Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

lososka
19. led 2013

holky, čekám, že po druhém levelu hodíte do uzavřené diskuze fotky, míry, prostě vše!! je potřeba inspirace 😉 já Vám to tam nahraju přímo z dovolené, určitě si najdu čas na nafocení a přeměření!

yesu
20. led 2013

Ahoj holky od zítra se taky chystám na Jillian, akortát ještě musím dokoupit činky! Mám staženej Level 1, ten mám cvičit deset dní?a pak dalších deset dní Level 2?Jenom teda doufám, že se dokopu najít na to cvičení čas, ptž malej moc nespí a když usne, tak většinou dělám něco doma!

verule80
20. led 2013

Tak mam za sebou level 2, jupi jupi 😀 😀 😀 dneska jsem stahla level 3, tak se jdu na nej kouknout.

Jinak merit budu zitra rano, ale mam takovej neprijemnej pocit, ze me sili stehna. Jsem si vzala starsi rifle a byly tede pres stehna uplne obtazene. A to mam cinky jen 0,5kg.

@yesu Vitej mezi nama. Cinky ani nepotrebujes. Staci naplnene pet lahve pro zacatek. Ja s nima odcvicila 2 levely. Jsem si rikala, ze nebudu investovat, protoze urcite budu cvicit max. 3 dny. Ted uz si pro ne teda asi skocim 🙂

verule80
20. led 2013

No tak jsem videla trojku a teda masakr nejvetsi. To me zitra zabije....

verule80
20. led 2013

taky si myslim, ze to bude zahul na kolena. Tam mam uz problem dneska ☹ Jo a jak nesnasim jumping jack, tak ve tretim levelu se dela s cinkama v rukach...

jdemenato
20. led 2013

Ahoj holky, tak jsem včera necvičila, manžel slavil narozeniny,ale ráno sem jela s tchýní sní do práce jí pomoct s úklidem,takže jsem si to nějak vykonpenzovala... a před půl hodinkou jsem docvičila ,takže jsem dneska měla dva pohyby 🙂 tak snad mi to odpustí ty moje tuky chichi ...

dropsy
20. led 2013

Ahoj holky, dneska mám za sebou pátý den, takže polovina 1. levelu 😎 Přesně jak tady píšete, čtvrtý den úplně odešla bolest stehen a začala jsem to líp zvládat. Začínala jsem na 8 a v druhém cviku 4 klikách a teď dám na poprvé 16 a pak ještě 6, takže pokrok veliký! Hrozně mě láká se změřit, ale bojím se, že zatím nebude ani cenťák dole, tak si těch pět dní raději počkám. Za měsíc jdu na ples a koupila jsem si dost úplé šaty, tak snad do té doby půjde něco dolů 😅

dropsy
20. led 2013

@jdemenato z čokoládového dortu si nic nedělej, já si dneska na večeři dala palačinky. Občas musíme zhřešit, aby se to vůbec dalo zvládnout 😉

jdemenato
20. led 2013

@dropsy hele já dneska mám 6den,ale 5 co jsem cvičila,včera jsem ncvičila.. a šíleně chci se dneska změřit,ale bojím se právě též, že nebude ani cm dole a ,že mě to odradí ☹

jdemenato
20. led 2013

@dropsy hihi to jo,ale já sem dneska psala, že jsem byla ráno uklízet a večer cvičila, takže snad jsem to odčinila 😀

verule80
20. led 2013

@jdemenato ja se merila patej den a nebyl tam ani centak. No byla jsem z toho spatna. Pridala jsem jeste Boba a po celem levelu uz bylo -3cm. Takze telo chtelo asi nastartovat a chvilku mu to trvalo.

Holky nemate nejake stranky o spravne vyzive?

dropsy
20. led 2013

@jdemenato takže budeš cvičit o den míň nebo normálně? Jsem na to měření zvědavá. Jeslti to nebude ani o cm, tak mě to rozseká 😒 Ale vím, že je třeba vytrvat a nevzdávat to 😉

@verule80 já Boba nedávám (ještě jsem se na to ani nekoukla 🙂 ), protože po těch dvaceti minutách nemůžu ani dýchat a pokouší se o mě infarkt 😀

verule80
20. led 2013

@dropsy Ja ho dala taky az od 6 dne. Do te doby jsem se moc necitila. A prvni den levelu 2 jsem se na nej taky vyprdla...

marttule
20. led 2013

druhý level je pro mě docela záhul a pořád mám co dělat u cviků cardio, ten twist mě asi zabije 🙂 Zítra budu cvičit druhý level naposledy a pak třetí, koukala jsem na to a tedy nevím nevím. Ale asi budu muset přidat ještě Boba, přijde mi, že nic neshazuji, stehna mi spíš nabývají 😒

verule80
21. led 2013

Dobre ranko,

tak dneska probehlo mereni a teda nejsem moc spokojena ☹ bricho vubec nic. Je teda fakt, ze co mereni, to jiny udaj. Tak to merim vzdy tak 3x a beru ten nejvetsi udaj.

po 1. levelu po 2.levelu
nad kolenem -2cm +0,5cm
stehno -2cm -1,5cm
zadek -2cm -1cm
nadpicnik -3cm 0cm
pas -3cm 0cm

jeste zpracuji fotky

verule80
21. led 2013

holky a ted poradte nejakej jidelnicek. Neco jako havlicek, ale idealne uz s receptama, ne jako u havlicka 20g pohanku a 50g masa.

yesu
21. led 2013

@verule80 taky asi nejdřív prubnu petky 😀 mám tu jednu, tak jednu ještě koupím...dneska bych měla začít, tak doufám, že se k tomu dostanu! akorát doma asi nemám metr 😠

abig
21. led 2013

@verule80 Clovek nesmi chtit vsechno hned ... ikdyz te chapu 😀 , ja po 30dnech mela jen jeden cm dolu .... ty druhe udaje jsou za dalsich deset dni nebo celkove ? jako pres stehno mas ted po 20dnech o 3,5cm mene ? Pokud ano, tak jsi skvela ...

fassy
21. led 2013

@verule80 Ty úbytky máš náhodou super, třeba dál neubyly cm, ale zpevnila ses a to je taky důležité 🙂

dropsy
21. led 2013

@verule80 kouknu se na to a pokusím se ho dneska taky dát. Snad to přežiju 🙂

jdemenato
21. led 2013

@dropsy no budu dýl,protože ani zítra nebudu cvičit- čeká mě IUI , tak si dám zítra voraz 😉

bengy
21. led 2013

Ahoj holky, se omlouvam, ale kdyz se zajimam o hubnuti, tak nestiham pracovat 🙂, takze misto toho, abych sedela a neco delala, tak krafu, takze jsem si musela rict dost :(.......ale snad aspon 1-2x do tydne se na vas podivam.

Zitra mam posledni den level 2 a trada na level 3. Na zacatku level 2 jsem myslela ze to fakt nedam a zkolabuju, ale prezila jsem a ted uz vic jak pulku cviku cvicim s cernoskou.....toz to jsem na sebe hrda 😀 .... ale tak cca 3 dny zpatky jsem mela silenou depku a musela jsem se do cviceni nutit. Vzala jsem si do ruky metr a stoupla na vahu, bohuze to byla chyba :(, takze doporucuju NEDELEJTE to. Verte svym pocitum a na nejakych cisla prdime 😝

Jsem zvedava, jak se to pohne. Pozitri poctive premerim a vyfotim a zase to sem hodim. Drzte se holky, to zvladnem 😵

verule80
21. led 2013

Holky, tak ja se priznam, ze me dnesni mereni fakt dostalo. Cekala jsem ubytky hlavne v tom pase a tam nic. Chyba byla, ze jsem s tim fakt jako hodne pocitala. Takze kdyz jsem pak byla v kuchyni a tam cokolada, tak jsem si rekla, ze na to prdim a vezmu si. Nakonec jsem to ale prekonala.

No a behem dne si to sedlo. Doslo me, ze proste chci moc velike zmeny za pomerne kratkou dobu. Ze ty zmeny fakt citim i kdyz jeste treba nejdou videt. Staci vydrzet a bude lip. Za takovych 5 dnu se zacnu divat cim pokracovat. Vubec ta myslenka, ze neuvazuji, ze dam 30shred a koncim, je super. Takze jsem ted takova pozitivne naladena. Jo a nemam doma vahu, tak jsem se vazila u nasich a mam asi o pul kg vic. Coz me celkem nevadi. Rikam si, ze jsou to svaly. Skoda, ze nemam vahu, ktera ukazuje i %tuku.

Jo a pocity po tretim levelu? Tak kardio je narocnejsi vyrazne. Ze zacatku uz nevim u ceho me teda brutalne palily nohy. No ale uteklo to hodne rychle, celkem me to i bavilo (mozna taky to, ze je zmena). No a rekla bych, ze prechod z 1 na 2 byl narocnejsi.

dropsy
21. led 2013

Tak jsem se dneska konečně donutila a odcvičila šestý den z jedničky. Čím později jdu cvičit, tím víc se nemůžu přemluvit. Dneska jsem to ale poprvé dala nějak s přehledem a na konci jsem normálně dýchla, namísto abych popadala dech. Takže spokojenost.

@bengy taky mám nutkání se každý den změřit, ale manžel mě vždycky přemluví, ať odolám, takže zatím odolávám 🙂 Už se nemůžu dočkat desátého dne, až na to vlítnu a změřím ty úbytky...doufám 😀

yesu
22. led 2013

Holky tak mám za sebou první den prvního levelu a dneska mě bolí snad i uši!!!Ale nevzdávám to, akorát si asi cvíčo nechám na večer, nechce se mi jít dvakrát denně do sprchy! S jak těžkýma činkama cvičíte? Já v rukách sílu vůbec nemám, takže zatím budu cvičit jes petkama 0,5l 🙂 a po kolika dnech se měříte?

yesu
22. led 2013

Jo a včera, když sem cvičila, zrovna přišel přítel z práce a děsně se mi smál, prý zatáhni si aspoň žaluzie, si lidi řeknou, co to tady nacvičuješ 😀 😠

aronek
22. led 2013

Ahoj, mám dotaz. Cvičíte některá v paneláku?? Neklepe se těm pod vámi strop? Já odcvičila 1.level, pak si dala pauzu přes vánoce a teď jsme na zimu v bytě a mám strach aby na mně nevlítli sousedi co to vyvádím 😨

jdemenato
22. led 2013

@yesu hihihi jsi mě rozesmála 😀 😀 😀 hele ty půlkilovky úplně stačí! ono totiž ani tak nejde oto, kolik držíš kg vtěch rukách víš ,-)
hele já nebyla schopná vylíst doma schody a natož sejít je dolů 😀 první tři dny!! druhý den jsem dala jen 16minut,pak to bylo už dobré a čtvrtý den to bylo už v pohodě,ale do dneška cítím,jak mě stehniska bolej 😀

yesu
22. led 2013

@jdemenato No už teď se na dnešní cvičení netěším, ale musím 😕
Holky myslíte, že Jill bude mít efekt ikdyž ji třeba jednou nebo dvakrát týdně nahradím jiným cvičením?

marttule
22. led 2013

tak mám za sebou první cvičení třetího levelu a musím říct, že jsem docela nadšená jak rychle to uteklo. Nejdřív mi připadalo, že se vůbec nepotím a připadalo mi to divné, ale pak ze mě lilo jak z konve... a i to skákání s činkama (tedy s PETkama) jsem dala v pohodě, tak ze sebe mám dobrý pocit 🙂