicu, takze za tu dobu urcite verim, vysledky budou.
Ja nepotrebuji hubnout, jen zpevnit a dat pryc boky. No po skonceni 30DS dam fotku pred a po a pak po kazdem dalsi cviceni s Jill ....

fassy
27. lis 2012

Holky takže jsem včera začala s Ripped in 30 a řeknu vám, že mě bolí ruce a nohy. Ale není to nijak hrozný. Jsem teda strašně zvědavá jestli to bude mít i stejný účinek jako 30DS 🙂 Snažím je jíst pravidelně, po menších dávkách a hlavně pít a pít.

abig
27. lis 2012

@fassy Muzu se zeptat, jake byly vysledky ?

fassy
27. lis 2012

@abig Někde v diskuzi to už je, ale napíšu to klidně znovu, páč ty výsledky byly super. Na to, že jsem žádnou dietu nedržela 😀 Jen jsem dodržovala pravidelnou stravu a pitný režim. Takže moje úbytkové skore po 30 dnech cvičení: prsa -4cm, paže -0,5cm, pas -7cm, břicho přes faldík -3cm, zadek -2cm, stehno nahoře s vnitřním faldíkem -2cm, stehno nad kolenem -4,5cm, lýtko -1,5cm. Pak jsem cvičila 30DS znovu, ale to už nebylo tak razantní. Nejvíc potřebuji shodit břicho, tak jsem zkoušela i 6 week, ale to mě zklamalo. Je to spíš jen na dotvarování břicha, spalovací - kardio části tam dost chybí. Výsledky tedy po 6 týdnech nulové. Teď jedu ten Ripped in 30 a je to fakt super, dneska mám za sebou 2. den a nemůžu si stěžovat 🙂

terinda
27. lis 2012

@fassy tak to jsme na tom stejně. Taky dnes 2.den s Ripped a je to cítit.
6W se mi líbilo, chcípala jsem u toho pořád 😅

hrozinka
27. lis 2012

Krasne se ctou ty vase prispevky 🙂 jak vam to jde ba naopak jsem rada,ze v tom nejsem sama. Ja mam 2 den L2 a je to masakr. Vzdy ze me leje jak z konve,ale utika mi to 🙂 na tom blogu od niky jsem precetla
Hodne dulezitou vec a to nedelat 100 kliku a spatne jen abych splnila kvotu ale udelat min ale kvalitne. A o to se fakt snazim a davam na to pozor a je to hned jinde. Uplne nejhorsi je pro me posledni cvik. To dam tak 4-5 a padam k zemi☹ nejvic mi va,ze mi to v botach na plovoucce klouze ☹ vam ne?