Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

lososka
9. led 2013

@abig jo a jseš machr! Já u kojení dětí nebyla se sebou schopná dělat vůbec nic..

abig
9. led 2013

@lososka ha, melo tam byt po 15,5m ....

abig
9. led 2013

@abig Tak to jsme vahou i vyskou podobne .... jsem o facku vyssi a o facku lehci ...

abig
9. led 2013

@lososka

abig  @abig Tak to jsme vahou i vyskou podobne .... jsem o facku vyssi a o facku lehci ...
Dnes v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •   •   • Opravit překlepy

verule80
9. led 2013

Tak holky, zitra naposled level 1. Jsem neverila, ze to dokazu... 🙂

teda ale abych pravdu rekla, tak treba u kardia necitim moc zlepseni Spocena jsem porad dost, zvladam trochu lip kliky, ale zase cinky mam porad 0,5kg, no a jeste bricho citim lepsi Tam se tolik nenadru, tak jsem se inspirovala jinou diskuzi a dneska pridala po Jill jeste ciste na bricho 10min Bob-Harper---Beginner_'s-Weight-Loss-Transformation---Bonus-Abs- To se me teda moc libilo.

veroussek
9. led 2013

Ahoj holky, já jdu ještě na cvičení teď, dřív jsem to nestihla, ale ráno jsem se cvičebně změřila a v pase mi metr skočil o 4 cm dolů, až jsem sama čuměla...takže vesele do toho 🙂

bengy
10. led 2013

@lososka jj Ivi, predtim jsem byla nakopnuta takhle z vacushapu, ale to ted proste nehrozi. Kdz je tam mala v koutku, tak ja nemam klid na cviceni, takze jsem myslenkama uplne nekde jinde a kdyz jdu jednou za tyden o vikendu, to je na pytel. Takze jsem rada, ze mam Jill a nejak se s tim poperu.

@veroussek taky pekny vysledky, tak zensky o tom se mi muze jenom zdat...ale nevadi, vytrvam a treba ten centak taky shodim, u me vsechno moc dlouho trva, moje nadvaha je fakt obri a rada bych mela pri svych 175 alespon tech 75, ale to je taaaaaaaaaaaaaaaaaak daleko 😔

no nic, jdu cvicit, jinak se k tomu dneska uz nedostanu. Casu malo, prace hodne pa

xvavb01
10. led 2013

Čau holky, hlásím se do klubu! Sice jsem cvičit ještě neměla v plánu - ještě kojím, ale nějak jste mě zlanařili. Mám za sebou 3.den a zatím OK 🙂 těším se na zítra

verule80
10. led 2013

Tak ja dneska poprve mela pocit, ze cviceni zvladam a opoustim ho Teda level 1. Holky neni potreba na level 2 vic prostoru? Musim na to jeste kouknout. Me to trochu prislo.

Zitra si udelam kontrolni mereni a foceni. Jsem celkem zvedava... Teda takove ubytky jako 4cm v pase co tu mate necekam, ale neco bych vazne chtela. 🙂 ja se totiz na to cviceni nijak netesim. Jsem takova lemra lina. Takze to beru spis pragmaticky, ze je to jedina moznost, jak trochu slusne vypadat. No ale dala jsem si sama dobrovolne jeste Boba po cviceni.

verule80
10. led 2013

@xvavb01 Vitej mezi nama 🙂

veroussek
10. led 2013

@verule80
@bengy Já byla sama dost překvapená a můžu vám říct, že já se na to cvičení též dvakrát netěším, ale mám to stejně jako ty @verule80...
Já ještě dnes a zítra level 1 a v sobotu začínám level 2. Tak jdu na to 🙂
@xvavb01 Ahoj Barunko, tak vítej mezi námi a ať to jde vesele dolů 🙂

verule80
11. led 2013

Tak holky, mam mereni po prvnim levelu.

Stehna -1cm, zadek -2, pas -3cm. Toz mam radost 😀

Je to dobra motivace na tu dvojku do ktere se me nechce

lososka
11. led 2013

Ahoj holky! hlásím, že jsem včerejší masakr přežila, ale teda musím říct, že na večerní joze ze mě lilo, to se mi ještě nestalo 😕 dvě hoďky před jsem cvičila Jill a asi mi to nějak napumpovalo těco, či co, ale já si na té joze připadala jak v sauně 😀 pro dnešek už mám odcvičeno, tak už jen 2 dny s jedničkou a hurá na dvojku! 😝
a mám nového "kamaráda", říkám mu Vlčí hlad 😀 já jako nevim, co se to s tím tělem děje, ale takovej hlad jsem v životě nezažila.. jako já se teda neštítim a dám mu najíst, samozřejmě s mírou 🙂 to nabrané kilo zmizelo a s ním ještě jedno, takže momentální stav -1 kg proti výchozí váze, pas furt klesá, ale to sem psát nebudu, resp. až za dva dny, až se přeměřím po první levelu...
@verule80 krásné výsledky!! 😵 i jsi fotila?
@bengy a taky ten Vacushape stojí kupu peněz, ne? 🙄 ale chtěla bych ho taky někdy vyzkoušet, jen jsem myslela, že stačí 1x týdně + nějaký jiný sport.. chtěla jsem hlavně kvůli pomeranči na zadku 🙄 funguje to i na to?
@xvavb01 vítej 🙂 to je super, že od začátku zvládáš!

mosvo
11. led 2013

Ahoj, jak je to s pokračováním cvičení když se musí na pár dní přerušit - mám dnes horečku a vypadá to na chřipku. Včera jsem docvičila level 1 a nevím jak mám pak pokračovat, až budu zase fit. Díky

verule80
11. led 2013

Tak hlasim, ze mam odcvicenej level 2 a mam mokry i kalhotky 🙂 Jak tady hodne lidi psalo, ze to bylo nudne, tak me to neprislo, jen teda narocne... Jsem myslela, ze uz ani Boba na bricho nedam, ale dcer chtela, tak jsme ho daly Teda ja ne uplne 100%

@mosvo nevim jakej spravnej postup. Nekdo zacina znova, ale ja bych si dala treba 2-3 dny na opacko levelu 1 a pak pokracovala dal.

@lososka SIs dala poradne do tela. Na te joze ses musela poradne protahnout,co? Ja jdu za 2 dny taky na jogu a uz se tesim 🙂 Jinak jsem fotila prvni den a dneska se planuji taky vyfotit. Jen uprimne se me moc nechcou davat fotky na verejnou diskuzi...

bengy
11. led 2013

@lososka ja si kupuji vacushape jen kdyz sipkova vyhlasi slevu, jinak bych na to nemela. Pak ta hodina vychazi na 99,- coz povazuju za dobry - mam v tom pul hodky na zahrati, vetsinou jdu na pas a pak 30 minut samotneho vacu. na liposukci to pusobi blahodarne. Clovek ma pak prdelku jedna basen 😀

@verule80 zenska se uplne desim nedele. Jeste jednou level 1 a pak jdu na to.....se zacinam fakt docela bat. ad fotky, tak urizni, hlavu nebo zacerni, at neni videt kdo to je a sem s nim, jsem zvedava 🙂....strasne moc. Ja vam to sem taky pak hodim. Teda asi nebude zadna prevratna zmena, ale.....

@mosvo ja bych si dala tak 2 dny opacko level 1 a pokracovala bych dal. Je to na zahrati a to telo si pamatuju, ze pred tydnem fungovalo

veroussek
11. led 2013

Ahoj holky, mám za sebou poslední den levelu 1 a už se docela těším na zítra, konečně bude něco novýho 😀
@verule80 Juhuu gratulace, super výsledky 🙂

verule80
12. led 2013

@veroussek tak co level 2 dneska? Me po nem vyrazneji boli nohy. No ty se taky moc nepohly, tak je to potreba. No nejhorsi je pro me kardio 2. Ty kroky dopredu a vzad me vyridi a pak to kardio totalka odrovna.

@bengy co je vacushape? To je takovy ten pytel ve kterym jsi? V tom se cvici? A je tam tepleji nebo proc to ma takovej ucinek? Jinak preji zitra peknou nedelu a level 2. 🙂

Jo a holky mam vypozorovane, ze cvicim castokolem 2. Tu cca hodku po obede. No a rano vstanu a do cviceni se me nechce a kolem 12 jsem takova nabuzena jako by to telo uz cekalo na cviceni....

Jo a mam jeste otazku. Cvicim po Jill jeste 10min Boba na bricho. Ted po tom levelu 2 jsem vic unavena a tak me u posilovani bricha boli zada. Cili to asi taham uz zadovyma svalama. To je spatne? Neni to tak, ze se posili i ty?

verule80
12. led 2013

Jo a ty zada me boli kdyz cvicim jako na spodni bricho. tzn. davaji se nohy nahoru...

veroussek
12. led 2013

@verule80 Šílený, jsem úplně hotová. To kardio mi dalo hodně zabrat. Byla jsem celá mokrá, až do posledního kousíčku. Zdá se mi, že je to takový intenzivnější než jednička. Celkově je to makačka, ale hrozně rychle mi to uteklo..uvidím zítra, jak se budu moct hýbat. Já můžu většinou cvičit až večer, vím, že to není ideální, ale jindy na to není čas.

verule80
13. led 2013

@veroussek taky me to prisel peknej skok... a teda nejak me asi nejde to posledni cviceni. Mam pocit, ze ho delam blbe. JA ted sedim po obede u cara a pohadky a deti spi/odpocivaji a mela bych cvicit a tak se me nechce....

veroussek
13. led 2013

@verule80 Já už mám dnešní cvičení za sebou, malá spí, tak jsem toho musela využít, ale teď se sbírám do sprchy a nějak mi nohy neslouží. Přijde mi to hrozně náročný, celkově je to fakt mazec. Dneska jsem jela podle Anity, protože normální cviky jsem fakt nedávala. Mám před sebou ještě práci od 5, tak abych nebyla totálně k. o. Chápu, že se ti nechce, ale zase si řikej, že to za to stojí, výsledky už jsou vidět!!! Tak si to vždycky řeknu já.... Já už třeba teď vím, že 30 dní nedokončím, příští týden v neděli letím domů (nežiju v Čechách) a následující středu na to jdu na operaci se štítnou žlázou, takže až se z toho vzpamatuju, tak najedu zase na level 1.

lososka
13. led 2013

Ahoj holky!
Tak já dnes docvičila level 1, výsledky jsou takové:
prsa: -1cm
pas: -5cm
boky: -2cm
biceps: -2cm
stehno: -1cm
lýtko: 0cm
tož asi to není špatné 🙂 jsem fakt zvědavá na zítřek, dle toho, co tu píšete, to bude slušné maso 😝

bengy
13. led 2013

Ahojky, takze mile damy....prvni cviceni LEVEL 2 za mnou.....toz sahla jsem si pekne na dno....Bohuzel se mi rozbily tenisky, takze jsem cvicila bosa a to se fakt v tomhle levelu neda. Takze jdu do sprchy a az vychladnu tak si jedu koupit nove tenisky. Vic jsem se soustredila na to, jak mi to klouze nez na samotne cviceni 😠 , vynakladala jsem 2x tolik usili abych se vubec udrzela, ale......zvladla jsem to.

ad vysledky po 10 dnech:
váha: -1,5 kg (dle vahy na tuky o 0,5% min tuku a o 0,5% vic vody)
prsa: -1 cm
pas: -3 cm
nadpicnik/madla lasky: -3,5 cm
boky: - 3 cm
zadek: - 2,5 cm

stehna a bicepsy nemerim - to me nejak netrapi 😀

Vysledky jsou videt, tak vzhuru do toho 😀

lososka
13. led 2013

@bengy hezky! 😵 máš foto? mě přijde, že to na fotce moc vidět není 😠

bengy
13. led 2013

boze............MILUJI JILLIAN.....prave jsem si oblekla jeany, ktere jsem pred 10-ti dny nedopla 😕 , tak tohle mi dava silu vydrzet leve 2

@lososka jj vyfotila jsem se a z boku je to teda sakra videt a i trochu zepredu. Zezadu mi to ani neprijde.

lososka
13. led 2013

@bengy tak sem s tím!!! ufikni hlavu! 😉

bengy
13. led 2013

@lososka fotky budu stahovat zitra, tak udelam nejakou kolaz a hodim to sem 🙂, snad nekoho motivu. Ale nerikej mi, ze neni videt tech tvych 5 cm, to musi videt i slepej

verule80
13. led 2013

@lososka @bengy Holky BORKY !!!

lososka
13. led 2013

@bengy tak já taky něco "uklohnim" a hodim to sem 🙂