Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

pajinka85
3. led 2013

Taky jedu jen podle youtube.

a dneska 3 den za sebou....no zatím byl nejhorší ten první den.

veroussek
3. led 2013

@favofrenki Ráno jsem vstala z postele celkem ok, ale pak jsme byli celej den pryč, s malou u doktora a v obchodě, no čím víc jsem se hýbala, tím to bylo horší, nedejbože zakašlat...mám za sebou druhý den levelu 1 a zítra se asi vůbec nehnu. Ani tak mě nebolí stehna nebo zadek, ale bolí mě lýtka, svaly na břiše a prsa...a to mě čeká ještě koupání dítka, abych jí dneska neutopila ve vaně 😀

bengy
3. led 2013

Ahoj holky, tak se taky pridavam....casu mam malo, ale proste .... musim se sebou uz konecne neco udelat. Dneska jsem vsechno zdokumentovala a kdyz jsem se videla na fotkach.....no je mi zle jeste ted 🙄 , jak jsem tohle mohla dopustit? No nic, prvni den cviceni za mnou, boli me nohy jako cert, tak to jsem zvedava na zitra.

jakoubka
3. led 2013

tak druhý den 1 levelu za sebou 🙂
Už to znám zpaměti 😀 ...už jednou 30 shred za sebou,krom asi 4 dnů ....a pak jsem týden valila jen jedničku 🙂

Mně ty všechny cviky na břicho připadají,že jsou jen na tvarování pasu a nééé na to spodní bloncavý 😒

lososka
3. led 2013

@bengy čau holka, ráda Tě tu vidím, aspoň někde 😝 sranda, já dnes taky vše zdokumentovala a nikdy nikomu neukážu 😀 jedině že ten výsledek bude tak fantastický, že se nebude dát jinak, ale v to moc nedoufám..
já dnes dala jógu a začínám zítra..
holky, kdy cvičíte? Jak počítám, tak počítám, vychází mi to nejlíp až večer, kdy se vrací manžel z práce a postará se o kluky, abych měla klid, ale přijde mi to trochu drsné cvičení na večer, si myslím, že pak asi dloouho nebudu moct usnout? Jak to máte Vy?
@jakoubka ááá, koukám, někdo zkušený! 🙂 jaké byli výsledky po prvním absolvování?

klaire22
4. led 2013

Ahoj holky,

pořád čtu tady na MK, jak spousta holek hubne a ztrácí centimetry s Jill. Tak jsem si řekla, že bych to taky mohla zkusit. Sice mi žádná těhotenská kila nezůstala, dokonce jsem po porodu dala 4kg dolů jen tak, ani jsem nevěděla jak........ale jelikož jsem nebyla žádný drobínek ani před těhotenstvím, chtěla bych ze sebou něco udělat.
Jen se upřímně trošku ztrácím. Na youtubku jsem si našla nějaká videa, ale je jich tam hodně. Level 1,2,3, pak nějaká yoga............můžete mi prosím v rychlosti vysvětlit, jak se co cvičí dlouho, apod.? První level mám cvičit 30 dní? nebo každou level po 10 dnech? A kdy se cvičí ta yoga?
Děkuji 🙂

verule80
4. led 2013

Dobre rano holky,

ja jsem dneska vstala o poznani lehceji nez vcera 🙂 Svaly boli o trochu min, ale teda citim je. Hlavne mam deficit spanku a tak se dneska citim unavena.

@klaire22 Cvicime tu 30 days shred. To jsou tri levely a kazdej cvicis 10 dnu. Tady je odkaz na prvni na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

Jinak Jillian ma tech programu hodne, takze kdyz dokoncis toto, tak muzes dal pokracovat a vybrat si jiny...
Tady je super prehled jejich DVD https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.39... kdyz kliknes na nejake DVD tak tam mas strucny popis a primo odkaz kde to stahnes. Jsou tam i zkusenosti od holek. Prijde me to desne fajn. Zatim neresim, protoze neverim, ze zvladnu dokoncit ten shred.

@lososka Ja zatim jsem doma, tak cvicim, odpoledne kdyz usne mala . Do prace chodim zatim jenom 2x tydne. Vecer je to narocnejsi, clovek uz je unavenejsi a je pravda, ze me to celkem nabudi.... No v pondeli hned zjistim, jak to pujde vecer. Vyhoda je, ze je to jen na 30min. tak to zkusim i s detma. neni to sice idealne, ale radeji s nema v 5 nez sama v 8.

jakoubka
4. led 2013

@lososka -byla jsem nadšená 🙂
pas:-7cm
boky-ty mě šly nejmíň :(---jen asi -1,5cm
stehno -na každém cca -3cm

hlavně ten pas mě potěšil 🙂

favofrenki
4. led 2013

@lososka Já taky cvičím odpoledne kolem třetí když malý spí.

Dneska je mi líp, svaly bolí ale ne tolik mám problémy s chůzí po schodech🙂 ale pořád se těším na další cvičení, což se mi nikdy nestalo🙂 Včera jsem byla fakt utahaná, ale stejně jsem se k tomu dokopala, mám ze sebe radost, ještě aby byly vidět výsledky. Já jsem se ještě nefotila, doufám že to na sobě uvidím a ucítím 🙂

@jakoubka Super výsledky 😉

bengy
4. led 2013

@lososka tak me hlavne nepraskni ;), ze doma to zanedbavam a u hubnuti krafu, ale tak tady je to o prispevku za den, max dvou. ;) Na to se cas vzdycky najde.

Jinak ja cvicim dopoledne, bojim se, ze bych vecer byla pak moc nabuzena a to se mi do kramu moc nehodi, takze kdyz dite usne, tak si dam 20 minut. Pripadne to prubnu i s Anezkou - mala to videla a chtela hned taky cvicit, jak ty cvicenky 😀 ....to jsou jeji slova 😀

Po vcerejsku mi teda boli nohy jako cert, takze to jsem zvedava, jak to dneska zvladnu, ale jen co mala usne tak na to vlitnu. Toz to jsem zvedava, jestli se dockam taky takovych vysledku jako vy baby.

pajinka85
4. led 2013

Já poprvé cvičila odpoledne, ale pak jsem už nebyla ničeho schopná, druhý den jsem cvičila večer a i třetí a tak já chodím normálně spát nejdříve v 23 h, takl mě to neublížilo.
Ale dneska musím dřív, protože jdeme s "babama" z vesnice do hospody domlouvat dětem karneval . 😉

Ono je to cvičení sice cca 20 minut, ale s tím vším okolo, převléknout, odsunout stoleček, zapnout na televizi internet, najít to a pak cvičit a pak sprcha, umyju si vždycky i vlasy, protože je mám totálně mokré-tak pak vyfenovat-tak si na to skoro hodinu musím najít a pak taky cvičit tak 2 hodiny po jídle, jinak je mi blbě

já mám taky foto dokumentaci a je to příšernéééééééé
a našla jsem si fotku před rokem a půl a to bylo zcela jiné tělíčko-ach joooo ☹

verule80
4. led 2013

Tak jsem docvicila 4 den. Holky vy to vsechno ucvicite s cinkama? Ja mam desne slabe ruce.

bengy
4. led 2013

Holky mam za sebou druhy den a teda ja si nesednu na zachod, nesejdu schody, chodim jak nakopnuty kacer.....fakt radost pohledet 🙂

favofrenki
4. led 2013

@verule80 Já mám dvě 0,5l lahve s vodou. Ucvičím to. I když ke konci mám pocit že ty ruce nejsou moje a že ty lahve už neudržím 🙂

@bengy Taky jsem se tak cítila, ale neboj bude líp 😉

Já dneska jela po 4 cvičení mi už rychle uteče, leje ze mě ale na začátku mám pocit že to nedám a poslední posilování pořád nedávám až do konce ☹

verule80
4. led 2013

Tak ja to na ruce neucvicim. Jak se treba chodi do podrepu a pak se vstava a ruce se davaji nahoru i s cinkami, tak me mnohem vic boli ty ruce a nedam to. Dneska jsem se snazila to vic zapojit, ale teda namohla jsem si asi nejak krcni svaly a boli me z toho pekne hlava...

@bengy druhej a treti den je asi nejvetsi krize. Ted ctvrtej uz je to pomalu lepsi. Uz ani sedani na zachod neni takovy problem 🙂

lososka
4. led 2013

tak jsem před hodinou docvičila svojí první půlhodinku a zas takové maso mi to nepřišlo 😕 já tedy pravidelně 1x týdně plavu a 1x týdně hodina jogy, ale to mi přijde právě dost málo, aby to s tím tělem něco dělalo, i proto jsem začala cvičit tohle cvičení.. činky jsem poprvé použila půlkilové, ale zítra asi vemu kilové, ruce jsem skoro necítila, jako že bych je posilovala.. tedy rozhodnu se až zítra ráno dle toho, jak se vzbudím 😀 třeba zítra ráno tento příspěvek smažu, když se nevydrápu z postele 😅 břicho mě tedy trochu zklamalo, to mi přijde málo, ale budu věřit, že i to v tak častém intervalu ten špek odbourá 😠 normální kliky jsou tedy nad moje síly, ty "holčičí" mi bohatě stačí! asi nejvíc jsem cítila zadní stranu stehen, trochu mě bolely kotníky, i když jsem měla sportovní obuv.. a taky první kartio jsem trochu nestačila s dechem, pak už se tělo zahřálo a bylo to OK
tak, konec reportu, jdu si pro změnu stoupnout k žehlícímu prknu, to bohužel nebude na půl hoďky ale tak na dvě 🙄

verule80
4. led 2013

@lososka toz ses dobra, me to poprve znicilo... ale kdyz cvicis 2x tydne, tak je to jasne 🙂 muzes zkusit od ni i neco jineho. 30 shred je pro zacatecniky spis....

lososka
4. led 2013

@verule80 myslím, že není, už jen to, dokopat se cvičit 30 dní v jednom tahu je slušná výzva 😉 snad to dám a nebudu se po týdnu vymlouvat, že nemám čas 😝

pajinka85
4. led 2013

@verule80 já jsem dneska činky při pposledním cviku na nohy odložila-už jsem nemohla.
A kliky mi pořád moc nejdou úplně udělám jen 5 a ostatní jen tak napůl.
Ale břicho zvládnu v pohodě, to mi asi zůstalo ve větší kondici.

verule80
4. led 2013

@lososka Nemysela jsem, ze je to jednoduche, ale ze ma i narocnejsi programy... pro me treba jako cloveka co se do sportu musi nutit, je nejvetsi vyzva vydrzet 🙂

verule80
4. led 2013

@pajinka85 Ja mam bricho kupodivu na tele nejhorsi, ale cviky na nej me taky delaji nejmensi problem. Jo u toho posledniho jsem cinky taky v pulce odlozila...

veroussek
4. led 2013

Ahoj holky, mám za sebou 3 den levelu 1, dneska to šlo o poznání líp, ale teda svaly bolí neskutečně...v práci si ze mě dělali kolegové srandu, že co jsem v noci dělala 🙂 Nemůžu se ani pořádně smát, natož zakašlat nebo kýchnout. Taky vás tak hrozně bolí lýtka? Ale celkově z toho mám dobrej pocit, že jsem se konečně k něčemu dokopala.

xdasa1
5. led 2013

@veroussek mam ted za sebou 30 day shred a cvicim ripped in, kdyz sem zacinala tak lytka me bolela uplne silene az sem chtela prestat, neprestala sem a denne si je poradne promasirovala a ted uz je to uplne v pohode - vydrz 🙂

veroussek
5. led 2013

@xdasa1 Díky, dneska ráno je to už lepší, ale večer jsem tu chodila jak posr.... 😀 Už i ostatní svaly mě bolí míň, konečně jsem si koupila činky, takže dnes budu cvičit s kilovýma, zatím jsem cvičila bez ničeho....přemýšlela jsem, jak mě ty lýtka včera bolely, jestli nedělám něco špatně...ale asi je to ok, tak díky za povzbuzení 😀

nasekuratko
5. led 2013

Ahoj holky, tak jsem se rozhodla taky zacit. Jen nevim, jestli zacit s tim 30 days shred nebo killer buns? Jaky je mezitim rozdil? A berete L-carnitin? Nezabira nahodou az po pul hodiny cviceni, neni tim padem zbytecny? Nepotrebuju hubnout, ale hodne vsechno zpevnit, hlavne boky, stehna a zadek.

Je tu nekdo, kdo to docvicil cele? Jake jsou vysledky?

xdasa1
5. led 2013

@nasekuratko Killery jsou jen na urcitou cast tela, buns je na nohy a zadek a 30 day shred je na cele telo a jako na start celeho tela je idealni. Carnitin neberu potim se i tak hodne a co cvicim ty dva mesice tak jak mi byvala zima tak to uz neni a je mi porad horko.

verule80
5. led 2013

Ahoj holky,

tak dneska patej den a konecne jsem mela ze sebe u cviceni i lepsi pocit. Nejhorsi je asi prvni kardio, to jde ztuha. Rano me ani nebolely svaly. 🙂

Hoilky mate nejak specialne upraveny jidelnicek? Ja jsem temer uplne vzdala sladkeho. To je boj jako blazen. Jeste tu mame zbytky cukrovi a tak ho musim rychle zamrazit at nelaka.

@veroussek Ja jsem prvni tri dny taky dopadla vzdycky na zachod, zadne pomale klesani, na to nebyly svaly a jsem si rikala, jak to maji chlapi jednodussi, ze si nemusi sedat 😀
Me litka neboli vubec. Spis svaly na nohach...

@xdasa1 a jaky jsi mela vysledky po 30 shred? Nejakou motivaci 🙂

lososka
5. led 2013

Tak dnes druhy den a musim rict, ze me to moc bavilo, jela jsem podle cernosky a snazila si vic nakladat a svaly celkem palily 😝 mela jsem z toho lepsi pocit nez vcera, vzala jsem si kilove cinky a bylo to hned znat! Akorat jsem na konec pridala jeste 10 min jogy, prijde mi zbytecne aby druhy den bolely svaly, kdyz se tomu da pomoct, to protazeni na videu je temer nulove, asi i proto je vetsina holek po cvicu tak znicena..
@verule80 ja vynechala uplne sladke, ale to kazdy rok po Vanocich 😀 jinak jim celkem normalene, jako vzdy, tedy co 3 hodiny male porce, kolem sedme posledni jidlo, nejlepe salat s masem, k TV slabej bilej strik, me to osobne hrozne pomaha od chuti na zobani u televize 😝 ale treba dnes jsem mela k obedu normalne svickovou, jako ostatni, jen tedy ne se sesti, jako manzel, ale "jen" s dvouma 😅

xdasa1
5. led 2013

@verule80 tak sem to musela dohledat, vedu si tabulku 🙂 Prsa -2, Pas -8, Zadek -5, Stehno -3

nasekuratko
5. led 2013

@xdasa1 to mas za jak dlouho takove vysledky?

Ja cvicila dneska poprve. CHvilkama jsem mela pocit, ze snad zdechnu. 😀 Ale ve finale to nebyla takova hruza. Uvidim, jestli zitra vstanu. 🙂