Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

xdasa1
5. pro 2012

hubnu na rukach, nohach ale ten spek nejde a nejde 😠 po Jill cvicim bud 10minutovku Boba nebo brisaky od Jill ale moc mi to nefunguje..

hrozinka
5. pro 2012

@xdasa1 na nohách? já chci taky 😠 já se dneska měřila a fotila, ale kde nic tu nic. jediné co mi jde nejvíc vidět jsou ruce, tam se svaly krásně rýsují. ale čekala jsem lepší změny, trošku víc viditelnější. ale nevzdávám se 🙂

abig
5. pro 2012

@hrozinka Řekla bych, že se protahují a zahřívají jiné svaly :D

abig
5. pro 2012

@xdasa1
@hrozinka

Musím se přiznat, že po dnešním cvičení jsem taky zklamaná. Mám dojem, že lalok na bříšku mám větší ... kalhoty mám stále stejné ... jediné plus je to, že už zvládnu udělat dívčí klik bez problémů ...
Dneska už jsem to málem vzdávala .... ale nevzdám se ... četla jsem zase po týdnu blog od NIkki a prostě to nevzdám ...

hrozinka
5. pro 2012

@abig ja ctu niki denne a prave me stve,ze nevidim y vysledky co ma ona. Ale nechci to vzdat.V jednu chvilu jsem myslela,ze uz to jde dolu,ale asi jsem spatne merila. Je fakt,ze uz mi to netece pres rifle...

abig
5. pro 2012

@hrozinka Me prave nakopnul jeji blog. Hledala jsem cviceni pro segru a potrebovala jsem ji motivovat. Misto toho jsem se do toho pustila ja. Zase se musim pochvalit, ze jsem se do toho pustila. A takyneni treba neco vzdavat, kdyz cvicim jen mesic.... clovek nemuze mit vse hned ... nikdy jsem nemela nic hned, takze ani toto nepujde hned.
Ja proste vytrvam tech 6mesicu, co jsem si predsevzala a pak uvidime, co me bude vic bavit na udrzeni.

Dneska jsem simprocetla Nikkiiny recenze cviceni od Jill a budu pokracovat Ripped a v lednu Kiiller Buns a pak No More.... vse mam na DVD :D

abig
5. pro 2012

V prosinci u nas vyslo i Killer Abs .... to ale moc nepotrebuji, posilovani briska je u Jill dost ... jen tak, kdyby nekdo potreboval tuto partii ..

fraal
6. pro 2012

Ahojte já jsem začla cvičit asi před 14 dny a teď jedu tu lekci 2 z 30 a ke konci můžu fyzicky, ale už to skoro nemůžu udejchat - stalo se vám to někomu? u zumby ani jinýho civčení se mi to nikdy nestalo. A u te první lekce se mi zdálo, že to jde vidět po každým cvičení a u 2 mám spíš pocit jak tu holky psali, že se mi to břicho spíš zase zvětšilo, tak nevím 😖

hrozinka
6. pro 2012

@fraal ja mam problem s dychanim v casti kdy se skaze s pretacenim na boku, neco jak na rotane, to me picha v boku a je to mazec, ale pak to pomalu rozdycham. Co me tesi tak posledni cvik uz dvam celej, na zacatku jsem ho dala ta 3x

@abig krasne napsane, mas pravdu chcem vysledky hned a to nejde. Ja si taky dala pul roku v cervenci se mozna vdava segra a budu svedek tak at trosku vypadam a pak uz je tu leto 🙂 my to dame. Me to cviceni bavi, chytlo me a snazim se ho delat poctive tak snad se to jednou objevi 😵 treba tady v lete hodime foto jak obe mame pekac buchet 😅 😀

abig
6. pro 2012

@fraal Prvnich 5dni jsem funela jak lokomotiva a popadala dech ... telo si zvysuje kondici a zvyka si na tu rychlost ... pockej na L3 .... prvni den jsem taky malem vypustila dusi ....

abig
6. pro 2012

@hrozinka 🙂

xdasa1
6. pro 2012

me se L3 zna asi nejlepsi, nejvic mi utika a jsem rada za cvik na vnitrni stranu stehen🙂 jsem zvedava co me pak ceka v ripped in 30 kterym planuju pokracovat- hlavne musim nejak prezit vanoce a silvestr a cvicit a cvicit a nezrat

abig
6. pro 2012

@xdasa1 Jakmile najedes na ten rytmus denniho cviceni, tak pak neni problem cvicit a Vanoce zvladnes. Nikde neni dani, ze se musis prejidat ... toz co, tak pozobkas a smlsnes a pak si zacvicis ..... dulezite je definitivne neskoncit ....
Ja se Vanoc nebojim, vloni jsem dokonce ores Vanoce zhubla a to jsem si davala do nosa :D

keba
6. pro 2012

ahoj holky je tu některá co cvičí killer buns a trighs? 😉 30 shred mám už za sebou tak jsem naběhla na tohle...nevím jestli je to zrovna to pravé ,potřebuju shodit silnější nohy... 😒

hrozinka
6. pro 2012

@keba a jaxi spokojená po 30day shred? jsou změny?

holky já necvičila ani dnes ani včera 😠 😠 dnes jsem to vůbec nedala, malá mi vztávala už v půl 4 a za celej den nebylo čas si zacvičit, malé lezou zoubky, takže moc nepospí a hodně pláče ☹ a včera taky něco podobnýho, takže to musím o víkendu dohnat a dát si to 2x za den.
já se vánoc taky nebojím, když se člověk nepřežírá.... tak to jde a když budem cvičit tak to zvládnem v pohodě jsme šikulky 😵

abig
7. pro 2012

@hrozinka
Ja jsem jednoumvynechala a druhy den jsem si to dala dvakrat :D
Ale vcera masakr, ke konci me zacaly brat krece do chodidel a do dlani a to pri klikovem cviku, kdy se u tohomzvedaji cinky fakt neda .... ale docvicila jsem a pomhodine si sla lehnout, nastesti maly uz spal .... tak me pak braly krece vsude mozne ... asi unava - dnesek nebude lepsi, protozemto me nespave dite mi dalo v noci opet zabrat a k tomu ma manzel vanocni vecirek ...

hrozinka
7. pro 2012

@abig ale jsi super, že ikdyž ti dítko nespí tak cvičíš, já jsem to 2x nedala a mrzí mě to, aproto si to ted o víkendu dám 2x za den, abych to dohnala 😉 a v neděli najíždím na L3 tak jsem zvědavá jak to zvládnu, jsou cviky na které se těším. manža když viděl mé ruce taxe začal smát, nemám tam extra velké svaly ale když zatnu taxe krásně vytvaruje a malinko se zvedá, říkal, že se zachvilku začne bát ať ho nezbiju 😅
manža byl včera v posilce a hospodě, takže jsem byla sama s dětma ☹ není ti co závidět, držím pěsti ať to dnes zvládneš 😉

abig
7. pro 2012

@hrozinka Diky ... manzel ted chodi skoro o pul osme z prace, jak prisel pred sedmou, tak jsem sla cvicit, ale kdyz prijde pozdeji, tak maly uz chce byt semnou a chysta se ke spanku - i dve hodiny a pak to pozdni cviceni me stoji vice sil .....
Dneska snad usne brzy nebo bude lepsi jestli usne po obede, to odcvicit po obede .... vecer dam domaci prace az bude spat :D

Jeste dneska a zitra a mam 30DS za sebou ... vcera vecer jsem mela velike bricho, ach ju .... cekala jsem aspon mensi zmenu ... v nedeli premeruji a fotim a NEcvicim a od pondelka Ripped ....

lena27
7. pro 2012

já necvičím už 10dní, ruka už mě 2 dny nebolí, ale nechci to uchvátat. nerada bych aby se mi ten zánět vrátil. tak začnu asi v sobotu , dám si 3 dny L1 bez kliků a pak se vrhnu rovnou na L2, protože než jsem přestala měla jsem L1 odcvičíno.
Musím říct, že mi cvičení dost chybí, člověk si fakt zvykne

keba
7. pro 2012

@hrozinka já už před Jill se snažila hubnout ...upravit trochu stravu a denně jsem jezdila 40 min.na rotopenu + cviky na břicho a ruce..od léta mám dole 11kg.Jil cvičím ted 3 měsíce a z toho asi 10 dní vynechávka(nemoc).Určitě je změna postavy co se týče zpevnění,jasně že to nejde hned ale po tom měsíci je to znám když né na váze tak 100% v cm. 😉
Co se týče svátků..tak se musím přiznat že strach mám...jsem hodně velký labužník jak jídla tak dobrého vína. 😀 Snažím se doma prostě ted nezdravé věci nekupovat ale o svátcích jsou všude hory chlebíčků,jednohubek,chipsů...tak nevím jak budu odolávat!Nemám jaksi pevnou vůli.. 😢

moncicak26
7. pro 2012

Ahoj holky taky se k vám ráda přidám.od odby co neberu HA tak jen kynu 😀 dneska jsem začla 30DS tak jsem zvědavá jestli to k něcěmu bude.Chodila jsem na vibrofitness,ale to mi zrušlil...Momentálně mám 8OKg při výšce 172 a chtěla bych se časem vrátit na těch mých 67Kg...

hrozinka
7. pro 2012

@moncicak26 vítej a držím pěsti, mě to celkem chytlo, takže když jsem ted byla 2 dny bez cvičení tak mi to už chybí stejně jako @lena27 🙂

@keba tak to jsi moc šikovná, když si dala 11kg dole, já bych potřebovala tak 20kg 😠 . v úterý jsem se zvážila na té velké váze co bývá v lékárnách, změřila jsem si tlak, tuk, všechno a dle toho mám 31kg tuku 😢 takže mám co shazovat 😠

moncicak26
7. pro 2012

@hrozinka díky tak uvidíme jak to pujde no 🙂

moncicak26
8. pro 2012

Holky tak dneska jsem se vzbudila ránoa bolí mne celý člověk,asi u tohohopsání dneska odumřu 😀

hrozinka
8. pro 2012

@moncicak26 to je dobře, to znamená, že jsi to cvičila správně a zapojila si všechny svaly 😉 🙂 to zachvilku přejde 😉

moncicak26
8. pro 2012

@hrozinka to doufám ze to přejde,chodím,všecko mne bolí.Jsem jak prejeta bagrem 😀

abig
8. pro 2012

@keba
@moncicak26
Ahoj 🙂

abig
8. pro 2012

Tak se musím pochválit, dnes docvičené 30 DS ... měření zítra, ale u mě žádné divy, kila dolů žádné a cm asi taky ne, spíš se mi přemístily některé partie jinam a jsem pevnější, až na ty stehna, ten tuk na nich mi visí než předtím, když ten základ pod tím je pevnější.

Tak nějak jsem se na sebe koukala a přece jen se od pondělí (zítra mám po 30dnech jeden den pauzu) dám do Killer buns and thighs .... koukala jsem se na trailer k tomu a musím říct, že to vypadá šíleně, opět to cvičí ty dvě slečny plus Jill, jen ta mulatka už není do blond, ale má černé rovné háro, až jí málem nebylo poznat.
Po docvičení tohoto cvičení jdu na Ripped ....

Pevné vůli zdar, bolavým svalům taktéž ...

PS: můj poznatek po 30 dnech - z počátku šla váha nahoru, bohužel bříško ve špečku mi připadá větší než jsem měla, asi jak se ty svaly pod tím tvarují a tlačí to ven :D:D:D:D a nebo jak se zpevnily ty první dvě buchty z budoucího pekáče ? 😀 😀 😀
Zítra dodám čísla, možná i foto ...

lena27
8. pro 2012

@moncicak26 já jsem po prvním cvičení nemohla sednout ani na záchod 😀 😀 😀 😀 a schody dolů jsem chodila jak tučňák. 😀 😀 😀

moncicak26
8. pro 2012

@abig ahojky no já dneska skákala a ten můj na mne koukal jak na cvoka 😀 tak jsem zvědavá jaký bude učinek jsem teprve na začátku