Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

pamela3
17. dub 2013

@stormmm co to je Br?? jinak máš pravdu, 9 dní je málo, ale cítím se o dost lépe.. 😉

nicolletta30
17. dub 2013

@stormmm Na ten blog chodím skoro denně, právě Nikky mi dodala tu odvahu a namotivovala mě, jako nic do té doby🙂 Jinak teda Body revolution Niky právě píše, že pro někoho, kdo dokončil Shred je to krok zpátky, ale určitě to taky bude hodně učinné.
@pamela3 Ahoj holky, ja chci najet po skončení shredu na Ripped in 30, jeden den jsem zkoušela i Killer buns, ale to je masakr, takže Killer buns chci kombinovat se 6 week 6 pack po skončení Ripped, až na tom budu fyzicky tak dobře, že to zvládnu. Jinak Ripped je sympatické v tom, že se cvičí 5-6 dní a jeden den je pauza. Mě dneska čeká třetí den levelu 3, ale vubec nevím, jak to zvládnu, malý celou noc proplakal, už at jsou ty zatrolené zuby venku

pamela3
17. dub 2013

@nicolletta30 tak to mě mrzí, že jsi se nevyspala, no zoubky jsou nepříjemné, ale bude líp..jinak tě můžu poprosit na nějaké stránky na ten Ripped? já si to uložím a po shredu na něj také najedu..a můžeš i ten Killer buns..zkusím to.. 😉

nicolletta30
17. dub 2013

@pamela3 Stahoval mi to manžel z nějakého torentu, když mi napíšeš mail, tak ti pošlu přímo ta videa, snad nebudou moc velká

pamela3
17. dub 2013

@nicolletta30 Pamela3@seznam.cz..moc děkuji..budu ráda... 🙂

nicolletta30
17. dub 2013

@pamela3 tak mi to nejde poslat ani po jednom videu, poprosím pak muže, aby mi to zazipoval a zkusím poslat tak, snad to pujde

pamela3
17. dub 2013

@nicolletta30 tak jo...to budete hodní..

petulka_84
17. dub 2013

Ahoj holky, tak já mám dnes za sebou první den druhého levelu Shred, lilo ze mě jak z konve a dýchala jsem jak po maratonu. 😀 Ale na cm to fakt vidět je, váha zatím trošičku, ale v zrcadle to vidím. 🙂 Takže jedeme dááál! 😵

pamela3
18. dub 2013

@petulka_84 já jdu dnes 1 den druhého levelu, a mám to stejně jako ty, váha nic moc, ale cm taky cítím.. 😉

nicolletta30
18. dub 2013

@petulka_84 Je to makačka, sotva jsem se přestala tak strašně potit na konci dvojky, dělám ted trojku a zas ze mě lije jako z konve, ale výsledky jsou krásné🙂

pamela3
18. dub 2013

@nicolletta30 prozraď nám výsledky... 😉 a upravila jsi si i stravu???

pamela3
18. dub 2013

@nicolletta30 jééé, ty jsi šikula..myslíš, že to půjde nějak stánout??? víš, kdyby to náhodu na youtobe přestalo jít...

nicolletta30
18. dub 2013

@pamela3 já se na začátku moc neměřila, až 4 dny potom a to jsem si zapomněla zapsat, ale břicho a nohy si pamatuji🙂 Celkem mám dole už téměř 9 kg bez pár gramů, dost jsem omezila i stravu, břicho je dole zatím cca 7 cm a na každém stehně mám o 2-3 cm méně. Obléknu zase kalhoty o velikost menší, ještě mě sice trošku tlačí v pase, ale dopnu je a stehna v nich nemám napasované, ale jsou mi i trošku volné🙂 Jinak si počítám kalorie na www.kaloricketabulky.cz, sladké si dávám denně, bez toho bych to nezvládla, několikrát jsem se pokoušela držet dietu bez sladkého, ale dopadlo to tak, že vzteklá jsem byla jako vlčák, neustálě mě přepadával vlčí hlad a motala se mi hlava a bylo mi špatně. Na těch stránkách jsem si zadala puvodní váhu, váhu, jakou chci mít a vypočítalo mi to, jaký bych měla mít denní příjem, abych zhubla na požadovanou váhu, hodně mi to pomáhá

fassy
19. dub 2013

@nicolletta30 Tý jo 9 kg :-O Já chci taky 😀 Od vánoc mám dole 6 kg a teď mi nějak váha stagnuje ☹ Cvičím každý den a kalorie počítám taky, ale podle všeho mám špatnou skladbu jídelníčku nebo špatnou kombinaci jídel. Prostě mi to nevychází. Tento víkend se budu radit s kamarádkou, která je výživový poradce, tak třeba konečně přijdu na to, kde je zakopaný pes 🙂

nicolletta30
19. dub 2013

@fassy Taky už to ted jde mnohem pomaleji než na začátku a ještě mě dlouhá cesta čeká, jen doufám, že se mi podaří dotáhnout do konce, ono 9 kg zní sice skvěle, ale pořád je to katastrofa a nadváha je dost značná...Ale jako motivace je to fajn🙂 Já jsem se dneska moc nepředvedla, včera jsme měli pejska na operaci, asi nějaký nádor, je to čivavka, má teprve 4 roky, tak jsme měli strach, jak pak po narkoze, protože je maličká, ale už je to dneska lepší, ale držet malého mimo její dosah je zahul, pořád za ní lozí a chce na ni sahat a já chci aby měla klid. Dopoledne syn předvedl užasný hysterák, ani nešel spát, takže já k hysterii taky neměla už moc daleko, zdlábla jsem čoko beránka, co ho tu mám ještě od velikonoc, na oběd si udělala bramboráky, ted si jdu vypít kafe. Ještě mě čeká uklid, odpoledne má přijít navšteva, tak netuším, kdy budu cvičit, ale já si tu vuli najdu, i kdyby to mělo být až večer... Tak si kafe vypít nejdu, spal asi 15 minut a už nechce, já ho asi fakt už budu muset odstavit, mám dojem, že všechny naše problémy jsou z toho, že je zavislak na prsu.

stormmm
19. dub 2013

@pamela3 Už jsi to tady určitě vyčetla, ale kdyby ne, tak BR je Body Revolution 😉

@nicolletta30 Přesně jak píšeš....než jsem objevila Nikki blog, nikdo mě nedonutil ke cvičení. Hraju tenis, ale pořádně jen na jaře, trošku v létě a v zimě je to slabota, to bych nejradši celý den prospala a projedla 😀 Ale Nikki dokáže člověka vyburcovat! Myslím, že bych v BR nezačla od prvního levelu, ale vyzkoušela bych některý další...nevím 😕

nicolletta30
22. dub 2013

@stormmm
@fassy
@pamela3 Ahoj holky, tak jak to jde? Já mám dneska za sebou šestý den levelu 3 a musím říct, že některé cviky nesnáším. Ne proto, že bych je nezvládla, ale nebaví mě, tak jsem je nahradila některým i podobnými z předchozích levelu, u jednoho kardia tancuju místo toho jejího kardia. Už se těším až tenhle program dokončím, poslední dny to nedělám s chutí. Včera jsem necvičila. Hodně mě potěšilo, když předevčírem večer jsem měla žravku a snědla v devět večer misku těstovin s žampiony a kuřecím masem, že na váze se to neprojevilo, bála jsem se toho, ale dobrý. Jinak ta váha jde dolu čím dál pomaleji a to až na občasné ulety dodržuju kalorické maximum, cvičím...Je to hodně náročné, ze syna se stal totální zavislák na prsu, tak mám nervy na dranc, v noci nespím, protože když už na pul hodiny zaspí syn, tak skáču po psovi, který se snaží vyrvat si všechny stehy po operaci... Už ani to kafe nepomáhá😀

pamela3
22. dub 2013

@nicolletta30 tak já včera taky vynechala..docela mě to štve, ale manžel mě nechtěl pustit, měl formulky a já pak usnula na terase a pak se mi už nechtělo...tak dnes jedu 4 den 2 levelu..už se těším..váha taky neukazuje to, co bych chtěla.. ☹

nicolletta30
23. dub 2013

Jupíííí, já nevím, jak je to možné, ale stovka pokořena!! Dnes ráno váha ukazovala nádherných 99,6 kg, radostí bych si snad zazpívala🙂) Nechápu, jak to, ještě když včera jsem si odpoledne na procházce dala zmrzku, dopoledne kapučínko a třenou tyčinku, na oběd flákotu vepřové pečeně s brambory, na večeři dvě mini bagetky s máslem a šunkou (ačkoliv jsem překvapeně zjistila, že bílé pečivo zas tak moc kalorické není, od slun. chleba se to prakticky neliší). Asi hodně dělají ty dlouhé procházky v kombinaci se cvičením🙂 Každopádně Váho obrovské díky za další nakopnutí🙂

suzief
23. dub 2013

Mám dotaz, fakt se to musí cvičit jedna lekce 10 dní po sobě, další 10 dní a poslední též 10 dní? A kdy jako tělo a svaly odpočívají...dyť to je také důležité ne?

fassy
23. dub 2013

@suzief Těch 30 dní to svaly musívydržet a neodpočívají 🙂 Je to jenom půl hodina 🙂

@nicolletta30 No já jsem teda moc nepokročila. Byli jsme na prodlouženém víkendu a ten se zvrhl na pobyt v nemocnici ☹ Malý spadl ze schodů i s odrážedlem, ujel manželovi a nevybral to. Ale naštěstí nic vážného, má jen bouli a modřiny, ale pro jistotu si nás tam nechali do pondělí na pozorování a různá vyšetření. Dneska byl frmol a manžel je pořád v práci, tak není kdy cvičit. Prcek mě nenechá. Od toho špitálu je strašný mamánek, tak se pořád tulinkujeme 🙂 Tak doufám, že zítra už konečně zacvičím to poslední C2 a že tento týden začnu W9,10 a C3 🙂

nicolletta30
24. dub 2013

@suzief Ahoj, on ten program je koncipován tak, že se má tělo rozhýbat a pauzy se nedělají, u dalších programu už se pauzy vyžadují. Nicméně pokud tělo nemůže tak nemůže. Já ze těch 30 dnu vynechala cca třikrát nebo čtyřikrát, prostě když jednou vynecháš a pak zase cvičíš tak se nic nestane🙂

nicolletta30
24. dub 2013

@fassy Jaj bobinek, to je dobře, že je v pořádku, taky bych na cvičení kašlala a tulila se s miláčkem, kdyby se nám něco takového stalo. Malý si tu většinou šmejdí sám, když cvičím na břicho, tak se přibatolí a pomáhá mi (zvedá se o mě, tahá mě za vlasy...😀)

pamela3
24. dub 2013

@nicolletta30 😀 to je hezké...s těmi dětmi...jinak já cvičím poctivě, akorát v neděli jsem vynechala, ale štve mě, že mi váha nejde vůbec dolů.. ☹

angebot
autor
24. dub 2013

ženy, vydržte, stojí to za to 🙂 fandím vám všem! 😎

pamela3
24. dub 2013

@angebot jedeš s námi?? nebo už máš nějaké výsledky??? 🙂

suzief
24. dub 2013

@fassy tak jako vím, že je to jen 30 minut, to je pohodička ale i tak z principu, nemůže být přeci pro tělo zdravá namáhat ho každej den, ty svaly...jako pak je jasný, že ty výsledeky jsou vidět hned, no uvidím, zkusím ale víkendy si nechám prostě volné, snad i tak to bude fungovat...

terinda
24. dub 2013

TAk ono není spíš zdravý každý den cvičit třeba 2 hodiny a více, ale každý den - po dobu pouhých 30 dnů 27 min. není na škodu.
Záleží na tom, jestli chce člověk jen tak trochu zpevnit nebo i více zhubnout.
A i další programy jsou na 5-6x týdně.