Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

hlavinka
5. únor 2013

@verule80 jo, kdyz jsou cerstve housky nebo lepe bagetky, mnam, s maslickem, to se tezko odolava! 😀 to znam

Dietu jsem si taky predplatila, myslim v lete a meli akci predplatne snad za pulku, coz vyslo dobre. Obcas tam neco zajimaveho je, treba i ten jidelnicek, ale ja proste nemam cas to podle toho delat kazdy den ☹ Jidelnicek je tam kazdy mesic vzdy na tyden i s nakupnim seznamem, coz je dobry.

hlavinka
5. únor 2013

@verule80 a kde tam v tech kalorickych tabulkach mas doporuceny mnozstvi bilkovin? ja to nemuzu najit ☹ diky
kolik mas prijem?

dropsy
5. únor 2013

@hlavinka je to v přehledu ve druhém tabulce (nebo jak to nazvat 🙂 ) Dneska jsem se do toho taky pustila a je to super!!!

ined77
5. únor 2013

ahoj holky,

hrozně mě tohle cvičení zaujalo....hlavně teda ty výsledky, ale bojím se, že bych nebyla schopná si připravovat adekvátní stravu k tomu. přiznám se, že když vařím ráno dětem, do toho nějaký úklid, pak procházka, odpolední aktivita, pak zase procházka, tak jsem "líná" chystat, nedej bože vařit! jen něco pro sebe... pokud bych to vůbec stíhala ☹ .
je tu nějaká maminka, která jídlo při tomto cvičení taky nějak "pytlíkuje" a výsledy má? nejde mi o to se šidit, ale vzhledem k tomu, že jsem s dětmi vícémeně sama...jde to i bez spešl vaření si? 😎 .
předem díky!! 🙂

hlavinka
5. únor 2013

@dropsy diky, kouknu na to

tak jsem dneska zjistila, ze moje kamoska to cvici uz 14 dni ( a nepochlubila se mi) - ale teda nema zadny vysledky a pry proto o tom nemluvila. Chjo. Je mi ji lito a taky se bojim, ze teda ja nebudu mit taky zadny vysledky. Ackoliv teda ja uz jsem na to zvykla, vlastne cvicim vice mene pres rok a stale nikde nic ( a to jsem mela k tomu i L-karnitin, ktery mi druve vzdy zabiral, nebo to CLA booster) . no, to je fuk.

dropsy
5. únor 2013

@hlavinka taky si dávám L-karnitin a proteiňák.Možná dost záleží i na tom,jak to cvičení bereš.Chce to trošku optimistický přístup,nebrat to jako utrpení a od začátku se trápit tím,že nic nezhubneš.Pokud to nejde tak rychle,jak jsi očekávala,tak si řekni,že je super dělat něco pro své tělo.Po cvičení bys měla mít dobrý pocit a nemyslet jen na centimetry.Trošku to své tělo motivovat a ne jen deprimovat😉Myslím,že se budeš cítit líp,když se na ty centimetry vyprdneš😉

hlavinka
6. únor 2013

@dropsy mne cviceni bavi, to ne ze ne. Nenutim se jen kvuli hubnuti. Ale stve mne, ze proste vysledek nikdy nebyl ☹
Pozitivne se snazim myslet, kazdy vecer pred spanim si rikam, jak uz mam krasnych 64 kg a jak se vlezu do "staryho" obleceni a tak 🙂

dropsy
6. únor 2013

@ined77 ahoj, zvládla jsem odcvičit jen do poloviny druhého levelu, protože mě zradil kotník a musím si dát pauzu, ale myslím, že to jde i bez speciálního vaření. Jen se necpat sladkým, hlídat tuky a mít dostatek bílkovin. Každopádně se u toho zpevníš, ikdyž budeš jíst normálně 🙂

dropsy
6. únor 2013

TAk jsem se dneska do té soutěže přihlásila a doufám, že to bude obrovská motivace a změní mi život 😉 😀

hlavinka
6. únor 2013

drzim palce 🙂 akorat teda jsem tam nenasla nikde fotky? jakoze pro vas mame nekde hlasovat anebo je to o tom, kdo zhubne na cm nejvic do kvetna?

mam za sebou 4. den a dneska to je krize, boli mne cely clovek :-/

dropsy
6. únor 2013

@hlavinka je to o tom, komu se podaří největší změna, fotky budou až v květnu 🙂 O pátého dne to bude pohoda, neboj 😉

ined77
6. únor 2013

@dropsy ..děkuju 🙂 . v to jsem tajně doufala, že výsledek bude znát i při rozumném jídelníčku, ale bez nějakých specialit 😉 .
já včera večer dala první cvičení a je to na mé dnešní hybnosti znát 😅 . snad se to bude lepšit 😉 .
ještě bych měla otázku..ptal se mě MM jestli je to i pro muže...já myslím že jo, co myslíte?

hlavinka
6. únor 2013

@ined77 hlavne dosedani na zachod, co? 😀 to bolelo mne 🙂

pokud manzel chce cvicit taky, tak asi klidne, ne? 🙂 a pokud mu vadi, ze to je zenska, tak co zkusit to cviceni s Bobem

https://www.youtube.com/watch?v=ajrOOTrH6oc

(ale nevidela jsem to, jaky to je)

dropsy
6. únor 2013

@ined77 určitě to může cvičit i manžel, můj to se mnou cvičit nechtěl...asi se nechtěl ztrapnit 😀 Bob je dobrej, je to docela zvládnutelné, dávám si ho každý den na břicho...aspoň něco, když teď nemůžu Jill. Aspoň se navzájem budete motivovat 😉

ined77
6. únor 2013

@hlavinka
@dropsy ..no upřímně společné cvičení raději neplánuju, to bych asi nedala já 😀 . ale toho boba mu ukážu, třeba se chytne 😉 .

@hlavinka ..jakýkoli podřep či nedejbože dřep je utrpení...a že se člověk s prckama něco nadřepuje 😝 😉 .
původně jsem dnes chtěla cvičit v poledne, ale odložím to na podvečer, doufám, že se tělo trochu otřepe do té doby 😅 .
MM to nazval výstižně...holt shnilé maso 😝 😀

hlavinka
6. únor 2013

dobry je, ze u toho zacatecniho skakani se ty svaly jakoby prokrvi a pak to tolik neboli u toho cviceni. Tak se drz, at to zvladnes 🙂

verule80
6. únor 2013

@ined77 Ja myslim, ze nejake zvlastni spesl vareni pro sebe nepotrebujes. Ja si rano davam to co detem. I treba kousek babovky. Myslim, ze rano se snese vsechno. No a pak si myslim, ze kdyz se budes snazit o trochu zdravejsi jidelnicek, tak je to dobre i pro deti. Dneska treba mam rajskou polevku a grahamove testoviny se spenatem a kurecim. Jedna svacina byvaji vlockove kase na x zpusobe - s jabkama, bananem. Jedine kdy delam treba obcas rozdily je vecere. Davam si treba malej krajic chleba s necim a pak si udelam jeste salat na druhou, to si davam, kdyz jdou deti spat v 19:30. nebo udelam zapecenou brokolici se syrem na veceri. To by me moc nejedly, ale na pripravu to nezabere tolik casu.

Ja se priznam, ze i kdyz ma jill jen 30min, tak tim, ze k tomu dam jeste boba a nez se nachystam plus treba sprcha po cviceni a je hodina pryc. No a byva to z meho volneho casu, ktery jsem mela i na uklizeni. Takze predstava, ze do toho jeste spesl varim by fakt moc nesla.

Ted si davam kafco po obede, pak mam 20min na uklid a vlitnu na Jill. Dneska posledni den rippedu. Mam dobrej pocit. Jo a rekla bych, ze brzo budu mit dirku mezi stehnama kdyz je dam k sobe 😀

verule80
6. únor 2013

@ined77 ja jsem byla takove shnile maso, ze to vubec neslo, aby se mnou nekdo cvicil. Byla jsem vyflusla i vztekla u toho skakani a musela jsem si tim projit sama. Byl to boj sama se sebou. ted se spotim, ale uz je to prece jenom lepsi. Takze jsem cvicila i jednou s MM. Cvicila bych s nim i casteji, ale kdyz jsem doma, tak mam nejradeji cviceni po obede, vecer uz neni moc sila.

ined77
6. únor 2013

@verule80 ...díky moc! 🙂 . jsem ráda, že to nějak skloubit jde a i pro mě bude cvičení v poledne lepší, protože jsou dny, kdy už večer ani nevím jak se jmenuju a natož ještě cvičit 😅 🙂 .
a když cvičíš v poledne, tak obědváš před nebo až po cvičení?

verule80
6. únor 2013

Tak ruzne jak to vychazi. Kdyz je obed driv, tak normalka. Pak dam spat malou az treba pul hodky po obede. Kdyz ji davam hned po obede, tak si dam treba jen vic polivky nebo druheho jen trochu, abych mohla po hodce cvicit. a ted uz valim a ozvu se vecer 🙂

lososka
6. únor 2013

@ined77 já neupravila jídelníček vůbec, i sladké si dám, a na kg cvičení znát není vůbec, ale na cm ano! takže určitě to jde i bez diety, otázkou je, jaké máš cíle 🙂

abig
6. únor 2013

Večer vás musím dočíst ... nestíhám s malým ... zítra 10den DS .. jako cm žádné dolů, váha půl kila nahoře (ale to mám vždycky - po prvním 30DS vím, že to půjde zpět na původní váhu), takže u mě musí dojít ke změně jídelničku ... taky nevyvařuji zvlášť, dneska jsem dělala červenou čočku malému (bohužel v kalorických tabulkách mi to udělalo přes 2000kJ) a vajíčko a už po obědě jsem splnila kvótu na bílkoviny za den :D:D:D .. samo přešlápla cukry ....

No,ale díky tabulkám, které mi zaberou 15 min max denně a to večer, jak je manžel ve sprše 😀 , tak jsem se dost dozvěděla ... př. dnešní čočka ... no piju 3x denně kávu s rozpustnou smetanou ... takže good by smetano, jen jednou denně ....
Zítra budu dělat pečenou-grilovanou zeleninu s bramborem pro malého, takže taky paráda ...

Miluju smetanu na šlehání, jenže to je kalorický masakr ... jedu v tom už od těhotenství, díky těhotenské cukrovce ... po ní nelítá cukr :D:D:D a tuky jsem neřešila, pač jsem téměř nepřibírala .... jenže teď jí musím dát sbohem ... alespoň v tom množství, které týdně spořádám ...

Koukaly jste k Nikki na blog ?? už je tam přes 100 lidiček do soutěže 😀

ined77
6. únor 2013

@lososka ...díky 🙂 .
cíle...hlavně ty cm, vážím 62kg/169cm, tak spíš bych se ráda zpevnila a zbavila HLAVNĚ špeku kolem pasu 😎 .
před dětmi jsem měla vždycky kolem 50kg, ale holt tři těhotenství během čtyř let udělaly své 😒 .
uvidíme, za chvilku jdu na to...jen zavřít děti a manžela někam kde se mi nebudou smát 😀 .

@abig ...kalorické tabulky bych našla kde prosím? 🙂

hlavinka
6. únor 2013

@verule80 k dirce mezi stehnama gratuluji, to je i muj sen 😀

hlavinka
6. únor 2013

@ined77 taky nemuzu cvicit vecer. Musim bud rano - to male pustim pohadku, anebo az kdyz jde spat

tady jsou ty tabulky http://www.kaloricketabulky.cz/

hlavinka
6. únor 2013

@abig ja mam rada slehacku pri vareni - treba brambory s masem na smetane nebo testoviny se smetan. omackou... ale je to mor

kafe nastesti nemam moc rada, cili tam ta smetanka nehrozi .-)

A co jsi se doszevedela o cocce? ta je zdrava, ne? a ma i bilkoviny

ined77
6. únor 2013

@hlavinka ...děkuju 🙂 !
no, já to s oběma dětma sama nejspíš neodcvičím ...takže budu muset buď rychle v poledne za pomocí pohádky, anebo až večer, až usnou 😒 . to se ale bojím vlastního selhání, že únava bude silnější než já. ale to se nějak poddá 😉.
mám za sebou druhý den...a bojím se, že zítra nevstanu, nohy mě bolí šíleně už teď 😅.

smetanu při vaření taky miluju 😎 .

ještě se zeptám, ty činky mají kilovky? čím je nahrazujete?..já lapla zatím akorát synkovi petky od kubíka 😀

dropsy
6. únor 2013

Dneska mám za sebou dvakrát Boba, jsem z toho nešťastná, že nemůžu cvičit Jill, hrozně mi to chybí. Nikdo tady nemá problémy s klouby?

marttule
6. únor 2013

@dropsy Mě při druhém levelu začali šíleně bolet kolena a taky šlachy na lýtkách. Byl to děs a chvíli jsem myslela, že to vzdám. Nevim jestli jsem to rozcvičila nebo to bylo tím, že jsem si zkusila koupit kloubní výživu, ale po dvou dnech užívání té výživy mě ta bolest přešla. Ale možná to bylo jen tím, že jsem to rozcvičila... nevím

hlavinka
7. únor 2013

@ined77 a starsi nechodi do skolky? nebo je ted nemocny a musi byt doma?
Tak zapni pohadku, na tu pul hodku je to v pohode.

Asi maji kilovky, nevim. Ale da se s petkama, jak jsi psala. Mne teda na lahvych vadi, ze tam ta voda jakoby dela ramus a odpor, jak se preliva, protoze to nikdy nedam uplne plny 😲

@dropsy zrovna vcera jsem se o tom bavila s tou mou kamoskou a taky ji boli klouby - kolena. Ale tezko rict. Mne ta zatez neprijde tak velka, neni to ze by clovek hopsal hodinu v kuse jako treba na aerobiku.... mne tedy nastesti neboli nic - jen svaly 😀

Fuj, prej ten druhej level je nechutnej - hodne na rukach jakoze na zemi ve vzporu...musim se na to podivat, abych vedela, co mne ceka....