Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

hlavinka
8. bře 2013

Ahoj holky, dneska mam posledni den Shredu. Fotku nedavam, nebot zadny rozdil od posledni neni videt :-/ Ale miry jsou:
- 2 kg od zacatku Shredu
- 1 cm v pase, bocich a stehne po 3. levelu
celkem -3 cm v pase, -2 cm boky, - 1 cm stehno. Lytko jsem mela -2 po 1. levelu, ale uz ho mam zase nahore
aktualni cisla ze dneska jsou:
70 kg
89 pas
106 boky
63 stehno
40 lytko
cekala jsem trosku lepsi ubytky na cm, ale holt se neda nic delat.
Ale z ceho mam velkou radost je to, ze se mi pomalu zatahuje rozestup. Delam vic sikme svaly nez prime, ale ze 3 prstu to mam ted tak na 1,5 prstu. Hura! Kyly se samozrejme nezbavim, ale nezhorsuje se to, jsem rada 🙂

hlavinka
8. bře 2013

@sariss tak 2,5 je uz dobrej vek, to se da rozumne domluvit 🙂 uz ...
A mohu se zeptat, v ktere zemi zijes?
Mne to treba prijde dost uchylny v USA, ze maji opravdu jen 6 tydnu (nebo 8, no proste malo) na matersky a pak hned do prace. Nereknu, treba od roka, dvou, ale takhle brzy? co kojeni? jasne, muze se odstrikat, ale to je na prd, kdyz to pak dava porad nekdo cizi...clovek pak proste neni ani poradne rodic.
Vim, ze nektery zeme v Evrope to maji celkem brzy.....

hlavinka
8. bře 2013

@verule80 Veru, co jste cvicily ten dalsi tyden, to same, co prvni? Myslim BR... diky. A co budete pařit ted od pondelka?

verule80
8. bře 2013

@hlavinka Jojo, nedele je volna a pak se opakuje prvni tyden.

verule80
8. bře 2013

@hlavinka Jo a zavidim zatahovani rozestupu u me vubec, kdyz zmena, tak miniaturni a spis k horsimu :( Jak dlouho mas od porodu?

hlavinka
9. bře 2013

@verule80 od Majdy mam 19 nebo 20 mesicu, no proste Majda bude mit 9/7 2 roky.
Tak zkus delat vic ty postrani svaly. Ono pokud jsi jela jen Jill, tak je jasny, ze jsi delala vic ty primy a tim se Ti to jeste rozjelo. Ja jsem cvicila od porodu vlastne jen sikmy. Az ted jsem dala ty primy.

verule80
9. bře 2013

@hlavinka ja prve uz skoro mesic jsem dala pryc cviceni Boba a po Jill cvicim 7 minut na bricho sama a to tak 90% sikme svaly. Ja nekde cetla, ze se ten rozestup da vratit cvicenim do roka a pak uz to jde hrozne spatne. No a ja teda od porodu na bricho necvicila. No a Misa bude mit ted v dubnu 2 roky

hlavinka
9. bře 2013

@verule80 aha, tak to nevim, zda jen do roka. Tak uvidis, treba se Ti to jeste pohne....No a kdyz nic jinyho, se Ti to nezhrosi... 😉

suzief
11. bře 2013

Ahoj děvčata, tak já se přidávám do skupiny Jillian, mám za sebou zatím jen 2x cvičení první level, co říct, je to makačka ale docela mě to baví a je super, že to je jen 30 minut, rychle to uteče. Nicméně nevím, má se to cvičit jak často? každej den nebo obden? jak byla zima, tak jsme byla furt nějaká nemocná nebo unavená.Musím jít víc do sebe a pravidelně cvičit, už jsem se i vyfotila před...jsem zvědavá na výsledky. měřím 163-165cm, vážím 60-61 kg, chci zpevnit celé tělo, nejvíc břicho a zadek a stehna. můj cíl tak 55 kg ideálně ale i za 58 kg budu ráda🙂 držte pěsti ať vytrvám, cvičím doma po práci a to se člověk musí hodně přemáhat....☹

hlavinka
11. bře 2013

@suzief Ahoj!
Pokud jedes 30 days shred, tak se kazdy level jede 10 dni. Cili celkem mesic. Bez prestavky. Pak na to navazuje treba Ripped nebo jiny od ni, ale to uz je jen 6 dni v tydnu a pak den pauza.
Telo si zvykne a uz to za tyden takova makacka nebude, uvidis 🙂
Tak drzim palce, at to jde dobre dolu. Dulezite jsou spis centimetry, nez vaha. Ale i ta muze jit samozrejme dolu.

suzief
11. bře 2013

@hlavinka díky moc, takže 10 dní jeden level a pak se hned pokračuje s druhým a třetím, není tam ani jeden den přestávka? zrovna jsem si vzpomněla, chystám se na velikonoce na chatu a pochybuji, že tam budu dělat Jillian, je to pak problém, když vynechám třeba 3 dny, co myslíš? každopádně proměřím ještě tělo, abych viděla, zda ta změna tam je.🙂

hlavinka
11. bře 2013

@suzief presne tak. Problem v tom urcite neni, ja jsem zacla v unoru a po 5 dnech jsme jeli na hory a tam jsem necvicila Jill. A nic se nestalo. Pak jsem proste pokracovala dal jednickou. Muze se stat, ze cloveku neni dobre nebo proste neco, tak holt den vynechas. Ale dulezita je vazne ta pravidelnost, aby byly videt vysledky co nejdriv 😉
Tak hodne stesti a pripadne nam do soukrome diskuze hod i foto pred a po, nebo treba jen miry pas a boky 🙂
Soukromou skupinu vede bud Fassy (ale nevim, zda jeste pribira) nebo druha soukroma, kam nikdo necuci na fotky, jen my cvicenky, vede trexx25

suzief
11. bře 2013

@hlavinka kde najdu ty soukr skupiny?

hlavinka
11. bře 2013

@suzief Cvičení s Jillian Michaels a Jillian Michaels - 30 Day Shred Ale prave se musi napsat tem lidem, kdo je zalozil, aby Te pridali do skupiny 🙂

sanara_1
12. bře 2013

Zdravím všechny nadšence 30DS! Jak těžké činky ve svém programu Jill prosím používá? (Krabice od mléka už mě nebaví) 🙂

terinda
12. bře 2013

@sanara_1 Jill má myslím 2kg, mně bohatě stačí 1,5 kg 😉

sanara_1
12. bře 2013

@terinda Díky. Tak já zvážím, jaké pořídím 🙂

nicolletta30
25. bře 2013

Ahoj holky milé🙂 Tak jsem tady po několika měsících zpátky🙂 Zkoušela jsem cvičit Jillian 4 měsíce po porodu, ale to mi nešlo, vstávali jsme v noci každou hodinu, kojila jsem co dvě hodiny, ještě jsme nebyli s malým uplně zžití, takže jsem cvičit začínala uplně vyčerpaná v osm večer, jak malý usnul a prostě jsem to nezvládla déle než tři dny. Ale situace se změnila🙂 Mrnousek je z velké části na příkrmech...kojím pořád, ale to už má jenom na žízen, pořád je to několikrát denně ale už mě to tak nevyčerpává, noci jsou střídavé, jednou se vzbudí dvakrát, jindy co dvě hodiny, ale taky jsem si už zvykla, takže od včerejška zase jedu🙂 S manželem jsme se před dvěma týdny važili a zhrozili se, holky, já se vyžrala na 109 kg a když jsem viděla fotky ze své oslavy a plavání s malým, málem jsem omdlela...Takže už pár dnu jim zdravě a pravidelně, přestala jsem pít vodu se štávou a místo toho si do vody mačkám citron, zatím jsem zhubla 4 kg, k tomu jsem včera přidala Jillian, pevně věřím, že tentokrát to zvládnu!!! Budu moc ráda, když se s vámi zase budu moci podělit o pocity z toho cvičení🙂

jajulda
26. bře 2013

Holky můžu se zeptat, zda se musí cvičit každý den 30DS? Nebo stačí jen 5-6 za týden. Děkuji. Včera jsem začala a nevím, jak to zvládnu s dětma o víkendu.

terinda
26. bře 2013

@jajulda Ahoj, tohle cvičení je doporučeno cvičit každý den. Nastartuje se tím metabolismus a hubnutí. Poté jsou programy jako např. Six week six pack a Ripped in 30, kde se doporučuje cvičit 5-6x týdně 😉

jajulda
26. bře 2013

Tak budu šaškovat před dětma a manželem 😀 😀 😀 😀 , páč ještě ke všemu nemáme dveře, ty nám mají teprve přijít.

terinda
26. bře 2013

@jajulda Jen ať se kluci kouknou 😉 Kvůli tomu bych určitě cvičení nerušila 😉

nicolletta30
30. bře 2013

@jajulda Ahoj, mělo by se každý den, ale sleduju blog kočky, která tohle cvičí a dost díky Jillian a upravě stravy zhubla a jejmi slovy "Když se jeden den vynechá, tak se to nepo...🙂" Ale já se to snažím dodržovat, mám osmiměsíčního špunta, cvičím každé dopoledne když spí🙂 Jinak dneska za sebou mám sedmý den. Ještě se teda přiznám, že level jedna cvičím bez činek, vzhledem k tomu, že náš devítikilový drobeček se chce hodně nosit, tak se přes den naposiluju ještě navíc na ruce až až, tak doufám, že si tím nezkazím vysledky, když nepoužívám činky. Jinak poprvé jsem se před začátkem programu neměřila, jen si udělala fotku, ale myslím, že bříško už po tech sedmi dnech je menší, já teda přidala i upravu stravy.

anoli85
2. dub 2013

Ahoj holky, tak jsm se vámi nechala taky nakazit a zítra končím první level, zatím jsem se nepřeměřovala, to až zítra, tak jsem zvědavá, jestli ubyly nějaké cm 😀 I nějaké kilo dolů bych potřebovala, před tím týdnem jsem měla 74 kg, měřím 177 cm, ttakže kdybych se postupně dostala tak na 66kg, bylo by to na mě tak akorát.. Jenže mám ráda jídlo, o to je to horší, takže jsem jen trochu omezila množství a sladké a večer už nejím (kromě včerejška, to nám tchyně přivezla tiramisu, tak aby se nezkazilo 🙂 Zatím mi přijde že mám trochu menší břicho, cítím se celkově nějak líp, ale to bude asi jen tím pocitem, že cvičím (já, lenoch línej 😀 ).
Chtěla jsem se vás ještě zeptat, s jak těžkými činkami cvičíte? Já ze zečátku měla místo činek 2 PETky o 1,5l, ale to bylo moc, tak jsem odcizila manželovi jeho činky, odstranila oba kotouče po kile, takže jsou to teď vlastně jen takové železné tyče, ale cvičí se mi s nimi dobře.
Jinak se trochu děsím 2. levelu. Tenhle první sice zvládám, ale kliky mi pořád dávají zabrat (a to dělám dámské), a pořád se u toho zadýchám a zpotím, ale asi to tak má být. Snad dám celou i tu dvojku a následně trojku a bude ze mě superžena 😀

majuska_17
2. dub 2013

Zdravím vás. Chcem sa vás spýtať, či sú vidieť výsledky po tých 30 dňoch cvičenia. Má s tým niekto skúsenosti?

mishule78
2. dub 2013

Ahoj chtela bych se taky na neco optat, kdy je nejlepe zacit s cvicenim jsem ted 5t po porodu a jeste mi chybi dolu 8kg, s dvojcaty pred necelymi 2lety to slo hned zadne cviceni jsme nepotrebovala............btw jsem cvicitelka pilates a bosu...ale ted ne a ne ty kila dolu a to kojim snazim se jist zdrave.........pokud je to opravdu takove zazracne cviceni a hlavne to neni JOJO efekt tak do toho pujdu.

terinda
2. dub 2013

@majuska_17 Výsledky jsou individuální. Záleží na startovací váze a kondici. Většinou jsou úbytky v cm a zpevnění celého těla. Hlásím, že to za to stojí 😉

terinda
2. dub 2013

@mishule78 Přijde mi, že to není vhodné cvičení takhle brzy po porodu. Začala bych něčím na zpevnění pánevního dna, potom na šikmé břišní a až potom zkusit Jill. Je to dost o skákání 😕

mishule78
2. dub 2013

@terinda no panevni dno mam silne vzhledem k tomu ze cvicim pilates a bosu.........teda ted necvicim ale stale ho aktivuji ale potrebuji kila dat dolu........a to bez kardia nedam.

terinda
2. dub 2013

@mishule78 tak to teda zkus 😉
A jsi dobrá, já měsíc po porodu nebyla schopna ničeho 😅