Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

luucia
15. črc 2012

@janinka23 jj takhle podobně jím taky, jen jsem začla večer malinko ujíždět na různých chutích, tak to musím omezit 😝 je fakt, že ta pravidelnost dělá strašně moc 🙂

Já jdu dneska na Slimbox a Kruhový trénink, tak s cvičením začnu zítra..už se těším 😵 chci se i vyfotit před a po, jesrli bude vidět změna 😉

hrozinka
15. črc 2012

@luucia ja jsem se tez vyfotila,pomerila i zvazila taxu zvedava.

Ja jidelnicek neupravila,neni toho moc co jim,tak neni co upravndvat,jen to sladke si musim zakazat 😠

Rada bych jedla pravidelne,ale s 3,5 letym a 8 tydenim ditkama to jde tezko 😠

sarinka
15. črc 2012

@m.o.u.s.e nevíš kde sehnat cvičení se Zuzanou? 🙂

korcula
15. črc 2012

@hrozinka zkus to, Ondrášek určotě jí pravidelně 5x denně ne? tak jez s ním🙂

hrozinka
15. črc 2012

Snad ten odkaz pude,tomu rikam motivace holky 🙂 😉

http://www.google.cz/search?hl=cs&client=ms-and...

hrozinka
15. črc 2012

@korcula je to hrozne,ale neji ☹ do nej nacpat jidlo je hrozne ☹

korcula
15. črc 2012

@hrozinka odkaz aspon mě nefunguje☹
a nacpat jídlo to znám... 😠

m.o.u.s.e
16. črc 2012

@sarinka já mám Zuzanu Light v "like stránkách" na facebooku, takže se mi vždycky zobrazí její novinkové workouty, anebo zkus na youtube její kanál http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight , já cvičila občas nějaké její cviky ještě dokud byla na bodyrock tv

sarinka
16. črc 2012

@hrozinka na těch stránkách je trojský kun 😠 😉
@m.o.u.s.e díky, koukám 😉 Já myslela na nějakým dvd, že by podle toho šlo cvičit 😉

hrozinka
16. črc 2012

Grr posilam ten odkaz z tel a tu mi fakt nic nefunhuje 😠 odpo pudu na pc tak ho tu dam znova. je to fotka na googlu.

sarinka
16. črc 2012

@hrozinka radši ne 😀

m.o.u.s.e
16. črc 2012

@sarinka tak dvd nevydala, ale podle těch workoutů se dá cvičit v pohodě taky, akorát musí být člověk online u pc, ale jen chvilku než se to odkouká a naučí

hrozinka
16. črc 2012

To je ted ma inspirace 😀

m.o.u.s.e
16. črc 2012

@hrozinka tomu říkám proměna, inu možné je vše, sice to trvá a je to dřina, ale úspěch se jednou dostaví 🙂

korcula
16. črc 2012

@hrozinka tak to je dobrá proměna🙂

janinka23
16. črc 2012

Holky mám za sebou třetí den cvičení a mám pořád hlad 😀 , najím se a po hodině cítím, že mi kručí v bříšku 😅 , je tohle normální? 😀 😀 😀

werry
16. črc 2012

Ahoj holky, také se přidávám do klubu cvičenců, dneska mám třetí cvičení za sebou a večer možná zkusim ripped in 30...první den v pohodě, druhý den to bylo horší, a dneska zase ok, tak si tělo zvyká, k tomu držim mléčnou dietu 5. den a mám dole 1,5 kg, tak ještě 10 kg a budu spokojená 🙂

luucia
16. črc 2012

@hrozinka týjo, ta paní je dobrá 😉 to má po cvičení s Jillian?

Tak já ted docvičila první půlhoďku a byla jsem teda docela spocená 😝 ale dá se to 😵

hrozinka
16. črc 2012

@luucia jj to jsem si dala do googlu jillian michaels after before a kochala se jak lidem pomohla, některé změny jsou masakr. to mi dává sílu pokračovat, protože jdou vidět účinky té námahy.

já právě docvičila, spocená jsem strašně, ale baví mě to, strašně rychle mi to cvičení utíká, to je poprvé co jsem do nějakého cvičení tak zapálená a vidím výsledky, ani tak ne na postavě, ale cítím se moc dobře, celulitýda se mi zmenšuje a už se zadýchávám čím dál později a je to čím dál míň stihám to vydáchat v klidných fázích, dokonce švihadlo a běh jsem dnes dala dle černošky 🙂 mám ze sebe radost a to jsem v půlce leven 1 🙂 jsem zvědavá až mě v pátek uvidí manžel zda uvidí nějakou změnu 😝

@werry vítej, já bych chtěla dolů cca 15kg, k porodu jsem šla s cca 94kg po porodu jsem měla a ted mám 82kg, ale etě to chce minimálně 10 já bych chtěla i 15kg a hlavně zpevnit, bříško mám po porodu hrozné, ale né moc velké ale hlavně vlnobití 😀

luucia
16. črc 2012

@hrozinka týjo to jsi dala podle černošky, tak to klobouk dolů..já jedu podle blondýny 😀

Já chci dát dolů aspon 5kg, ale jedu teda přísnou dietu 😝 a hlavě ta celuloška kdyby šla dolů 😝

hrozinka
16. črc 2012

@luucia ale jen běh,ktery mi přijde jiny jen v kopani se nohama do zadku a svihadlo je jen větši skok jinak jedu vše dle blondyny. Tak 5kg mas vklidu to das 😉

werry
16. črc 2012

@hrozinka tak to jsme na tom úplně stejně, já šla rodit s 92 kg (fuj, nabrala jsem 17 kg), po porodu to šlo dolů, až na 76, ale nabrala jsem zpátky cca na 83 kč, teď mám 81,7, ale chtěla bych minimálně těch 10 kg dolů

hrozinka
16. črc 2012

@werry tak budem bojovat spolu 😉 ja měla štěsti,že jsem v tehu nabrala jen 1kg B-)

werry
16. črc 2012

@hrozinka já mám velkou motivaci, že jdu v září sestřence na svatbu, tak bych chtěla v šatech vypadat jako člověk 🙂, 1 kg??? to je možný??? 🙂 🙂

werry
16. črc 2012

@hrozinka a hlavně do konce roku bychom se chtěli snažit o druhýho prcka, což si s touhle váhou nedovedu představit, metrák by mě neminul 🙂

hrozinka
16. črc 2012

@werry 😀 tak zase stejně ja mam motivaci, ze idem 6.zaří tchanovi na 50ku 😀 tak to spolu zvladnem 😉

Ja si musela pichat heparin od 4.mesice,diky tomu jsem prvni zhubla na 91kg a pak přibrala na 94kg,v porodce zustalo 12kg,ale natož že plně kojim tak už to dolu nejde 😠 tak musim makat a shodit to cvičenim.

Jsem zvykla cvičit,jsem věčny začatečnik,vzdy zacnu su zapalena a pak toho necham. Ted jsem zapalena i me to bavi a kazdej den si hledam cas,kdy už mužu jit cvicit.

S prvnim ditkem jsem sla k porodu 100kg ☹ ale v porodce jsem nechala 22kg

sarinka
17. črc 2012

Vstáávat a cvičit! 😀

korcula
17. črc 2012

@sarinka já mám odcvičeno a právě jsme dosnídala 😉

sarinka
17. črc 2012

@korcula já taky už hotovo, a jdu papat 😉