Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

vojtisek2007
28. led 2013

@yesu mě stojí hodina 85,-Kč,ale nátřask je tam jak blázen....dneska mám až od půl osmý, takže na Jill a boba jdu za chvilinku....jinak když v týdnu stíhám, tak ještě 1x jezdím na zumbu nebo bodystyling...střídá se to po týdnu...

dropsy
28. led 2013

mám za sebou druný den 2. levelu a opět hrůza, jsem si jistá, že to ani jednou nedám v pohodě. Je to hrozná zabíračka a večer se to cvičí dost mizerně!

verule80
28. led 2013

Holky, uz premyslite co po shredu? Ja uz jen 2 dny. No a vite na co se nejvic tesim? Krome mereni, na den volna. Nejak me boli vsechny svaly, mam takovej pocit unavy tela... asi jim malo bilkovin ci co....

@dropsy Prechod z 1 na 2 je masakr. Me ted nejvic vyhovuje ta trojka, zpotim se, ale nemam pocit, ze umru 😉

fassy
28. led 2013

Takže dneska jsem ukončila L2, tak sem zítra hodím míry. Snad tam něco ubylo 🙂

@verule80 Zkus ten Ripped in 30, je to hodně podobné 30DS, ale cvičí se jen 5-6 dní v týdnu, tak máš aspoň 1 den volna. Je to super, už jsem to cvičila. Já se pak chystám na Killer ABS 🙂

verule80
29. led 2013

@fassy tam jsem cetla, ze neni skoro zadne kardio, takze se moc nehubne, jen se delaji svaly....
Pokud uz mas ripped za sebou, tak je prej jeste dobrej extrem shed nad shred ci jak se to jmenuje.....

verule80
29. led 2013

Jeste si chci precist o vysledcich po body revolution. Je super, ze cvicis kazdej den neco jineho, ale teda je to strasne na dlouho... nechtel byste do toho nekdo jit?

dropsy
29. led 2013

@verule80 si půjdu na Ripped in 30. Říkala jsem si, že pojedu všechno postupně a uvidím, co má největší účinky na mého špeka🙂 O body revolution jsem ještě nečetla, kouknu na to a rozhodnu se. Dokonce shredu mám ale ještě daleko 😒

vojtisek2007
29. led 2013

tak já po tej půl hoďce (zatím jsem 1level) s Jill kouskovala no more trouble zones nebo boba (ale ten teda neee☹ ) abych měla cvíčo tak na hoďku ...tři dny...pak jsem skusila dát level 1 i level 2 a jde to...takže teď cvičím najednou 1+2, a asi to budu takhle dělat 15dnů a pak 15dnů pojedu 2+3....

@verule80 teď jsem koukla na youtube na kousek body revolution a nevypadá to vůbec špatně...

fassy
29. led 2013

Takže moje úbytky po 2. levelu / od začátku celkem:

ruka 0/0
pas -1cm/-3cm
podpupeční špek -1cm/-3cm
zadek 0/-1cm
prsa 0/0
stehno nahoře 0/0
stehno dole nad kolenem -1cm/-1cm
lýtko -0,5cm/-0,5cm

váha -1kg/-2kg
tuk -0,2%/-0,3%
svaly +0,1%/+0,2%

Takže shrnutí: není to nic moc, ale pořád si říkám, že radši pomalu a jistě, než vůbec 🙂 Teď jsem si k tomu přidala kardio z BR, tak cvičím 30DS a pak to kardio, tak třeba ten výsledek bude ještě lepší 🙂

@verule80 Kardio tam je, ale je pravda, že co jsem to Ripped cvičila, jsem nezhubla skoro nic, takže asi pokud to nekombinuješ s tou přiloženou dietou, tak asi žádná sláva no :-/ Na ten extrém se mrknu 😉

Jinak to Body Revolution cvičila ségra a říkala, že je to super, ale problém pro mě bude asi v tom, že je to na dlouho. Stačilo mi když jsem cvičila ten 6week a už jsem z toho byla dost unavená. Normálně totiž cvičím třeba ten měsíc každý den, pak si dám třeba týden volna na regeneraci a pak pokračuju dál. Je pravda, že se cvičí jen 5-6 dní, ale to je právě strašně zrádný. Začneš si volna upravovat podle toho kdy se ti nebude chtít a pak už se vezeš ☹ Nakonec zjistíš, že místo 5-6 dní cvičíš jen 4 nebo těch 5 a to už pak to cvičení nemá takový efekt :-/

@vojtisek2007 Tý jo, seš dobrá jestli zvládáš dávat L1+L2 hned po sobě 🙂 Já jsem spíš ráda, že si můžu dát něco jiného než kardio, to její "hold on" a jumping jacks atd. 😀

fachy
29. led 2013

Ahoj holky, já dnes začala level 3. Ale abych se přiznala nezvládám cvičit každý den. Někdy jo, ale spíš ob den. Pořád někde lítám a paradoxně nejvíc zvládám cvičit v práci, když jsem po 12. hod šichtě 🙂 Že bych ale viděla nějaké výsledky se říct nedá. Sice cítím, jak jsem pevná, ale ty svaly se schovávají za špeky a ty nemůžu dát dolu. Nevíte jak na ně?

hlavinka
30. led 2013

ahoj holky, cetla jsem o tom samou chvalu, tak jsem zvedava.
Cvici se kazdy den to same nebo neco jineho? Tohle, co jsem stahla trva jen 27 minut... Nebo mate tip, kde se to da stahnout cele? Kolik trva 1 dvd? Diky moc

dropsy
30. led 2013

@hlavinka ahoj, program 30 day shred má 3 levely. Každý se cvičí 10 dní a trvá zhruba 20 minut. Najdeš to na youtube nebo na uložto.

hlavinka
30. led 2013

@dropsy ahoj. Dekuju. Jo, tak to jsem nasla, jen mi bylo divny, ze to trva jen tech 27 minut. Ale dava to smysl, kdyz se to cvici 10 dni. Diky moc

dropsy
30. led 2013

@hlavinka mě těch dvacet minut stačí k tomu, abyc byla totálně vyřízená 😉

yesu
30. led 2013

Ahoj holky, od tý doby, co cvičím Jill mě hrozně bolí pravý zápěstí, asi z těch kliků, máte to taky některá? Dneska sem si dala místo nich sklapovačky, ptž sem ráno ani nemohla udržet malýho!

verule80
30. led 2013

Tak holky hlasim, ze SHRED USPESNE DOKONCEN! 😀 😀 😀

POdarilo se me prekonat sama sebe. Je to muj asi nejvetsi cvicici uspech. NIkdy jsem tak dlouho nic nevydrzela.

Zitra pomerim a vyfotim a dodam info. Ale vizualne jsem spokojena a tu promenu fakt vidim. I kdyz uz se tesim, ze se posunu jeste dal. Zitra cekam nadilku proteinu. Nejsem moc na maso, tak at doplnim bilkoviny. Vzala jsem nejakej novej ze stranek od Nikky, maji ho v akci. A teda dodani rychlosti blesku.

@lososka Tady je odkaz na Tonyho http://www.ulozto.cz/x7KsWWL/p90x-disc-12-ab-ri... Vyzkousej. Me dneska po nem brisaky vic bolely, tak jsem si dala radeji Boba a ten me najednou prisel prijemne lehkej 🙂

@yesu Tak ja nemam se zapestim zadny problem. Mozna si koupit neco na zpevneni?

yesu
30. led 2013

@verule80 spíš zkusím ty kliky vynechat a pak uvidím! Já teď cvičím 11.den, ale mezi Jill ještě chodím na badminton a na alpining...akorát mě mrzí, že jsem se na začátku nezměřila! Ale myslím, že to poznám podle kalhot 🙂

verule80
31. led 2013

Holky, tak mam tady vysledky...

Shrnuti: Nejlepsi vysledky byly po 1. levelu

abig
1. únor 2013

@verule80 Udělám cokoli mít úbytek na stehnu jako ty .... jako na první měsíc nádherné čísla .... jako fakt !!!

dandik
1. únor 2013

Tak jsem dnes začala s Shred 30Day a asi to dělám špatně. Moc jsem to tu nestudovala a cvičila jsem najednou těch 27min. DAla jsem to napoprvé bez čínek, to bych asi umřela. Jak se to má tedy správně cvičit? První level 20min? Díky moc za rady. Nejvíc mě bolí stehna a trochu břicho.

abig
1. únor 2013

Holky, poradíte mi ? Já se v tom plácám. Jakmile začnu poctivě cvičit, tak mám záchvaty žravky, takže sice zpevňuji, ale potřebuji trošinku dát kila dolů, ať mi zmizí ty tukové polštáře na nohou .... a já prostě nevím, jak mám jíst ....

Nějaký tip na jídelniček ? Jsem tip, co to musí mít naplánovano, jinak hřeším ...

abig
1. únor 2013

@dandik Ano, musíš odcvičit celý level .... 10 dní level 1, dalších 10 dní level 2 a pak 10 dní level 3

dropsy
1. únor 2013

@verule80 klobouk dolů, krásně to šlo dolů, takže ta dřina za to stála 🙂 Opravdu SUPER!!!

@abig před pár dny sem někdo hodil stránku s recepty http://hubneme-a-zhubneme.blogspot.cz/p/recepty...
Koukla jsem na to a jsou tam super recepty...hlavně na snídaně, svačiny...třeba si tam taky vybereš 😉

Holky, přeji úspěšné shazování a hlavně výdrž 😉

Jinak dneska mám za sebou pátý den druhého levelu a konečně na sobě začínám vidět nějakou změnu. Po jedničce se nic nezměnilo, tak teď se to konečně snad pohne. Stále nemůžu uvěřit tomu, že cvičím pravidelně každý den! S Jill je to tak, že se člověk ani nerozmýšlí a jde cvičit. Už to beru jako součást dne, což je super.

fachy
1. únor 2013

@dropsy já jsem začala 3 v úterý a taky nemám pocit, že bych nějak viditelně hubla. Váhu mám pořád stejnou, břicho se trochu zmenšuje. Ale cítím se krásně pevná. Jak píšeš, že nedáváš břicho, tak já mám ten samý problém s rukama. Kliky a zvedání činek jsou děsný, vždy mám pocit, že mi ty ruce upadnou 🙂 Taky je pravda, že necvičím každý den, někdy obden. Jinak já nevím jestli to mám třeba naopak, ale já v práci sním jednou tolik co doma. Možná proto, že tam mám nervy.

verule80
1. únor 2013

Holky dekuji za pochvaly. I kdyz uprimne na fotce to moc videt nejde. Ale teda lip se citim. Vcera jsem najela na ten ripped in 30. No uprimne me to moc neoslovilo. Zahrati me prislo hodne jednoduche, jsem se ani poradne nezahrala. Nektere cviky me prisly jednodussi nez jsem zvykla, ale druha pulka uz byla lepsi a spocena jsem teda byla. No prislo me to jako mismas cviku ze shredu .Coz me hodne zklamalo, protoze jsem se tesila na neco noveho. Celkove me to teda bavilo jako asi level 2. No nastesti uz jenom 5x a druhej level je prej lepsi....

@abig s jidlem se taky placam a nevim poradne jak jist. Chtela jsem zkusit ten stob, ale brutalka me to nevyhovovalo. Nekdo doporucoval www.kaloricketabulky.cz a tam jsem se ted registrovala a prislo me to super. Jidlo napisu a samo se vyhleda, je toho tam mraky. Dokonce kdyz jsem zadavala aktivitu, tak tam je primo jillian a ruzne jeji programy. No a dala jsem si cil zhubnout 5kg. Tak me to vypocitala, ze denne bych mela snist 6200Kj a pokud chci hubnout tak 5000Kj. No kdyz vezmu ubytek cca 1000Kj za cviceni, tak to nedam ani omylem. Taky jsem zjistila, ze kdybych nemela protein (dnes jdu zkusit poprve) tak bilkoviny mam uplne nizke.

verule80
1. únor 2013

Jo a holky jak si davam po Jill jeste Boba na bricho, tak jsem si rekla, ze zkusim strategii, ze necham brisaky jeden den odpocivat, aby se regenerovaly a budu to stridat s Bobem na zadek. Jeste jsem to nezkousela, mam to z jine diskuze, kam jsem byla sosat napady co cvicit dal http://ulozto.cz/x4bNNic/cviceni-bob-harper-ult...

lososka
1. únor 2013

@verule80 jseš borka!! 😵 my chceme fotkůůůůů!!!! 😀
jinak s tím Bobem, to je super nápad! Taky cítím, že to pro ty břišáky není to pravé "ořechové", přes den mě nebolej vůbec, ale u cvičení táhnou, či jak to popsat, občas mám pocit, že bych zvládla i víc, ale bojím se zranění.. včera jsem Jill vynechala (jsem tedy s i s horama už dva dny ve skluzu), ptz jsem to dostala a to se fakt nedalo! Bylo mi dost mizerně, i jsem se vykašlala na čtvrteční jogu, to už je co říct! Ale dnes pokračuji, do konce mi zbývají tušim 4 nebo 5 dní.. Říkáš, že Ripped nic moc, jo? Já zvažovala, že to napodruhé udělám tak, že dám zas 30DS ale s tím rozdílem, že budu 2 dny cvičit a den pauza na regeneraci svalů a zas dva dny a den, prý je to takto nejefektivnější a k tomu bych si střihla dietu, myslím, že výsledky by mohly být lepší, když bude mít tělo trochu prostoru se vzpamatovat, tohle je hodně "nabušené" a jak člověk jede jak drak tak má taky hlad jak drak 😖 já třeba nezhubla ani deko, ale svaly mi nabyly slušně, proto si myslím, že pozvolnější tempo by bylo na zeštíhlení lepší, co myslíte, holky?

abig
1. únor 2013

@lososka TO je strašně těžko říct, protože každá reaguje jinak. Nezbývá než to prostě vyzkoušet.

Nikki na blogu doporučovala jako cardio "navíc" Banish Fat boost metabolism .... to chci vyzkoušet, že bych pak dala na střídačku s Killer buns .... momentálně potřebuji "pohubnout", takže posilování chci trošku oddálit ....
Ale ještě mám daleko, dnes teprve 4den 30DS L1, po skončení zkusím Ripped a pak jdu do toho Banish ...

abig
1. únor 2013

@verule80 Ten Bob je jen na dupku ? Asi si to nechám stáhnout .... já mám Jill na originál DVD, takže budu procházet jí ..

abig
1. únor 2013

Dneska mám za sebou 4den 30DS level jedna, zítra dám pátý a jdu na level 2, protože všechny cviky zvládám (tedy krom kliků) bez problémů, takže zkusím dát 15 dní s levelem 2 a pak pokračovat ...

Další objev u mě : pořídila jsem si 0,5 a 1kg činky - původně jsem cvičila s PET .... a s činkama se mi začaly lépe rýsovat svaly na rukou - hledím .... při většině cviků dávám jen 0,5kg činky a při posílování rukou, když se přitahují k tělu mám v levačce kilovku a v pravačce půlkilovku - snažím se získat sval i na levačce :D:D:D:D:D a tím pádem mi jdou lépe i ty kliky ...

Těším se na level 2, pač neskutečně ubíhá ...